БГ Лов Форум: Инж. Васил Василев бе избран за вицепрезидент на ЦКФ на CIC - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Инж. Васил Василев бе избран за вицепрезидент на ЦКФ на CIC

#1
Потребителя е офлайн   митьо 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 749
  • Регистр: 02.05.08
Инж. Васил Василев бе избран за вицепрезидент на ЦКФ на CIC за Централна и Източна Европа

17.11.2017 - 13:42 НЛРС

На 7 и 8 ноември в главната квартира на Световния съвет по лова и опазване на дивеча в Будапеща, Унгария, се проведе среща на Централния координационен форум за Централна и Източна Европа. Участие взеха представители на ловните органицации на Албания, Босна и Херцеговина, България, Русия, Словения, Словакия, Чехия, Сърбия и Румъния. Българската ловна делегация бе представена от инж. Васил Василев, председател на НЛРС-СЛРБ, и Иван Петков. Гост на срещата бе почетният президент на CIC Бернар Лозе.

Една от целите на форума бе изборът на нов президент и вицепрезидент на Координационния форум, поради смъртта на дългогодишния му президент Тони Връшчай. Закономерно за президент беше гласувана кандидатурата на досегашния вицепрезидент, който 8 години работи с Тони Връшчай и е най-добре запознат с проблемите на лова и ловните организации на Централна Източна Европа. За радост на българските ловци за вицепрезидент беше издигната и подкрепена кандидатурата на инж. Васил Василев - едно признание за значимостта на Националната ни организация, което ласкае цялата ловна общност у нас.

„Това е едно признание, което не отдавам толкова на моята персона, на моите възможности, колкото възприемам като признание към Националната организация. Мнението на голяма част от нашите сродни ловни организации е, че Съюзът на ловците и риболовците в България има своето достойно място в международния ловен живот. С моето избиране на отговорния пост продължаваме традицията нашата оргнизация и България като държава да имаме представител на едно такова ниво в Световния съвет за лова и опазване на дивеча. За къс период традицията беше прекъсната след избирането на нов президент на Комисията за оценка на ловни трофеи към Световния съвет за лова и опазване на дивеча, която години наред се управляваше от професор Нинов.

В рамките на това събитие може би по-интересното е да се спомене, че кандидатурата ми беше издигната от делегатите на Словакия и Словения и подкрепена от всички останали присъстващи 9 държави по време на форума” – сподели инж. Васил Василев.

Честито!!!
Дано въведе европейското в лова ни.
Оръжие: CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L, Diana AR-8
Куче: Дратхаари

Създавам Ядове на гадове!!!

"Има такава професия – да защитаваш родината си."
0

#2
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Браво ! Младежта върви напред и дано придаде по европейски облик на ловната ни организация !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#3
Потребителя е офлайн   d.g.g. 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 464
  • Регистр: 17.03.15
Интересно .... как един и същи човек , може да бъде приеман и оценяван коренно различно в една и съща област . А в случая и оценката е международна .
Демек по нашите , български критерии, щом е международна , значи е обективна .
Е това се питам и ми е интресно да разбера ...... що ли така се получава !?
0

#4
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоd.g.g. написа на 23.11.2017 - 07:47 :

Интересно .... как един и същи човек , може да бъде приеман и оценяван коренно различно в една и съща област . А в случая и оценката е международна .
Демек по нашите , български критерии, щом е международна , значи е обективна .
Е това се питам и ми е интресно да разбера ...... що ли така се получава !?

От няколко дни и аз размишлявам гласно по въпросите .... как и защо ?! Опитвам се да игнорирам Нане и това , я не сакам на мене да ми е добре, а сакам на Вуте да му е зле , но нещо не ми се получава що се регнал на български . Може малко да ми е крив обектива , но никой не карам да гледа през него , та :out:
Може би някои се страхуват , че ще се разчупи "рамката" и ще се развали рахатлъка от безхаберието ?!
Може би някои се страхуват , че януари на дива свиня може да се ловува само индивидуално ?!
Може би някои се страхуват , че като ме видят без бележка на лов за лисици няма да могат да ми кажат че съм бракониер
Може би някои се страхуват , че може да объркат белите флагове с кирливи ризи ?!
Може би други му завиждат , че на тези години инж. Василев е на тези висини ?!
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#5
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Петрофф,с риск да ме изгонят ,като мръсна котка от форума,да те питам една работа ...
Каква стана тя ,бе ???!!!
Що тъй ?!
...Тоз не милеел за лова,не мислел за ловците...оня мислел и милеел...третия ко прай и той не знай ...?!
Обърках се вече,омотах се ,като патка в кълчища ...
Добре, да го кажем направо - Избирането на Василев за шеф,добро начало ли е или лош край ?
Според теб,колко време е необходимо, да се разбере това ? Тоя знак отвън ,какво идва да покаже ? Защо е пълно с настроения около Съюз,който е изпразнен от съдържание ? Може ли ,,младите'',както ги наричаме да ,,напълнят'' празнотата в съдържанието ? Зависими ли сме от това ,,съдържание'' или само се самозалъгваме?
Колко въпроси ,а ...
И се чудя и се мая,тези дето почиват в мир,дали каквото могат за делото,колко пъти се обърнаха в гробовете си от тая мерзка забатачка ?!?!?!
Как пък няма един да каже - делото е по-важно,там е целта...какво значи тук някакъв си кокъл ...майната му на всичко,давай да работим...
Държавата е сцепена,Църквата е сцепена,Съюзите и те ...
Май замина коня в ряката...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#6
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 23.11.2017 - 10:37 :

Петрофф

Как пък няма един да каже - делото е по-важно,там е целта...какво значи тук някакъв си кокъл ...майната му на всичко,давай да работим...
.

Как да ти отговоря , като и аз си задавам въпроси и сам си отговарям и се надявам , че това по горе написаното ще се случи и да не си оставим каручката в калта .
Надявам се Данчо , надявам се нещата да тръгнат в правилната посока и да се радваме на по добри ловни дни .
"Надеждата и мерака умират последни"
цитат от старият вол пред скотобойната
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#7
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Добре де ,кой го избра тоя Василев за ЦКФ на сис ,мис ...кой туй нещо ...
Аз, не съм,знам го със сигурност...питам тука, бат Кочо/той е осведомен/ водомайстора ,хабер няма...питам Ташко Жигеря/дъщеря му работи в месокомбината/ и той не знае...
...питам Кольо глобула/слага антени човека ,отворен е.../ ,казва бали мааму...
Накрая питах кмета - вика сложна работа,туй казва е европейска работа,сиреч сложна...не е за твойта глава тъпата...
И ко сега ???
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#8
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 23.11.2017 - 17:40 :

Добре де ,кой го избра тоя Василев за ЦКФ на сис ,мис ...кой туй нещо ...
Аз, не съм,знам го със сигурност...питам тука, бат Кочо/той е осведомен/ водомайстора ,хабер няма...питам Ташко Жигеря/дъщеря му работи в месокомбината/ и той не знае...
...питам Кольо глобула/слага антени човека ,отворен е.../ ,казва бали мааму...
Накрая питах кмета - вика сложна работа,туй казва е европейска работа,сиреч сложна...не е за твойта глава тъпата...
И ко сега ???

Как ко ?! Ми ...вървим напред и на пук на един рОмънец и на еди от Болонския лес .
Та тъй тя , шъ стане работата ей ;)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#9
Потребителя е офлайн   d.g.g. 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 464
  • Регистр: 17.03.15

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 23.11.2017 - 17:40 :

Добре де ,кой го избра тоя Василев за ЦКФ на сис ,мис ...кой туй нещо ...
Аз, не съм,знам го със сигурност...питам тука, бат Кочо/той е осведомен/ водомайстора ,хабер няма...питам Ташко Жигеря/дъщеря му работи в месокомбината/ и той не знае...
...питам Кольо глобула/слага антени човека ,отворен е.../ ,казва бали мааму...
Накрая питах кмета - вика сложна работа,туй казва е европейска работа,сиреч сложна...не е за твойта глава тъпата...
И ко сега ???

Виж баце ... / баце в смисъл уважително, като форма на " батко , щот по ред индикации , мога да направя обосновано предположение , че си значително по-възрастнен от мен / , нарочно не пуснах що е ЦКФ на сис ,мис у нето ... ша правим заключения , които за да се поласкаем може да наречем УМОзаключения :D . :
...."На 7 и 8 ноември в главната квартира на Световния съвет по лова и опазване на дивеча в Будапеща, Унгария, се проведе среща на Централния координационен форум за Централна и Източна Европа. " ... значи има световна организация , по името и сферата на действие приемаме за равна поне с масонската :D , която ще прави среща на Великата си ложа в Централна и Източна Европа . Дотук значи изясняваме географията и "тежестта " :D .
...." Една от целите на форума бе изборът на нов президент и вицепрезидент на Координационния форум"....изясняваме и целта на събитието :) .
Е го и развитието на ситуацията :D ....." за вицепрезидент беше издигната и подкрепена кандидатурата на инж. Васил Василев - едно признание за значимостта на Националната ни организация, което ласкае цялата ловна общност у нас "....."Градежа" на брат Васко е бил оценен по достойнство ;) .
Има и познати лица от други събития и времена ...."Гост на срещата бе почетният президент на CIC Бернар Лозе." :D .... интересно е дали те са предлагали кандитатури и кои ,....с оглед техни становища от "близкото минало" :D
И нещо показателно с мегдан за още УМОзаключения ...." кандидатурата ми беше издигната от делегатите на Словакия и Словения и подкрепена от всички останали присъстващи 9 държави по време на форума " :D .
Та , .... чети и не питай , ... то си пише :D . Пък после , ти им казвай ... ама малко са тия дето пък ще питат . Дори и да не знаят .
0

#10
Потребителя е офлайн   picea 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2299
  • Регистр: 25.06.08

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 23.11.2017 - 11:15 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 23.11.2017 - 10:37 :

Петрофф

Как пък няма един да каже - делото е по-важно,там е целта...какво значи тук някакъв си кокъл ...майната му на всичко,давай да работим...
.

Как да ти отговоря , като и аз си задавам въпроси и сам си отговарям и се надявам , че това по горе написаното ще се случи и да не си оставим каручката в калта .
Надявам се Данчо , надявам се нещата да тръгнат в правилната посока и да се радваме на по добри ловни дни .
"Надеждата и мерака умират последни"
цитат от старият вол пред скотобойната


+1
Не мога да си кривя душата, на скоро имаше организирани срещи с новото ръководство на националното, накратко, новият председател е отворен за нови идеи, готов е да чуе всеки един, хареса ми отношението му към нас редовите и станището му по въпросите които ме вълнуват. Мога само да се надявам да продължи в същият дух, надявам се да спрем да се цепим и да се обединим, защото само един силен национален ловен съюз би могъл да даде отпор на ловната олигархия.
0

#11
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоpicea написа на 23.11.2017 - 23:23 :

надявам се да спрем да се цепим и да се обединим, защото само един силен национален ловен съюз би могъл да даде отпор на ловната олигархия.

НЛРС-СЛРБ ще остане единен, само ако бъде необходим за сдруженията, дружините и ловците!

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#12
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 24.11.2017 - 06:22 :


НЛРС-СЛРБ ще остане единен, само ако бъде необходим за сдруженията, дружините и ловците!

Наслука.

А това вече зависи от нас ... и за стотен път казвам , че не е важно кой е " горе" , по важно е какво правим ние за ловната ни организация !
Ше ми се да полагаме по някой камък в основата , а не динени кори .
Наслука !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#13
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 24.11.2017 - 07:21 :

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 24.11.2017 - 06:22 :


НЛРС-СЛРБ ще остане единен, само ако бъде необходим за сдруженията, дружините и ловците!

Наслука.

А това вече зависи от нас ... и за стотен път казвам , че не е важно кой е " горе" , по важно е какво правим ние за ловната ни организация !
Ше ми се да полагаме по някой камък в основата , а не динени кори .
Наслука !

Запомни от мен, много е важно кой е горе!

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#14
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Най-горе е СИСТЕМНИЯ ОПЕРАТОР,който ви гледа сеира и ви чака докъде ще стигнете ?!
По-надолу завря от пророци и кандидат Богове,дето не знаят къде се намират,забангельосани в борбата за кокъла...
Накрая ше стане уит,помнете ми думата !!!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#15
Потребителя е офлайн   Слави Тодоров 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 67
  • Регистр: 27.01.17
Да му е честито на инжинер Васил Василев.
И имам честа да поздравя всички колеги от Иво Михайлов.
Наздраве и наслука в утрешния лов!
0

#16
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоСлави Тодоров написа на 24.11.2017 - 20:13 :

Да му е честито на инжинер Васил Василев.
И имам честа да поздравя всички колеги от Иво Михайлов.
Наздраве и наслука в утрешния лов!

:cheers2:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#17
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоСлави Тодоров написа на 24.11.2017 - 20:13 :

Да му е честито на инжинер Васил Василев.
И имам честа да поздравя всички колеги от Иво Михайлов.
Наздраве и наслука в утрешния лов!


Благодаря,той как е в кауша ?

Тоз инж.Всилев ,масон ли е сега или не е масон ?
Да не го избраха само заради това ,бе ... ???!!!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#18
Потребителя е офлайн   енгин 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 916
  • Регистр: 02.09.09

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 24.11.2017 - 07:21 :

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 24.11.2017 - 06:22 :


НЛРС-СЛРБ ще остане единен, само ако бъде необходим за сдруженията, дружините и ловците!

Наслука.

А това вече зависи от нас ... и за стотен път казвам , че не е важно кой е " горе" , по важно е какво правим ние за ловната ни организация !
Ше ми се да полагаме по някой камък в основата , а не динени кори .
Наслука !

Няма значение кой е горе,ние за един протест не можем да се стегнем!
Забраните,вноските и всичко останало което ни засяга го търпим и значи сме съгласни със методиката на Банкомат!
Така че ние сме си виновни,който и да е горе му е през оная работа,ще плащаме и ще мълчим!
Наслука колеги,и си помислете добре за един предколеден протест наравно със полицаите!
0

#19
Потребителя е офлайн   zaharievkz2 

  • Христо Захариев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1434
  • Регистр: 26.11.13

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 24.11.2017 - 06:22 :

Виж мнениетоpicea написа на 23.11.2017 - 23:23 :

надявам се да спрем да се цепим и да се обединим, защото само един силен национален ловен съюз би могъл да даде отпор на ловната олигархия.

НЛРС-СЛРБ ще остане единен, само ако бъде необходим за сдруженията, дружините и ловците!

Наслука.

Ако мога да продължа в тази посока - Да , необходим в защита правото на всеки един ловец да упражнява любимото си хоби и да изисква от Държавата да изпълнява задълженията си в законовото организиране,развитие на лова и ловното стопанство ! И да, ще остане единен ,когато наистина стане необходим за Сдруженията и ловците, а не Сдруженията и ловците да са му необходими за неговото съществуване !
0

#20
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Едни ловци си търсят Съюза ,ама без да са съюзени ...

Съюз търси членове,ако може без претенции ...

Европа показа ,че в България ,май има съюз ...

Писането на писма до Съюза е като ,,Имаш поща'',ама Гала вече не и се занимава ...

Съюзът е като първия сняг- тежи на всички,ама е полезен ...

Ловци от всички паланки,съединявайте се ...

Дивите прасета се съюзяват за да оцеляват ...

Членския внос е задължителен,но е малко ...

БГ ловците са пример за подражание по ЗДП- всички са със зимни гуми ...

Българският ловец,може да не е стрелец,ама е добър платец ...

Има светлина в тунела ,ама трябва да се копа още ...

ЦКФ на CIC има и вицепрезидент,това го разбрахме ...

Любовта на БГ ловеца към Съюзите е апокалиптична ...и даже малко покъртително затрогваща ...

Прас-Прас
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни