БГ Лов Форум: Къде е опцията за игнориране на потребители в бг лов - ловен портал. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Къде е опцията за игнориране на потребители в бг лов - ловен портал.

#41
Guest_djan i_*

  • Група: Гост
Срока не тече, защото се подигравате с мен. Не ви ли е срам? Какво искате - кажете си го - да ми наложите цензура а на останалите съфорумци автоцензура. Не :D че си нямат достатъчно повечето от тях.
0

#42
Потребителя е офлайн   bkp1951@com.bg 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3286
  • Регистр: 03.11.10

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:39 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:28 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:17 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 13:30 :

................
Как следва да доказвам че не съм Пири? И защо не докажете че съм Пири, а само ви се струва? Тежестта на доказване не лежи ли върху този, който обвинява безпочвено? Дайте доказателствата за струването, ако обичате, за да мога да разсея вашите съмнения, ако разбира се не си търсите повод да ми наложите бан под някакъв безпочвен повод, какъвто и да бил той!
...................


Например като излезеш от анонимност и си напишеш името, или като публикуваш своя снимка! B)/>/>/>/>

Готов съм да го направя, след като публикувате името и снимката на Пири. За да постна моите име и снимка, за да има какво да се сравнява. Наистина сте като вълка и агнето, нима не сте нагли е точната дума. Инак сте ми кристално ясни - излизам от анонимност и вие казвате - гоним те ето точно този човек е Пири. Не излизам от анонимност - Пири съм. Той нали само Пири е анонимен и всичките анонимни сме Пирита. ВПрочее, нали лично вие изловихте един съфорумец с четири профила пък му се извинявахте после че сте го изловили, а и му предложихте да се напиете по този повод. Ако е така да взема да си направя няколко профила пък да се наливаме. Освен това като изгонихте Пири за не знам кой път, този път за винаги, не писахте да има двоен профил с мен. Защо? Нямахте ли съмнения, че той прилича на мен? Или там бе намерен някакъв друг може би подобен абсурден предлог?


Пири, на лъжата краката са къси!
Случая, който описваш, е точно обратно на твоето твърдение - той ми се извиняваше и ме караше да му ходя на гости да се "наливаме"! Само, че удари на камък, ама ти няма как да знаеш! B)/>



Поради самоналожен БАН отдавна не бях близал във този форума. От агенци "Чух и ми казаха" разбрах за интересните неща които се случват във форума.И ето ме ,макър и само за един пост. Не ме интересува кой кой е дали -- е Пири или Джани. Все ми е тая, но като прочетох твърдението на Георги Шумков -- Хънтърмен не мога да се въздържа. Навярно този с четирите " регистрации" съм аз. Господин Хънтърмен -- ако имате в предвид мене, то мога открито да Ви нарека ЛЪЖЕЦ. Аз никога не съм Ви се извинявал за нищо.Аз съм горд и свободен човек със свое мислене и мнение. Просто нямам никаква вина.И Вие отлично го знаете това.Сега мога да Ви кажа ,както на Вас така и на другите съфорумци----- да--- втората и третата регистрация я направи един човек от София който няма нища общо с мене, освен това че пишеше това което му диктувах.Толкова. Но Вашите "познания" не могат да достигнат такова ниво, за да го проумеете.Никак не е далече от логиката и Пири и Джани да са същия случай.И няма да Ви карам да доказвате "извинението ми". Под достойнството ми е.Ако някъде съм Ви подиграл с нещо подобно , пък Вие така сте го разбрали ..........то си е Ваш проблем. И за Ваше сведение ,точно заради Вас напуснах форума. За Ваше съжаление има още доста такива членове. Но това, че ЛЪЖЕТЕ безобразно, никак не е по малко от това, че сте една мънинка дребнава душица ,оръдие в ръцете на други.Живейте си Вашия живот и не намесвайте други във Вашите словоблудства.Недостойно е. Но за Вас това понятие не е познато. Ето сега Ви давам възможност да ме баннете което ми е през х........... Лека вечер и спокойни сънища.
https://www.youtube....ch?v=DUlwXAjbd2

https://www.youtube....h?v=0mLoLnnbo84

„Трябва да избираме верни хора на верните места"..................И да ги пазим.............

http://www.slovo.bg/...

"""""Да бъдеш или да не бъдеш и по-точно-Кого и Какво да бъдеш?Кого и какво да не бъдеш? Да бъдеш себе си или да бъдеш скрит под маска? Да бъдеш един, или да бъдеш друг? Да, много хора биха казали-"Бъди себе си", но реално никой винаги не е бил себе си, а светът се крепи на маски, светът се крепи на заблуди, на лъжи..""""
0

#43
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоbkp1951@com.bg написа на 22.11.2017 - 20:15 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:39 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:28 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:17 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 13:30 :

................
Как следва да доказвам че не съм Пири? И защо не докажете че съм Пири, а само ви се струва? Тежестта на доказване не лежи ли върху този, който обвинява безпочвено? Дайте доказателствата за струването, ако обичате, за да мога да разсея вашите съмнения, ако разбира се не си търсите повод да ми наложите бан под някакъв безпочвен повод, какъвто и да бил той!
...................


Например като излезеш от анонимност и си напишеш името, или като публикуваш своя снимка! B)/>/>/>/>/>

Готов съм да го направя, след като публикувате името и снимката на Пири. За да постна моите име и снимка, за да има какво да се сравнява. Наистина сте като вълка и агнето, нима не сте нагли е точната дума. Инак сте ми кристално ясни - излизам от анонимност и вие казвате - гоним те ето точно този човек е Пири. Не излизам от анонимност - Пири съм. Той нали само Пири е анонимен и всичките анонимни сме Пирита. ВПрочее, нали лично вие изловихте един съфорумец с четири профила пък му се извинявахте после че сте го изловили, а и му предложихте да се напиете по този повод. Ако е така да взема да си направя няколко профила пък да се наливаме. Освен това като изгонихте Пири за не знам кой път, този път за винаги, не писахте да има двоен профил с мен. Защо? Нямахте ли съмнения, че той прилича на мен? Или там бе намерен някакъв друг може би подобен абсурден предлог?


Пири, на лъжата краката са къси!
Случая, който описваш, е точно обратно на твоето твърдение - той ми се извиняваше и ме караше да му ходя на гости да се "наливаме"! Само, че удари на камък, ама ти няма как да знаеш! B)/>/>



Поради самоналожен БАН отдавна не бях близал във този форума. От агенци "Чух и ми казаха" разбрах за интересните неща които се случват във форума.И ето ме ,макър и само за един пост. Не ме интересува кой кой е дали -- е Пири или Джани. Все ми е тая, но като прочетох твърдението на Георги Шумков -- Хънтърмен не мога да се въздържа. Навярно този с четирите " регистрации" съм аз. Господин Хънтърмен -- ако имате в предвид мене, то мога открито да Ви нарека ЛЪЖЕЦ. Аз никога не съм Ви се извинявал за нищо.Аз съм горд и свободен човек със свое мислене и мнение. Просто нямам никаква вина.И Вие отлично го знаете това.Сега мога да Ви кажа ,както на Вас така и на другите съфорумци----- да--- втората и третата регистрация я направи един човек от София който няма нища общо с мене, освен това че пишеше това което му диктувах.Толкова. Но Вашите "познания" не могат да достигнат такова ниво, за да го проумеете.Никак не е далече от логиката и Пири и Джани да са същия случай.И няма да Ви карам да доказвате "извинението ми". Под достойнството ми е.Ако някъде съм Ви подиграл с нещо подобно , пък Вие така сте го разбрали ..........то си е Ваш проблем. И за Ваше сведение ,точно заради Вас напуснах форума. За Ваше съжаление има още доста такива членове. Но това, че ЛЪЖЕТЕ безобразно, никак не е по малко от това, че сте една мънинка дребнава душица ,оръдие в ръцете на други.Живейте си Вашия живот и не намесвайте други във Вашите словоблудства.Недостойно е. Но за Вас това понятие не е познато. Ето сега Ви давам възможност да ме баннете което ми е през х........... Лека вечер и спокойни сънища.


Гузен негонен бяга!
На лъжата краката са къси - справка това в червено!
Айде пак си помисли КОЙ Е ЛЪЖЕЦА И ТОГАВА И СЕГА!
Недостойно е не само да лъжеш, но и да обиждаш, за да замажеш лъжата си!
Внимавай как ме наричаш, защото всичко го има черно на бяло и да не се наложи да пишеш "именувам се...."!
Независимо от кой профил си го писал!

Считай това за предупреждение!
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#44
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08
Тъй като темата се превръща в боза ще я заключа след като изтече срокът, даден от Администратора!
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#45
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 22:03 :

Тъй като темата се превръща в боза ще я заключа след като изтече срокът, даден от Администратора!

Защо се колебаеш!!!
Заключвам я веднага, освен това в следващите дни и седмици от форума ще бъдат изгонени без предупреждения и обяснения всички хейтъри и спамъри! Тук ще останат само тези, които са и имат желание да бъдат полезни и добронамерени към колегите и БГ ЛОВ!

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни