БГ Лов Форум: Продавам ловни кучета - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Продавам ловни кучета

#1
Потребителя е офлайн   tocho 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 139
  • Регистр: 08.01.14
Продавам малки ловни кучета.Баща руска пегая,майката е между трицветно гонче и барак.Бащата и майката са на 6 години.Добре работещи на дива свиня.Намират се в гр.Карлово,кв.Сушица.ТЕЛ за връзка 0889264245.ЦЕНА 150 лв. на куче.<br style="color: rgb(89, 89, 89); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; background-color: rgb(252, 252, 252);">Кучетата са 5 на брой,3 мъжки и 2 женски.Ще продам три от тях.Две от тях които останат си остават за мен без значение от пола.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 1406.jpg
  • Прикачено изображение: 1403.jpg
  • Прикачено изображение: 1401.jpg
  • Прикачено изображение: 1514.jpg
  • Прикачено изображение: 1503.jpg
  • Прикачено изображение: 1500.jpg
  • Прикачено изображение: 1499.jpg
  • Прикачено изображение: 1497.jpg
  • Прикачено изображение: 1507.jpg
  • Прикачено изображение: 1512.jpg

0

#2
Потребителя е офлайн   tocho 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 139
  • Регистр: 08.01.14
колеги искат да напиша за майката и за бащата как работят в гората и двете кучета работят на голям периметър не се събират работят по отделно ако едното подгони и другото го чуе тогава се намесва, двете почват да го гонят, преди да намерят дивеча разлайват по дирята след като разлаят по дирята до 3 максимум 4 минути са го намерили и почват да го облайват на място пазят се не се хвърлят върху прасето след като се вдигне го гонят всеки път различно някой път 1 по някой път до 2 часа съм ги чакал имало е моменти да се прибирът през ноща някой път заедно някой път по отделно , колеги това е от мен ако искате да питате нещо още обадете се по телефона, след 10 дни щеса за даване ще кача и нови снимки
0

#3
Потребителя е офлайн   tocho 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 139
  • Регистр: 08.01.14
колеги забравих да ви напиша, колеги питаха за снимки как хапят прасето за мое голямо съжаление телефона ми изгоря и не мога да кача снимки колеги много се извинявам
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни