БГ Лов Форум: Киноложки турнири за ловци с кучета работещи със стойка „Свети Хуберт“ през 2013 г. за купата на НЛРС-СЛРБ - 115г. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (15 Страници) +
  • « Първа
  • 13
  • 14
  • 15
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Киноложки турнири за ловци с кучета работещи със стойка „Свети Хуберт“ през 2013 г. за купата на НЛРС-СЛРБ - 115г.

#281
Потребителя е офлайн   DIDO-1 

  • Димчо Начев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1899
  • Регистр: 28.02.08

Виж мнениетоShibeka написа на 02.10.2013 - 19:15 :

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 02.10.2013 - 10:30 :

ВИДЕО БГ ЛОВ: Финален турнир Свети Хуберт в Исперих 2013 - 1ва част



Очаквайте 2ра част...

Евала бе Василе! Страхотно си снимал.....и дистанция и аудио......(чуваше се даже как единият състезател духа в цевта на пушката)......Прекрасно изпълнение на кучето на Дидо,Анди показа страхотна класа според мен....а и този супер далечен премерен изстрел който произведе на 1вият фазан ми напълни душата! Сетера направо страхотен....въпреки дистанцията от визуалната стационарност на фазана,сетера остана в бойната си мраморна позиция....кеф,кеф(майната му на класиране) :D/>/>/> Забелязах обаче че стрелбата на доста от състезателите е под нивото.......също чух и коментар зад камерата за 28гр.патрони.....аз не съм съгласен с коментара....т.е. добре премерена птица си пада като тухла от 28гр. патрон......ама добре премерена казвам ;)/>/>/> Много качествени клипове......турнирите и видеото стават все по качествени....браво!
:thumbsup:/>/>
Благодаря Любо,радвам се,че ти харесва :thumbsup:/>/>
Любо,този невръстен младеж е( на 1,2м) ако не му се бе отразило дългото( над 450км...) пътуване,мисля,че ще ше да направи много по успешен,а и хубав тур на този терен...а и апорта с ранен дивеч(втори контакт с такъв дивеч) му изигра лоша шега за малкия му стаж.
Но здраве да е за това трябва да се водят,млади животни за да трупат рутина,както при пътуване тека и на терена. ;)/>/>

Един поздрав за теб,една тренировка на този младеж ;)/>/>


http://vbox7.com/play:0b6013fac0

Поздрави!

пс.Тук искам да използвам случея да Благодаря на организатора Здравко Радев,за уважението - загриженоста,тъй като пътувах от далече и късно,той няколко пъти ми се обади да ме чуе до къде с съм стигнал,и как пътувам,също тека сърдечни благодарности за Турито за топлото гостоприемството.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ :cheers2:/>/>

Още веднъж БЛАГОДАРЯ ТУРКА,специялни поздрави за прекрасното ти семейство!
Публикувано изображение
0

#282
Потребителя е офлайн   Shibeka 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8868
  • Регистр: 22.07.08

Виж мнениетоDIDO-1 написа на 08.10.2013 - 12:45 :

Виж мнениетоShibeka написа на 02.10.2013 - 19:15 :

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 02.10.2013 - 10:30 :

ВИДЕО БГ ЛОВ: Финален турнир Свети Хуберт в Исперих 2013 - 1ва част



Очаквайте 2ра част...

Евала бе Василе! Страхотно си снимал.....и дистанция и аудио......(чуваше се даже как единият състезател духа в цевта на пушката)......Прекрасно изпълнение на кучето на Дидо,Анди показа страхотна класа според мен....а и този супер далечен премерен изстрел който произведе на 1вият фазан ми напълни душата! Сетера направо страхотен....въпреки дистанцията от визуалната стационарност на фазана,сетера остана в бойната си мраморна позиция....кеф,кеф(майната му на класиране) :D/>/>/>/> Забелязах обаче че стрелбата на доста от състезателите е под нивото.......също чух и коментар зад камерата за 28гр.патрони.....аз не съм съгласен с коментара....т.е. добре премерена птица си пада като тухла от 28гр. патрон......ама добре премерена казвам ;)/>/>/>/> Много качествени клипове......турнирите и видеото стават все по качествени....браво!
:thumbsup:/>/>/>
Благодаря Любо,радвам се,че ти харесва :thumbsup:/>/>/>
Любо,този невръстен младеж е( на 1,2м) ако не му се бе отразило дългото( над 450км...) пътуване,мисля,че ще ше да направи много по успешен,а и хубав тур на този терен...а и апорта с ранен дивеч(втори контакт с такъв дивеч) му изигра лоша шега за малкия му стаж.
Но здраве да е за това трябва да се водят,млади животни за да трупат рутина,както при пътуване тека и на терена. ;)/>/>/>

Един поздрав за теб,една тренировка на този младеж ;)/>/>/>


http://vbox7.com/play:0b6013fac0

Поздрави!

пс.Тук искам да използвам случея да Благодаря на организатора Здравко Радев,за уважението - загриженоста,тъй като пътувах от далече и късно,той няколко пъти ми се обади да ме чуе до къде с съм стигнал,и как пътувам,също тека сърдечни благодарности за Турито за топлото гостоприемството.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ :cheers2:/>/>/>

Още веднъж БЛАГОДАРЯ ТУРКА,специялни поздрави за прекрасното ти семейство!

Прекрасни сувалки в средни дистанци.....и умерена скорост......Хубаво кучето...!
0

#283
Потребителя е офлайн   DIDO-1 

  • Димчо Начев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1899
  • Регистр: 28.02.08

Виж мнениетоShibeka написа на 21.10.2013 - 21:08 :

Виж мнениетоDIDO-1 написа на 08.10.2013 - 12:45 :

Виж мнениетоShibeka написа на 02.10.2013 - 19:15 :

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 02.10.2013 - 10:30 :

ВИДЕО БГ ЛОВ: Финален турнир Свети Хуберт в Исперих 2013 - 1ва част



Очаквайте 2ра част...

Евала бе Василе! Страхотно си снимал.....и дистанция и аудио......(чуваше се даже как единият състезател духа в цевта на пушката)......Прекрасно изпълнение на кучето на Дидо,Анди показа страхотна класа според мен....а и този супер далечен премерен изстрел който произведе на 1вият фазан ми напълни душата! Сетера направо страхотен....въпреки дистанцията от визуалната стационарност на фазана,сетера остана в бойната си мраморна позиция....кеф,кеф(майната му на класиране) :D/>/>/>/>/> Забелязах обаче че стрелбата на доста от състезателите е под нивото.......също чух и коментар зад камерата за 28гр.патрони.....аз не съм съгласен с коментара....т.е. добре премерена птица си пада като тухла от 28гр. патрон......ама добре премерена казвам ;)/>/>/>/>/> Много качествени клипове......турнирите и видеото стават все по качествени....браво!
:thumbsup:/>/>/>/>
Благодаря Любо,радвам се,че ти харесва :thumbsup:/>/>/>/>
Любо,този невръстен младеж е( на 1,2м) ако не му се бе отразило дългото( над 450км...) пътуване,мисля,че ще ше да направи много по успешен,а и хубав тур на този терен...а и апорта с ранен дивеч(втори контакт с такъв дивеч) му изигра лоша шега за малкия му стаж.
Но здраве да е за това трябва да се водят,млади животни за да трупат рутина,както при пътуване тека и на терена. ;)/>/>/>/>

Един поздрав за теб,една тренировка на този младеж ;)/>/>/>/>


http://vbox7.com/play:0b6013fac0

Поздрави!

пс.Тук искам да използвам случея да Благодаря на организатора Здравко Радев,за уважението - загриженоста,тъй като пътувах от далече и късно,той няколко пъти ми се обади да ме чуе до къде с съм стигнал,и как пътувам,също тека сърдечни благодарности за Турито за топлото гостоприемството.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ :cheers2:/>/>/>/>

Още веднъж БЛАГОДАРЯ ТУРКА,специялни поздрави за прекрасното ти семейство!

Прекрасни сувалки в средни дистанци.....и умерена скорост......Хубаво кучето...!
:thumbsup:
Публикувано изображение
0

#284
Потребителя е офлайн   pri6aletsa 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 43
  • Регистр: 14.04.08
До председателя на комисията по ловна кинология Даниел Тошков.
До Георги Младенов.
До Васил Терзииски.
Председател съм на комисията по ловна кинология към ЛРС "Сокол 1893" гр.Пазарджик.
Въпроса ми е следния : Как Истилиян Маринков , който е член на Самоковското дружество участва на регионалното в Панагюрище от Септемврийското ловно сдружение.
Без всякакви лоши помисли.
Благодаря ви за отоговора !
0

#285
Потребителя е офлайн   todor2 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 168
  • Регистр: 28.09.12
Кучето му по бабина линия е сестра на оная кучка от Септември.
0

#286
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоpri6aletsa написа на 12.11.2013 - 20:26 :

До председателя на комисията по ловна кинология Даниел Тошков.
До Георги Младенов.
До Васил Терзииски.
Председател съм на комисията по ловна кинология към ЛРС "Сокол 1893" гр.Пазарджик.
Въпроса ми е следния : Как Истилиян Маринков , който е член на Самоковското дружество участва на регионалното в Панагюрище от Септемврийското ловно сдружение.
Без всякакви лоши помисли.
Благодаря ви за отоговора !



Преместил се е...!
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#287
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоpri6aletsa написа на 12.11.2013 - 20:26 :

До председателя на комисията по ловна кинология Даниел Тошков.
До Георги Младенов.
До Васил Терзииски.
Председател съм на комисията по ловна кинология към ЛРС "Сокол 1893" гр.Пазарджик.
Въпроса ми е следния : Как Истилиян Маринков , който е член на Самоковското дружество участва на регионалното в Панагюрище от Септемврийското ловно сдружение.
Без всякакви лоши помисли.
Благодаря ви за отоговора !

Здравей колега, понеже сте се обърнали и към мен, въпреки че не съм бил организатор, не съм член и на Киноложката комисия, но от уважение ще ви отговоря, поне това което аз знам. Състезателят Истилиян Маринков, известно време преди състезанието се е преместил и е член на ЛРС Септември. Няма нарушение на правилата. Друг е въпросът до кога ще е член на това сдружение, само за състезанието ли го е направил и кога ще се върне в ЛРС Самоков. Аз лично предполагам, че може би ще остане в ЛРС Септември, защото със състезателят Димитър Тодоров сформираха много добър отбор за тези състезания.

Надявам се, че и другите колеги към които сте отправили своя въпрос ще ви отговорят.

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#288
Потребителя е офлайн   Христо Желев 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 11.03.08

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 13.11.2013 - 07:27 :

Виж мнениетоpri6aletsa написа на 12.11.2013 - 20:26 :

До председателя на комисията по ловна кинология Даниел Тошков.
До Георги Младенов.
До Васил Терзииски.
Председател съм на комисията по ловна кинология към ЛРС "Сокол 1893" гр.Пазарджик.
Въпроса ми е следния : Как Истилиян Маринков , който е член на Самоковското дружество участва на регионалното в Панагюрище от Септемврийското ловно сдружение.
Без всякакви лоши помисли.
Благодаря ви за отоговора !

Здравей колега, понеже сте се обърнали и към мен, въпреки че не съм бил организатор, не съм член и на Киноложката комисия, но от уважение ще ви отговоря, поне това което аз знам. Състезателят Истилиян Маринков, известно време преди състезанието се е преместил и е член на ЛРС Септември. Няма нарушение на правилата. Друг е въпросът до кога ще е член на това сдружение, само за състезанието ли го е направил и кога ще се върне в ЛРС Самоков. Аз лично предполагам, че може би ще остане в ЛРС Септември, защото със състезателят Димитър Тодоров сформираха много добър отбор за тези състезания.

Надявам се, че и другите колеги към които сте отправили своя въпрос ще ви отговорят.

Наслука.

КОМИСИЯ ПО ЛОВНА КИНОЛОГИЯ

Председател:
Даниел Тошков - Председател на ЛРС Димитровград, член на УС на НЛРС-СЛРБ

Членове:
Иван Маринов - ЛРС София - ЮГ
Йордан Каменов - ЛРС Гулянци
Митю Точев - ЛРС Панагюрище
Невен Каравасилев - ЛРС Бургас
Петър Петров - ЛРС Добрич
Петър Радев - ЛРС Пловдив
Димчо Начев - ЛРС Радомир

Истилиан Маринков - ЛРС Самоков

Кирил Александров - ЛРС Пазарджик
Кирил Бояджиев - ЛРС Велико Търново

Интересно !!!
ТРУДНОТО ГО ПРАВИМ ЛЕСНО А НЕВЪЗМОЖНОТО САМО НИ ЗАБАВЯ !
0

#289
Потребителя е офлайн   loshiq walqk 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 13.11.13
mnogo важно от кое дружество е бил ,аз ли съм сляп или вие пропускате важното и пишете от няма и какво

вижте клиповете от турнира края на 1 и началото на 2
истилиян е готин момък и ми е приятелче ма кучето не става още през 2008 съм го казал и го твърдя все още :lol:

стенли взе да ,,кулира,, пред кучето тип ала грозков ,амба на два пъти изпусна фазана от нос на растояние 4-5 метра

много важно от кое ловно е
0

#290
Потребителя е офлайн   Христо Желев 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 11.03.08

Виж мнениетоloshiq walqk написа на 13.11.2013 - 22:16 :

mnogo важно от кое дружество е бил ,аз ли съм сляп или вие пропускате важното и пишете от няма и какво

вижте клиповете от турнира края на 1 и началото на 2
истилиян е готин момък и ми е приятелче ма кучето не става още през 2008 съм го казал и го твърдя все още :lol:/>

стенли взе да ,,кулира,, пред кучето тип ала грозков ,амба на два пъти изпусна фазана от нос на растояние 4-5 метра

много важно от кое ловно е

Става въпрос за правила.
Ай валирай си там...
ТРУДНОТО ГО ПРАВИМ ЛЕСНО А НЕВЪЗМОЖНОТО САМО НИ ЗАБАВЯ !
0

#291
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоloshiq walqk написа на 13.11.2013 - 22:16 :

mnogo важно от кое дружество е бил ,аз ли съм сляп или вие пропускате важното и пишете от няма и какво

вижте клиповете от турнира края на 1 и началото на 2
истилиян е готин момък и ми е приятелче ма кучето не става още през 2008 съм го казал и го твърдя все още :lol:/>

стенли взе да ,,кулира,, пред кучето тип ала грозков ,амба на два пъти изпусна фазана от нос на растояние 4-5 метра

много важно от кое ловно е

Ай ай ай къде си бре тренираш ли готвиш ли кучета за състезания или все още с кравите се разправяш. :D
0

#292
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
Въпрос към комисията по ловна кинология : Кога ще публикувате инфо за предстоящите регионални фази за турнира по правилата на "Св. Хуберт" за купата на НЛРС-СЛРБ - 2014г.?! Наслука
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#293
Потребителя е офлайн   Петър Ветренски 

  • Недосегаем
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1710
  • Регистр: 20.01.10

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 12.05.2014 - 05:43 :

Въпрос към комисията по ловна кинология : Кога ще публикувате инфо за предстоящите регионални фази за турнира по правилата на "Св. Хуберт" за купата на НЛРС-СЛРБ - 2014г.?! Наслука


Съществува ли още такава???B)/>
Публикувано изображение
Моят лов никой не може да го отстреля!

Моят сайт
0

#294
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоПетър Ветренски написа на 13.05.2014 - 06:33 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 12.05.2014 - 05:43 :

Въпрос към комисията по ловна кинология : Кога ще публикувате инфо за предстоящите регионални фази за турнира по правилата на "Св. Хуберт" за купата на НЛРС-СЛРБ - 2014г.?! Наслука


Съществува ли още такава???B)

Съществува, виж линкът "Постоянни комисии към УС на НЛРС-СЛРБ": http://www.slrb.org/...avitelen-savet/
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

Сподели темата:


  • (15 Страници) +
  • « Първа
  • 13
  • 14
  • 15
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни