БГ Лов Форум: Как изпуснах стадо муфлони - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Как изпуснах стадо муфлони истински случай от последния ми фотолов

#1
Потребителя е офлайн   fildish 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 111
  • Регистр: 17.11.17
Бяхме обикаляли цял ден със съпругата ми и водача в търсене на лопатари. Успяхме да снимаме 2 за целия ден и наближаваше време да си тръгваме. Беше топъл есенен ден и бях изпил доста вода, обикаляйки по гората. В един момент ми се доходи по малка нужда, а почти бяхме наближили джипа, за да се прибираме. Помолих съпругата си да ми подържи фотоапарата, докато се из**кая. С водача ми продължиха по пътеката към джипа, а аз се обърнах на другата страна - за да не ме гледат един вид. Леко отклонение - само ще кажа, че никога преди това на фотолов не съм давал никой да ми държи апарата докато имам каквато и да е нужда . В момента в който разкопчах ципа и започнах да се облекчавам, на около 150 метра от мен започнаха да излизат муфлони, цяло стадо минимум 20. Гледах ги безпомощно с онази си работа в ръка и просто наблюдавах как преминават през пътеката. Буквално получих сърдечен удар!!! Ако не бях дал апарата на жена си, щях да се подмокря целия, но да ги снимам, просто умрях от мъка!!! Такива неща.... :D
0

#2
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
При така създалата се ситуация "шефа" отгоре :Angel_anim: ти е отредил по мъжкарският вариант.
По добре сух в гората и за присмех на жената , отколкото за няколко муфлона да си сваляш панталона ... а при свален панталон и без заслон , лощо .
Поздрави !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#3
Потребителя е офлайн   fildish 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 111
  • Регистр: 17.11.17
хехехе доста се позмях отговора ти, а има и рима! :D Както и да е, това ще бъде един незабравим момент от този фотолов и ще има дълго да си го спомням през годините ;)
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни