БГ Лов Форум: Кубинки ADIDAS GSG-9.2 или HAIX AIRPOWER P3 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Кубинки ADIDAS GSG-9.2 или HAIX AIRPOWER P3

#1
Потребителя е офлайн   nbaplayer 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 33
  • Регистр: 04.04.11
Предстои ми закупуване на нови обувки за лов и поради факта, че нося 49 номер избора ми на обувки не е много голям. Спрял съм се на Кубинки ADIDAS GSG-9.2 или HAIX AIRPOWER P3.Кой модел е по-добър? Чета много добри отзиви за фирма Haix, но не намирам мнения за кубинките на Адидас. Сегашните ми са на Алпина и след 1 сезон ползване, мембраните им пропускат всяка капчица роса и не искам пак да правя същата грешка.
0

#2
Потребителя е офлайн   S40 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 56
  • Регистр: 13.12.18

Виж мнениетоnbaplayer написа на 19.10.2019 - 18:30 :

Предстои ми закупуване на нови обувки за лов и поради факта, че нося 49 номер избора ми на обувки не е много голям. Спрял съм се на Кубинки ADIDAS GSG-9.2 или HAIX AIRPOWER P3.Кой модел е по-добър? Чета много добри отзиви за фирма Haix, но не намирам мнения за кубинките на Адидас. Сегашните ми са на Алпина и след 1 сезон ползване, мембраните им пропускат всяка капчица роса и не искам пак да правя същата грешка.


Категорично и Безусловно, отговорът на въпросът ти е HAIX! Вдемай HAIX (най добре HAIX GSG 9X, с подметка от VIBRAM), или някой друг модел на ,,Хайкс" с гортексова сая! Не се занивавай с тия боклуци ,,Адидас"!
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни