БГ Лов Форум: Продавам Merkel SR1 калибър 300 Win Mag - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Продавам Merkel SR1 калибър 300 Win Mag Комплект с база и монтаж Recknagel, и бързомер Aimpoint 9000SC 4MОА

Потребителя е офлайн   Мичев 

• Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Регистр: 29.07.10
Продавам ловна, полуавтоматична карабина, марка: Merkel, модел: SR1, калибър: 300 Win Mag. Пушката е закупена 2009 година от оръжеен комплекс ВИП. Пушката се продава в комплект с монтирана база за модела на фирмата Recknagel, бърз монтаж (моноблок с 30 мм рингове) също на Recknagel и бързомер Aimpoint 9000SC 4MOA. С пушката са изстреляни около 250-300 патрона, предимно на стрелбище (при интерес мога да проверя точния брой патрони, защото пазя всички гилзи). Минимални следи от употреба, пушката е практически като нова. С нея е излизало на лов, два сезона в началото, а в последите 5 години, почти не е вадена от касата. Причина за това, както и една от причините за продажбата е наличието на други пушки, които предпочитам. Пушката и всички прилежащи аксесоари са съхранявани педантично, налични са всички ръководства, както и оригиналните кутии на всичко от комплекта. Продава се всичко заедно, като съм склонен да разкомплектовам само при условие, че пушката се продаде първо. Причини за продажбата са както казах, това че оръжието не се използва и нужда да се освободи малко място в касата за нов проект :lol: . Оръжието се намира в град Пещера и може да се види и пробва само след предварителна уговорка. Реалната цена на комплекта в момента е около 4300 лв , цената на която аз бих се разделил с него е 2950 лв. Възможен коментар при реален интерес само на място! Много ви моля за коректност, без обаждания и съобщения от сорта: "Да ти дам 1000 лв. и да я взимам!". Знам какво продавам, както знам и реалната му стойност, не съм "на зор" да я продам, може да постои и още някоя година в касата. Мисля че всичко е описано в детайли, но ако все пак има някакви въпроси и при интерес, можете да се свържете с мен на телефон: 0896 326 343 Димитър. Или чрез лично съобщение във форума. Поздрави!

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: IMG_0922.JPG
  • Прикачено изображение: IMG_0924.JPG
  • Прикачено изображение: IMG_0925.JPG
  • Прикачено изображение: IMG_0927.JPG
  • Прикачено изображение: IMG_0928.JPG
  • Прикачено изображение: IMG_0930.JPG

0

Потребителя е офлайн   Мичев 

• Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Регистр: 29.07.10
Леко допълнение с отговори на най- често задаваните въпроси. Когато е закупена карабината имаше само един модел Merkel SR1, в момента са 3 различни модела, продаваната от мен пушка отговаря на модел Merkel SR1 Standard. Технически данни на оръжието: дължина на цевта - 51 см; обща дължина на оръжието - 107 см; тегло - 3,2 кг; вместимост - 2+1 патрона. Лека и къса пушка, което я прави удобна за лов на гонка. Пушката се разглобява за почистване, пренос или смяна на цеви без нужда от допълнителни инструменти.
Понеже не обичам пазарлъците давам и крайните цени, на които бих продал оръжието, а те са: 2750 лв. за целия комплект или 1800 лв. само за пушката с монтираната на нея база Recknagel. Това са минималните суми, които ме устройват и не се коментират! Поздрави! ;)

https://www.youtube....h?v=406s_lFQKKY

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: Merkel_SelbstladebuechseSR1_Detail_Take_down_01_1200x750.jpg

0

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

3 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 3 гости, 0 анонимни