БГ Лов Форум: Лов на МНОГО едър дивеч. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Лов на МНОГО едър дивеч. с Марк Съливан

#1
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
Предполагам че на колегите ще им е интересно клипчето.
Е....на пири , Т.Белев и други еко барбита , не би им харесало , но пък едва ли на Марк Съливан му пука за тяхното мнение.

клипче:
http://vbox7.com/play:eff008ba

целият филм:
http://www.vbox7.com/play:7fee7290
0

#2
Потребителя е офлайн   Венци М 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 478
  • Регистр: 25.10.10

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.02.2015 - 00:31 :

Предполагам че на колегите ще им е интересно клипчето.
Е....на пири , Т.Белев и други еко барбита , не би им харесало , но пък едва ли на Марк Съливан му пука за тяхното мнение.

клипче:
http://vbox7.com/play:eff008ba

целият филм:
http://www.vbox7.com/play:7fee7290


Това не е лов а изтребление!!
В Онлайн Зоомагазин Зоостраст ще намерите широка гама храни и аксесоари за вашия домашен любимец на конкурентни цени.
0

#3
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
Марк Съливан е професионален ловец в Африка.
Любимите му животинки са кафърските биволи, хипопотамите и слоновете.
Почти никога не убива, ако са по-далеч на 2 метра от него. Обича да падат в краката му .
Ловува с .600 Nitro Express (щуцер в калибър .600 Нитро Експрес/15.24мм/ стрелящ с 58.32 грамови куршуми) който спира 1-тоново животно все едно е ударено от влак.
0

#4
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.02.2015 - 10:17 :

Марк Съливан е професионален ловец в Африка.
Любимите му животинки са кафърските биволи, хипопотамите и слоновете.
Почти никога не убива, ако са по-далеч на 2 метра от него. Обича да падат в краката му .
Ловува с .600 Nitro Express (щуцер в калибър .600 Нитро Експрес/15.24мм/ стрелящ с 58.32 грамови куршуми) който спира 1-тоново животно все едно е ударено от влак.

Използва, че тези животни са силно териториални (пазят територията си с цената на живота си), лесна мишена са понеже допускат натрапниците близо до себе си, тъй като не изпитват страх, а и с този вид боеприпас животните нямат никакъв шанс!
Разбирам да стреля само по нападащи го животни, но видях убийства и на стоящи, лежащи и с нищо не предизвикващи защитни действия животни! Това не го одобрявам!
Дано поне парите, които се плащат за тези убийства да отиват за развъждане и опазване на изчезващи животни!
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#5
Потребителя е офлайн   borislav123 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 396
  • Регистр: 01.11.11
Доста клипчета съм гледал с този ловец и винаги съм се чудел какво хладнокръвие и спокойствие има . Повечето нападащи го животни ги отстрелва от 10-15 метра,чче и по близо. :blink:
0

#6
Потребителя е офлайн   ЦВЕТЕЛИН ЦВЯТКОВ 

  • Цветелин Цвятков
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 833
  • Регистр: 26.01.14
Ако това е лов аз съм Барби :D
0

#7
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Факта, че само на теб ти харесва е показателен.

На слабия ловец едра мишена му дай. Ако може и да не се движи. Както в половината от случаите.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#8
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
:D :D :D
Не знам какво толкова ви скандализира клипчето ли....филма ли....?
А че си е лов - лов си е. И то на едни от най-опасните видове в Африка.
Въпроса беше за хладнокръвието , на ловеца. Колко от вас биха застанали на неговото място ???
Аз лично не бих. Освен ако ситуацията е изненадваща - не бих чакал еднотонна рогата маса да ми дойде на един дъх разстояние от мен.
Да не говорим че в нашите условия има "ловци" който не стрелят по диво прасе просто от шубе и то на прилично разстояние.
И моля ВИ .....да не бъдем по католици от папата !

п.п.
Последното не важи за пири. Той е над НЕГО !
0

#9
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
хахаха

с камера всякакви оптични измами могат да се правят. Може да се отстрелват и извънземни. От един дъх разстояние.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#10
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоpiri написа на 27.02.2015 - 13:46 :

хахаха

с камера всякакви оптични измами могат да се правят. Може да се отстрелват и извънземни. От един дъх разстояние.



Абе опитах се да си те представя теб на неговото място.....
Освен една голУеееема купчина лай*а , друго не можах да си представя. :lol: :lol: :lol:
0

#11
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Иво,

Често пъти съм упрекван,даже и тука във форума. Но въпреки това аз съм си аз.

Те това бакьов, аз му викам "мъжки лов".Истински !!!!!!!Нека си му викат "касапница"........................... Или пък каквото се сетят друго.Да...................гроздето е кисело.
За такива сафарита трябват МНОГО пари.От една страна.Това го имат доста колеги.И от друга страна, още нещо.................................. здрав гъз.Без извинение.Това обаче на болшинството им липсва.Колко от нас биха се изправили лице в лице с такива животни????? Някой не ходят на лов даже на диво прасе!!!!!!!!!!! :skeet-shooting:/>/> :lovecnapatici:/>/>
Е тука в компа всеки е велик. :animated126:/>/> И най вече един който смята, че за това трябвало оптична измама. :D/>/>
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#12
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 27.02.2015 - 18:22 :

Иво,

Често пъти съм упрекван,даже и тука във форума. Но въпреки това аз съм си аз.

Те това бакьов, аз му викам "мъжки лов".Истински !!!!!!!Нека си му викат "касапница"........................... Или пък каквото се сетят друго.Да...................гроздето е кисело.
За такива сафарита трябват МНОГО пари.От една страна.Това го имат доста колеги.И от друга страна, още нещо.................................. здрав гъз.Без извинение.Това обаче на болшинството им липсва.Колко от нас биха се изправили лице в лице с такива животни????? Някой не ходят на лов даже на диво прасе!!!!!!!!!!! :skeet-shooting:/>/>/> :lovecnapatici:/>/>/>
Е тука в компа всеки е велик. :animated126:/>/>/> И най вече един който смята, че за това трябвало оптична измама. :D/>/>/>


:D
Прав си бакьов .
И за прасетата си прав. Аз познавам поне 3-4 дето стрелят за да изгонат , и да засилат прасето в посока различна от пусията им. Фащал съм ги. ;)
Ма честно ти казвам .....тоя бивольяр немам сРъце да го чекам да ми дойде на 2 м. за да го стрелям.
ЖелУезни нерви има тоя Марк Съливан. А и чифтето му ме изкефи.....та за това пуснах тука клипчето и филмчето.

А тоа с оптичната измама.....то той сам по себе си е една измама .
Я го питай "оптичния" у колко бележки за лов на диво прасе е писан тоя сезон дето мина. :D
0

#13
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоHuntermen написа на 27.02.2015 - 10:38 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.02.2015 - 10:17 :

Марк Съливан е професионален ловец в Африка.
Любимите му животинки са кафърските биволи, хипопотамите и слоновете.
Почти никога не убива, ако са по-далеч на 2 метра от него. Обича да падат в краката му .
Ловува с .600 Nitro Express (щуцер в калибър .600 Нитро Експрес/15.24мм/ стрелящ с 58.32 грамови куршуми) който спира 1-тоново животно все едно е ударено от влак.

Използва, че тези животни са силно териториални (пазят територията си с цената на живота си), лесна мишена са понеже допускат натрапниците близо до себе си, тъй като не изпитват страх, а и с този вид боеприпас животните нямат никакъв шанс!
Разбирам да стреля само по нападащи го животни, но видях убийства и на стоящи, лежащи и с нищо не предизвикващи защитни действия животни! Това не го одобрявам!
Дано поне парите, които се плащат за тези убийства да отиват за развъждане и опазване на изчезващи животни!


:D/> Жоре , па ние нали чакаме първо да ни нападне прасето , та да го стреляме при самоотбрана.... :D/> То при самоотбрана дали има и едно убито прасе ?
На лов се стреля по дивеч /бягащ , летящ , стоящ /. А в къщи по онзи дето те напада. ;)/>
0

#14
Потребителя е офлайн   ЦВЕТЕЛИН ЦВЯТКОВ 

  • Цветелин Цвятков
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 833
  • Регистр: 26.01.14

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.02.2015 - 19:05 :

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 27.02.2015 - 18:22 :

Иво,

Често пъти съм упрекван,даже и тука във форума. Но въпреки това аз съм си аз.

Те това бакьов, аз му викам "мъжки лов".Истински !!!!!!!Нека си му викат "касапница"........................... Или пък каквото се сетят друго.Да...................гроздето е кисело.
За такива сафарита трябват МНОГО пари.От една страна.Това го имат доста колеги.И от друга страна, още нещо.................................. здрав гъз.Без извинение.Това обаче на болшинството им липсва.Колко от нас биха се изправили лице в лице с такива животни????? Някой не ходят на лов даже на диво прасе!!!!!!!!!!! :skeet-shooting:/>/>/>/> :lovecnapatici:/>/>/>/>
Е тука в компа всеки е велик. :animated126:/>/>/>/> И най вече един който смята, че за това трябвало оптична измама. :D/>/>/>/>


:D/>
Прав си бакьов .
И за прасетата си прав. Аз познавам поне 3-4 дето стрелят за да изгонат , и да засилат прасето в посока различна от пусията им. Фащал съм ги. ;)/>
Ма честно ти казвам .....тоя бивольяр немам сРъце да го чекам да ми дойде на 2 м. за да го стрелям.
ЖелУезни нерви има тоя Марк Съливан. А и чифтето му ме изкефи.....та за това пуснах тука клипчето и филмчето.

А тоа с оптичната измама.....то той сам по себе си е една измама .
Я го питай "оптичния" у колко бележки за лов на диво прасе е писан тоя сезон дето мина. :D/>

За нервите и хладнокръвието спор няма. Като новобранец и аз треперех от адреналин ,очилата ми се спотяваха и в ушите ми отекваха ударите на сърцето. Сега не ми пука и адреналина сякаш изчезна. И Съливан е минал по този път,изтръпнал е. :9898: е имало в началото,няма начин да стане по друг начин! Хладнокръвието му не е по рождение ,а е придобито с времето.
0

#15
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
Като стана дума за хладнокръвие.....след 2:10 мин.
Нема свикване с това. Тоя лъв си го отмести.

https://www.youtube....h?v=KTQm4AU3caY
0

#16
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
....още едно клипче.
Вижте и "пушленцето". ;)
https://www.youtube....h?v=WU6mLo1Lqc8
0

#17
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.02.2015 - 20:02 :

....още едно клипче.
Вижте и "пушленцето". ;)/>
https://www.youtube....h?v=WU6mLo1Lqc8



Иво,препоръчай И книгата,някъде там е истината,за който я иска...

Аз,само мога да кажа ,че преди тази книга и клиповете,всеки който уважаващ себе си,тябва да прочете:
1. ,,Лъвицата Елза''
2. ,,Човекоядците от Кумаон''

Нищо повече от последовтелност ,изтървана във Времето и Пространството,така присъщо за нашего брата...

Компенсаций му е майката !!!!!!!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#18
Потребителя е офлайн   rado.72 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 725
  • Регистр: 29.06.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.02.2015 - 20:18 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.02.2015 - 20:02 :

....още едно клипче.
Вижте и "пушленцето". ;)/>/>/>
https://www.youtube....h?v=WU6mLo1Lqc8



Иво,препоръчай И книгата,някъде там е истината,за който я иска...

Аз,само мога да кажа ,че преди тази книга и клиповете,всеки който уважаващ себе си,тябва да прочете:
1. ,,Лъвицата Елза''
2. ,,Човекоядците от Кумаон''

Нищо повече от последовтелност ,изтървана във Времето и Пространството,така присъщо за нашего брата...

Компенсаций му е майката !!!!!!!

Автор Джим Корбет-Звярът си е звяр-Ранен става УБИЕЦ
И когато ке дойде времето да избираш.Со кого да вървиш заедно,ей тогава да си помислиш какви хора искаш да имаш ти до себе си.Искай такива дето ще ти казват всичко.И хубавото.И лошото.И доброто.И кривиците.Защото ако искаш да имаш край тебе такива,дето ще правят след тебе каквото ти си правил.Такива дето ако кимнеш с глава и те ще кимват.......Ехейй ,че ако е така защо са ти......Ако е така,тя сянката ти прави същото.Като искаш някой да повтаря по тебе ходи си сам със Сянката си.Като искаш дружина ей тогава намери хора,дето няма да гледат в тебе.Ами да гледат в същата посока.
0

#19
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоrado.72 написа на 27.02.2015 - 20:26 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.02.2015 - 20:18 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.02.2015 - 20:02 :

....още едно клипче.
Вижте и "пушленцето". ;)/>/>/>/>
https://www.youtube....h?v=WU6mLo1Lqc8



Иво,препоръчай И книгата,някъде там е истината,за който я иска...

Аз,само мога да кажа ,че преди тази книга и клиповете,всеки който уважаващ себе си,тябва да прочете:
1. ,,Лъвицата Елза''
2. ,,Човекоядците от Кумаон''

Нищо повече от последовтелност ,изтървана във Времето и Пространството,така присъщо за нашего брата...

Компенсаций му е майката !!!!!!!

Автор Джим Корбет-Звярът си е звяр-Ранен става УБИЕЦ


:thumbsup:
:drinking-red-wine:
0

#20
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
Още едно клипче , в което се вижда повече пушлето за 15 - 20 000 евра.
https://www.youtube....h?v=eEKnCZqDA54
0

Сподели темата:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни