БГ Лов Форум: SILMA - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

SILMA WHITE ST DT 12/76

#1
Потребителя е офлайн   PARABELLUM P-08 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 109
  • Регистр: 23.01.10
Здравейте на всички колеги.Млад ловец съм ,тазигодина си закупих пушка SILMA WHITE ST DT 12/76.Питането ми е има ли тази пушка възможност за безударно спускане на чукчетата????Пожелавам НАСЛУКА на всички колеги през новия ловен сезон.
0

#2
Потребителя е офлайн   emil5koff 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 780
  • Регистр: 29.06.08

Виж мнениетоPARABELLUM P-08 написа на 02.08.2013 - 20:15 :

Здравейте на всички колеги.Млад ловец съм ,тазигодина си закупих пушка SILMA WHITE ST DT 12/76.Питането ми е има ли тази пушка възможност за безударно спускане на чукчетата????Пожелавам НАСЛУКА на всички колеги през новия ловен сезон.

Нямам точно този модел, но това не пречи да пробваш. Сваляш предпазителя, "чупиш" пушката и след това я затваряш, като едновременно натискаш и двата спусъка.Трябва да стане!
0

#3
Потребителя е офлайн   PARABELLUM P-08 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 109
  • Регистр: 23.01.10

Виж мнениетоemil5koff написа на 02.08.2013 - 20:50 :

Виж мнениетоPARABELLUM P-08 написа на 02.08.2013 - 20:15 :

Здравейте на всички колеги.Млад ловец съм ,тазигодина си закупих пушка SILMA WHITE ST DT 12/76.Питането ми е има ли тази пушка възможност за безударно спускане на чукчетата????Пожелавам НАСЛУКА на всички колеги през новия ловен сезон.

Нямам точно този модел, но това не пречи да пробваш. Сваляш предпазителя, "чупиш" пушката и след това я затваряш, като едновременно натискаш и двата спусъка.Трябва да стане!
хванах му цаката
0

#4
Потребителя е офлайн   belqta 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 33
  • Регистр: 17.04.08

Виж мнениетоemil5koff написа на 02.08.2013 - 20:50 :

Виж мнениетоPARABELLUM P-08 написа на 02.08.2013 - 20:15 :

Здравейте на всички колеги.Млад ловец съм ,тазигодина си закупих пушка SILMA WHITE ST DT 12/76.Питането ми е има ли тази пушка възможност за безударно спускане на чукчетата????Пожелавам НАСЛУКА на всички колеги през новия ловен сезон.

Нямам точно този модел, но това не пречи да пробваш. Сваляш предпазителя, "чупиш" пушката и след това я затваряш, като едновременно натискаш и двата спусъка.Трябва да стане!


Да , това е начина
0

#5
Потребителя е офлайн   Илиян90 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 20
  • Регистр: 22.11.19
Здравейте колеги искам да попитам някои да има silma gammax ej td 12/76 защото имам проблем с моята засичами а пушката е чисто нова
0

#6
Потребителя е офлайн   Илиян90 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 20
  • Регистр: 22.11.19
Здравейте колеги искам да попитам някои да има silma gammax ej td 12/76 защото имам проблем с моята засичами а пушката е чисто нова
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни