БГ Лов Форум: Ачс, Готови! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ачс, Готови!

#21
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоНанук написа на 17.07.2018 - 16:04 :

КОЛЕГИ ЧУМАТА ДОЙДЕ, ВЧЕРА В НАЦИОНАЛЕН ПАРК ПИРИН СТРАНА ОТ КЪМ КРЕСНА Е НАМЕРЕНО ПРАСЕ УМРЯЛО, нез стрелба без белези здраво и в момента уточняват причината. ЗАРЕЖДАЙТЕ ПУШКИТЕ И ЛОВНИЯТ СЕЗОН Е ОТКРИТ. НАСЛУКА! И ВМЕСТО ДА РЕВЕТЕ И ПИШЕТЕ ДО РУМЕН РАДЕВ КОЙТО ПЪК ПЪК ОТ СВОЯ СТРАНА НЕЗНАЕ ДУМАТА ЛОВ КАКВО ЗНАЧИ , ПО ДОБРЕ СИ ЛОВУВАЙТЕ ЗАЩОТО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ АКО НЕ ВИЕ В СЪСЕДНАТА ДРУЖИНКА ЩЕ ЛОВУВАТ. СЪВЕТ И КЪМ ТОЯ НЕ МУ ПОМНА НИКА ДЕТО ИСКА ДА ЗАБРАНИ ЛОВА С КУЧЕТА, приятел 7 години гледам и обучавам куче , гони само прасе , не гони в група , отделя се и търси само нерези , тръгва по стара диря , не оставя прасето ляга до него и го лае по 7 8 часа , та въпроса ми е разбирачо това куче ти ли ше ми върнеш усилията и парите и кефа ако немога да се насладя на него ?


Ще си позволя да кажа само едно -
Сега разбрах кое му е хубавото на планът РанЪт да се намали населението на БГ до 3 милиона .
Бая имало за брак ...
Боже пази България !
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#22
Потребителя е офлайн   Нанук 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 50
  • Регистр: 09.05.18
На всякъде бе балък.
0

#23
Потребителя е офлайн   ради ловец 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 41
  • Регистр: 30.09.16
Цитирам един приятел: "Много ми се иска нещата да са прости , а не хората !"
0

#24
Потребителя е офлайн   Kiril Kirilov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 252
  • Регистр: 20.01.13
[quote name='Нанук' timestamp='1531836299' post='804776']
КОЛЕГИ ЧУМАТА ДОЙДЕ, ВЧЕРА В НАЦИОНАЛЕН ПАРК ПИРИН СТРАНА ОТ КЪМ КРЕСНА Е НАМЕРЕНО ПРАСЕ УМРЯЛО, нез стрелба без белези здраво и в момента уточняват причината. ЗАРЕЖДАЙТЕ ПУШКИТЕ И ЛОВНИЯТ СЕЗОН Е ОТКРИТ. НАСЛУКА! И ВМЕСТО ДА РЕВЕТЕ И ПИШЕТЕ ДО РУМЕН РАДЕВ КОЙТО ПЪК ПЪК ОТ СВОЯ СТРАНА НЕЗНАЕ ДУМАТА ЛОВ КАКВО ЗНАЧИ , ПО ДОБРЕ СИ ЛОВУВАЙТЕ ЗАЩОТО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ АКО НЕ ВИЕ В СЪСЕДНАТА ДРУЖИНКА ЩЕ ЛОВУВАТ. СЪВЕТ И КЪМ ТОЯ НЕ МУ ПОМНА НИКА ДЕТО ИСКА ДА ЗАБРАНИ ЛОВА С КУЧЕТА, приятел 7 години гледам и обучавам куче , гони само прасе , не гони в група , отделя се и търси само нерези , тръгва по стара диря , не оставя прасето ляга до него и го лае по 7 8 часа , та въпроса ми е разбирачо това куче ти ли ше ми върнеш усилията и парите и кефа ако немога да се насладя на него ?


Кефа няма кой да ти го плати, но простотията ти ще я плащаме всички, че и дацата ти (ако имаш такива, ако не нашите).
0

#25
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

Виж мнениетоНанук написа на 17.07.2018 - 23:56 :

Колеги дали има чума или не не искам да споря, нека всяка дружина вземе сама решение дали да излиза на излет или не , относно колегата който спомена кучето ми искам да го информирам че то гони по 5 пъти в седмицата , в много гъст район и в доста големи жеги , за истиското ловно куче не трябва да има жега студ и тн. И мисля че си некомпетентен щом мислиш че 6 или 7 годишно куче е в края на силите си , напротив сега вече кучето е завършено като ловец , и изградено като характер. Но такива като теб който са ловци на книга и форум ловци няма смисъл да излазват мнение.


Колега, първото си прасе съм ударил 1986г, повече няма смисъл да ти пиша по този въпрос. Относно пенсията на кучето - пак не си разбрал нещо - ще се пенсионира не защото е старо - напротив, сега е в силата си, а защото много скоро може и да няма лов. Дано сега си ме разбрал правилно. И един съвет - без квалификации и мнения за хора които не познаваш.

Хайде със здраве!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#26
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоНанук написа на 18.07.2018 - 07:50 :

На всякъде бе балък.


Коментирай коректно и не сипи обиди, щото да не вземе Админа или Модераторите ти резнат гребена..Публикувано изображение
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#27
Потребителя е офлайн   Pano 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1132
  • Регистр: 05.01.12

Виж мнениетоНанук написа на 17.07.2018 - 23:56 :

Колеги дали има чума или не не искам да споря, нека всяка дружина вземе сама решение дали да излиза на излет или не , относно колегата който спомена кучето ми искам да го информирам че то гони по 5 пъти в седмицата , в много гъст район и в доста големи жеги , за истиското ловно куче не трябва да има жега студ и тн. И мисля че си некомпетентен щом мислиш че 6 или 7 годишно куче е в края на силите си , напротив сега вече кучето е завършено като ловец , и изградено като характер. Но такива като теб който са ловци на книга и форум ловци няма смисъл да излазват мнение.


Как, бе? Нали в първия пост пишеш, че не можеш да се насладиш? Сега пък 5 пъти в седмицата гонело.....бреее.....голям ловец!?
0

#28
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 18.07.2018 - 08:13 :

Виж мнениетоНанук написа на 18.07.2018 - 07:50 :

На всякъде бе балък.


Коментирай коректно и не сипи обиди, щото да не вземе Админа или Модераторите ти резнат гребена..Публикувано изображение

Цитат на деня :D
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#29
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 18.07.2018 - 08:15 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 18.07.2018 - 08:13 :

Виж мнениетоНанук написа на 18.07.2018 - 07:50 :

На всякъде бе балък.


Коментирай коректно и не сипи обиди, щото да не вземе Админа или Модераторите ти резнат гребена..Публикувано изображение

Цитат на деня Публикувано изображение


Естествено, преживял съм неколко БАН-а и знам кво е дан можиш да избрецаш и една дума Публикувано изображение
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#30
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 18.07.2018 - 08:38 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 18.07.2018 - 08:15 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 18.07.2018 - 08:13 :

Виж мнениетоНанук написа на 18.07.2018 - 07:50 :

На всякъде бе балък.


Коментирай коректно и не сипи обиди, щото да не вземе Админа или Модераторите ти резнат гребена..Публикувано изображение

Цитат на деня Публикувано изображение


Естествено, преживял съм неколко БАН-а и знам кво е дан можиш да избрецаш и една дума Публикувано изображение

Е ... не си единствен , не си и шампион :D така че ...
Абе , я помоли другия Жоро де не е преЦедател ( Жоро дето го беше снимал в сънчогледа ) , да ти обясни кой , как , от кога ... до кога ловува индивидуално на дива свиня в Сърбия , че ми омръзна да съм ловен справочник ;)
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#31
Потребителя е офлайн   Нанук 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 50
  • Регистр: 09.05.18
..........................

Този пост е редактиран от Vasil Terziyski: 18.07.2018 - 10:06
Причина за редакцията: Наказание за обида към съфорумците.

0

#32
Потребителя е офлайн   moleca 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1345
  • Регистр: 19.08.09
И с това отношение какво постигаш?
Простотията е като кашлицата-когато я имаш, няма как да я скриеш!
Ловувай всеки ден денонощно и пълни хладилника смело, пък ние глупавите ловци ще се мъчим да съхраним нещо и да оставим лов и за децата си....
П.с.
Може и да не ми отговаряш!
0

#33
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоНанук написа на 18.07.2018 - 09:56 :

..........................

Наказан си с забрана за публикуване за 1 седмица за обиди към колеги!
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#34
Потребителя е офлайн   Муньо Депутата 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 29
  • Регистр: 18.07.18
Законът е Муньовски и е неизпълним нито на теория нито на практика. Причината е, че таксацията не отговаря на истината, защото ИАГ иска приходи на всяка цена и тормози сдружения и ловци. Така че няма как да се изловят диви свине в количества, каквито не съществуват. Остава единствения изход - всички заинтересовани ловци да обжалват фалшивите таксации на сдруженията си и да се направят контролни таксации, които ще покажат, че законът в момента е изпълнен в почти цялата страна като свинете са около 0,3 -0-7 на сто хектара. В Троян и на още няколко кътчета, където има повече свине, да ги изловят с капани и разпределят из районите, пусти на свиня. След преминаването на насажданата олигархична истерия за опазване на свинете в стопанствата е редно отново с капани свинете да се изловят от дружините, където са пуснати и да се върнат на Троян. И аз съм готов да ловувам срещу разрешително от левче дива свиня из всичките стопанства в страната.
КОЙТО ОЛИГАРХ ДОЙДЕ ДА СИ НАМЪРДА ДЖЕНДЪРСКИЯ ЗАДНИК В ЛОВНИЯ МИ РАЙ ЩЕ ЯДЕ ДЕБЕЛИЯ ОТКЪМ ГЛАВАТА!!!!

Скоро пред Народното събрание оня и марионетките му ще получат високо кръвно, като видят ловците!!!!!
0

#35
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 18.07.2018 - 10:15 :

Виж мнениетоНанук написа на 18.07.2018 - 09:56 :

..........................

Наказан си с забрана за публикуване за 1 седмица за обиди към колеги!


И що го банна сега ?!
Тоя беше единственото свежо,хумористично нещо сред лошите новини и пренията с предизвестен край .
Развали ми се настроението.

Ако чумата дойде от Пирин,значи ептен я втасахме ...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#36
Потребителя е офлайн   Елеан Георгиев Иванов-Еди 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 741
  • Регистр: 20.07.12

Виж мнениетоНанук написа на 17.07.2018 - 16:04 :

КОЛЕГИ ЧУМАТА ДОЙДЕ, ВЧЕРА В НАЦИОНАЛЕН ПАРК ПИРИН СТРАНА ОТ КЪМ КРЕСНА Е НАМЕРЕНО ПРАСЕ УМРЯЛО, нез стрелба без белези здраво и в момента уточняват причината. ЗАРЕЖДАЙТЕ ПУШКИТЕ И ЛОВНИЯТ СЕЗОН Е ОТКРИТ. НАСЛУКА! И ВМЕСТО ДА РЕВЕТЕ И ПИШЕТЕ ДО РУМЕН РАДЕВ КОЙТО ПЪК ПЪК ОТ СВОЯ СТРАНА НЕЗНАЕ ДУМАТА ЛОВ КАКВО ЗНАЧИ , ПО ДОБРЕ СИ ЛОВУВАЙТЕ ЗАЩОТО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ АКО НЕ ВИЕ В СЪСЕДНАТА ДРУЖИНКА ЩЕ ЛОВУВАТ. СЪВЕТ И КЪМ ТОЯ НЕ МУ ПОМНА НИКА ДЕТО ИСКА ДА ЗАБРАНИ ЛОВА С КУЧЕТА, приятел 7 години гледам и обучавам куче , гони само прасе , не гони в група , отделя се и търси само нерези , тръгва по стара диря , не оставя прасето ляга до него и го лае по 7 8 часа , та въпроса ми е разбирачо това куче ти ли ше ми върнеш усилията и парите и кефа ако немога да се насладя на него ?



Ти си много елементарен
Като се избият прасетата за определено време в случаят 1год.
Следващата година какво ще гони бе разбирачо като няма да има косъм свински
Аааааааа......?

Тя простотията верно че не
ходила по гората
0

#37
Потребителя е офлайн   Елеан Георгиев Иванов-Еди 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 741
  • Регистр: 20.07.12

Виж мнениетоНанук написа на 18.07.2018 - 07:50 :

На всякъде бе балък.


Що не излезеш със име и снимка във форума и тогава да се изказваш кой е балък и кой не май май балъка си ти .
Голяма уста и никакво покритие.
То и кучетоти толкова струва.
Профисионалисте
0

#38
Потребителя е офлайн   ivanpetrov55 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 203
  • Регистр: 25.08.08

Виж мнениетоНанук написа на 17.07.2018 - 18:53 :

Аз прогнози не давам , така или иначе чума или каквото и да е грип или помия има в световен мащаб, интереите са огромни тъй като са застрашени и питомните , на никой не му пука за малките зсйци или веселите таралежи. Така или иначе сезона ще бъде открит. Румен радев да ходи да прави коремни набирания пред войниците , незнам защо изобщо се пращат безмислени писма. наслука колеги!


Колега,ти май си свършил запасите и чумата ти идва дюшеш .Какъв ловец си ти ,защо изобщо някой ти е дал билет.Ти нямаш ли 10 гр. сиво вещество за да помислиш поне малко за какво иде реч.Ще дойде време,а то не е далече,да се хапеш по палците ама ще е много късно.Кой си ти та ще си позволяваш да се бъркаш в природата и да решаваш вместо нея.Никой досега не е успял да я победи,напротив,винаги когато човека се е опитал да й се бърка в работите,тя си го е връщала тъпкано.Прибери си пушката и си дай адреса. Ще ти изпратя колкото месо кажеш!
Пожелавам ти като излезеш едно прасе да не видиш!Нещастник!
На слука .
0

#39
Потребителя е офлайн   beniko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 154
  • Регистр: 21.02.08

Виж мнениетоМилен Шопов написа на 18.07.2018 - 06:35 :

Само не разбрах къде в България може законно да пускам кучето да гони пет дни от седмицата????

Попитай прецедателя на сдружението района за обучение и там ...
0

Сподели темата:


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни