БГ Лов Форум: Председателят на БЛРС: Ловните билети ще са на принципа на винетките, а дивеча частен - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Председателят на БЛРС: Ловните билети ще са на принципа на винетките, а дивеча частен

#41
Потребителя е офлайн   Lazko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 133
  • Регистр: 10.01.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 17.08.2016 - 08:39 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 17.08.2016 - 07:46 :

Браво
Имаш пари-ловуваш...нямаш пари-седиш в къщи и гледаш по телевизора ,как става тая работа !
Е,оня ден ,излезли 50 000-60 000 ловци с по 2 лв. в джоба и БУМ...БУМ...



Кратка справка и дългосрочен мониторинг баце , и знаеш ли какво се установих ?!
Оказа се , че с увеличаването на цената на платеният лов , право пропорционално се увеличава и нерегламентираният лов Може би БУМ бума на фабриката за ловци имат краткосрочни планове , че След нас и потоп .... а ?! B)/>

Абсолютно съгласен с поста на г-н Петров..,бай Данчо,не знам дали си байо,за което ако не си по-възрастен от мен ти се извинявам,аз съм 80-ти набор(а с байчо се обръщам към уважавани хора по-големи от мен),но нещата стоят точно по този начин,както е опоменал Петров!То и друг фактор малко влияе на лова ма е друга дъълга тема за обсъждане,дано все повече и повече хора като г-н Петров се включват адекватно по теми и да земе вече дъ им се обръща внимание !!
0

#42
Потребителя е офлайн   zaharievkz2 

  • Христо Захариев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1434
  • Регистр: 26.11.13
Аз имам един въпрос: КОЯ ДРУЖИНКА ЛОВУВА В ТЕРИТОРИЯ ОТДАДЕНА НА КОНЦЕСИЯ ИЛИ В ЗАГРАДЕНО ЛОВНО СТОПАНСТВО? И да,таксата за лобния билет на година е 100 лв.,но всеки излет за едър дивеч е 60 лв.-около 24 излета.,всяка бележка за индивидуален лов на пернат дивеч е 5 лв.,всеки ловец,който желае и има право на индивидуален лов в рамките на отпуснатия план,заплаща 30 лв.,а да не говорим за средствата,които дружинките събират за разселване/яребица-24 лв.,фазан от 18 до 22лв.,чифт див заек около100лв.,диво прасе от 100 до 150 лв,и др./, изхранване/фураж/ ,за сол ,за направа на хранилки,калища! Това са задължителните средства,които отделя всеки един ловец !А да не говорим ,колко пари влизат в хазната от данъците при закупуване на оръжие,боеприпаси и гориво за провеждане на ловните излети! Така,че лова и сега е достатъчно скъп - средно около 600/700 лв.на година за ловец !А да не говорим за това,че единствено и само ловците се грижат за развитието на популациите на различните видове дивеч и то със собствени средства!Да не говорим пък за стотиците хиляди левове давани всяка година, за зарибителен материал от Сдруженията !Да не говорим за стотиците построени заслони и възстановени чешми в горите и полята,които се ползват не само от ловците,а от всеки който пожелае,поддръжката на стотици километри горски пътища на доброволни начала,макар,че е задължение на Държавата в лицето на горските ! Да не говорим пък за ловно-стрелковите комплекси изградени или се изграждат и поддържат от Ловните Сдружения,отново със собствени средства,които спомагат за възстановяването на ловния и стрелкови спорт и заангажират все повече млади хора ! Много ,Ви ,моля ,г-н Пиперков,не заблуждавайте обществото с неверни твърдения !
0

#43
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоLazko написа на 18.08.2016 - 15:53 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 17.08.2016 - 08:39 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 17.08.2016 - 07:46 :

Браво
Имаш пари-ловуваш...нямаш пари-седиш в къщи и гледаш по телевизора ,как става тая работа !
Е,оня ден ,излезли 50 000-60 000 ловци с по 2 лв. в джоба и БУМ...БУМ...



Кратка справка и дългосрочен мониторинг баце , и знаеш ли какво се установих ?!
Оказа се , че с увеличаването на цената на платеният лов , право пропорционално се увеличава и нерегламентираният лов Може би БУМ бума на фабриката за ловци имат краткосрочни планове , че След нас и потоп .... а ?! B)/>/>

Абсолютно съгласен с поста на г-н Петров..,бай Данчо,не знам дали си байо,за което ако не си по-възрастен от мен ти се извинявам,аз съм 80-ти набор(а с байчо се обръщам към уважавани хора по-големи от мен),но нещата стоят точно по този начин,както е опоменал Петров!То и друг фактор малко влияе на лова ма е друга дъълга тема за обсъждане,дано все повече и повече хора като г-н Петров се включват адекватно по теми и да земе вече дъ им се обръща внимание !!

Лазко,мойто момче,приятелю...
Браво за уважителното отношение към по-големите !
Въобще не е проблема в обръщението и аз употребявам ,,бай''...
Имам само една забележка и тя е :
Чети по-внимателно !!!
Г-на ти Петров...Жоро де ,
е получил от мен, съвсем адекватен отговор на горния си пост, по повод Ескалацията на ,,фабрикуването на ловци'' !
Прочети поста след неговия/този ,който цитираш/...
Това се нарича мислене в една Посока !
Е, те това, вече е ,,Фактор''/ти го споменаваш/,който влияе на диалозите във форума и от там на други работи...
Така,че...!!!

Б.С.Б.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#44
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоLazko написа на 18.08.2016 - 15:53 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 17.08.2016 - 08:39 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 17.08.2016 - 07:46 :

Браво
Имаш пари-ловуваш...нямаш пари-седиш в къщи и гледаш по телевизора ,как става тая работа !
Е,оня ден ,излезли 50 000-60 000 ловци с по 2 лв. в джоба и БУМ...БУМ...



Кратка справка и дългосрочен мониторинг баце , и знаеш ли какво се установих ?!
Оказа се , че с увеличаването на цената на платеният лов , право пропорционално се увеличава и нерегламентираният лов Може би БУМ бума на фабриката за ловци имат краткосрочни планове , че След нас и потоп .... а ?! B)/>/>

Абсолютно съгласен с поста на г-н Петров..,бай Данчо,не знам дали си байо,за което ако не си по-възрастен от мен ти се извинявам,аз съм 80-ти набор(а с байчо се обръщам към уважавани хора по-големи от мен),но нещата стоят точно по този начин,както е опоменал Петров!То и друг фактор малко влияе на лова ма е друга дъълга тема за обсъждане,дано все повече и повече хора като г-н Петров се включват адекватно по теми и да земе вече дъ им се обръща внимание !!

Лазко , всички тук и на полето сме приятели и по добре за мен е, да съм Георги , Гошо , Жоро , че нали виждаш докъде я докарахме с фамилиарчене , господин и госпожа ... докарахме я до Алилуя :D
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#45
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоzaharievkz2 написа на 18.08.2016 - 17:43 :

Аз имам един въпрос: КОЯ ДРУЖИНКА ЛОВУВА В ТЕРИТОРИЯ ОТДАДЕНА НА КОНЦЕСИЯ ИЛИ В ЗАГРАДЕНО ЛОВНО СТОПАНСТВО? И да,таксата за лобния билет на година е 100 лв.,но всеки излет за едър дивеч е 60 лв.-около 24 излета.,всяка бележка за индивидуален лов на пернат дивеч е 5 лв.,всеки ловец,който желае и има право на индивидуален лов в рамките на отпуснатия план,заплаща 30 лв.,а да не говорим за средствата,които дружинките събират за разселване/яребица-24 лв.,фазан от 18 до 22лв.,чифт див заек около100лв.,диво прасе от 100 до 150 лв,и др./, изхранване/фураж/ ,за сол ,за направа на хранилки,калища! Това са задължителните средства,които отделя всеки един ловец !А да не говорим ,колко пари влизат в хазната от данъците при закупуване на оръжие,боеприпаси и гориво за провеждане на ловните излети! Така,че лова и сега е достатъчно скъп - средно около 600/700 лв.на година за ловец !А да не говорим за това,че единствено и само ловците се грижат за развитието на популациите на различните видове дивеч и то със собствени средства!Да не говорим пък за стотиците хиляди левове давани всяка година, за зарибителен материал от Сдруженията !Да не говорим за стотиците построени заслони и възстановени чешми в горите и полята,които се ползват не само от ловците,а от всеки който пожелае,поддръжката на стотици километри горски пътища на доброволни начала,макар,че е задължение на Държавата в лицето на горските ! Да не говорим пък за ловно-стрелковите комплекси изградени или се изграждат и поддържат от Ловните Сдружения,отново със собствени средства,които спомагат за възстановяването на ловния и стрелкови спорт и заангажират все повече млади хора ! Много ,Ви ,моля ,г-н Пиперков,не заблуждавайте обществото с неверни твърдения !

Ицка , така е написано на Пиперков и така трябва да представи нещата , и да ти кажа , повече го съжалавам отколкото нервирам .... друго ме кара да подскачам и то е : Защо няма реакция от страна на СЛРБ за да се тушират нещата в зародиш ?!!
Е това ме дразни ...и дано не съм лош пророк , но червейчето на съмнението ми подсказа за " след дъжд качулка"
Поздрави !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#46
Потребителя е офлайн   VENCI2 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 199
  • Регистр: 27.03.08
Е ще се протестира и то сериозно.
0

#47
Потребителя е офлайн   Lazko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 133
  • Регистр: 10.01.11

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 18.08.2016 - 18:47 :


Чети по-внимателно !!!
Г-на ти Петров...Жоро де ,
е получил от мен, съвсем адекватен отговор на горния си пост, по повод Ескалацията на ,,фабрикуването на ловци'' !
Прочети поста след неговия/този ,който цитираш/...
Това се нарича мислене в една Посока !
Е, те това, вече е ,,Фактор''/ти го споменаваш/,който влияе на диалозите във форума и от там на други работи...
Така,че...!!!

Б.С.Б.

Вземам си бележка,занапред ще преглеждам по внимателно преди да се включвам,просто понякога като съм съгласен по тема с участник в нея и действам малко по-импулсивно,щото виждам,че не всичко е коне с капаци трупащи безсмислени постове..Поздрави!
0

#48
Потребителя е офлайн   zaharievkz2 

  • Христо Захариев
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1434
  • Регистр: 26.11.13

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 18.08.2016 - 19:52 :

Виж мнениетоzaharievkz2 написа на 18.08.2016 - 17:43 :

Аз имам един въпрос: КОЯ ДРУЖИНКА ЛОВУВА В ТЕРИТОРИЯ ОТДАДЕНА НА КОНЦЕСИЯ ИЛИ В ЗАГРАДЕНО ЛОВНО СТОПАНСТВО? И да,таксата за лобния билет на година е 100 лв.,но всеки излет за едър дивеч е 60 лв.-около 24 излета.,всяка бележка за индивидуален лов на пернат дивеч е 5 лв.,всеки ловец,който желае и има право на индивидуален лов в рамките на отпуснатия план,заплаща 30 лв.,а да не говорим за средствата,които дружинките събират за разселване/яребица-24 лв.,фазан от 18 до 22лв.,чифт див заек около100лв.,диво прасе от 100 до 150 лв,и др./, изхранване/фураж/ ,за сол ,за направа на хранилки,калища! Това са задължителните средства,които отделя всеки един ловец !А да не говорим ,колко пари влизат в хазната от данъците при закупуване на оръжие,боеприпаси и гориво за провеждане на ловните излети! Така,че лова и сега е достатъчно скъп - средно около 600/700 лв.на година за ловец !А да не говорим за това,че единствено и само ловците се грижат за развитието на популациите на различните видове дивеч и то със собствени средства!Да не говорим пък за стотиците хиляди левове давани всяка година, за зарибителен материал от Сдруженията !Да не говорим за стотиците построени заслони и възстановени чешми в горите и полята,които се ползват не само от ловците,а от всеки който пожелае,поддръжката на стотици километри горски пътища на доброволни начала,макар,че е задължение на Държавата в лицето на горските ! Да не говорим пък за ловно-стрелковите комплекси изградени или се изграждат и поддържат от Ловните Сдружения,отново със собствени средства,които спомагат за възстановяването на ловния и стрелкови спорт и заангажират все повече млади хора ! Много ,Ви ,моля ,г-н Пиперков,не заблуждавайте обществото с неверни твърдения !

Ицка , така е написано на Пиперков и така трябва да представи нещата , и да ти кажа , повече го съжалавам отколкото нервирам .... друго ме кара да подскачам и то е : Защо няма реакция от страна на СЛРБ за да се тушират нещата в зародиш ?!!
Е това ме дразни ...и дано не съм лош пророк , но червейчето на съмнението ми подсказа за " след дъжд качулка"
Поздрави !

:thumbsup:
0

#49
Потребителя е офлайн   Skitnik 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1787
  • Регистр: 18.02.08
На тоз плужек пиперков, интервюто ми напомня за едно предаване; където един човек се нуждаеше от смяна на ставите.
Проф. каза: операцията е безплатна, поема се от касата, САМО пациента трябва да плати 6000лв за инплантите!
Префразирано така: Вие си плащате 100лв на година и биете всичко, НО Имате следния ценоразпис: прасе 600лв и т.н.
Зорлем ще ни правят бракониери( свободни ловци)!
0

#50
Потребителя е офлайн   Skitnik 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1787
  • Регистр: 18.02.08
Дивеча е ЧАСТЕН!? Отиваш за гургулици,пътпъдък,гъски, патки и друг прелетен дивеч и плащаш защото дружинката-стопанството го е отгледало!
Ето такса Гост!
0

#51
Потребителя е офлайн   Красимир.мт 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 289
  • Регистр: 12.06.12
Извода е ясен, имаш пари - ловуваш, нямаш пари- гледаш лов по телевизора. Не разбирате ли че в тази държава всичко е в интерес на олигарсите.
0

#52
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоSkitnik написа на 19.08.2016 - 12:31 :

Дивеча е ЧАСТЕН!? Отиваш за гургулици,пътпъдък,гъски, патки и друг прелетен дивеч и плащаш защото дружинката-стопанството го е отгледало!
Ето такса Гост!


Ето то и поредния прецедент в държавицата за които никой не говори.
0

#53
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоSkitnik написа на 19.08.2016 - 12:27 :

На тоз плужек пиперков, интервюто ми напомня за едно предаване; където един човек се нуждаеше от смяна на ставите.
Проф. каза: операцията е безплатна, поема се от касата, САМО пациента трябва да плати 6000лв за инплантите!
Префразирано така: Вие си плащате 100лв на година и биете всичко, НО Имате следния ценоразпис: прасе 600лв и т.н.
Зорлем ще ни правят бракониери( свободни ловци)!

Повече от половината от разколниците са радетели на тн псевдосвободни ловци - ловците на които ще бъде ЗАБРАНЕНО да стопанисват дивеча а ще го ловуват с касов апарат. И е характерно, че цялата малка, но креслива разколническа форумна общност са си форумни приятели. :D :D :D А също така похвалват и Пиперков, само че сега не смеят. Много е ударил дъното.

https://youtu.be/a2d7y-0o1bE
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#54
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 19.08.2016 - 18:52 :

Виж мнениетоSkitnik написа на 19.08.2016 - 12:31 :

Дивеча е ЧАСТЕН!? Отиваш за гургулици,пътпъдък,гъски, патки и друг прелетен дивеч и плащаш защото дружинката-стопанството го е отгледало!
Ето такса Гост!


Ето то и поредния прецедент в държавицата за които никой не говори.

Да цитирам ли изказвания на БРАТЧЕД Ти, бивш шеф на съюза Ни, които малко завоалирано но напълно са в тона на Пиперливия? А даже и надминавки се намират?
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#55
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 18.08.2016 - 15:08 :

Виж мнениетоpiri написа на 18.08.2016 - 09:38 :


Виж ся, постъпи като други самоорезилили се разколници, сдобили се с разрешително за лов с псевдонаучна цели и ловуващи безплатно в стопанствата на олигархията, па и орезилили се с връзчици с Михайловци, Димитровци и Пиперковци. А именно, закрий своя ник и стартирай отново, както Пешката Стоянов, или пък изчезни от форума като отявления Лобест. :D/>/>/> :D/>/>/> :D/>/>/> Изключително самокомпроментиран и лесен противник си ми така. Който те е чел внимателно не може да не си му ясен колко милееш за лова и дивеча.

И кой по точно от всичките изброени имена ми издаде разрешителното ?! Може ли да си по конкретен ?!
Смешко , за пореден път се доказваш като злобар-невежа B)/>/> като доказал се субект, който няма елементарни познания и понятия от лов ( освен под жицата , и то, ако може да е мъгла , а и да е ято .... милее той :lol:/>/> ) субект за който Родина и роднини са едно и също , само патриот сърбоман като теб може да поздравява ловците в България със сръбски песни B)/>/> за победата ... но закъсня , много закъсня !!! Горан Брегович много отдавно възпя победата и то със " Стария кадър от алтилерията" :angry:/>/> в центъра на София и то благодарение на малоумници като теб !
Така че ... не ми давай наклон на мерната планка , а давай доказателства ... доказателства и резултати от свършена работа , че като гледам до този час , рекация има само от теб , само ти се мъчиш да ни баламосаш с приспивателното ... за победата с лека нощ деца и приятни сънища. Мдаа ... до сега бърборино "филма" Ответен удар трябваше да е излъчен по кината , ама ... Е да , ама не ... и защо ?!
пп направи поне едно добро в този форум , преведи песента ... че не всички са на ти със сърбохърватския .
Амнезий, ти самичък се хвалеше с подобно разрешително, и поради това едва ли е нужно да проверявам твърденията ти, които сега отричаш. Въобще като партийния ти патрон, когато си мените мненията, дали не се сещате че лъжата я имате за спорт? :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#56
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 23.08.2016 - 00:44 :

Амнезий, ти самичък се хвалеше с подобно разрешително, и поради това едва ли е нужно да проверявам твърденията ти, които сега отричаш. Въобще като партийния ти патрон, когато си мените мненията, дали не се сещате че лъжата я имате за спорт? :D/>/>/>

Очакван отговор, точно в твой стил .... :D/>/> а подобно разрешително завистливецо, не може да издаде нито един от по горе изброените от теб хора и нищо не отричам !
Партиен патрон , а :o/>/> :lol:/>/> абе въртиш , сучеш и все на политика те избива B)/>/> но все не попадаш на подходящи събеседници тук. Това пипи е ловен форум браДчеде и твоите политически дерзания никой не го интересува .
Добре , че телефоните не са ми на "вива" :P/>/> та те е страх да не се набуташ , иначе ... нищо чудно в малките часови в пристъп да ме безпокоиш за щяло и нещяло .... и да питаш , защо аджеба некои хора предпочитат каракачанките , пред психолозите ....
Пак си от нощна смяна , приятни сънища !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#57
Потребителя е офлайн   Елеан Георгиев Иванов-Еди 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 741
  • Регистр: 20.07.12

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 17.08.2016 - 07:50 :

Виж мнениетоспартак написа на 16.08.2016 - 21:23 :

Тоя глупак дали знае първо как се прави хранилка а после да определя съдбатана редовния ловец койтосе грижи за дивеча

Пиперков е председател на Българския ловно рибарски съюз и ловен говорител на ГЕРБ, АБВ и ДПС! Не бива да го подценявате!!!


Аз не мога да разбера с какво някой подценява този господин в постовете си .
Моля обоснови се .
Аз също не съм съгласен с това което го цитираш . Защото е пълно безумие .
Частен дивеч може да бъде този за който някой се грижи или го произвежда. Прелетният дивеч какви грижи се полагат за него ,Та да бъде частен
0

#58
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоzaharievkz2 написа на 18.08.2016 - 17:43 :

Аз имам един въпрос: КОЯ ДРУЖИНКА ЛОВУВА В ТЕРИТОРИЯ ОТДАДЕНА НА КОНЦЕСИЯ ИЛИ В ЗАГРАДЕНО ЛОВНО СТОПАНСТВО? И да,таксата за лобния билет на година е 100 лв.,но всеки излет за едър дивеч е 60 лв.-около 24 излета.,всяка бележка за индивидуален лов на пернат дивеч е 5 лв.,всеки ловец,който желае и има право на индивидуален лов в рамките на отпуснатия план,заплаща 30 лв.,а да не говорим за средствата,които дружинките събират за разселване/яребица-24 лв.,фазан от 18 до 22лв.,чифт див заек около100лв.,диво прасе от 100 до 150 лв,и др./, изхранване/фураж/ ,за сол ,за направа на хранилки,калища! Това са задължителните средства,които отделя всеки един ловец !А да не говорим ,колко пари влизат в хазната от данъците при закупуване на оръжие,боеприпаси и гориво за провеждане на ловните излети! Така,че лова и сега е достатъчно скъп - средно около 600/700 лв.на година за ловец !А да не говорим за това,че единствено и само ловците се грижат за развитието на популациите на различните видове дивеч и то със собствени средства!Да не говорим пък за стотиците хиляди левове давани всяка година, за зарибителен материал от Сдруженията !Да не говорим за стотиците построени заслони и възстановени чешми в горите и полята,които се ползват не само от ловците,а от всеки който пожелае,поддръжката на стотици километри горски пътища на доброволни начала,макар,че е задължение на Държавата в лицето на горските ! Да не говорим пък за ловно-стрелковите комплекси изградени или се изграждат и поддържат от Ловните Сдружения,отново със собствени средства,които спомагат за възстановяването на ловния и стрелкови спорт и заангажират все повече млади хора ! Много ,Ви ,моля ,г-н Пиперков,не заблуждавайте обществото с неверни твърдения !

излетите са до 34
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#59
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
как разкола скри тая пазорна за него тема с некоментиране. :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#60
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоpiri написа на 23.08.2016 - 00:34 :

Виж мнениетоSkitnik написа на 19.08.2016 - 12:27 :

На тоз плужек пиперков, интервюто ми напомня за едно предаване; където един човек се нуждаеше от смяна на ставите.
Проф. каза: операцията е безплатна, поема се от касата, САМО пациента трябва да плати 6000лв за инплантите!
Префразирано така: Вие си плащате 100лв на година и биете всичко, НО Имате следния ценоразпис: прасе 600лв и т.н.
Зорлем ще ни правят бракониери( свободни ловци)!

Повече от половината от разколниците са радетели на тн псевдосвободни ловци - ловците на които ще бъде ЗАБРАНЕНО да стопанисват дивеча а ще го ловуват с касов апарат. И е характерно, че цялата малка, но креслива разколническа форумна общност са си форумни приятели. :D/>/> :D/>/> :D/>/> А също така похвалват и Пиперков, само че сега не смеят. Много е ударил дъното.

https://youtu.be/a2d7y-0o1bE

разколническа мъъъъкаааааа. :D/>
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

Сподели темата:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни