БГ Лов Форум: ЛРС "Руй" гр. Трън става на 120години! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

ЛРС "Руй" гр. Трън става на 120години!

#21
Потребителя е офлайн   TRAP_ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1598
  • Регистр: 18.09.11

Виж мнениетоvilleger написа на 24.08.2012 - 09:23 :

Eeeeeeeee.....оспамихте ми сдружението :D :D !!!!!
Стига сте се джанкали!!!!
Колега Трап мисля Пири е по възрастен и от тебе и от мене и има какво да се научи от него както и той от нас!
Не го познавам лично Пири, надявам се да се запознаем на събора живот и здраве.
Човека не обича някой неща, които се случват по ловните полета както впрочем и аз и затова ми харесва, че надава някакъв глас!
Много се извинявам колега имаше една тема къде се ядохме с Пири и до там ,но ,човека явно още не може да се успокои продължи и в други теми та за това се получи така.От такива като него философи акъл не искам. Да има и стари колеги от които може да се научи нещо и приемам съвети.Има хора от които съм научил много и ще науча още ,но няма да е от него със сигурност. Възмощава се от какво като се отстрелва пернато от крак и заек на легло да не би да е незаконо та да рипа. Възмощение да има няма лошо, но от забранени неща.А тия техни виждания да си ги оставят за себе си.
0

#22
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоTRAP_ написа на 24.08.2012 - 09:27 :

Като гледам още не си се упокоил и продължаваш.

Чшшш , ае стига си досаждал бре .... !
Има тема " Piri " влизай там и .... прави каквото искаш , само да се не .... ! А повече да не ... пречиш ! B)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#23
Потребителя е офлайн   TRAP_ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1598
  • Регистр: 18.09.11
Още веднъж извинение към колегите за спама в темата.
0

#24
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 24.08.2012 - 08:51 :

ела на събора че да :D

Я че дойдем !
Аде бре , kажи с коя пеасен бата Мия да те поздрави послучай 120 -сете години !
Пирка и къде по точно ще се проведе събора ? Ще има ли скара , бира .... или да качвам грила ( 3 шиша Х 10 пилета ) в пикапа и да идвам ;)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#25
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Мерси Георги - предлагам Нека умру душмани! :D :D

Още не се е изяснило всичко по организацията, добре си дошъл на събора. И скара бира сигурно ще има, но всяка помощ е добре дошла. После търговците ни гледаю напоръчки! :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#26
Потребителя е офлайн   villeger 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 229
  • Регистр: 16.05.11
[/quote]

Пирка и къде по точно ще се проведе събора ? Ще има ли скара , бира .... или да качвам грила ( 3 шиша Х 10 пилета ) в пикапа и да идвам ;)
[/quote]

Мисля последно ще е на Ждрелото! А песента е "Ютро йе" на Топшагич мисля беше певицата!!!!
ПАЗЕТЕ ДИВЕЧА!!!!!!!!!!!!!!
0

#27
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоvilleger написа на 24.08.2012 - 11:23 :

Мисля последно ще е на Ждрелото!

Хубаво място :thumbsup: сянка , полянка , рекичка ....
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#28
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
Мислим да можеме с Барутя да ръшнем из Трънскиьо буш, ем шъ нагледам домашните из Брезнишко и шъ ни е ного приятно де:D На слука
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#29
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Ей тва Трънчани как се защитавате. Браво.А и сте зли като жълти бърбинци. Аз немам такова мнение за вас. Командира на поделението ми,където служех, беше трънски партизанин. Много хубав човек .Полковник Марков. Може би вече не е между живите но съм запазил добри спомени за него.

Надявам се не се сърдите за спама. Желая ви весело изкарване. Веселбата винаги е била и ще бъде хубаво нещо.

ПП Имам един грех на душата си. Аз мислех че "трап" и "пири" са едно и също лице когато започнаха писантията си.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#30
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 24.08.2012 - 16:36 :

Ей тва Трънчани как се защитавате. Браво.А и сте зли като жълти бърбинци. Аз немам такова мнение за вас. Командира на поделението ми,където служех, беше трънски партизанин. Много хубав човек .Полковник Марков. Може би вече не е между живите но съм запазил добри спомени за него.

Надявам се не се сърдите за спама. Желая ви весело изкарване. Веселбата винаги е била и ще бъде хубаво нещо.

ПП Имам един грех на душата си. Аз мислех че "трап" и "пири" са едно и също лице когато започнаха писантията си.

А бачо ти ме утепа бре :D Аз мислех че "трап" и "пири" са едно и също :D А съм тръгнал за Пролазница а са минал през твое село .... за по едно !
Тука не са само трънчанье Бачо има граовац например Ицката а я бачо съм албанец / горе високо от планините брат`чед на ваште турлаци /.... се сме западняци бачо и диви на бъзовина :D
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#31
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 24.08.2012 - 19:46 :

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 24.08.2012 - 16:36 :

Ей тва Трънчани как се защитавате. Браво.А и сте зли като жълти бърбинци. Аз немам такова мнение за вас. Командира на поделението ми,където служех, беше трънски партизанин. Много хубав човек .Полковник Марков. Може би вече не е между живите но съм запазил добри спомени за него.

Надявам се не се сърдите за спама. Желая ви весело изкарване. Веселбата винаги е била и ще бъде хубаво нещо.

ПП Имам един грех на душата си. Аз мислех че "трап" и "пири" са едно и също лице когато започнаха писантията си.

А бачо ти ме утепа бре :D Аз мислех че "трап" и "пири" са едно и също :D А съм тръгнал за Пролазница а са минал през твое село .... за по едно !
Тука не са само трънчанье Бачо има граовац например Ицката а я бачо съм албанец / горе високо от планините брат`чед на ваште турлаци /.... се сме западняци бачо и диви на бъзовина :D

Гаранция сме един и същи човек. :D ако беше верно мое чудо та ничие :D Трябваше сам себе си да уча и никога да не се науча бъш кико си требе :blink: :blink:
организацията на събора върви с пълна пара. Само дано не го изпуснеме накрая. :) .

БКП тоя полковник Марков как му е първото име, спомняш ли си? Да поразпитаме за него, ако е жив може нашата диаспора да ти уреди контакт с човека, пък макар и по нета. Останали са живи едва няколко партизани от отряда. От около 2000 човека. Един бил от английската военна мисия. Живеел си човекът като пенсионер около Бирмингам :D Английската здравна система не го е довършила B)
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#32
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Да ти кажа - не си спомням. Нещо ми се мотае - Златан. Ама това партизанското име ли му е било или първото не си спомням. Беше командир на военните складове на ВВС на изхода на Божурище/посока Сливница/ края на 60-те и 70-те години. Нисък на ръст. Абе много готин командир и човек. Не вярвам да е между живите защото от тогава минаха близо 40 години. Но знае ли човек. На господа у работата не бива да се бърка. Много бих искал да го видя ако е жив и здрав.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#33
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Колега Георги Петров,

В това село, където е нашага дружинка - Лесковец,също им викат "албанци". Останало е от годините. Ама да знаеш приятелю, балканджията си е рахат работа. У широкото поле само слънчоглед и тикви се раждат, бакьов.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#34
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Вероятно става дума за Кирил Марков с партизанско име Златан. Роден през 1918 г. В Гуглето пише че е издал една книга В бой последен с обем 453 страници, вероято е нещо като мемоари за преживелиците му също пише че е родом от Видинска област. Така че сигурно за този човек става въпрос. Книгата се предлага от разни антиквари в София по 8-10 лева бройката, включително онлайн търговия. Надявам се че съм ти бил полезен. Поздрави!
п.п. Мисля че е бил някакъв шеф в отряда, не е бил редови партизанин. Батальонен ли е бил, политкомисар ли не си спомням.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#35
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10
Не е той. Питал съм го. Кирил Марков е от командването -мисля политкомисар. А той е бил 18 годишен тогава и не е заемал командни постове в отряда. Може би от него ми се е набило в съзнанието това Златан. Но със сигурност не е Кирил Марков.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#36
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
значи трябва да поразпитамее :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#37
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 27.08.2012 - 09:59 :

значи трябва да поразпитамее :D

Да бе ... това да не е мандра B)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#38
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Жоре, току що чета една фашистка книга от 1942 година, като там пише че на корицата на списанието на Благоев имало повече комини на фабрики, отколкото в цялата ни селска и бедна страна тогава и поради това фашисткият автор сочи че няма почва за социализъм в тогавашното царство България, въпреки че по принцип Благоев бил прав. Та толкова са били и мандрите - построени специално да пращат реквизираните и конфискувани млека на немската армия като сирене и кашкавал. А книгата е фашистка за мен, защото на нея пише че е одобрена от Дирекцията за обществена обнова за печат като подходяща за Царство България и не противоречи на Закона за защита на нацията и държавата. Цензура демек. Само че хехе, книгата е на по-високо ниво от сегашната чалга в политиката, защото авторът е писал с аргументи а не с голо плюене. Поздрави!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#39
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 29.08.2012 - 10:14 :

Жоре, току що чета една фашистка книга от 1942 година, като там пише че на корицата на списанието на Благоев имало повече комини на фабрики, отколкото в цялата ни селска и бедна страна тогава и поради това фашисткият автор сочи че няма почва за социализъм в тогавашното царство България, въпреки че по принцип Благоев бил прав. Та толкова са били и мандрите - построени специално да пращат реквизираните и конфискувани млека на немската армия като сирене и кашкавал. А книгата е фашистка за мен, защото на нея пише че е одобрена от Дирекцията за обществена обнова за печат като подходяща за Царство България и не противоречи на Закона за защита на нацията и държавата. Цензура демек. Само че хехе, книгата е на по-високо ниво от сегашната чалга в политиката, защото авторът е писал с аргументи а не с голо плюене. Поздрави!

Пирка , точно така ... с мандрите из трънско сме изхранвали цялата немската армия ( в навечерието на втората световна , Вермахта е разполагал с 3 000 000 армия към края на 43год са 11 000 000 армия ) , това за мандрата баце е лаф на бай ти Славе трънски :D ... един нашенец видял мотористи по пътя и тича при бата Славчу и му вика . Да ги нападнем и избием тия ...
:D а он .... абе ей ... това е елитна немска част бре , това да не ти е мандра , да сипеш "видело" и бегаш !
По повод книгата ти и комунизма тогава не е имало социализъм ;) Знаеш ли каво казваше един старец от тънско ... Деца , комунизма е твърде красив сън за да е истина ;) и затова не взимаше народна пенсия B)
Кофти тема ....
Я раздуй , вече има ли яснота по въпроса за скара бира , къде точно в колко и как да ви позная :huh: Ни казвате имена ни дружинки ... абе партизанска работа , ще има ли нашенци от западните покрайнини , нема ли .... ?!
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#40
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
и да нема за тебе ще има. Ние трънчанье мож да едемо сув леб ама госьето гладни нема да остаймо. Живели! Оро госйе!
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни