БГ Лов Форум: Рано ли е за пъдпъдък - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Рано ли е за пъдпъдък

#21
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Пообиколих поогледах се ...и освен гургулички друго не видях ! Поседнах край една нива със жито .... не за друга , а за да изпратя слинцето с надежда да чуя и пъдпъдък ...ма ъКъ , само рогачи. Сега пък излизам с каничка кафенце да си пия отвън ...а :o изненадааа

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMG_20160322_161556.jpg

Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#22
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 23.04.2016 - 09:34 :

Пообиколих поогледах се ...и освен гургулички друго не видях ! Поседнах край една нива със жито .... не за друга , а за да изпратя слинцето с надежда да чуя и пъдпъдък ...ма ъКъ , само рогачи. Сега пък излизам с каничка кафенце да си пия отвън ...а :o/>/> изненадааа



Слабо гледаш.
Аз днес сутринта "заверих" един в полза на науката. :P
Ма се чудя.....да кача ли снимка ....... да не кача ли.....?
Реших ! Без фотоси !
0

#23
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 23.04.2016 - 18:48 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 23.04.2016 - 09:34 :

Пообиколих поогледах се ...и освен гургулички друго не видях ! Поседнах край една нива със жито .... не за друга , а за да изпратя слинцето с надежда да чуя и пъдпъдък ...ма ъКъ , само рогачи. Сега пък излизам с каничка кафенце да си пия отвън ...а :o/>/>/> изненадааа



Слабо гледаш.
Аз днес сутринта "заверих" един в полза на науката. :P/>
Ма се чудя.....да кача ли снимка ....... да не кача ли.....?
Реших ! Без фотоси !

Ти ще ме разбереш !
Не е ,,рано за пъдпъдък'' ...Късно е ...твърде късно...
Ех,да бяхте на Калиакра преди 15-20 год. ,когато гагаузите ги ловяха с парлингите...
Лично аз съм захлюпвал със шапката най-малко 30.
Туй ,да си удариш 50-60 си беше нормална работа...
Тия с кучетата, не им давахме да ги пускат,изчакваха накрая тараша...и биеха до вечерта...
Късно е късно о о о ...

Б.С.Б.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#24
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.04.2016 - 12:08 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 23.04.2016 - 18:48 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 23.04.2016 - 09:34 :

Пообиколих поогледах се ...и освен гургулички друго не видях ! Поседнах край една нива със жито .... не за друга , а за да изпратя слинцето с надежда да чуя и пъдпъдък ...ма ъКъ , само рогачи. Сега пък излизам с каничка кафенце да си пия отвън ...а :o/>/>/>/> изненадааа



Слабо гледаш.
Аз днес сутринта "заверих" един в полза на науката. :P/>/>
Ма се чудя.....да кача ли снимка ....... да не кача ли.....?
Реших ! Без фотоси !

Ти ще ме разбереш !
Не е ,,рано за пъдпъдък'' ...Късно е ...твърде късно...
Ех,да бяхте на Калиакра преди 15-20 год. ,когато гагаузите ги ловяха с парлингите...
Лично аз съм захлюпвал със шапката най-малко 30.
Туй ,да си удариш 50-60 си беше нормална работа...
Тия с кучетата, не им давахме да ги пускат,изчакваха накрая тараша...и биеха до вечерта...
Късно е късно о о о ...

Б.С.Б.


Черногледо гледaш бaй Сaбри.....
Но дaй БОЖЕ пaк дa дойдaт тaквиз ми ти временa !
0

#25
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.04.2016 - 13:57 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.04.2016 - 12:08 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 23.04.2016 - 18:48 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 23.04.2016 - 09:34 :

Пообиколих поогледах се ...и освен гургулички друго не видях ! Поседнах край една нива със жито .... не за друга , а за да изпратя слинцето с надежда да чуя и пъдпъдък ...ма ъКъ , само рогачи. Сега пък излизам с каничка кафенце да си пия отвън ...а :o/>/>/>/>/> изненадааа



Слабо гледаш.
Аз днес сутринта "заверих" един в полза на науката. :P/>/>/>
Ма се чудя.....да кача ли снимка ....... да не кача ли.....?
Реших ! Без фотоси !

Ти ще ме разбереш !
Не е ,,рано за пъдпъдък'' ...Късно е ...твърде късно...
Ех,да бяхте на Калиакра преди 15-20 год. ,когато гагаузите ги ловяха с парлингите...
Лично аз съм захлюпвал със шапката най-малко 30.
Туй ,да си удариш 50-60 си беше нормална работа...
Тия с кучетата, не им давахме да ги пускат,изчакваха накрая тараша...и биеха до вечерта...
Късно е късно о о о ...

Б.С.Б.


Черногледо гледaш бaй Сaбри.....
Но дaй БОЖЕ пaк дa дойдaт тaквиз ми ти временa !

Амин!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#26
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.04.2016 - 17:36 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.04.2016 - 13:57 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.04.2016 - 12:08 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 23.04.2016 - 18:48 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 23.04.2016 - 09:34 :

Пообиколих поогледах се ...и освен гургулички друго не видях ! Поседнах край една нива със жито .... не за друга , а за да изпратя слинцето с надежда да чуя и пъдпъдък ...ма ъКъ , само рогачи. Сега пък излизам с каничка кафенце да си пия отвън ...а :o/>/>/>/>/>/> изненадааа



Слабо гледаш.
Аз днес сутринта "заверих" един в полза на науката. :P/>/>/>/>
Ма се чудя.....да кача ли снимка ....... да не кача ли.....?
Реших ! Без фотоси !

Ти ще ме разбереш !
Не е ,,рано за пъдпъдък'' ...Късно е ...твърде късно...
Ех,да бяхте на Калиакра преди 15-20 год. ,когато гагаузите ги ловяха с парлингите...
Лично аз съм захлюпвал със шапката най-малко 30.
Туй ,да си удариш 50-60 си беше нормална работа...
Тия с кучетата, не им давахме да ги пускат,изчакваха накрая тараша...и биеха до вечерта...
Късно е късно о о о ...

Б.С.Б.


Черногледо гледaш бaй Сaбри.....
Но дaй БОЖЕ пaк дa дойдaт тaквиз ми ти временa !

Амин!

To , ako можеше да върнем пъдпъдъка с Амин и Свети Боже, свети Крепки, свети Безсмъртни, помилуй нас ... по скоро времето ще се върне , отколкото пъдпъдъка !
Зверско земеделие , нечовешка химизация и престъпно безхаберие са в основата на проблема пъдпъдък ... а това че не ви се иска да е така и не ми вярвате , че в най скоро време ще останете само със спомените от този вид лов ... е ваш проблем!
Наслука !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#27
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.04.2016 - 18:17 :


To , ako можеше да върнем пъдпъдъка с Амин и Свети Боже, свети Крепки, свети Безсмъртни, помилуй нас ... по скоро времето ще се върне , отколкото пъдпъдъка !
Зверско земеделие , нечовешка химизация и престъпно безхаберие са в основата на проблема пъдпъдък ... а това че не ви се иска да е така и не ми вярвате , че в най скоро време ще останете само със спомените от този вид лов ... е ваш проблем!
Наслука !



Чакай . Спри се.
Никой не казва , че не ти вярва.
Никой не оспорва химизацията с по няколко вида отрови.
Дори ако се ровнеш някъде в историята ще видиш от кога рева по тоя въпрос.
Само че ...... кой съм аз , кой си ти.....кой е бай Сабри , че да ни почешат там където ни сърби ....?
Въпроса го поставяме ние , но като няма кой като организация......"съюз" да го подеме и да го реши......нека ни боли.
Ае пипи твоят приятел да земе да лобира пред онзи неговия любимец , та белким земе се сети и да свърши нещо в ползу лову !
0

#28
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.04.2016 - 18:27 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.04.2016 - 18:17 :


To , ako можеше да върнем пъдпъдъка с Амин и Свети Боже, свети Крепки, свети Безсмъртни, помилуй нас ... по скоро времето ще се върне , отколкото пъдпъдъка !
Зверско земеделие , нечовешка химизация и престъпно безхаберие са в основата на проблема пъдпъдък ... а това че не ви се иска да е така и не ми вярвате , че в най скоро време ще останете само със спомените от този вид лов ... е ваш проблем!
Наслука !



Чакай . Спри се.
Никой не казва , че не ти вярва.
Никой не оспорва химизацията с по няколко вида отрови.
Дори ако се ровнеш някъде в историята ще видиш от кога рева по тоя въпрос.
Само че ...... кой съм аз , кой си ти.....кой е бай Сабри , че да ни почешат там където ни сърби ....?
Въпроса го поставяме ние , но като няма кой като организация......"съюз" да го подеме и да го реши......нека ни боли.
Ае пипи твоят приятел да земе да лобира пред онзи неговия любимец , та белким земе се сети и да свърши нещо в ползу лову !

Чакам . Седя и чакам ... мълчаливо протестирам и мълчаливо подкрепям протеста !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Само че .... съюз , съюзи и подобни безсилни организации едва ли ще уплашат някой , някои с безъбата си физиономия мръщеки се пред световното огледало .
Кой съм аз , кой си ти.....кой е бай Сабри , че да ни почешат там където ни сърби ... е , ако незнаеш кои сме , ще ти кажа , част от стадото кротко хрупкащо тревица и колко по тихичко хрупкаме , толкова по бързо ще се сбогуваме с пъдпъдъчия лов, а и не само пъдпъдъчия ....
Моя приятел пипи е над тези неща ... и едва ли го интересува световния проблем пъдпъдък ( причината е само една ) на няколко пъти съм я посочвал .
Колко и да се взирам през розовите очила ... все по често виждам хобито си в черо-бяло ... що па да не си сипна едно истинско whiskey black and white ... и да спирам с протестите , а ?! :icon_bg:
Ае са наздраве !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#29
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.04.2016 - 19:34 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 27.04.2016 - 18:27 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 27.04.2016 - 18:17 :


To , ako можеше да върнем пъдпъдъка с Амин и Свети Боже, свети Крепки, свети Безсмъртни, помилуй нас ... по скоро времето ще се върне , отколкото пъдпъдъка !
Зверско земеделие , нечовешка химизация и престъпно безхаберие са в основата на проблема пъдпъдък ... а това че не ви се иска да е така и не ми вярвате , че в най скоро време ще останете само със спомените от този вид лов ... е ваш проблем!
Наслука !



Чакай . Спри се.
Никой не казва , че не ти вярва.
Никой не оспорва химизацията с по няколко вида отрови.
Дори ако се ровнеш някъде в историята ще видиш от кога рева по тоя въпрос.
Само че ...... кой съм аз , кой си ти.....кой е бай Сабри , че да ни почешат там където ни сърби ....?
Въпроса го поставяме ние , но като няма кой като организация......"съюз" да го подеме и да го реши......нека ни боли.
Ае пипи твоят приятел да земе да лобира пред онзи неговия любимец , та белким земе се сети и да свърши нещо в ползу лову !

Чакам . Седя и чакам ... мълчаливо протестирам и мълчаливо подкрепям протеста !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Само че .... съюз , съюзи и подобни безсилни организации едва ли ще уплашат някой , някои с безъбата си физиономия мръщеки се пред световното огледало .
Кой съм аз , кой си ти.....кой е бай Сабри , че да ни почешат там където ни сърби ... е , ако незнаеш кои сме , ще ти кажа , част от стадото кротко хрупкащо тревица и колко по тихичко хрупкаме , толкова по бързо ще се сбогуваме с пъдпъдъчия лов, а и не само пъдпъдъчия ....
Моя приятел пипи е над тези неща ... и едва ли го интересува световния проблем пъдпъдък ( причината е само една ) на няколко пъти съм я посочвал .
Колко и да се взирам през розовите очила ... все по често виждам хобито си в черо-бяло ... що па да не си сипна едно истинско whiskey black and white ... и да спирам с протестите , а ?! :icon_bg:/>
Ае са наздраве !

Наздраве!
Най-вероятно и ускито е миндилък...
Ако е само ,заради Черното и Бялото ...да заслужава си...Но о о о о...внимавай-Врагът не спи !!! B)
Обхожда ни отвсякъде !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рупайки тревицата,Овцата си Учи Агнетата на Мълчание........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
За това ли става дума,приятелю,за това ли ???!!!

Б.С.Б.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#30
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.04.2016 - 20:45 :

Наздраве!
Най-вероятно и ускито е миндилък...
Ако е само ,заради Черното и Бялото ...да заслужава си...Но о о о о...внимавай-Врагът не спи !!! B)/>
Обхожда ни отвсякъде !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рупайки тревицата,Овцата си Учи Агнетата на Мълчание........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
За това ли става дума,приятелю,за това ли ???!!!

Б.С.Б.

Много мислех да се въздържа от коментар , но .... да те светна .
Мен от враговете никога не ме е било страх ( бия се като коч , до последна капка кръв ) ... имам притеснения за някои приятели , които взирайки се в нищото виждат от всякъде врагове.
Коментара ти за уискито го пропускам .... освен , ако не направиш нова тема за " Зелено-то Джони " B)
Но о о о о ... за враговете и спането , не се притеснявай , пра дядо ми е убил турчин с вретено и би трябвало да си наясно с генетиката при човека ... а човека и в момента пази каракулака от пра дядо си , бойният щик от дядо си ... и онова тъпото нещо , дето се слагаше най отпред на калашника , а да не ти казвам какви змийчета Солинген проблясват в оръжейната ми пирамида .
Овчиците и агънцата си хупкат тревица , трайкат си в очакване на заколението ... исках да кажа на избавлението , а то не идвало свише от висините небесни , разправят някои проповедници ....
Та, такива ми ти едни работи ... които нямат нищо общо с проблема пъдпъдък , та ... за това става дума приятелю , за това , че пъдпъдъка го няма и все повече няма да го има и ще разправяш на децата , а те ще ти си усмихват и ще си викат , абе тоя дрЪтиО ... май нещо е изтрещел , за 2 часа - 30 пъдпъдъка ... а стига беееее :incazzato:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#31
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 28.04.2016 - 09:54 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 27.04.2016 - 20:45 :

Наздраве!
Най-вероятно и ускито е миндилък...
Ако е само ,заради Черното и Бялото ...да заслужава си...Но о о о о...внимавай-Врагът не спи !!! B)/>/>
Обхожда ни отвсякъде !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рупайки тревицата,Овцата си Учи Агнетата на Мълчание........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
За това ли става дума,приятелю,за това ли ???!!!

Б.С.Б.

Много мислех да се въздържа от коментар , но .... да те светна .
Мен от враговете никога не ме е било страх ( бия се като коч , до последна капка кръв ) ... имам притеснения за някои приятели , които взирайки се в нищото виждат от всякъде врагове.
Коментара ти за уискито го пропускам .... освен , ако не направиш нова тема за " Зелено-то Джони " B)/>
Но о о о о ... за враговете и спането , не се притеснявай , пра дядо ми е убил турчин с вретено и би трябвало да си наясно с генетиката при човека ... а човека и в момента пази каракулака от пра дядо си , бойният щик от дядо си ... и онова тъпото нещо , дето се слагаше най отпред на калашника , а да не ти казвам какви змийчета Солинген проблясват в оръжейната ми пирамида .
Овчиците и агънцата си хупкат тревица , трайкат си в очакване на заколението ... исках да кажа на избавлението , а то не идвало свише от висините небесни , разправят някои проповедници ....
Та, такива ми ти едни работи ... които нямат нищо общо с проблема пъдпъдък , та ... за това става дума приятелю , за това , че пъдпъдъка го няма и все повече няма да го има и ще разправяш на децата , а те ще ти си усмихват и ще си викат , абе тоя дрЪтиО ... май нещо е изтрещел , за 2 часа - 30 пъдпъдъка ... а стига беееее :incazzato:/>



А...нещо,да не те обидих ...?! :o
Запали ядрения мотор !!!
Ако има нещо е Неволно,да знаеш !

За Дъртио си прав-така ще викат...
Обаче, аз предвидливо препарирах 4-5 явруйчета да им показвам... ;) :D
Само, няма как да им покажа, що е това дубле,трипле, куадро...Шварца ги апортираше до 4 бр. вкл.
И с парлингата,и с каскета ...няма как да им покажа...
Туй то,беше какво беше...

Вчера, при мен се явиха за първи път,тази година !
Това е от 5 години,от тогава започнаха да идват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А,сега ми кажи,какво правят в един остров, сред гората/1600 дка/,като зад мен е цяла Добруджа ?!
Във фазано-бекасчийско-хищническо място ?!?!?!
Все риторични въпроси... ;)

Само едно ще кажа-тази малка територия е Обетована-земята не се обработва,девствена е откъм химия,тревните букети са почти цялата палитра в БГ...
Да,ама то и преди 5 год. си беше така,ама нямаше птички тук.
Смятай,какво се е случило зад мен, та да се набутват в такова място...

Б.С.Б.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#32
Потребителя е офлайн   hitrotomeche 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 331
  • Регистр: 09.12.13
.
0

#33
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 28.04.2016 - 13:45 :




А...нещо,да не те обидих ...?! :o/>
Запали ядрения мотор !!!
Ако има нещо е Неволно,да знаеш !

За Дъртио си прав-така ще викат...
Обаче, аз предвидливо препарирах 4-5 явруйчета да им показвам... ;)/> :D/>
Само, няма как да им покажа, що е това дубле,трипле, куадро...Шварца ги апортираше до 4 бр. вкл.
И с парлингата,и с каскета ...няма как да им покажа...
Туй то,беше какво беше...

Вчера, при мен се явиха за първи път,тази година !
Това е от 5 години,от тогава започнаха да идват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А,сега ми кажи,какво правят в един остров, сред гората/1600 дка/,като зад мен е цяла Добруджа ?!
Във фазано-бекасчийско-хищническо място ?!?!?!
Все риторични въпроси... ;)/>

Само едно ще кажа-тази малка територия е Обетована-земята не се обработва,девствена е откъм химия,тревните букети са почти цялата палитра в БГ...
Да,ама то и преди 5 год. си беше така,ама нямаше птички тук.
Смятай,какво се е случило зад мен, та да се набутват в такова място...

Б.С.Б.

Не съм припалил реактора ( моя е пиролизен да го ева , трудно пали оти бумкам кюмУр от мина БелИ брЕг ) , не съм и обидчив , но полудявам като хората гледат самодоволно в нищото и се самосъжаляват . Мразя страхливците и тези дето се страхуват от враговете си ( например талибаните дето бягат от родината си , другите не ме интересуват и да са живи и здрави ) ... тук ще ври и кипи , а ще тръгна пеш за Германия , абе ей , не майка ви и баща ви, а и баба ви ... съм ги подредил на стадиона и ... в памет на татко Пиночет :angry: ... но както и да е , надявам се за толкова години , вече да си ме разбрал .

За "острова" приятелю ... какво да ти кажа , подходящо място с подходяща разстителност, подходяща храница и водица , и до колкото знам, пъдпъдъчето е степна птица , а не е житна , овесена или пък царевична птичка .... и е затова се нервирам , че вместо да се набляга на проблема с варварското земеделие , на министър и цялата банда им е през оная им работа , а ловците пък са заети с коя цев по к`во се стреля и да клюкарат като селски тетки ( лично за мен , да се говорят неща без доказателснва си е чиста проба долно клюкарство ) ... от кога хората от западните държави ни натякват и опяват за "мозаечното" обработване на земеделските площи , от кога ... от години , но всички са глухи , слепи и ненормални ... и кой ще отнесе хуя , ние ловците .... и за да им е всичко по мед и масло ( става въпрос за върхушката ) , от време на време пуснат по някой кьор фишек в някоя и друга тъпа медия и изполват думичката бракониер като алиби ... за да прикриват великото си безхаберие . Бракониери елените избили , сърните издоили ... и пъдпъдъка са затрили !!!

В Добруджа да няма пъдпъдък :banghead: ... е това , ако е истина ...... му еби майката на всичко , пушката прави на бастун , билета в морето и ... дружно да вървим на майната си !!!
Те за тетова те , ставаше дума !
Да тук че нещо ... реактора взе да вдига пара !
Поздрави и весело през празниците !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#34
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Преди 4-5 год. ... колега австриец ми разправяше за нашия проблем ( тога е бил техен де ) че министрите им с бракониерското си разбиране и с бракониерското земеделие са довели пъдпъдъка и гургулицата не до , а под санитарният миминум и сега този лов им е забранен ... е , сега се утешават с увеличената популация на гривяка ( увеличената популация идвала точно от това прекомерно засяване ) , но ... едно е да ловуваш в Австрия , съвсем друго в България .
Така че .... майната им !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#35
Потребителя е офлайн   Гъди 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 901
  • Регистр: 11.05.09
Сега се канят да спират лова на гургулица. И причината май е че не се пишат в бележките отстреляните гурги, и като направят справка колко малко гурги са писани и се решава че вече са много малко.
---------------------------------------------------------------------------------
мото клуб Хищници
0

#36
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 28.04.2016 - 14:48 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 28.04.2016 - 13:45 :




А...нещо,да не те обидих ...?! :o/>/>
Запали ядрения мотор !!!
Ако има нещо е Неволно,да знаеш !

За Дъртио си прав-така ще викат...
Обаче, аз предвидливо препарирах 4-5 явруйчета да им показвам... ;)/>/> :D/>/>
Само, няма как да им покажа, що е това дубле,трипле, куадро...Шварца ги апортираше до 4 бр. вкл.
И с парлингата,и с каскета ...няма как да им покажа...
Туй то,беше какво беше...

Вчера, при мен се явиха за първи път,тази година !
Това е от 5 години,от тогава започнаха да идват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А,сега ми кажи,какво правят в един остров, сред гората/1600 дка/,като зад мен е цяла Добруджа ?!
Във фазано-бекасчийско-хищническо място ?!?!?!
Все риторични въпроси... ;)/>/>

Само едно ще кажа-тази малка територия е Обетована-земята не се обработва,девствена е откъм химия,тревните букети са почти цялата палитра в БГ...
Да,ама то и преди 5 год. си беше така,ама нямаше птички тук.
Смятай,какво се е случило зад мен, та да се набутват в такова място...

Б.С.Б.

Не съм припалил реактора ( моя е пиролизен да го ева , трудно пали оти бумкам кюмУр от мина БелИ брЕг ) , не съм и обидчив , но полудявам като хората гледат самодоволно в нищото и се самосъжаляват . Мразя страхливците и тези дето се страхуват от враговете си ( например талибаните дето бягат от родината си , другите не ме интересуват и да са живи и здрави ) ... тук ще ври и кипи , а ще тръгна пеш за Германия , абе ей , не майка ви и баща ви, а и баба ви ... съм ги подредил на стадиона и ... в памет на татко Пиночет :angry:/> ... но както и да е , надявам се за толкова години , вече да си ме разбрал .

За "острова" приятелю ... какво да ти кажа , подходящо място с подходяща разстителност, подходяща храница и водица , и до колкото знам, пъдпъдъчето е степна птица , а не е житна , овесена или пък царевична птичка .... и е затова се нервирам , че вместо да се набляга на проблема с варварското земеделие , на министър и цялата банда им е през оная им работа , а ловците пък са заети с коя цев по к`во се стреля и да клюкарат като селски тетки ( лично за мен , да се говорят неща без доказателснва си е чиста проба долно клюкарство ) ... от кога хората от западните държави ни натякват и опяват за "мозаечното" обработване на земеделските площи , от кога ... от години , но всички са глухи , слепи и ненормални ... и кой ще отнесе хуя , ние ловците .... и за да им е всичко по мед и масло ( става въпрос за върхушката ) , от време на време пуснат по някой кьор фишек в някоя и друга тъпа медия и изполват думичката бракониер като алиби ... за да прикриват великото си безхаберие . Бракониери елените избили , сърните издоили ... и пъдпъдъка са затрили !!!

В Добруджа да няма пъдпъдък :banghead:/> ... е това , ако е истина ...... му еби майката на всичко , пушката прави на бастун , билета в морето и ... дружно да вървим на майната си !!!
Те за тетова те , ставаше дума !
Да тук че нещо ... реактора взе да вдига пара !
Поздрави и весело през празниците !


Да а а а...
Така е !
Абсолютно е вярно ,че има мнОООО... оооого голям проблем !

Да се каже,че в Добруджата няма пъдпъдъци ще бъде твърде некоректно и необмислено...
Но...
Аз на собствена отговорност,заявявам,че разликата в количествата от преди и сега е меко казано тревожна !!!
Т.е. ако преди е имало бол,сега си е едно голямо нямане.
И не е въпрос на критерий или шегобийно самохвалство !

Харесва ми национализма ти!
Може да дойде време да те пробвам...
И ще ти кажа защо!?
Защото в България е същото,както на изток!!!
И от тук се бяга и то яко...
Даже има и Феномен- 5-6 милиона ,,бежанци'' бягат всяка вечер в апартаментите си и се скриват от собствените си Стремежи и Мераци за Свестен живот !!!
Жулят ракия и псуват няколкото Държавни терористи-крадци,които ги тормозят...
И на сутринта се включват в потока на Оцеляващите,играейки си на бизнесмени,биснесдами по сергии,пазарчета, офисчета,заводчета,фермички,хотелчета...с една Голяма малка буква !!!
И после вечерта ,пак бягат...
И така...

Със здраве!
Весели празници!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#37
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Бай Сабри ... обитателите на "Бедрок" не са бежанци, както не са камикдзета и онези дето ги разпарчетосаха бомбите и гръцгите мини , за да изкарат по някой лев и да са тук в България .
Държавни терористи ... :D доста добър обобщаващ образ на политиците ни !
Това с националиста са го пробвали още през 1989 год. неуспешно , после през 1991 год. също не им се получи ... а си заслужаваше .... бе да го ева , ма ей го на , диФ на бъзовина проЗ селянин , живущ някъде на майната си !
Надявам се , да не бъркате националист и нацист .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#38
Потребителя е офлайн   Иван Грозданов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 156
  • Регистр: 15.09.14
Вече и при нас..
П.с Относно едно време - дядо ми е разправял за един лов някъде по морето покрай Варна, 80-те години - тогава кучетата са били лукс/кът, та са се "намерили" двама доброволци и с 1 опънато въже вървели напред и вдигали пъдпъдъците... та покрай морето, било "море" от пъдпъдък .. едно време.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: стойка2.jpg

0

#39
Потребителя е офлайн   Гъди 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 901
  • Регистр: 11.05.09
Днеска вдигнахме много гурги....... около каналите на магистралата
А пъдпъдъците си пеят.....
---------------------------------------------------------------------------------
мото клуб Хищници
0

#40
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоИван Грозданов написа на 30.04.2016 - 18:40 :

Вече и при нас..
П.с Относно едно време - дядо ми е разправял за един лов някъде по морето покрай Варна, 80-те години - тогава кучетата са били лукс/кът, та са се "намерили" двама доброволци и с 1 опънато въже вървели напред и вдигали пъдпъдъците... та покрай морето, било "море" от пъдпъдък .. едно време.

Христос Воскресе !
На всички здраве и слука !

Така беше ,моето момче,дядо ти казва истината...
Биехме ги на телевизионната кула/на 1км.от табелата Варна/,на Перчемлията/над Зл.Пясъци/,на Галата...
Това имам предвид,като кажа,че има разлика,Голяма разлика... !!!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни