БГ Лов Форум: мас от пъдпъдък - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

мас от пъдпъдък молба

#1
Потребителя е офлайн   nasoto 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1
  • Регистр: 01.03.17
Здравейте и извинявайте за спама от неловец!Закъсах го доста сериозно с едното ухо ,обиколих доста лекари и нищо не помага!Посъветваха ме да потърся мас от пъдпъдък,но единствения ми познат ловец не може да ми помогне ,уви!Моля много,ако на някой му се намира малко ,да ми звънне-0888753300 Атанас,ще платя колкото е нужно .Живея в София .Благодаря предварително...
0

#2
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоnasoto написа на 01.03.2017 - 19:58 :

Здравейте и извинявайте за спама от неловец!Закъсах го доста сериозно с едното ухо ,обиколих доста лекари и нищо не помага!Посъветваха ме да потърся мас от пъдпъдък,но единствения ми познат ловец не може да ми помогне ,уви!Моля много,ако на някой му се намира малко ,да ми звънне-0888753300 Атанас,ще платя колкото е нужно .Живея в София .Благодаря предварително...


Ако дойдеш до Брезник ще ти дам мас безплатно. Само си вземи шешенце .
Може да звъннеш преди това 0893541920
0

#3
Потребителя е офлайн   s.k.s 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1030
  • Регистр: 13.12.13
Преди двадесетина дни имаше друга такава тема за пъдпъдъча мас, предложих но никой не ми се обади така че мога да я дам на теб. маста е от 2015г. но се съхранява във фризер и би трябвало да е добра, не е много но за лек ще стигне. Не търся заплащане само си поеми доставката, ако желаеш ми прати адрес за доставка с куриер на лични съобщения.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни