БГ Лов Форум: Екстериорна изложба на Български барак - ТЛК - 10.05.15г. - гр. Асеновград - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Екстериорна изложба на Български барак - ТЛК - 10.05.15г. - гр. Асеновград

#41
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Класиране, Открит клас - женски

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100441.JPG

0

#42
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Работен клас - женски

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100443.JPG
  • Прикачено изображение: P5100450.JPG
  • Прикачено изображение: P5100451.JPG

0

#43
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Класиране клубен победител - женски

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100457.JPG

0

#44
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Клас млади - мъжки

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100385.JPG

0

#45
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Открит клас - мъжки

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100393.JPG

0

#46
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Клас Работен - мъжки

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100399.JPG

0

#47
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Клас Ветерани - мъжки

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100413.JPG

0

#48
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Клубен победител - мъжки

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100389.JPG

0

#49
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
и

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100478.JPG
  • Прикачено изображение: P5100476.JPG

0

#50
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Победител на породата - Макс на Васил Кирилов

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100498.JPG

0

#51
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
и

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100491.JPG

0

#52
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Развъдна двойка

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100474.JPG

0

#53
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Млад водач 7-13 год.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100461.JPG
  • Прикачено изображение: P5100464.JPG

0

#54
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Млад водач 14-18 год.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P5100466.JPG

0

#55
Потребителя е офлайн   iko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 210
  • Регистр: 29.09.08
Класиране - Асеновград 2015
Мъжки кучета
- Клас млади
1. Макс на Васил Кирилов- отличен І-во място

- Клас Открит
1. Ричи на Пламен Банков- отличен І-во място
2. Зако на Васил Кирилов- дисквалификация
3. Шишо на Васил Кирилов - дисквалификация

- Клас Работен
1. Меркел на Тодор Тодоров- отличен І-во място

Клас Ветерани
1. Бари на Станислав Гълъбов- отличен І-во място
2. Старки на Георги Георгиев - отличен ІІ- во място

Женски кучета
- Клас открит
1. Гилза на Георги Георгиев - отличен І-во място
2. Яна на Христо Кънев - отличен ІІ-ро място
3. Тара на Тодор Тодоров - отличен ІІІ- то място
4. Звездичка на Васил Кирилов - мн. добър

-Клас Работен
1. Арда на Пламен Банков - отличен І-во място

Клубен победител мъжки кучета - Ричи на Пламен Банков
Клубен победител женски кучета - Гилза на Георги Георгиев

Победител на изложбата - Макс на Васил Кирилов
0

#56
Потребителя е офлайн   Nedko 1970 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 174
  • Регистр: 05.02.13
Малко снимки и от мен.Първо наградите/купите осигурени от клуба.
Прикачено изображение: IMG_20150510_090616.jpg
Крайното класиране.
Прикачено изображение: IMG_20150510_122154.jpg
Победителя на изложбата.
Прикачено изображение: IMG_20150510_122453.jpg
Прикачено изображение: IMG_20150510_122501.jpg
0

#57
Потребителя е офлайн   emin ot luthar 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5
  • Регистр: 02.05.13
Купите са в Петково,от малката пих ракия от голямата вино много е сладко
0

#58
Потребителя е офлайн   gotiniqt 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 231
  • Регистр: 02.03.11

Виж мнениетоplamen8205 написа на 12.05.2015 - 08:19 :

Виж мнениетоgotiniqt написа на 12.05.2015 - 07:27 :

Виж мнениетоplamen8205 написа на 11.05.2015 - 23:36 :

Виж мнениетоgotiniqt написа на 11.05.2015 - 23:30 :

Виж мнениетоNedko 1970 написа на 11.05.2015 - 13:13 :

Изложбата и семинара бяха много добре организирани и жалкото е че имаше малко хора и кучета което не е добре.Аз лично мисля че семинара и лекцията на г-н Хлебаров и Д-р Кънев всеки от нас имаше какво да чуе разбере и научи.Не вярвам че всички много знаем а като много знаем и можем трябваше да покажем нещо на ринга а то няма нищо.Така че колеги развъждащи породата български барак ако обичате направете си равносметка какво искате какво имате и какво можете и като има подобни мероприятия да ги посещаваме да разговаряме да решаваме проблемите в разговор а не с безсмислени писания и дразги във форумите ,защото е грозно и олекваме за всички от страни и се излагаме.За всички е криза и безпаричие ако това е причината но който има мерак е там където трябва.Нека да сме по сплотени и колкото е възможно всеки от нас да даде своя принос за развитието на породата.Не искам да обидя никого но повечето от нас проявяват пълно безхаберие.
Недко преди време писах на тая тема, когато ставаха караниците с разложкия професор и лизачите му ,че накрая ще останат в клуба едни и същи и никои не обърна внимание с техните камъни по техните глави.Асеновград ми е близо но реших да си пусна кучетата в гората от колкото на изложби и тем подобни.Съжалявам че все още има някои читав човек кат тебе там, щото те и това не заслужават.Поздрави

Повярваи ми втори път тази грешка няма да се повтори в този край на България да се организира такова мероприятие!И те моля когато пишеш не пиши в множествено число защото АЗ не лижа на никой нищо ЯСНО!Това беше грешка която казах на Кънев още като предложи да беде там излжбата и се оказах прав а дали сме останали едни и същи ще се види догодина!И май Недко наистина бе ЕДИНСТВЕНИЯ читав човек на изложбата от този краи на България!
Пламене не е така много хора се одръпнаха, мислиш ли , че ако искаха да доидат от цяла източна България .Родопите и нашия раион щеше да е така.Мерака на хората се уби от форумните кавги и от не реялно съдиисво.Поздрави

Колега не виждам на изложбата в Асеновград нещо главния съдия Недко Баджаков да е сбъркал така е видял кучетата така е преценил същото бих написал и за други изложби относно съдииството!Мое куче никога не е печелило изложба макар че за мен са най-хубавите но никога не се сърдя победителя е един!А от носно форумните кавги съм съгласен и затова по нагоре написах че има годишно събрание там всеки може да изкаже мнение препоръки и когато има диалог има и решение на дадения проблем а не тука във форума да има само плюене и натрупване на негативно мнение,то от тук и най-лесно!Не обиждам никои но си мислех че от Родопите ще изкарат някое и ново куче но бях много разочарован!Поздрави и на теб!
Пламене Не съм споменал Недко, вие много добре знаете къде е цялата работа много назад в годините, хората са при вас и продължават с интригите с колеги.Върни назад по сраниците и виж Асенчо и обкръжението му с колко народ са се заяли и може да ти светне. Те ли са наи големите кучкари, че не мога да са сетя.Хората усетеха за кво става въпрос и помията дето забъркаха разложките скоро няма да изчезне.Поздрави
0

#59
Потребителя е офлайн   karchev 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1497
  • Регистр: 07.05.08

Виж мнениетоiko написа на 11.05.2015 - 22:14 :

Карчев, извинявай отново, но пак избързваш с определенията. Бележков, доведе кучката на изложбата, защото Атанас Дарелов искаше да я види. Трябваше да се изберат кучета за представянето на породата във Варна. Кучката тогава беше над 5 годишна, с клещовидна захапка и изнасяне с около милиметър по- напред двата, средни долни резци. За това и не бе избрана.

Ти би ли участвал в клуб и би ли му симпатизирал, в който клуб клубният съдия не може да си оцени кучето у тях и го води на националната ви изложба?
Би ли предоставил твоето куче на този същия съдия да го оценява, щото аз не бих, както и много други привърженици на породата?
0

#60
Потребителя е офлайн   plamen8205 

  • Пламен Банков
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 613
  • Регистр: 25.05.08

Виж мнениетоgotiniqt написа на 12.05.2015 - 15:06 :

Виж мнениетоplamen8205 написа на 12.05.2015 - 08:19 :

Виж мнениетоgotiniqt написа на 12.05.2015 - 07:27 :

Виж мнениетоplamen8205 написа на 11.05.2015 - 23:36 :

Виж мнениетоgotiniqt написа на 11.05.2015 - 23:30 :

Виж мнениетоNedko 1970 написа на 11.05.2015 - 13:13 :

Изложбата и семинара бяха много добре организирани и жалкото е че имаше малко хора и кучета което не е добре.Аз лично мисля че семинара и лекцията на г-н Хлебаров и Д-р Кънев всеки от нас имаше какво да чуе разбере и научи.Не вярвам че всички много знаем а като много знаем и можем трябваше да покажем нещо на ринга а то няма нищо.Така че колеги развъждащи породата български барак ако обичате направете си равносметка какво искате какво имате и какво можете и като има подобни мероприятия да ги посещаваме да разговаряме да решаваме проблемите в разговор а не с безсмислени писания и дразги във форумите ,защото е грозно и олекваме за всички от страни и се излагаме.За всички е криза и безпаричие ако това е причината но който има мерак е там където трябва.Нека да сме по сплотени и колкото е възможно всеки от нас да даде своя принос за развитието на породата.Не искам да обидя никого но повечето от нас проявяват пълно безхаберие.
Недко преди време писах на тая тема, когато ставаха караниците с разложкия професор и лизачите му ,че накрая ще останат в клуба едни и същи и никои не обърна внимание с техните камъни по техните глави.Асеновград ми е близо но реших да си пусна кучетата в гората от колкото на изложби и тем подобни.Съжалявам че все още има някои читав човек кат тебе там, щото те и това не заслужават.Поздрави

Повярваи ми втори път тази грешка няма да се повтори в този край на България да се организира такова мероприятие!И те моля когато пишеш не пиши в множествено число защото АЗ не лижа на никой нищо ЯСНО!Това беше грешка която казах на Кънев още като предложи да беде там излжбата и се оказах прав а дали сме останали едни и същи ще се види догодина!И май Недко наистина бе ЕДИНСТВЕНИЯ читав човек на изложбата от този краи на България!
Пламене не е така много хора се одръпнаха, мислиш ли , че ако искаха да доидат от цяла източна България .Родопите и нашия раион щеше да е така.Мерака на хората се уби от форумните кавги и от не реялно съдиисво.Поздрави

Колега не виждам на изложбата в Асеновград нещо главния съдия Недко Баджаков да е сбъркал така е видял кучетата така е преценил същото бих написал и за други изложби относно съдииството!Мое куче никога не е печелило изложба макар че за мен са най-хубавите но никога не се сърдя победителя е един!А от носно форумните кавги съм съгласен и затова по нагоре написах че има годишно събрание там всеки може да изкаже мнение препоръки и когато има диалог има и решение на дадения проблем а не тука във форума да има само плюене и натрупване на негативно мнение,то от тук и най-лесно!Не обиждам никои но си мислех че от Родопите ще изкарат някое и ново куче но бях много разочарован!Поздрави и на теб!
Пламене Не съм споменал Недко, вие много добре знаете къде е цялата работа много назад в годините, хората са при вас и продължават с интригите с колеги.Върни назад по сраниците и виж Асенчо и обкръжението му с колко народ са се заяли и може да ти светне. Те ли са наи големите кучкари, че не мога да са сетя.Хората усетеха за кво става въпрос и помията дето забъркаха разложките скоро няма да изчезне.Поздрави

Колега ще ти отговоря директно!Аз с никои нищо не съм правил и забърквал,това че помежду си имат търкания някои колеги не трябва да се пренася вътре в клуба и да се правят такива неща както това от Асеновград!Никои на сила не мога да накарам да ходи по изложби и да си води кучетата така са решили така са направили!Просто изложби ще се провежда там където има интерес и където ще се показват кучета а не като в Асеновград да си правим екскурзии едни и същи хора!А кои е най-голям кучкар ще кажа че няма такъв защото "всеки кръстник си има кръстник"!И това че тези неща се случват в даден район на страната не означава че навсякъде е така!Поздрави и от мен!
0

Сподели темата:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни