БГ Лов Форум: Belmeken - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (21 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Belmeken дратхаар

#21
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(vater @ Aug 24 2009, 14:40 ) <{POST_SNAPBACK}>
Кой номер последно си избрал... да не би и двете??? ohmy.gif

yesnod.gif
0

#22
Потребителя е офлайн   Tihomir Georgiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 10.06.08
Предлагам да започне обратно броене до 62 ден biggrin.gif ( 4 септември ) biggrin.gif
0

#23
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(хектор @ Aug 24 2009, 14:49 ) <{POST_SNAPBACK}>
yesnod.gif

малееее.... браво Тоше!!! Ще сезирам комисията "антимонопол"!!! biggrin.gif
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#24
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(vater @ Aug 24 2009, 15:03 ) <{POST_SNAPBACK}>
малееее.... браво Тоше!!! Ще сезирам комисията "антимонопол"!!! biggrin.gif

№14=100%.....№3или №5 biggrin.gif
0

#25
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Брей, тоя Хеки не остави за хората!А спри се де! biggrin.gif
0

#26
Потребителя е офлайн   LiQuIfY 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 153
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Неделчев @ Aug 24 2009, 11:06 ) <{POST_SNAPBACK}>
Само за да не стане грешка ! Април, кученцето от 13-та снимка с номер-211 221 вече е продадено и аз съм особено щастлив, че ще има възможността да ловувам с нея biggrin.gif
Митак, я ми посни една снимка с моята мома, че аз нещо не откривам .....


Честито г-н Неделчев и намен ми хареса това щене да ти е живо и здраво и да ти донесе добри постежения по състезания и на ловното поле иначе моя фаворт си остава номер 11 . wink.gif
ИДЕАЛНИЯ МЪЖ НЕ ПИЕ , НЕ ПУШИ ,НЕ ИГРАЕ ХАЗАРТ ,НЕ СПОРИ И НЕ СЪЩЕСТВУВА
0

#27
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(LiQuIfY @ Aug 24 2009, 16:26 ) <{POST_SNAPBACK}>
Честито г-н Неделчев и намен ми хареса това щене да ти е живо и здраво и да ти донесе добри постежения по състезания и на ловното поле иначе моя фаворт си остава номер 11 . wink.gif


11-ти Номер е най-хитрото куче в кучилото ! Голям смях пада с него когато го поставяме в интересни ситуации biggrin.gif

0

#28
Потребителя е офлайн   LiQuIfY 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 153
  • Регистр: 18.02.08
Ем незнам окото не ми е обиграно много но имам надежда за това куче biggrin.gif и ще го следя с интерес
ИДЕАЛНИЯ МЪЖ НЕ ПИЕ , НЕ ПУШИ ,НЕ ИГРАЕ ХАЗАРТ ,НЕ СПОРИ И НЕ СЪЩЕСТВУВА
0

#29
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
ахил и атина biggrin.gif №14////и на място ще оточним№3 или №5 sleep.gif
0

#30
Потребителя е офлайн   Руси 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 150
  • Регистр: 04.05.08
много са хубави ама яси помислете малко много нули има след единицата в тая криза за малко куче несе вързва
0

#31
Потребителя е офлайн   Веселин Георгиев 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1289
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Руси @ Aug 26 2009, 15:36 ) <{POST_SNAPBACK}>
много са хубави ама яси помислете малко много нули има след единицата в тая криза за малко куче несе вързва


Купуването не е по задължение biggrin.gif
0

#32
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(Руси @ Aug 26 2009, 13:36 ) <{POST_SNAPBACK}>
много са хубави ама яси помислете малко много нули има след единицата в тая криза за малко куче несе вързва


За разбиранията във България наистина изглеждат много, но това е една съвсем нормална цена, дори ти спестява още толкова разходи ако отидеш да си купиш от Германия /например/... Последното го казвам от опит !
Какво ти дава тази цена освен мъника които на този етап не се различава особено от кученцата на други родители ?
Виждаш ли колега, купуваш си не само кученце с родословие, здравен, паспорт и чип ! Купуваш си сигурност...
Виждаш ли печатите които имат на задната страна на родословието родителите на тези кученца? Това колега са резултати от тестове и изпитания които са покрили тези родители за да бъдат допуснати до разплод ...
Тези тестове ти гарантират, че кученцето ще апортира, ще плува, няма да има страх от изстрел или дивеч !
Тези тестове ти гарантират, че след като се превържеш към кученцето си няма да се наложи да го приспиваш след 1,5 - 2 години заради неизлечима болест или да си го гледаш като домашен любимец.
Тези тестове колега ти гарантират вродени ловни умения каквито 90% от дратхаарите във България нямат, а и не само дратхаарите !
Ето за това говорим - купуваш си спокойствието на тестваната стока, чрез тази покупка аз си спестявам куп разходи и разочарования на един по късен етап от развитието на това кученце !

Каква е всъщност разликата в цената на едно кученце от клуб във България с никакви тестове на родителите му и никакви гаранции за възможностите му ? едно клубно кученце се продава между 500 и 700лв ..........е стрували си заради 300-500лв да залагаш чувствата и нервите си на карта, особено като се има предвид, че тази покупка се прави за 10г напред ???
Надявам се, че си ме разбрал ............
0

#33
Потребителя е офлайн   Сашо Райчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 2880
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(Неделчев @ Aug 26 2009, 16:35 ) <{POST_SNAPBACK}>
За разбиранията във България наистина изглеждат много, но това е една съвсем нормална цена, дори ти спестява още толкова разходи ако отидеш да си купиш от Германия /например/... Последното го казвам от опит !
Какво ти дава тази цена освен мъника които на този етап не се различава особено от кученцата на други родители ?
Виждаш ли колега, купуваш си не само кученце с родословие, здравен, паспорт и чип ! Купуваш си сигурност...
Виждаш ли печатите които имат на задната страна на родословието родителите на тези кученца? Това колега са резултати от тестове и изпитания които са покрили тези родители за да бъдат допуснати до разплод ...
Тези тестове ти гарантират, че кученцето ще апортира, ще плува, няма да има страх от изстрел или дивеч !
Тези тестове ти гарантират, че след като се превържеш към кученцето си няма да се наложи да го приспиваш след 1,5 - 2 години заради неизлечима болест или да си го гледаш като домашен любимец.
Тези тестове колега ти гарантират вродени ловни умения каквито 90% от дратхаарите във България нямат, а и не само дратхаарите !
Ето за това говорим - купуваш си спокойствието на тестваната стока, чрез тази покупка аз си спестявам куп разходи и разочарования на един по късен етап от развитието на това кученце !

Каква е всъщност разликата в цената на едно кученце от клуб във България с никакви тестове на родителите му и никакви гаранции за възможностите му ? едно клубно кученце се продава между 500 и 700лв ..........е стрували си заради 300-500лв да залагаш чувствата и нервите си на карта, особено като се има предвид, че тази покупка се прави за 10г напред ???
Надявам се, че си ме разбрал ............

Аз пък си помислих, че са безплатни и собственика им дава пари до приключване на ловната им кариера!
0

#34
Потребителя е офлайн   Ivo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 330
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(хектор @ Aug 26 2009, 15:25 ) <{POST_SNAPBACK}>
ахил и атина biggrin.gif №14////и на място ще оточним№3 или №5 sleep.gif

Хекторе,
Като видях списъка с имената бях убеден, че ще си заплюеш Ахил! smile.gif)

Браво Мите,
страхотни кученца!
Да са живи и здрави и да има още последователи!!!

0

#35
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(Ivo @ Aug 26 2009, 19:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
Хекторе,
Като видях списъка с имената бях убеден, че ще си заплюеш Ахил! smile.gif)

Браво Мите,
страхотни кученца!
Да са живи и здрави и да има още последователи!!!

трябва да си бил сигурен ,че аз съм поискал това име да е в списъка,а не че ще го заплюя wink.gif
0

#36
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Ей , голяма надувка тоя Хектор!Ахил, та Атина , та № еди кой си...То не бяха покупки от Германия, то не бяха покупки от ВДД... biggrin.gif laugh.gif Както си тръгнал да пазаруваш хората не могат ти насмогнат да произвеждат...Че и Кулев продаде неговите, от де ще купуваш вече не знам! laugh.gif
0

#37
Потребителя е офлайн   Петко Христов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 127
  • Регистр: 01.06.08
Цитат(АНДИ @ Aug 26 2009, 20:32 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ей , голяма надувка тоя Хектор!Ахил, та Атина , та № еди кой си...То не бяха покупки от Германия, то не бяха покупки от ВДД... biggrin.gif laugh.gif Както си тръгнал да пазаруваш хората не могат ти насмогнат да произвеждат...Че и Кулев продаде неговите, от де ще купуваш вече не знам! laugh.gif

Анди ти гледай Хектор да не избере №5, че ако ти го даде за обучение, ще има да си споменаваш името много често biggrin.gif
0

#38
Потребителя е офлайн   Ivo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 330
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(хектор @ Aug 26 2009, 19:32 ) <{POST_SNAPBACK}>
трябва да си бил сигурен ,че аз съм поискал това име да е в списъка,а не че ще го заплюя wink.gif

за това не бях се сетил! smile.gif

поне няма да пребоядисваш предния капак smile.gif


0

#39
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(Петко Христов @ Aug 26 2009, 21:05 ) <{POST_SNAPBACK}>
Анди ти гледай Хектор да не избере №5, че ако ти го даде за обучение, ще има да си споменаваш името много често biggrin.gif


По-интересно е как ще му тегли една майна ако го ядоса, еле пък ако го чуе някои да се псува сам biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

0

#40
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
днеска вече всичко си дойде на място
кученцата бяха татуирани от отговорника по развъдната в присъствието на целия управителен съвет,
очакваме вече 62 ден biggrin.gif
фарче ,моляте направи актоални снимки на свободните кученца /само/с имената им и номерата им wink.gif
0

Сподели темата:


  • (21 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни