БГ Лов Форум: Ловни патрони Ddupleks - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (18 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ловни патрони Ddupleks маркетингово проучване с анкета

#21
Потребителя е офлайн   valko nedev 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2425
  • Регистр: 07.08.08
Мисля ,че Monolit 32 Magnum – 12/76 и Hexolit 32 Magnum – 12/76 ще ми пастнат ще трябва да се пробват, но и аз съм на мнение ,че ако искат да се наложат на пазара цената трябва да е по-ниска.
Любо виж ако има възможност да ги пустнат и в Пловдив.
0

#22
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(valko nedev @ Apr 6 2010, 22:05 ) <{POST_SNAPBACK}>
Мисля ,че Monolit 32 Magnum – 12/76 и Hexolit 32 Magnum – 12/76 ще ми пастнат ще трябва да се пробват, но и аз съм на мнение ,че ако искат да се наложат на пазара цената трябва да е по-ниска.
Любо виж ако има възможност да ги пустнат и в Пловдив.

Ще се наложи да ти пращам - към момента вносителя е само един и не мисли да става дистрибутор за България. Ще се продават на този етап само в магазин Армада.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#23
Потребителя е офлайн   valko nedev 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2425
  • Регистр: 07.08.08
Цитат(Любо Димитров @ Apr 6 2010, 22:11 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ще се наложи да ти пращам - към момента вносителя е само един и не мисли да става дистрибутор за България. Ще се продават на този етап само в магазин Армада.

Ами ще се наложи.
0

#24
Потребителя е офлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08
Цитат(Любо Димитров @ Apr 6 2010, 22:11 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ще се наложи да ти пращам - към момента вносителя е само един и не мисли да става дистрибутор за България. Ще се продават на този етап само в магазин Армада.


Мод , щом си толко близък до магазина - кажи колко струват и как да си поръчам това "P. Original Ботуши "!
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#25
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(anelin @ Apr 6 2010, 23:33 ) <{POST_SNAPBACK}>
Мод , щом си толко близък до магазина - кажи колко струват и как да си поръчам това "P. Original Ботуши "!

То не е за тука, но ще проверя. Просто моделите са вече много, а не съм заглеждал цените - за ботушите говоря.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#26
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08
Цитат(Любо Димитров @ Apr 6 2010, 22:05 ) <{POST_SNAPBACK}>
За цените нищо не мога да кажа - явно и при производителя не са ниски, свикнали са от Щатите.
Поне няма да са Уинчестър, Ремигтън или Федерал менте, ще са латвийски оригинални. Бива ли ги - ще се наложат.


За това си прав , мисля си че Уинчестър Ремингтон и Федерал в нашите магазини са само менте и нищо друго освен менте няма тук. rolleyes.gif

0

#27
Потребителя е офлайн   ezekiel 

  • Димитър Калчев
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 767
  • Регистр: 18.02.08


Това е интересно ще се пробва....
0

#28
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(Любо Димитров @ Apr 6 2010, 22:11 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ще се наложи да ти пращам - към момента вносителя е само един и не мисли да става дистрибутор за България. Ще се продават на този етап само в магазин Армада.


Тук ще се опровергая - по последни данни от вносителя: магазин АРМАДА има сключен договор с производителя, според който има изключителни права за разпространението на продуктовата гама за България.
В София, патроните ще се продават само в магазин Армада, но за улеснение на Българските ловци, желаещи да ловуват с тези патрони, те ще бъдат предлагани и от оръжейни магазини във всички големи градове на същите цени.
Списък на магазините ще бъде представен след сключване на договори с тях.
Търговците, желаещи да включат патроните DDUPLEKS в асортимента си, могат да направят необходимите контакти ТУК.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#29
Потребителя е офлайн   turner052 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 86
  • Регистр: 14.09.08
Цитат(Любо Димитров @ Apr 7 2010, 15:25 ) <{POST_SNAPBACK}>
Тук ще се опровергая - по последни данни от вносителя: магазин АРМАДА има сключен договор с производителя, според който има изключително права за разпространението на продуктовата гама за България.
В София, патроните ще се продават само в магазин Армада, но за улеснение на Българските ловци, желаещи да ловуват с тези патрони, те ще бъдат предлагани и от оръжейни магазини във всички големи градове на същите цени.
Списък на магазините ще бъде представен след сключване на договори с тях.
Търговците, желаещи да включат патроните DDUPLEKS в асортимента си, могат да направят необходимите контакти ТУК.

Това е супер,ако не те затруднява когато разбереш в кои магазини ще се предлагат във Варна драсни един ред.Благодаря
0

#30
Потребителя е офлайн   blasera 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 61
  • Регистр: 17.01.09
колега за 16к ги няма в саита им
0

#31
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(blasera @ Apr 11 2010, 21:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
колега за 16к ги няма в саита им

Има ги в поръчката, значи се произвеждат. В сайта не пише и нищо специално за 12/76, но ги има също.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#32
Потребителя е офлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08
Мод нещо в стил магнум от тези хибриди! В смисъл малко повече информация в официален сайт , че не го видях!
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#33
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(anelin @ Apr 11 2010, 22:00 ) <{POST_SNAPBACK}>
Мод нещо в стил магнум от тези хибриди! В смисъл малко повече информация в официален сайт , че не го видях!

Не ти разбрах въпроса.....сайта на производителя е ТОВА, там са и описанията и клипчетата.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#34
Потребителя е офлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08
Както и да е ....
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#35
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(anelin @ Apr 12 2010, 13:17 ) <{POST_SNAPBACK}>
Както и да е ....

Aaa, не biggrin.gif! Както е писано - "Питайте и ще ви отговорят".

Ако въпроса ти е за магнум патрони - няколко поста по-горе съм писал, че има такива, дал съм и цени за тях.Дори са поръчани и скоро ще дойдат. Очевидно в сайта на производителя, наблягат повече на конкретните качества на куршума, отколкото на калибрите. Може би защото основния износ е за САЩ, въпреки че и в това не виждам логика. Но факта че се правят в калибри 12/70, 12/76, 16/70, 20/70 и 410.
Ако се наложи, не виждам проблем, да ги произведат в 20/76 примерно. Аз съм качил тук, това, което ще дойде в България.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#36
Потребителя е офлайн   Francesco 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 126
  • Регистр: 08.08.08
Има ли подкалиберни бренекета 12/70
0

#37
Потребителя е офлайн   Skitnik 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1787
  • Регистр: 18.02.08
Ще имат ли щанд в НДК, на изложението тази седмица?
0

#38
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(Francesco @ Apr 12 2010, 14:27 ) <{POST_SNAPBACK}>
Има ли подкалиберни бренекета 12/70

Те всички са подкалибрени. Предвид факта, че са стоманени.......

Цитат
Ще имат ли щанд в НДК, на изложението тази седмица?


Ще имат, но патроните няма да са пристигнали най-вероятно. Аз ще се навъртам там, може да се видиме.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#39
Потребителя е офлайн   ventsi_76 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 346
  • Регистр: 04.07.08
Цитат(Любо Димитров @ Apr 12 2010, 15:02 ) <{POST_SNAPBACK}>
Те всички са подкалибрени. Предвид факта, че са стоманени.......



Ще имат, но патроните няма да са пристигнали най-вероятно. Аз ще се навъртам там, може да се видиме.


Здравей Любо аз направо искам да си купя една кутия Hexolit 32 калибър 12/76 ако може чрез теб да ги взема защото София мие много далече ако нямаш нищо против разбирасе пиши ми ако мислиш че няма да стане
0

#40
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(ventsi_76 @ Apr 14 2010, 13:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
Здравей Любо аз направо искам да си купя една кутия Hexolit 32 калибър 12/76 ако може чрез теб да ги взема защото София мие много далече ако нямаш нищо против разбирасе пиши ми ако мислиш че няма да стане

Когато пристигнат, ако няма магазин в Търново, който да ги разпространява, ще ти ги пратя лично. Чакай да видим и разфасовките какви ще са - 5, 10 или 25бр. в кутия.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

Сподели темата:


  • (18 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни