БГ Лов Форум: КОНКУРС ЗА НАЙ-ИНТЕРЕСНА ЛОВНА СНИМКА от ловен сезон 2017/2018 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (12 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

КОНКУРС ЗА НАЙ-ИНТЕРЕСНА ЛОВНА СНИМКА от ловен сезон 2017/2018 Спонсори: Гуми Нет ООД и Росбул Арм

#41
Потребителя е офлайн   HMR 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 95
  • Регистр: 23.04.17
Поглед в стил: Тебе види,мене гледа. :lol: B)

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 23114956_1594670570602197_572152197_n.jpg

0

#42
Потребителя е офлайн   moleca 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1346
  • Регистр: 19.08.09
Създадено за Лов...... с Любов!

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: FB_IMG_1508488985743.jpg

0

#43
Потребителя е офлайн   galabovo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 164
  • Регистр: 18.10.14

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 29.09.2017 - 07:27 :

Публикувано изображение

Зимата наближава, както и откриването на ловът за едър дивеч. За всеки един от нас той е изпълнен с адреналин, радост, червено винце и хубави мезенца. В тази връзка Гуми Нет ООД, Росбул Арм и БГ ЛОВ канят всеки един от вас да участва в конкурса за НАЙ-ИНТЕРЕСНА ЛОВНА СНИМКА през този сезон за да покаже как преминават ловните му излети.

Снимките могат да бъдат от всякакво естество, било то снимка на отстрелян или видян едър, дребен или пернат дивеч, трофей, пушка, екстремна ситуация с джип, ловен или природен пейзаж, ловна дружинка, ловен банкет или всичко друго свързано с лова ви. За участие се счита всеки пост със снимка (под 2мб.) или снимки, публикувани тук в тази тема. Препоръчително е към всяка снимка или снимки да има и кратък текст.

Конкурсът ще се провежда през целия сезон за групов лов на едър дивеч, като ще започне от 01.10.2017г., а краят му ще бъде 31.01.2018г. В началото на февруари журито ще се събере и ще излъчи наградените ловци.

Награда 1:

Човекът изпратил НАЙ-ИНТЕРЕСНАТА ЛОВНА СНИМКА ще спечели награда - 4бр. Гуми 195/80 R15- Malatesta Koala, струващи 540 лв. В случай, че наградата не представлява интерес за победителя (размера или модела не са подходящи), наградата може да бъде заменена за други гуми по негов избор от листата на Гуми Нет. Ако гумите са на различна цена разликата се покрива от победителя. Напомняме, че Гуми Нет ООД и в момента провежда кампания с членовете на форума БГ ЛОВ. Ловците получават най-добра отстъпка при покупка на гуми от гамата на Малатеста -18%. Повече информация можете да намерите в самата тема: MALATESTA PNEUMATICI - Ловците от БГ ЛОВ получават най-добри цени за MALATESTA в България

Публикувано изображение

Награда 2:


Колегата класирал се на второ място в конкурса НАЙ-ИНТЕРЕСНАТА ЛОВНА СНИМКА ще получи Ръчен фар за запалка OPTRONICS 1 200 000 кандела от втория спонсор Росбул Арм. Припомняме за кампанията на спонсора В ПОДКРЕПА НА ГОЛЕМИЯ ЛОВ! Кампания на „Росбул Арм" в партньорство с „Ти Би Ай Банк“.

Публикувано изображение

С огромно нетърпение очакваме да разглеждаме вашите най-интересни снимки.

Журито, което ще определи наградените ще бъда в състав: Калоян Трифонов, управител на Гуми Нет ООД, Индже Расовски от Росбул Арм ЕООД и Васил Терзийски, собственик на Ловен портал БГ ЛОВ.

Пожелаваме успех на всички участници в конкурса!

0

#44
Потребителя е офлайн   sstenli 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 93
  • Регистр: 08.09.10
Изглед от връх Алабак рано сутрин по време на лов. Долу в мъглата е Велинград.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 1453419_289225804535727_258612014_n.jpg

0

#45
Потребителя е офлайн   Георги ловеца 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 757
  • Регистр: 26.02.14
Моята скромна слука от вчера. Сюрията беше от над 15 големи и още толкоз малки.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: WP_20171104_051.jpg

Сайга12
БСР-74
SAR-M9F
Тигр 7,62х54
Макаров
0

#46
Потребителя е офлайн   Георги ловеца 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 757
  • Регистр: 26.02.14
И още една снимка, че то иска и дране след лова.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: WP_20171104_003.jpg

Сайга12
БСР-74
SAR-M9F
Тигр 7,62х54
Макаров
0

#47
Потребителя е офлайн   Nikolay5 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 14.06.14
Ами какво да опиша... уникална и неповторима бе слуката, която имахме. Много изстрели, много дивеч имаше в гората...късмет също не липсваше. Грижите, които полагаме през цялата година се отплащат !
Късмет и наслука !

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 20171029_134156.jpg
  • Прикачено изображение: rsz_20171029_134045.jpg

0

#48
Потребителя е офлайн   sstenli 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 93
  • Регистр: 08.09.10
Може ли да се качват и видео клипове чрез youtube (линк), понеже от вчерашния ден има много интересен клип.
0

#49
Потребителят е онлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26379
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоsstenli написа на 05.11.2017 - 22:40 :

Може ли да се качват и видео клипове чрез youtube (линк), понеже от вчерашния ден има много интересен клип.

Може разбира се.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#50
Потребителя е офлайн   Djack 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 92
  • Регистр: 15.04.15

Виж мнениетоNikolay5 написа на 05.11.2017 - 21:40 :

Ами какво да опиша... уникална и неповторима бе слуката, която имахме. Много изстрели, много дивеч имаше в гората...късмет също не липсваше. Грижите, които полагаме през цялата година се отплащат !
Късмет и наслука !

Голяма сеч е имало!
Димо Димов
0

#51
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
Дори в силно урбанизираната среда можем да потърсим петънце от красотата!Публикувано изображение
Прикачено изображение: 23315790_10155393076402562_125114289_n.jpg

За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#52
Потребителя е офлайн   dandi1383 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 85
  • Регистр: 21.01.11
От гюмето...
Публикувано изображение
0

#53
Потребителя е офлайн   sstenli 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 93
  • Регистр: 08.09.10
В събота 04.11.2017г се случи нещо много интересно прибирайки се от лов. Диво прасе обиколи квартал на Велинград след, което пак изчезна в балкана.
Видеоклип
Видеоклип
0

#54
Потребителя е офлайн   Иво Парашкевов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 125
  • Регистр: 24.11.08
На варда за хищници

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMG_20171107_024655.png

0

#55
Потребителя е офлайн   Murfi 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 63
  • Регистр: 11.11.10
Открих сезона успешно с този не лош екземпляр.Тика в калибър 30-06 се доказа за пореден път.
Личен рекод и слуката на ЛРД Лозево (Област Шумен) 14.10.Благодарности на нашите гоначи и техните другари за пореден път.

Има една поговорка,която съм чувал от старите хора,гласяща в някои случаи,че-,,Ученика,ставал по-добър от учителя``.
Не знам,дали в конкретният случай е така,но в едно съм сигурен.Той ме научи да обичам природата и дивото,и да давам всичко от себе си в тяхно име,а не само да взимам от предоставеното ни от природата.Той ме научи на всички тези тънкостти,нужни да бъдеш един истински,морален и себеуважаващ се ловец.Винаги ми е повтарял,че дивото животно,не е просто животно,въпреки всичко,и то носи душа.И че ние сме хората,които сме длъжни да се грижим за тях,уважавайки ги до последният миг,в който погледите ни се пресекат,и последният изстрел утихне в ехото на ловното поле.Той ме научи,и ми показа верният път,за да бъда това,което съм сега.


Благодаря ти,Татко!
Наслука и желая на всеки колега да изпита емоцията,която аз успях да почувствам!

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: received_1682284995128663.jpeg
  • Прикачено изображение: IMG-786d187dbce5f97068aebdef8a5088d3-V.jpg

0

#56
Потребителя е офлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08

Виж мнениетоMurfi написа на 07.11.2017 - 07:51 :

Открих сезона успешно с този не лош екземпляр.Тика в калибър 30-06 се доказа за пореден път.
Личен рекод и слуката на ЛРД Лозево (Област Шумен) 14.10.Благодарности на нашите гоначи и техните другари за пореден път.

Има една поговорка,която съм чувал от старите хора,гласяща в някои случаи,че-,,Ученика,ставал по-добър от учителя``.
Не знам,дали в конкретният случай е така,но в едно съм сигурен.Той ме научи да обичам природата и дивото,и да давам всичко от себе си в тяхно име,а не само да взимам от предоставеното ни от природата.Той ме научи на всички тези тънкостти,нужни да бъдеш един истински,морален и себеуважаващ се ловец.Винаги ми е повтарял,че дивото животно,не е просто животно,въпреки всичко,и то носи душа.И че ние сме хората,които сме длъжни да се грижим за тях,уважавайки ги до последният миг,в който погледите ни се пресекат,и последният изстрел утихне в ехото на ловното поле.Той ме научи,и ми показа верният път,за да бъда това,което съм сега.


Благодаря ти,Татко!
Наслука и желая на всеки колега да изпита емоцията,която аз успях да почувствам!


Браво за слуката! Много добър екземпляр!
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#57
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоMurfi написа на 07.11.2017 - 07:51 :

Открих сезона успешно с този не лош екземпляр.Тика в калибър 30-06 се доказа за пореден път.
Личен рекод и слуката на ЛРД Лозево (Област Шумен) 14.10.Благодарности на нашите гоначи и техните другари за пореден път.

Има една поговорка,която съм чувал от старите хора,гласяща в някои случаи,че-,,Ученика,ставал по-добър от учителя``.
Не знам,дали в конкретният случай е така,но в едно съм сигурен.Той ме научи да обичам природата и дивото,и да давам всичко от себе си в тяхно име,а не само да взимам от предоставеното ни от природата.Той ме научи на всички тези тънкостти,нужни да бъдеш един истински,морален и себеуважаващ се ловец.Винаги ми е повтарял,че дивото животно,не е просто животно,въпреки всичко,и то носи душа.И че ние сме хората,които сме длъжни да се грижим за тях,уважавайки ги до последният миг,в който погледите ни се пресекат,и последният изстрел утихне в ехото на ловното поле.Той ме научи,и ми показа верният път,за да бъда това,което съм сега.


Благодаря ти,Татко!
Наслука и желая на всеки колега да изпита емоцията,която аз успях да почувствам!

Наслука, добри колего! И баща ти също е Ловец.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#58
Потребителя е офлайн   Георги ловеца 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 757
  • Регистр: 26.02.14
Ще постна още една снимка, този път с кратък разказ. Моята скромна слука от 4.11.2017г. Пусията ми беше в горния край на една малка полянка, където се бях скрил зад един храст и тайно се надявах да излезне нещо. Това беше трета гонка, на първите две гонки гледахме много ровено и много следи, но нищо не излезе. Знаехме че има много прасета защото цяло лято бяха хранени с няколко тона царевица и на хранилките това се виждаше. Първо се чу шум, после се показа глава от храстите, след нея втора трета и така натам. Сюрията бягаше с голяма скорост през полянката нагоре към мен. Броях до 12 големи и на 13 голямо не ми издържаха нервите, изправих се зад храста и с един точен изстрел в сърцето бутнах най-задното за да им пресека възможноста да се върнат назад в дерето и храстите. Сюрията се насочи към мен, бутнах и първото което беше дошло вече на има няма 7-8 метра и набираше яко право към мене, Двете малки продължиха към мен, бутнах и тях за да не ме повалят на земята. Другите си промениха посоката и заминаха странично нагоре в балкана. Изпратих ги с поглед и тайно желание да се срещаме всяка седмица с тази сюрийка до края на ловния сезон.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: WP_20171104_038.jpg

Сайга12
БСР-74
SAR-M9F
Тигр 7,62х54
Макаров
0

#59
Потребителя е офлайн   Pano 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1132
  • Регистр: 05.01.12
Сръндаче :D

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 12487.jpg

0

#60
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Сега,да се разберем... Бай Пенчовия джип-разрушителя на капани има нужда от гуми !!!
И понеже е ясно ,че ще ги спечели ,да вземем да уточним някои работи -
Няколко снимки може ли ?
Няколко видия може ли ?
Ако бутна още един капан,джанти може ли ?
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

Сподели темата:


  • (12 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни