БГ Лов Форум: Изложба - преглед на паднали рога в ДЛС "Воден - Ири Хисар" - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Изложба - преглед на паднали рога в ДЛС "Воден - Ири Хисар"

#121
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоpiri написа на 03.05.2017 - 00:36 :

за 12 минути ви качих пет рога, през интервал от три минути. Толко трудно се намират, че интернет е пълен с тях. Капацитетиииии :cornut:/> :eek6:/>


Не се притеснявай,и аз гласувах за тея педераси,да еба тяхната...
Вчера ходих за риба ,пак няма,ше зема да отида да се подстрижа...
Не бе,ше си сипа едно ...

Б.С.Б.
пп
Някой се изпикал във входа,много селяни ,ей...
Може да е Малък Тошко,той пикай по дуварите...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#122
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 04.05.2017 - 15:04 :


За това ще помоля Жоро да ме светне как мога да го игнорирам тоя курвак да не му чета недоразвитите напъни на тема лов.

Влизаш в настройки , най долу "игнорирани потребители" и да пътува ! ... и не е курвак , а трънски кривак .
Явно някой "отвън" има интерес чрез него да създава дразги и внушения точно тук в Бг Лов B)
Влез в другите български ловни форуми и виж дали има такъв субект с подобно нагло държание , поитересувай се дали има някой игнориран.
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#123
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 05.05.2017 - 10:07 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 04.05.2017 - 15:04 :


За това ще помоля Жоро да ме светне как мога да го игнорирам тоя курвак да не му чета недоразвитите напъни на тема лов.

Влизаш в настройки , най долу "игнорирани потребители" и да пътува ! ... и не е курвак , а трънски кривак .
Явно някой "отвън" има интерес чрез него да създава дразги и внушения точно тук в Бг Лов B)/>
Влез в другите български ловни форуми и виж дали има такъв субект с подобно нагло държание , поитересувай се дали има някой игнориран.

Влезте в който искате форум, ловен и неловен и вижде дали има друг наглец, който човек не може да игнорира освен ей тоя тука дъртия. ГСП-Георги Петроф. И при цялата си наглост има очи да дава оценки и да обвинява когото му дойде на акъл наред. Умник Гюро. :D :D :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#124
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоd.g.g. написа на 04.05.2017 - 08:44 :

Виж мнениетоpiri написа на 03.05.2017 - 00:13 :

Нищо не ти е ясно, заяждаш се, по-добре защитавай убийците на елени. Абе ти си върло компетентен по еленските въпроси. А? Якно ли ти е колко ги разбираш нещата? :party:/>/>/> Установи ли се че рогата са от един елен, как ще установиш кога е хвърлил рогата, а?Откъде накъде примаш, че е доказано, че са от различни години? Или приемаш желаното за реалност? Не ви ли писна да пишете пълни глупости. Толкова си противоречмите, че основния басьор се укри като мишевиден гризач в букова шума. :D/>/> Искате ли разбирачи да ви кача снимки на еленови рога, които са точно като посочения чифт - само че са си трофеи с черепа и различията между рогата са доста по-големи, дотолкова, че левия и десния не си приличат ама никак и пак са от едно животно, па и такива с липсващ шип на единия рог и даже без счупване както е в случая.

Ами част от разликата от 400 грама се дължи точно на счупения шип и загубата на кръв, раната, която е довела да задържане на растежа. Няма да е нормално балъци, рогата при тая травма да са еднакви на тегло. :D/>/>

От елени много не разбирам и за това изводите за това , че рогата не са чифт, не ги направих само по мои предположения , а на база на поста на Vasil Terziyski , в който той посочва , че рогата са от две различни години .
Тъй като е бил на мястото на мероприятието , предполагам , че е достатъчно запознат , когато изказва това твърдение .
А това , че са от две различни години автоматично доказва по безспорен начин , че не са чифт . Дори и при хипотезата да са от едно животно , за която в момента няма никакви доказателства , а само предположения .
Та с оглед на всичко това ти предложих да си прълнеш само едно от двете неща , свързващите с лова ,... т.е. едно от двете докуменчета :D/> .
Действай смело и този акт + ако успееш да убедиш ръководството на форума да изтрие всичко написано от теб досега , може би ще ти даде възможността , някой като види пост от теб да не го отваря с предварителната нагласа за поредния голем смех .
Айде ,...давай лекичко ,.... ние сме с теб , подкрепяме те .....и няма да го правим на въпрос , ако после в горското или ловното кажеш че си загубил фламбирания докимент :D/> !
П.П. А ти понеже много разбираш от елени , по натам може да ти изпратя снимка на най- добрия ми трофей , дето съм си го поставил над камината :D/> .

Вземи прочети конституцията на Република България. Тогава, ако имаш минимум функциониращи мозъчни клетки, ще вземеш да ми се извиниш. Ако ли не ми се извиниш, оставям на култулрната част от съфорумците да преценят на какво се дължи придържането ти ;) към твоето мнение.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#125
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 04.05.2017 - 15:04 :

Да спориш сПипилота Виктуалия Транспаранта Ментолка Ефраимова - Дългото чорапче .....аааааа исках да кажа с
пир/П/илота виртуалния транссексуален метамфетаминен ебалник - пипи дългият пост , е кауза пердута !
:D/> :D/> :D/>
За това ще помоля Жоро да ме светне как мога да го игнорирам тоя курвак да не му чета недоразвитите напъни на тема лов.
.......верно че ми беше забавно , ама до едно време. Вече зе да ми писва.

Виж ся, първо за да спориш, най-добрия начин е да си умен, обективен, начетен, честен, почтен, вежлив, да имаш дар слово... Къде си тръгнал да спориш с тоя твой елементарен и беден арсенал?!?! :confused5: Виж си аргументите например - един ти рекъл. Дай го тоя твой един в кавички приятел сам да потвърди че ти го е рекъл и да поспорим двамата а не ти да го играеш да се изпиняш с постните ти полемични оръжийца - праисторически или ръждиви.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#126
Потребителя е офлайн   d.g.g. 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 464
  • Регистр: 17.03.15

Виж мнениетоpiri написа на 06.05.2017 - 13:37 :

Виж мнениетоd.g.g. написа на 04.05.2017 - 08:44 :

Виж мнениетоpiri написа на 03.05.2017 - 00:13 :

Нищо не ти е ясно, заяждаш се, по-добре защитавай убийците на елени. Абе ти си върло компетентен по еленските въпроси. А? Якно ли ти е колко ги разбираш нещата? :party:/>/>/> Установи ли се че рогата са от един елен, как ще установиш кога е хвърлил рогата, а?Откъде накъде примаш, че е доказано, че са от различни години? Или приемаш желаното за реалност? Не ви ли писна да пишете пълни глупости. Толкова си противоречмите, че основния басьор се укри като мишевиден гризач в букова шума. :D/> Искате ли разбирачи да ви кача снимки на еленови рога, които са точно като посочения чифт - само че са си трофеи с черепа и различията между рогата са доста по-големи, дотолкова, че левия и десния не си приличат ама никак и пак са от едно животно, па и такива с липсващ шип на единия рог и даже без счупване както е в случая.

Ами част от разликата от 400 грама се дължи точно на счупения шип и загубата на кръв, раната, която е довела да задържане на растежа. Няма да е нормално балъци, рогата при тая травма да са еднакви на тегло. :D/>

От елени много не разбирам и за това изводите за това , че рогата не са чифт, не ги направих само по мои предположения , а на база на поста на Vasil Terziyski , в който той посочва , че рогата са от две различни години .
Тъй като е бил на мястото на мероприятието , предполагам , че е достатъчно запознат , когато изказва това твърдение .
А това , че са от две различни години автоматично доказва по безспорен начин , че не са чифт . Дори и при хипотезата да са от едно животно , за която в момента няма никакви доказателства , а само предположения .
Та с оглед на всичко това ти предложих да си прълнеш само едно от двете неща , свързващите с лова ,... т.е. едно от двете докуменчета :D/> .
Действай смело и този акт + ако успееш да убедиш ръководството на форума да изтрие всичко написано от теб досега , може би ще ти даде възможността , някой като види пост от теб да не го отваря с предварителната нагласа за поредния голем смех .
Айде ,...давай лекичко ,.... ние сме с теб , подкрепяме те .....и няма да го правим на въпрос , ако после в горското или ловното кажеш че си загубил фламбирания докимент :D/> !
П.П. А ти понеже много разбираш от елени , по натам може да ти изпратя снимка на най- добрия ми трофей , дето съм си го поставил над камината :D/> .

Вземи прочети конституцията на Република България. Тогава, ако имаш минимум функциониращи мозъчни клетки, ще вземеш да ми се извиниш. Ако ли не ми се извиниш, оставям на култулрната част от съфорумците да преценят на какво се дължи придържането ти ;)/> към твоето мнение.

Мани баце ... щом и до конституцията опре ... заеби . Спирам !
П.П. Само да ти кажа . Там , / в констинуцията / , твоя случай не е описан . Той е в едни други ... по дебели книги :) .
Жалко, пропусна възможността !
0

#127
Потребителя е офлайн   Pano 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1132
  • Регистр: 05.01.12
Проблемът на Пири е, че няма билет. Как да изгориш нещо, което нямаш.... :lol:
0

#128
Потребителя е офлайн   d.g.g. 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 464
  • Регистр: 17.03.15

Виж мнениетоPano написа на 07.05.2017 - 07:03 :

Проблемът на Пири е, че няма билет. Как да изгориш нещо, което нямаш.... :lol:/>

Това обяснява всичко :) . При това положение наистина дължа извинение на господин пири .
0

#129
Потребителя е офлайн   Pano 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1132
  • Регистр: 05.01.12

Виж мнениетоd.g.g. написа на 07.05.2017 - 07:34 :

Виж мнениетоPano написа на 07.05.2017 - 07:03 :

Проблемът на Пири е, че няма билет. Как да изгориш нещо, което нямаш.... :lol:/>/>

Това обяснява всичко :)/> . При това положение наистина дължа извинение на господин пири .



Eй, спря да пише и спори........май наистина няма билет :lol: Ослушва се като гърмян заек :sifone:
0

#130
Потребителя е офлайн   d.g.g. 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 464
  • Регистр: 17.03.15

Виж мнениетоPano написа на 11.05.2017 - 08:07 :

Виж мнениетоd.g.g. написа на 07.05.2017 - 07:34 :

Виж мнениетоPano написа на 07.05.2017 - 07:03 :

Проблемът на Пири е, че няма билет. Как да изгориш нещо, което нямаш.... :lol:/>/>/>/>

Това обяснява всичко :)/>/>/> . При това положение наистина дължа извинение на господин пири .



Eй, спря да пише и спори........май наистина няма билет :lol:/>/> Ослушва се като гърмян заек :sifone:/>/>

:D :D :D Дааа , бих се съгласил че си напълно прав , ако не ме разколебаваше факта , че четох някъде из форума , че бил заловен от съфорумец да бракониерства на гривяци или гургулици , стреляйки ги кацнали по жиците :D .
А това при него предполага притежание на законно ловно оръжие , и от там и на ловен билет . Та знам ли :D .
0

#131
Потребителя е офлайн   Pano 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1132
  • Регистр: 05.01.12

Виж мнениетоd.g.g. написа на 11.05.2017 - 10:23 :

Виж мнениетоPano написа на 11.05.2017 - 08:07 :

Виж мнениетоd.g.g. написа на 07.05.2017 - 07:34 :

Виж мнениетоPano написа на 07.05.2017 - 07:03 :

Проблемът на Пири е, че няма билет. Как да изгориш нещо, което нямаш.... :lol:/>/>/>/>/>

Това обяснява всичко :)/>/>/>/> . При това положение наистина дължа извинение на господин пири .



Eй, спря да пише и спори........май наистина няма билет :lol:/>/>/> Ослушва се като гърмян заек :sifone:/>/>/>

:D/> :D/> :D/> Дааа , бих се съгласил че си напълно прав , ако не ме разколебаваше факта , че четох някъде из форума , че бил заловен от съфорумец да бракониерства на гривяци или гургулици , стреляйки ги кацнали по жиците :D/> .
А това при него предполага притежание на законно ловно оръжие , и от там и на ловен билет . Та знам ли :D/> .


Пири бракониер, а стига бе? Ти разбираш ли какво каза токущо.......Тва да го вида, няма да го повярвам :lol:
0

#132
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоPano написа на 11.05.2017 - 11:02 :



Пири бракониер, а стига бе? Ти разбираш ли какво каза токущо.......Тва да го вида, няма да го повярвам :lol

Ако искаш мога да ти изброя най малко 3 неща от ловната му кариера с които piri сам доказва , че е 100 % бракониер B)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#133
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
а изброй ги, ама точно с цитат. И сам ще докажеш, че за пореден път лъжеш. :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

Сподели темата:


  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни