Клас млади женски (5 кучета)
Янтра на Димитър Ценов № 19 отличен I
Меца на Димитър Дамянов № 23 отличен II
Варда от Каймакански на Николай Михалков № 18отличен III
Горда на Николай Сейменаров № 34 отличен IV
Опра от Чаушев на Радослав Янимов №63 много добър
Специализирана екстериорна изложба на български гончета, организирана от НКБГ в гр. Козлодуй
#22
Публикувано 06.09.2016 - 20:30
Клас междинен женски (5 кучета)
Бистра от Хурса на Борис Борисов № 52 отличен I
Буря от Хурса на Пламен Миразчийски № 3 отличен II
Калба от Хурса на Борис Борисов №9 отличен III
Берта от Хурса на Румен Василев №50 отличен IV
Ухера на Любен Любенов № 22 много добър
Бистра от Хурса на Борис Борисов № 52 отличен I
Буря от Хурса на Пламен Миразчийски № 3 отличен II
Калба от Хурса на Борис Борисов №9 отличен III
Берта от Хурса на Румен Василев №50 отличен IV
Ухера на Любен Любенов № 22 много добър
#23
Публикувано 06.09.2016 - 20:37
Клас открит женски (8 кучета)
Кора на Андрей Вачев № 12 отличен I
Тангра на Иван Кръстев № 13 отличен II
Ерика от Каменград на Детелин Димитров № 2 отличен III
Вихра на Иван Станойчев № 51 отличен IV
Рина на Димитър Божков № 30 отличен
Бояна от Каменград на Емил Николов № 61 отличен
Зара на Диян Ангелов № 7 отличен
Чива на Яни Климентов № 32 много добър
Кора на Андрей Вачев № 12 отличен I
Тангра на Иван Кръстев № 13 отличен II
Ерика от Каменград на Детелин Димитров № 2 отличен III
Вихра на Иван Станойчев № 51 отличен IV
Рина на Димитър Божков № 30 отличен
Бояна от Каменград на Емил Николов № 61 отличен
Зара на Диян Ангелов № 7 отличен
Чива на Яни Климентов № 32 много добър
#24
Публикувано 06.09.2016 - 20:42
Клас шампиони женски (2кучета)
Адина от Хурса на р - к Хурса № 44 отличенI
Б - Кубра на р - к Хурса № 45 отличен II
Адина от Хурса на р - к Хурса № 44 отличенI
Б - Кубра на р - к Хурса № 45 отличен II
#25
Публикувано 06.09.2016 - 20:45
Клас работен женски (5 кучета)
Рита на Иван Кръстев № 14 отличен I
Багира на Велизар Иванов № 57 отличен II
Арна на Димитър Димитров № 41 отличен III
Жана на Димитър Димитров № 40 отличен IV
Естера от Каменград на Ивайло Иванов № 59 отличен
Рита на Иван Кръстев № 14 отличен I
Багира на Велизар Иванов № 57 отличен II
Арна на Димитър Димитров № 41 отличен III
Жана на Димитър Димитров № 40 отличен IV
Естера от Каменград на Ивайло Иванов № 59 отличен
#26
Публикувано 07.09.2016 - 14:23
#27
Публикувано 07.09.2016 - 14:25
#28
Публикувано 07.09.2016 - 14:26
#29
Публикувано 07.09.2016 - 14:28
#30
Публикувано 07.09.2016 - 20:24
Шампиона със специалната награда за изложбата.
С пожелание да му носи много ловна слука!
С пожелание да му носи много ловна слука!
#31
Публикувано 07.09.2016 - 20:28
Наградите от изложбата.
Осигорени със съдействето на:
Фирма IKA официален спонсор на НКБГ - http://ika.bg/
Ветеринарна Клиника Санте Вита гр.Козлодуй - http://santevita-bg.com
Фирма САМ БС ЕООД - http://www.sambs.bg
"Енергоремонт - Козлодуй" ЕООД - http://energoremont-kozlodui.com/
"Интерприборсервиз" ООД - http://www.inpris.com/index.php
Върбан Тодоров
Калин Митов - http://kalinux.com/index.php?lang=bg
http://www.kalinux.c...0NmU5ZGQzOGY5Nw
Осигорени със съдействето на:
Фирма IKA официален спонсор на НКБГ - http://ika.bg/
Ветеринарна Клиника Санте Вита гр.Козлодуй - http://santevita-bg.com
Фирма САМ БС ЕООД - http://www.sambs.bg
"Енергоремонт - Козлодуй" ЕООД - http://energoremont-kozlodui.com/
"Интерприборсервиз" ООД - http://www.inpris.com/index.php
Върбан Тодоров
Калин Митов - http://kalinux.com/index.php?lang=bg
http://www.kalinux.c...0NmU5ZGQzOGY5Nw