БГ Лов Форум: За хищник с ламаринка - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

За хищник с ламаринка

#21
Потребителя е офлайн   asti 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 437
  • Регистр: 02.12.10

Виж мнениетоinfinity написа на 28.03.2013 - 09:18 :

Цитат

Току що за пръв път изкарах звук, по начина който описа. Знам че за сега нищо не струва но ще го тренирам. Той за момента звучи така.
Още нещо, което ми направи впечатление от записа ти. Чих, че духаш :D/>/> Стана ми смешно за начина по който се изразих.Важно е да не го правиш поне отначало докато свикнеш.Вместо това, просто издишай мощно и не стискай бузите за да може въздух да премине и от долната страна, а въздуха който е нужен отдолу може да премине само отстрани между бузите и езика. Когато стискаш бузите и се напъваш да духаш, най вероятно ги стискаш.Малко еротично бе това описание, но няма как :D/>/>

Ще го има в предвид за доверщните тренировки.
0

#22
Потребителя е офлайн   infinity 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1468
  • Регистр: 12.06.08
Добре, че не съм ти съсед :D
0

#23
Потребителя е офлайн   asti 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 437
  • Регистр: 02.12.10
Аз имам по важна мисия от тяхното спокойство. А те без това вдигат врява за 2-3 свирки. Така че да свикват... :nopity:
0

#24
Потребителя е офлайн   Gerasim 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 158
  • Регистр: 14.06.08

Виж мнениетоinfinity написа на 27.03.2013 - 16:39 :

asti, клиповете които си пуснал в началото са си за определена свирка. Както вече споменах на няколко пъти, не се учете от тях защото само ще си усложните живота. С моята свирка се свири далеч по-лесно, повярвай ми.
Не е нужно да запушвате страничните отвори на свирката плътно с пръсти. Това е крайно неудобно.
Пак ще повторя, захапваш свирката с устни така, че кръглите отвори, които са отдолу и отгоре да останат в устната кухина и опирате език в ръба на свирката. В тази позиция се опитваш да кажете буквата Ш.
Ако с пръстите уплътниш страничните кухини, свирката ще издава много по-силни звуци, но това е по желание и уплътняваш кухините само извън устата. Не пъхай пръсти в устата както е показал господинът от клиповете, които си пуснал.

Здравей Колега, имам интерс пусни цена за ламаринката.
НЕ СИ ПОКАЗВАЙТЕ РОГАТА, ЩЕ ГИ ПРЕВЪРНАТ В ЛОВНИ ТРОФЕИ.
0

#25
Потребителя е офлайн   infinity 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1468
  • Регистр: 12.06.08

Виж мнениетоGerasim написа на 28.03.2013 - 16:52 :

Виж мнениетоinfinity написа на 27.03.2013 - 16:39 :

asti, клиповете които си пуснал в началото са си за определена свирка. Както вече споменах на няколко пъти, не се учете от тях защото само ще си усложните живота. С моята свирка се свири далеч по-лесно, повярвай ми.
Не е нужно да запушвате страничните отвори на свирката плътно с пръсти. Това е крайно неудобно.
Пак ще повторя, захапваш свирката с устни така, че кръглите отвори, които са отдолу и отгоре да останат в устната кухина и опирате език в ръба на свирката. В тази позиция се опитваш да кажете буквата Ш.
Ако с пръстите уплътниш страничните кухини, свирката ще издава много по-силни звуци, но това е по желание и уплътняваш кухините само извън устата. Не пъхай пръсти в устата както е показал господинът от клиповете, които си пуснал.

Здравей Колега, имам интерс пусни цена за ламаринката.


Ето линк към обявата: Свирки за хищници
0

#26
Потребителя е офлайн   Веселин Милов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 196
  • Регистр: 06.01.12
Ето и аз до кадего докарах


Публикувано изображение 0:36 Публикувано изображение Публикувано изображениеВсе по добре става,но трябва още
0

#27
Потребителя е офлайн   asti 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 437
  • Регистр: 02.12.10

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 28.03.2013 - 20:40 :

Ето и аз до кадего докарах Публикувано изображение 0:36 Публикувано изображение Публикувано изображениеВсе по добре става,но трябва още

Супер колега. И аз вече съм на Level: 2. Мога не мога утре вечер съм на линия. Първо почвам с тенекето за 30-40 минути и ако няма резултат, прехвърлям на таз дето мога. Но все пак се надявам да оправдая тренировките, и да сложа снимков матрял. Наслука на всички.
0

#28
Потребителя е офлайн   Веселин Милов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 196
  • Регистр: 06.01.12
ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ



Публикувано изображение 0:15 Публикувано изображение 0:38 Публикувано изображение Публикувано изображение Женами какя лапна засвири пустатаму ламаринка от първия път(бес никакви тренировки).А аз цяла седмица надувах да стигна на това ниво :D/>;)/>
0

#29
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ

Лошо брат , много лошо ..... утре ще тръгне с теб на варда за лисици и к`во прайм ?! Не може да кривнеш от правилния път , а научиш ли я да стрела ..... тогава става опасна и ще си го загазил здравата :angry:
Шегувам се .... :D
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#30
Потребителя е офлайн   infinity 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1468
  • Регистр: 12.06.08

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ



Публикувано изображение 0:15 Публикувано изображение 0:38 Публикувано изображение Публикувано изображение Женами какя лапна засвири пустатаму ламаринка от първия път(бес никакви тренировки).А аз цяла седмица надувах да стигна на това ниво :D/>/>/>;)/>/>/>

ЕВАЛА ВЕСКО.....евала и на мацката :D
0

#31
Потребителя е офлайн   Веселин Милов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 196
  • Регистр: 06.01.12

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 29.03.2013 - 20:13 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ

Лошо брат , много лошо ..... утре ще тръгне с теб на варда за лисици и к`во прайм ?! Не може да кривнеш от правилния път , а научиш ли я да стрела ..... тогава става опасна и ще си го загазил здравата Публикувано изображение
Шегувам се .... Публикувано изображение


Ако тръгна дая уча да стреля има вероятност дасе окаже че стреля по добре от мене:trigger-happy:/>,както стана и с 'ламаринката':D/>
0

#32
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ



Публикувано изображение 0:15 Публикувано изображение 0:38 Публикувано изображение Публикувано изображение Женами какя лапна засвири пустатаму ламаринка от първия път(бес никакви тренировки).А аз цяла седмица надувах да стигна на това ниво :D/>/>;)/>/>

Хахаха... браво на семейството... :D
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#33
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 30.03.2013 - 10:44 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 29.03.2013 - 20:13 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ

Лошо брат , много лошо ..... утре ще тръгне с теб на варда за лисици и к`во прайм ?! Не може да кривнеш от правилния път , а научиш ли я да стрела ..... тогава става опасна и ще си го загазил здравата Публикувано изображение
Шегувам се .... Публикувано изображение


Ако тръгна дая уча да стреля има вероятност дасе окаже че стреля по добре от мене:trigger-happy:/>/>,както стана и с 'ламаринката':D/>/>

Какво да стреля бре колега, тя е готова за ловец... какво по хубаво от семейство ловци. Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#34
Потребителя е офлайн   vokil 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 114
  • Регистр: 17.12.09

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 30.03.2013 - 11:27 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 30.03.2013 - 10:44 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 29.03.2013 - 20:13 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ

Лошо брат , много лошо ..... утре ще тръгне с теб на варда за лисици и к`во прайм ?! Не може да кривнеш от правилния път , а научиш ли я да стрела ..... тогава става опасна и ще си го загазил здравата Публикувано изображение
Шегувам се .... Публикувано изображение


Ако тръгна дая уча да стреля има вероятност дасе окаже че стреля по добре от мене:trigger-happy:/>/>/>,както стана и с 'ламаринката':D/>/>/>

Какво да стреля бре колега, тя е готова за ловец... какво по хубаво от семейство ловци. Наслука.

Точно така ,какво по-хубаво от това.Браво и наслука! :clapping-hands:
0

#35
Потребителя е офлайн   Веселин Милов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 196
  • Регистр: 06.01.12

Виж мнениетоВасил Терзийски написа на 30.03.2013 - 11:27 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 30.03.2013 - 10:44 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 29.03.2013 - 20:13 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ

Лошо брат , много лошо ..... утре ще тръгне с теб на варда за лисици и к`во прайм ?! Не може да кривнеш от правилния път , а научиш ли я да стрела ..... тогава става опасна и ще си го загазил здравата Публикувано изображение
Шегувам се .... Публикувано изображение


Ако тръгна дая уча да стреля има вероятност дасе окаже че стреля по добре от менеПубликувано изображение/>/>,както стана и с 'ламаринката'Публикувано изображение/>/>

Какво да стреля бре колега, тя е готова за ловец... какво по хубаво от семейство ловци. Наслука.


Е мерси ама катосе има впредвид каква болест е нашето хоби,един болен в къщата стига.
Единпът я заведах с мене в полето Прикачено изображение: Photo-0005.jpg Прикачено изображение: Photo-0006.jpg
После ми каза че съм луд да хода по толкова много километри из полето, и не доиде повече
Виж щтерками има мерак Прикачено изображение: Photo-0016.jpg Прикачено изображение: Photo-0016.jpg Прикачено изображение: Снимки0502.jpg Прикачено изображение: Снимки0501.jpg
Извинявамсе майче се поотклоних от темата

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: Picture 730.jpg

0

#36
Потребителя е офлайн   Веселин Милов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 196
  • Регистр: 06.01.12
Никой несе похвали имали слука с "раптор-ламаринката".Аз успях да удара няколко свраки и няколко врани на нея.Намамих и няколко кучета с нея ,но близо до населено място,без вазможност за стрелба.При нас лисиците нещо не е*ават на никаква звукова примамка,нито на свирка нито на машинка,на ранен зайкоПубликувано изображение/>.
А на кучетата с какво и даим припищиш,бързат да видат кво става. И Публикувано изображение/> Прикачено изображение: IMG_20130227_1859141.jpg
Виж чакал и вълк :18246:/> ,тетакова при нас го нема. :D/>
0

#37
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 30.03.2013 - 10:44 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 29.03.2013 - 20:13 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ

Лошо брат , много лошо ..... утре ще тръгне с теб на варда за лисици и к`во прайм ?! Не може да кривнеш от правилния път , а научиш ли я да стрела ..... тогава става опасна и ще си го загазил здравата Публикувано изображение
Шегувам се .... Публикувано изображение


Ако тръгна дая уча да стреля има вероятност дасе окаже че стреля по добре от мене:trigger-happy:/>/>,както стана и с 'ламаринката':D/>/>

не ме разрбра но няма значение B) като някой ден се прибереш вкъщи с червило по яката на ризата , се сетиш за мен :D ако озелееш де :P
Поздрави и наслука !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#38
Потребителя е офлайн   Веселин Милов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 196
  • Регистр: 06.01.12

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 31.03.2013 - 18:37 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 30.03.2013 - 10:44 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 29.03.2013 - 20:13 :

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 29.03.2013 - 16:05 :

ГЛЕДАИТЕ ИСЕ УЧЕТЕ

Лошо брат , много лошо ..... утре ще тръгне с теб на варда за лисици и к`во прайм ?! Не може да кривнеш от правилния път , а научиш ли я да стрела ..... тогава става опасна и ще си го загазил здравата Публикувано изображение
Шегувам се .... :D/>


Ако тръгна дая уча да стреля има вероятност дасе окаже че стреля по добре от менеПубликувано изображение/>/>,както стана и с 'ламаринката'Публикувано изображение/>/>

не ме разрбра но няма значение Публикувано изображение като някой ден се прибереш вкъщи с червило по яката на ризата , се сетиш за мен Публикувано изображение ако озелееш де Публикувано изображение
Поздрави и наслука !


Ясно колега :idea:/>:yesnod:/> разбрахте :cheers2:/>
0

#39
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоSTRELECA-4 написа на 31.03.2013 - 20:37 :

Ясно колега :idea:/>/>:yesnod:/>/> разбрахте :cheers2:/>/>

Ти ме разбра ;) обаче преди малко ми доставиха "ламаринката" .... но колежката баце не иска да духа :o и как ще изкарам работния ден напра`о незнам B)
Довечера ще се напъвам из гората па каквото дойде .... ако не привлека лисица , поне ще изкарам акълите на всички космати :D
Благодарско на колегата Infinity за бързата реакция !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#40
Потребителя е офлайн   ilian 777 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 387
  • Регистр: 27.08.11
При мен тази вечер на ламаринката дойде една бялка,снощи ударих една лисица но си бях забравил телефона та снимки нямам :mad2:

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: Изображение0289.jpg

0

Сподели темата:


  • (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни