БГ Лов Форум: Спешно търся помощ - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Спешно търся помощ

#1
Потребителя е офлайн   haqsko 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 730
  • Регистр: 19.02.08
...абе знам че съм малко да съм закъснял,но да попитам...някъде все още да може да се запише за ловджийски курс един човек!!!
...за дружинка няма проблем,въпроса е да изкара курса и изпитите...по-точно да го запишат някъде!!!

...благодарностите под всякаква форма са осигурени wink.gif

...ако знаете някъде,нещо,ми пишете едно ЛС и аз ще се свържа с Вас...благодаря предварително!!!
0

#2
Потребителя е офлайн   tiger2000 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 448
  • Регистр: 25.03.08
Цитат(haqsko @ May 12 2008, 22:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
...абе знам че съм малко да съм закъснял,но да попитам...някъде все още да може да се запише за ловджийски курс един човек!!!
...за дружинка няма проблем,въпроса е да изкара курса и изпитите...по-точно да го запишат някъде!!!

...благодарностите под всякаква форма са осигурени wink.gif

...ако знаете някъде,нещо,ми пишете едно ЛС и аз ще се свържа с Вас...благодаря предварително!!!

бате Хаяско,
не съм сигурен ама май изпусна влака - въпреки това питай в Асеновград- Гюлев може и да направи нещо,мисля че и в последният брой на в.Наслука още излизаше обявата на една фирма от Стара Загора
Армком май беше - може и да провериш там.
TIGER2000 - изборът,който Ви дава предимство

http://www.tiger2000.net
0

#3
Потребителя е офлайн   haqsko 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 730
  • Регистр: 19.02.08
Цитат(tiger2000 @ May 13 2008, 07:53 ) <{POST_SNAPBACK}>
бате Хаяско,
не съм сигурен ама май изпусна влака - въпреки това питай в Асеновград- Гюлев може и да направи нещо,мисля че и в последният брой на в.Наслука още излизаше обявата на една фирма от Стара Загора
Армком май беше - може и да провериш там.

Благодаря ти Тигрос!!!
0

#4
Потребителя е офлайн   Bg Adventure Time 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 9
  • Регистр: 02.04.16
Здравейте колеги. Миналата година изкарах ловен курс и от тогава не мога да си намеря ловна дружина.Не държа да ловувам в нея, но ми трябва поне да започна от някъде- като за начало с разрешение за оръжие.
Живея в Несебър, всичко в района е пълно или не искат нови членове. Родом съм от Плевен, баща ми също е ловец, но и той не успява да ми помогне, навсякъде едно и също- нямало места и не приемали нови членове. Явно половин България разчита на прехраната си от лов или прекалено много сме се въоръжили (в рамките на шегата това бе )
Ако може някой да ми съдейства или помогне , моля пишете.
Има ли давност придобитото право на лов ?
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни