БГ Лов Форум: НЛРС-СЛРБ свиква ловците на национален протест под мотото „За европейско бъдеще на ловното движение в България!” - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (25 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

НЛРС-СЛРБ свиква ловците на национален протест под мотото „За европейско бъдеще на ловното движение в България!” 11 юни 2015 г.

#41
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08

Виж мнениетоhaqsko написа на 29.05.2015 - 10:09 :

...УС е едно-ОС друго!!!
...нали гласуваш за представители на дружинката,които гласуват в сдружението за представители на сдружението в ОС,а то излъчва УС!!!
...демократично е и няма как избора им да не зависи от теб...освен,ако не си присъствал на събранията на дружинката!!!


На теория да на практика друго нещо ... Кой в тоя УС представлява Плевенските дружества например ?
0

#42
Потребителя е офлайн   p. i. t66 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 39
  • Регистр: 27.05.15
Имам една молба. Можеш ли да напишеш възрастта на всеки един от членовете на УС който си публикувал, за партийната принадлежност няма смисъл, защото това е ясно.
0

#43
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 10:17 :

Имам една молба. Можеш ли да напишеш възрастта на всеки един от членовете на УС който си публикувал, за партийната принадлежност няма смисъл, защото това е ясно.


Аз тоя списък го изкопирах от сайта на НЛРС колега.

http://www.slrb.org/...avitelen-savet/
0

#44
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоHuntermen написа на 29.05.2015 - 01:03 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 28.05.2015 - 20:14 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 28.05.2015 - 19:55 :



В отговор на твоя въпрос "...къде исконните ни Български традиций , имат пресечни точки и нещо общо с европейските критерий и изисквания за лов ?" :
- исконна Българска традиция е да се грижим за дивеча и да съхраняваме и увеличаваме неговата популация!
- исконна Българска традиция е да се спазва Закона за лова!
- исконна Българска традиция е да се мисли за сигурността на колегите!
- исконна Българска традиция е да се наказват нарушителите на Закона!
- исконна Българска традиция е да осигурим бъдещето на нашите деца и да опазим природата и дивеча за тях!
има и още!


Адаш , до тук пишеш само за задълженията ни като добросъвестни ловци .... по традиция ловуваме от първата събота на авгус .... до март , по традиция ловувахме с гончета , но както и да е ....
Бъдещето на децата ни е задължение , а по традиция ... трябва да ги запознаем с традициите и нека говорим за лов , а не да иземваме задълженията на полиция , прокуратура и .... едва ли не във всяко сдружение да имаме карцер за заловените от нас бракониери . :D/>

Правата трябва да си нагласим според нашите условия за лов в България - това е ясно!

Това в червеното:
Не става въпрос за изземване на функции, а за непримиримост към тяхното бездействие и търпимостта към бракониерите - става въпрос от страна на всички ловци!
Не става въпрос за карцери по дружинките, а за стремеж да се спазват законите от ВСЕКИ един в дружинките и когато видиш бракониерски прояви (във всякакъв техен вид) да действаш, а не да БЕЗДЕйСТВАШ и да чакаш друг някой да си свърши работата!
Ако всеки разсъждава по този начин дали няма да намалеят бракониерските прояви?

Хънти, помолих те да си говорим за Лов , но ти .... B)
Понеже се напъваш да решаваш чужди проблеми , ще ти кажа виждането си , точно по тези въпроси .

1 . Давам пари за " Охрана на дивеча " и би трябвало поне веднъж , дваж в месеца / да не ги изморявам , много, много де / би трябвало тази Охрана да виждам "на терен" нали , а едиственото нещо което ми влиза в задълженията, е да сигнализирам по общоприетите правила 112.... това , обаждания на този и онзи , на горски , на полски , на ловни , събиране набързо на антибракониерски чети , слаганета на дъски с пирони по черните пътища е , смешен и безполезен селски бабаитлък .... и ако си мислиш , че ще задържиш човек "сложил си главата в торбата " :D мога да ти кажа , само евалаааа !!!

2 . Това търбене и олелия , за щяло и нещяло , всички криминални случаи с ловно оръжи да се наричат бракониерство , това с цели бракониерски села, на най, най големия природолюбител на балканите е , точно тава дето в момента се случва и ще ни се случи .... отвличане на внимание и прах в очите ! Има по важни неща за решаване , от това, да се слухари , дали привечер някъде няма да гръмне пушка или недай си Боже , се чуе глас на гонче ... и то извън сезона . :(
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#45
Потребителя е офлайн   p. i. t66 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 39
  • Регистр: 27.05.15

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 10:19 :

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 10:17 :

Имам една молба. Можеш ли да напишеш възрастта на всеки един от членовете на УС който си публикувал, за партийната принадлежност няма смисъл, защото това е ясно.


Аз тоя списък го изкопирах от сайта на НЛРС колега.

http://www.slrb.org/...avitelen-savet/

Дали някой може да ни осветли за възрастта на всеки един член на този УС, както и някои подробности като например какъв е бил до назначаването му за член на УС и в коя партия е членувал. Това са важни неща които всеки един от нас трябва да знае и има право да знае, нали все пак това са наши служители на които ние плащаме заплаттите
0

#46
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 10:28 :

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 10:19 :

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 10:17 :

Имам една молба. Можеш ли да напишеш възрастта на всеки един от членовете на УС който си публикувал, за партийната принадлежност няма смисъл, защото това е ясно.


Аз тоя списък го изкопирах от сайта на НЛРС колега.

http://www.slrb.org/...avitelen-savet/

Дали някой може да ни осветли за възрастта на всеки един член на този УС, както и някои подробности като например какъв е бил до назначаването му за член на УС и в коя партия е членувал. Това са важни неща които всеки един от нас трябва да знае и има право да знае, нали все пак това са наши служители на които ние плащаме заплаттите


Ами копи пейст името от списъка в гугъл и може да събереш информация ... сигурно ще е интересно! ;)
0

#47
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 10:14 :

Виж мнениетоhaqsko написа на 29.05.2015 - 10:09 :

...УС е едно-ОС друго!!!
...нали гласуваш за представители на дружинката,които гласуват в сдружението за представители на сдружението в ОС,а то излъчва УС!!!
...демократично е и няма как избора им да не зависи от теб...освен,ако не си присъствал на събранията на дружинката!!!


На теория да на практика друго нещо ... Кой в тоя УС представлява Плевенските дружества например ?

Колега, я помисли малко!
То така ще излезе, че в УС на дружинката трябва да има представител на всяко семейство, а в УС на сдружението трябва да има представител на всяка дружинка!
Я вземи си прочети устава на дружинката и на сдружението и някои неща ще ти станат ясни!
Поздрави

п.п. УС - управителен съвет (управлява дейността)
ОС - общо събрание (върховен орган, по-върховен дори от УС) ;)
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#48
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 29.05.2015 - 09:11 :

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 09:07 :

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 29.05.2015 - 08:47 :

Христо, тук има няколко колеги които плюят по организацията, не защото милеят за лова, а просто гонят свои интереси породени от лични сметки. Те никога не се появяват никъде, да не би да дойдоха на срещата която бе организирал. Те винаги си измислят някакви оправдания за да не присъстват на някакво мероприятие. Те и на протеста няма да дойдат. Не се подвеждай и поддавай на такива, аз ги наричам тролове, може техните действия да са организирани и платени. Ние не знаем, само можем да предполагаме.

От няколко години, държавата непрекъснато повтаря, че ловът не е социална дейност и се опитва, да промени така законите, че хобито ни да стане недостъпно за болшинството български ловци. Това не се е случило до сега благодарение на НЛРС-СЛРБ. За всички стана видно, че срещу националната организация от известно време върви очерняща кампания, въпроса е, дали ще се вържем на това?!?!

Христо, запомни, истинските колеги ловци по делата ще ги познаеш! Чакам те на протеста. Наслука.


Аз същото си мисля и за Александър Иванов (пири) че е трол и може действията му да са платени. Или поне стимулирани по някакъв начин ? Какво ще кажеш по въпроса ? :)/>

Може, аз не знам. Може и ти да си, гонещ лични интереси, пак не знам. Можем само да предполагаме.


Ако моят личен интерес е , да не ми се ограничава правото на лов , да има организация която да ме представлява и защитава пред институцийте - да трол съм Васе.
0

#49
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 29.05.2015 - 10:23 :

.....
Хънти, помолих те да си говорим за Лов , но ти .... B)/>
Понеже се напъваш да решаваш чужди проблеми , ще ти кажа виждането си , точно по тези въпроси .

1 . Давам пари за " Охрана на дивеча " и би трябвало поне веднъж , дваж в месеца / да не ги изморявам , много, много де / би трябвало тази Охрана да виждам "на терен" нали , а едиственото нещо което ми влиза в задълженията, е да сигнализирам по общоприетите правила 112.... това , обаждания на този и онзи , на горски , на полски , на ловни , събиране набързо на антибракониерски чети , слаганета на дъски с пирони по черните пътища е , смешен и безполезен селски бабаитлък .... и ако си мислиш , че ще задържиш човек "сложил си главата в торбата " :D/> мога да ти кажа , само евалаааа !!!

2 . Това търбене и олелия , за щяло и нещяло , всички криминални случаи с ловно оръжи да се наричат бракониерство , това с цели бракониерски села, на най, най големия природолюбител на балканите е , точно тава дето в момента се случва и ще ни се случи .... отвличане на внимание и прах в очите ! Има по важни неща за решаване , от това, да се слухари , дали привечер някъде няма да гръмне пушка или недай си Боже , се чуе глас на гонче ... и то извън сезона . :(

Имам чувството, че използваш отговорите към моите постове за други цели! Визирам т.2!
По т.1. - Ти колко пъти се обади на 112, когато забеляза бракониери? B)
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#50
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08

Виж мнениетоHuntermen написа на 29.05.2015 - 10:38 :


Колега, я помисли малко!
То така ще излезе, че в УС на дружинката трябва да има представител на всяко семейство, а в УС на сдружението трябва да има представител на всяка дружинка!
Я вземи си прочети устава на дружинката и на сдружението и някои неща ще ти станат ясни!
Поздрави

п.п. УС - управителен съвет (управлява дейността)
ОС - общо събрание (върховен орган, по-върховен дори от УС) ;)/>


На мен нещата са ми ясни колега! Един номенклатурчишки модел е наложен в тая система. И които по един или друг начин е свързан с него (и с номенклатурата) естествено е да го защитава. И да го пропагандира във форума. Нищо лично към никого. Просто нещата наистина стоят така.
0

#51
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоHuntermen написа на 29.05.2015 - 10:43 :

Имам чувството, че използваш отговорите към моите постове за други цели! Визирам т.2!
По т.1. - Ти колко пъти се обади на 112, когато забеляза бракониери? B)/>

Нещо се бъркаш или се бъзикаш с мен ....а ми е интересно защо се изнервяш ?
За да ти казвам , какво ти е задължението и какво трябва да направиш за да свършиш работ , а не да си изхвъляш и показваш мускули ... значи съм надживял "ало горски" , "ало ловен" и се доверявам само на 112 ... а колко пъти , точно толкова колкото съм преценил и е трябвало B) ... и само от 112 няма да ти кажат , че са далечко и бензина им е малко. :D
Ако може с друго да съм ти полезен , на среща съм ....
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#52
Потребителя е офлайн   p. i. t66 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 39
  • Регистр: 27.05.15

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 10:29 :

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 10:28 :

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 10:19 :

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 10:17 :

Имам една молба. Можеш ли да напишеш възрастта на всеки един от членовете на УС който си публикувал, за партийната принадлежност няма смисъл, защото това е ясно.


Аз тоя списък го изкопирах от сайта на НЛРС колега.

http://www.slrb.org/...avitelen-savet/

Дали някой може да ни осветли за възрастта на всеки един член на този УС, както и някои подробности като например какъв е бил до назначаването му за член на УС и в коя партия е членувал. Това са важни неща които всеки един от нас трябва да знае и има право да знае, нали все пак това са наши служители на които ние плащаме заплаттите


Ами копи пейст името от списъка в гугъл и може да събереш информация ... сигурно ще е интересно! ;)/>

Поразрових се малко, колко е добре да знаеш. Съветвам всички да попитат чичо Гугле за всеки член на УС на съюза и тогава сигурно вече няма да се чудят защо ловът ни е на това дередже. Е, ако могат да вържат нещата. Жал ми е за тези 120000 хорица които са принудени да издържат такова ръководство. И ние си мислим, че имаме гръб, опора, която да отстоява интересите ни. Час по-скоро ново ръководство и нито един от старите. И за да не бъда разбран неправилно и обявен за враг, искам да знаете, че аз не съм против ловците да имат съюз, против съм търтеите които храним, хора с големи възможности, но не правещи нищо за лова.
0

#53
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 11:08 :

Поразрових се малко, колко е добре да знаеш. Съветвам всички да попитат чичо Гугле за всеки член на УС на съюза и тогава сигурно вече няма да се чудят защо ловът ни е на това дередже. Е, ако могат да вържат нещата. Жал ми е за тези 120000 хорица които са принудени да издържат такова ръководство. И ние си мислим, че имаме гръб, опора, която да отстоява интересите ни. Час по-скоро ново ръководство и нито един от старите. И за да не бъда разбран неправилно и обявен за враг, искам да знаете, че аз не съм против ловците да имат съюз, против съм търтеите които храним, хора с големи възможности, но не правещи нищо за лова.


И за този ти пост , и за пост 29 съм абсолютно на същото мнение. ;)
0

#54
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
....и тука се получи парадокс... ! ;)
Глашатаите на сегашното ръководство на СЛРБ , в стремежа си да си "заработят" доверието , им направиха така да се каже мечешка услуга !
Браво ! По-добре не би могъл да го направи и най-върлия им противник ! :lol:
Адмираций за всички онези на който няма да им изпиша имената за да не стане твърде лично и адреЗно .
БРАВО ! :clapping-hands:

Поклон ви дОземи ! :Laie_69[1]:
0

#55
Потребителя е офлайн   p. i. t66 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 39
  • Регистр: 27.05.15

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 09:52 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 29.05.2015 - 09:41 :

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 09:24 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 29.05.2015 - 09:21 :

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 09:01 :

Питам се що така се получи, че протеста смени името си. Дали нашите хора от съюза прозряха, че,, бездействието,, започва от тях и решиха да не си вкарват автогол. Така или иначе, каквото и да правят, това ръководство трябва да си отиде час по скоро, защото именно тяхното умишленно бездействие беше основната причина да стигнем до тук,не държавата, защото ако те си бяха на мястото и постоянно удряха по масата със съответните искания, всичко щеше да е ОК. Не искам да продължавам да се занимавам с тях, говорим за протест, който също неизвестно защо също се промени и стана митинг, и понеже аз ще бъда там, на моя плакат с толями букви ще пише ОСТАВКА.

Колега, самия факт, че това (в червеното) се е случило показва, че нещата тръгват по правилния път!
Това е демокрацията!
Призива от твоя плакат се обезсмисля, защото това ръководство на СЛРБ не може да има трети мандат (по устав), така, че по-добре да напишеш "Мислете за кого гласувате при избора на следващото ръководство на СЛРБ"!
А иначе горчивия опит говори, че най-лесно е да разрушиш нещо създадено преди теб! Но дали е правилно!
Аз поне не искам това!


Лошото е че и да мислим не можем да гласуваме. Съюза в момента по дефиниция е "сдружение на сдружения" ... никой от нас там не означава нищо! И точно това трябва да се промени ако искаме да имаме истинска национална организация! :)/>/>/>/>/>

Да, ама НЕ!
Нали ръководствата на сдруженията и представителите за ОС на СЛРБ ги избираме ние, редовите ловци на ОС на нашите дружинки и сдружения!
Значи пак опираме до МИСЛЕНЕТО преди гласуването, а не до механичното вдигане на ръка, да мине по-бързо досадната част и да дойде банкета! ;)/>/>/>/>/>
Ето от там тръгват нещата колега - от нас!
Ако сме по-активни, заинтересовани какво се случва, внимаваме кого избираме нещата ще се оправят лека полека!
Разбери, че "Не е луд този, който яде баницата, а този, кйто му я дава!" - народна мъдрост! B)/>/>/>/>/>


Да Да Ама Не

Ето ти списък на управителния съвет на НЛРС-СЛРБ

Иван Кочев Петков
Председател на Управителния съвет

Членове на Управителния съвет:
1.Алеко Николов Динев – Председател на ЛРС София-юг
2.Валери Александров Сарандев – Председател на ЛРС Гоце Делчев
3.доц. Васил Димитров Паница – Председател на ЛРС Пловдив
4.Васил Томов Дончев – Председател на ЛРС Кърджали
5.проф. Валери Стоилов Стефанов – Член на ЛРС София-изток
6.проф. Георги Тодоров Тодоров – Член на ЛРС София-юг
7.Даниел Тошков Господинов – Председател на ЛРС Димитровград
8. Димитър Цвятков Йорданов – Председател на ЛРС Велико Търново
9.Димитър Стоянов Дъбов – Член на ЛРС Шумен
10.Димитър Иванов Танев – Член на ЛРС София-запад
11.Иван Димитров Василев - Председател на ЛРС Благоевград
12.Иван Тодоров Андреев – Член на ЛРС Оряхово
13.Илия Михайлов Димитров – Председател на ЛРС Добрич
14.ген. Кольо Йорданов Милев – Член на ЛРС Сливен
15.Колю Стефанов Панайотов – Председател на ЛРС Варна
16.Красимир Борисов Георгиев – Член на ЛРС София запад
17.Минко Цочев Акимов – Председател на ЛРС Троян
18.проф. Нино Петков Нинов – Член на ЛРС София юг
19.Сахак Магърдич Сахакян – Зам.-председател на ЛРС Бургас
20.Светослав Любомиров Георгиев – Ръководител на ЛРС София запад
21.Тихомир Иванов Трендафилов- Член на ЛРС София изток

Без председателя са 21 човека.

От тях от София са 8.

21-8 = 13

От тези 13 3-ма не са председатели на сдружения а членове.

Още един е зам.председател.

Следователно от всичките останали около 130 сдружения в страната в управителния съвет присъстват 9 (ДЕВЕТ) председателя!

Е хайде сега ми обясни кое е демократичното и истинско представителство и какво сме избирали ние редовите ловци!?

Жена ми има шефка, която е професор и един от водещите хирурзи в България. Та тази шефка, когато започнат много да я питат и да й говорят за демокрация, винаги им отговаря-Колко пъти трябва да ви повтарям, че тука аз съм демокрацията, на който не му харесва-вратата.Така че не питай. А що се отнася до представителството, ти как си представяш 130 председатели на дружества в УС на националния съюз, нали се сещаш, че много от тях са от породата на колегата Захариев, ще започнат да разбират някои неща, ще започнат да питат. Какво правим тогава
0

#56
Потребителя е офлайн   zaharievkz2 

  • Христо Захариев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1434
  • Регистр: 26.11.13

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 11:51 :

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 09:52 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 29.05.2015 - 09:41 :

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 09:24 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 29.05.2015 - 09:21 :

Виж мнениетоp. i. t66 написа на 29.05.2015 - 09:01 :

Питам се що така се получи, че протеста смени името си. Дали нашите хора от съюза прозряха, че,, бездействието,, започва от тях и решиха да не си вкарват автогол. Така или иначе, каквото и да правят, това ръководство трябва да си отиде час по скоро, защото именно тяхното умишленно бездействие беше основната причина да стигнем до тук,не държавата, защото ако те си бяха на мястото и постоянно удряха по масата със съответните искания, всичко щеше да е ОК. Не искам да продължавам да се занимавам с тях, говорим за протест, който също неизвестно защо също се промени и стана митинг, и понеже аз ще бъда там, на моя плакат с толями букви ще пише ОСТАВКА.

Колега, самия факт, че това (в червеното) се е случило показва, че нещата тръгват по правилния път!
Това е демокрацията!
Призива от твоя плакат се обезсмисля, защото това ръководство на СЛРБ не може да има трети мандат (по устав), така, че по-добре да напишеш "Мислете за кого гласувате при избора на следващото ръководство на СЛРБ"!
А иначе горчивия опит говори, че най-лесно е да разрушиш нещо създадено преди теб! Но дали е правилно!
Аз поне не искам това!


Лошото е че и да мислим не можем да гласуваме. Съюза в момента по дефиниция е "сдружение на сдружения" ... никой от нас там не означава нищо! И точно това трябва да се промени ако искаме да имаме истинска национална организация! :)/>/>/>/>/>/>

Да, ама НЕ!
Нали ръководствата на сдруженията и представителите за ОС на СЛРБ ги избираме ние, редовите ловци на ОС на нашите дружинки и сдружения!
Значи пак опираме до МИСЛЕНЕТО преди гласуването, а не до механичното вдигане на ръка, да мине по-бързо досадната част и да дойде банкета! ;)/>/>/>/>/>/>
Ето от там тръгват нещата колега - от нас!
Ако сме по-активни, заинтересовани какво се случва, внимаваме кого избираме нещата ще се оправят лека полека!
Разбери, че "Не е луд този, който яде баницата, а този, кйто му я дава!" - народна мъдрост! B)/>/>/>/>/>/>


Да Да Ама Не

Ето ти списък на управителния съвет на НЛРС-СЛРБ

Иван Кочев Петков
Председател на Управителния съвет

Членове на Управителния съвет:
1.Алеко Николов Динев – Председател на ЛРС София-юг
2.Валери Александров Сарандев – Председател на ЛРС Гоце Делчев
3.доц. Васил Димитров Паница – Председател на ЛРС Пловдив
4.Васил Томов Дончев – Председател на ЛРС Кърджали
5.проф. Валери Стоилов Стефанов – Член на ЛРС София-изток
6.проф. Георги Тодоров Тодоров – Член на ЛРС София-юг
7.Даниел Тошков Господинов – Председател на ЛРС Димитровград
8. Димитър Цвятков Йорданов – Председател на ЛРС Велико Търново
9.Димитър Стоянов Дъбов – Член на ЛРС Шумен
10.Димитър Иванов Танев – Член на ЛРС София-запад
11.Иван Димитров Василев - Председател на ЛРС Благоевград
12.Иван Тодоров Андреев – Член на ЛРС Оряхово
13.Илия Михайлов Димитров – Председател на ЛРС Добрич
14.ген. Кольо Йорданов Милев – Член на ЛРС Сливен
15.Колю Стефанов Панайотов – Председател на ЛРС Варна
16.Красимир Борисов Георгиев – Член на ЛРС София запад
17.Минко Цочев Акимов – Председател на ЛРС Троян
18.проф. Нино Петков Нинов – Член на ЛРС София юг
19.Сахак Магърдич Сахакян – Зам.-председател на ЛРС Бургас
20.Светослав Любомиров Георгиев – Ръководител на ЛРС София запад
21.Тихомир Иванов Трендафилов- Член на ЛРС София изток

Без председателя са 21 човека.

От тях от София са 8.

21-8 = 13

От тези 13 3-ма не са председатели на сдружения а членове.

Още един е зам.председател.

Следователно от всичките останали около 130 сдружения в страната в управителния съвет присъстват 9 (ДЕВЕТ) председателя!

Е хайде сега ми обясни кое е демократичното и истинско представителство и какво сме избирали ние редовите ловци!?

Жена ми има шефка, която е професор и един от водещите хирурзи в България. Та тази шефка, когато започнат много да я питат и да й говорят за демокрация, винаги им отговаря-Колко пъти трябва да ви повтарям, че тука аз съм демокрацията, на който не му харесва-вратата.Така че не питай. А що се отнася до представителството, ти как си представяш 130 председатели на дружества в УС на националния съюз, нали се сещаш, че много от тях са от породата на колегата Захариев, ще започнат да разбират някои неща, ще започнат да питат. Какво правим тогава

Колега ,не е задължително да си председател или какъвто и да е,за да виждаш нередностите и слабостите,за да питаш ,или да даваш предложения!Друг е въпроса,колко ще ти отговорят и как ще те погледнат тия ,които питаш!
0

#57
Потребителя е офлайн   П.Пенчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2019
  • Регистр: 04.07.13
Цитат-

Жена ми има шефка, която е професор и един от водещите хирурзи в България. Та тази шефка, когато започнат много да я питат и да й говорят за демокрация, винаги им отговаря-Колко пъти трябва да ви повтарям, че тука аз съм демокрацията, на който не му харесва-вратата.Така че не питай. ................E точно заради този начин на мислене и действие сме стигнали до тук.......под кривата круша........и ние и държавата!!!!
"Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники" - Всеволод Сысоев
0

#58
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08

Виж мнениетоzaharievkz2 написа на 29.05.2015 - 12:20 :

Колега ,не е задължително да си председател или какъвто и да е,за да виждаш нередностите и слабостите,за да питаш ,или да даваш предложения!Друг е въпроса,колко ще ти отговорят и как ще те погледнат тия ,които питаш!


Колега Захариев въпроса е чисто принципен , за организацията на представителството! Това което се опитвам да покажа е че такова в момента НЯМА ! В момента от моето дружество и от почти цяла северозападна България там няма представител. Е кажи ми как тогава едно мое добро предложение ще бъде чуто от съюза чрез демократична процедура отдолу нагоре ?! :angry: Има ли някакъв шанс ако аз примерно имам една добра идея да стигне до ушите на високопоставените ми колеги от съюза ?! :unsure:
0

#59
Потребителя е офлайн   p. i. t66 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 39
  • Регистр: 27.05.15

Виж мнениетоlobo написа на 29.05.2015 - 12:42 :

Виж мнениетоzaharievkz2 написа на 29.05.2015 - 12:20 :

Колега ,не е задължително да си председател или какъвто и да е,за да виждаш нередностите и слабостите,за да питаш ,или да даваш предложения!Друг е въпроса,колко ще ти отговорят и как ще те погледнат тия ,които питаш!


Колега Захариев въпроса е чисто принципен , за организацията на представителството! Това което се опитвам да покажа е че такова в момента НЯМА ! В момента от моето дружество и от почти цяла северозападна България там няма представител. Е кажи ми как тогава едно мое добро предложение ще бъде чуто от съюза чрез демократична процедура отдолу нагоре ?! :angry:/> Има ли някакъв шанс ако аз примерно имам една добра идея да стигне до ушите на високопоставените ми колеги от съюза ?! :unsure:/>

Ще ти отговорят така:
Ако имате някакъв проблем, питане, идея и т. Н. ще се обърнете към дружеството, а те на свой ред в зависимост от това дали им изнася или не, ще го придвижат по веригата.
Ако имаш въпрос който е нелицеприятен, на отговор не се надявай защото няма закон и сила която която задължава както дружеството, така и съюза, да ти отговарят. Това е част от демокрацията за която говориш. В предложенията за промени обаче не виждам нито дума по този въпрос, което ми дава основание за съмнение, че те не смятат и за в бъдеще да дават каквито и да било обяснения за действията си. За какви европейски правила говорим тогава изобщо, там питаш и ти отговарят, тук питаш и никой не ти отговаря. Така че до 11 ти има време, при добро желание могат да се допълнят още много предложения за промени, нашите предложения.
0

#60
Потребителя е офлайн   p. i. t66 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 39
  • Регистр: 27.05.15

Виж мнениетоП.Пенчев написа на 29.05.2015 - 12:31 :

Цитат-

Жена ми има шефка, която е професор и един от водещите хирурзи в България. Та тази шефка, когато започнат много да я питат и да й говорят за демокрация, винаги им отговаря-Колко пъти трябва да ви повтарям, че тука аз съм демокрацията, на който не му харесва-вратата.Така че не питай. ................E точно заради този начин на мислене и действие сме стигнали до тук.......под кривата круша........и ние и държавата!!!!

Начин на мислене на кой, на питащите или на човека демокрация. Там е друго, при нас е друго, разликата е че там, при онзи демокрация и при 10 операсии на ден за 5 г. Имат само 2 смъртни случая, които се е знаело, че са безндеждни, при 30,40 човека и при 5 маси, и при хирурзи с 2 леви ръце, тази демокрация е наложителна просто защото там став@въпрос за човешки живот. Такава демокрация обаче при нас е недопустима, така че съм напълно съгласен с колегата Лобо, защото този съюз ако е съюз наистина, той трябва да СЪЮЗЯВА ВСИЧКИ, а не само десетина дружества и всичко трябва да е прозрачно. За 1 седмица изчетох доста неща в този форум. Не намерих обаче нито един отговор на съюза на зададени неудобни въпроси. Този факт не работи в полза на това ръководство, както и на следващото, което гаранция ще бъде същото. Протеста, ако има такъв, трябваше да бъде именно срещу бездействието, но бездействието не на друг, а на нашите храненици от националния съюз
0

Сподели темата:


  • (25 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни