БГ Лов Форум: Ba-tick 100ml Продавам препарат против всички външни паразити - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ba-tick 100ml Продавам препарат против всички външни паразити Ba-tick 100m - 15лв.

#41
Потребителя е офлайн   me4coubiec 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1500
  • Регистр: 03.04.13
Как от казанлък нали е иван иванов от хасково
0

#42
Потребителя е офлайн   Plamen Vylkanov 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6
  • Регистр: 10.03.15

 tankooo написа на 09.04.2017 - 07:24 :

Поръчах една опаковка от препарата до Карлово за мен Танко Симеонов.Пратката идва от Казанлък.Срока на годност е до 06 2017г. за което не бях предупреден.Препарата си е оригинален вкаран от Турця но срока на годност е както казах до 06 2017. КАКВО ЩЕ КАЖЕ ПРОДАВАЧА ЗАЩО НЕ ПРЕДУПРЕЖДАВА КЛИЕНТИТЕ ЗА СРОКА НА ГОДНОСТ?

Колега изпрати ми всичко, което имаш на лични и други колегш ако имат информация за този мошеник от Казанлък и те да ми пишат. Аз съм сигнализирал на органите и сега просто събирам повече информация - товарителници и всякакъв вид други документи от куриерските фирми. Аз ще се оправям с този мошеник.
0

#43
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
Танко Симеонов, ако след отваряне съхранявате препара на тъмно и под 25 градуса препаратът няма да изгуби свойствата си.
0

#44
Потребителя е офлайн   ж.калъча 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1801
  • Регистр: 23.01.13

 tankooo написа на 09.04.2017 - 07:24 :

Поръчах една опаковка от препарата до Карлово за мен Танко Симеонов.Пратката идва от Казанлък.Срока на годност е до 06 2017г. за което не бях предупреден.Препарата си е оригинален вкаран от Турця но срока на годност е както казах до 06 2017. КАКВО ЩЕ КАЖЕ ПРОДАВАЧА ЗАЩО НЕ ПРЕДУПРЕЖДАВА КЛИЕНТИТЕ ЗА СРОКА НА ГОДНОСТ?
не мога да си обясня.защо трябва да се лъжем.тук е ловен форум.до колко съм запознат във форумите хората си помагат.а тук става обратно.някой иска да печели на гърба на другите.уж съм от х-во товарителница от казанлък.изтекъл срок на препарата и т.н.......
груба ИЗМАМА.ПРЕКАТЕТЕ ДЕЙНОСТА НА МУШЕНИЦИТЕ.
0

#45
Потребителя е офлайн   me4coubiec 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1500
  • Регистр: 03.04.13
Ееее и вие сте едни търсите под вола теле, голяма работа че му е изтекъл срока голям праз ,няма му нишо то аз се чудя защо изобщо ги слагат тези срокове на годност, човек просто трябва да притежава хладилник и всичко си идва по местата,моля колегата от хасково Иван Иванов не е виновен ,той горкия просто иска да се оттърве за сметка на колегите от форума, а за това , че е от Казанлък аз там имам един приятел казва се Марио имаше фабрика за пилешки продукти май него трябва да попитам за Иван Иванов от Казанлък
0

#46
Потребителя е офлайн   me4coubiec 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1500
  • Регистр: 03.04.13
Ееее и вие сте едни търсите под вола теле, голяма работа че му е изтекъл срока голям праз ,няма му нишо то аз се чудя защо изобщо ги слагат тези срокове на годност, човек просто трябва да притежава хладилник и всичко си идва по местата,моля колегата от хасково Иван Иванов не е виновен ,той горкия просто иска да се оттърве за сметка на колегите от форума, а за това , че е от Казанлък аз там имам един приятел казва се Марио имаше фабрика за пилешки продукти май него трябва да попитам за Иван Иванов от Казанлък
0

#47
Потребителя е офлайн   tankooo 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 48
  • Регистр: 27.12.09
Продавача се свърза с мен по телефона извини се,че е изпратил препарата с такъв срок на годност и обеща че ще прати нов за негова сметка.Така,че за сега прояви коректност поне на думи а като стане и на дела ще пиша за да се знае.
0

#48
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
Станало е някаква грешка, дали са ми по стара партида. Върнах старата партида и взех нови с срок на годност до 02.2019г.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: image-0-02-05-442e3b22c81af202d053599cdc135991679ebaf1695914b97aba632133f742f6-V.jpg

0

#49
Потребителя е офлайн   tankooo 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 48
  • Регистр: 27.12.09

 ivan.ivanov написа на 19.04.2017 - 16:19 :

Станало е някаква грешка, дали са ми по стара партида. Върнах старата партида и взех нови с срок на годност до 02.2019г.

Получих нов препарат като заплатих само за доставката.Продавача излезе коректен.МЕЖДУВРЕМЕННО ПРОУЧИХ ВЪПРОСА ЗА ПРЕПАРАТА КАК СТОИ ВЪПРОСА С ПРОИЗВОДСТВОТО И ЦЕНАТА МУ В ТУРЦИЯ.Ппепаратта действа и надценката с която го продава колегата е добра спрямо други вносители на подобен тип или същия препарати.Та мнението ми моето и на приятел,който проучи въпроса в Турция,че препарата не отстъпва по нищо на по скъпите еквиваленти и е на сравнително добра цена.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMG_20170420_124452.jpg

0

#50
Потребителя е офлайн   baigana.75 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 770
  • Регистр: 29.08.12
Колеги много от вас ме познават и знаят че съм кучкар с главно К и си милея за животинките ползвал съм и съм се мъчил кученцата с този препарат цяла година но без ефект срещу бълхите все едно ги угояваш за никакъв чеп не става за това не се лъжете на 100% няма ефект срещу бълхи не искам да спамя темата но нали този форум е да си помагаме ,,,,,
АЗ СЪМ КУЧКАР А ТОВА НЕ СЕ ЛЕКУВА...
0

#51
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
За активното вещество на препарата пише ето това: Флуметрин се използва в продукти, против бълхи и кърлежи яки, за да предпазят животните от бълхи.
Незнам при тебе защо не действа против бълхи. Ако си имал развъдник на бълхи и си ги третирал с това лекаство нищо чудно да са изградили имунитет.
Хубаво е първо да се обезпаразити мястото и след това да се третират кучетата с тоя продукт.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: Screenshot_20170424-145126.png

0

#52
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
Gore
0

#53
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
Gore
0

#54
Потребителя е офлайн   ivo1_r 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 36
  • Регистр: 04.03.15

 baigana.75 написа на 20.04.2017 - 16:44 :

Колеги много от вас ме познават и знаят че съм кучкар с главно К и си милея за животинките ползвал съм и съм се мъчил кученцата с този препарат цяла година но без ефект срещу бълхите все едно ги угояваш за никакъв чеп не става за това не се лъжете на 100% няма ефект срещу бълхи не искам да спамя темата но нали този форум е да си помагаме ,,,,,

И аз поръчах на познат кърлежи няма но бълхи има и срокът му е изтекъл
0

#55
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17

 ivo1_r написа на 25.04.2017 - 21:13 :

 baigana.75 написа на 20.04.2017 - 16:44 :

Колеги много от вас ме познават и знаят че съм кучкар с главно К и си милея за животинките ползвал съм и съм се мъчил кученцата с този препарат цяла година но без ефект срещу бълхите все едно ги угояваш за никакъв чеп не става за това не се лъжете на 100% няма ефект срещу бълхи не искам да спамя темата но нали този форум е да си помагаме ,,,,,

И аз поръчах на познат кърлежи няма но бълхи има и срокът му е изтекъл


Нямам как от мен да си поръчал продукт с изтекъл срок на годност
0

#56
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
Gore
0

#57
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
Gore
0

#58
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
Gore
0

#59
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
Gore
0

#60
Потребителя е офлайн   ivan.ivanov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 10.03.17
gore
0

Сподели темата:


  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни