БГ Лов Форум: D.d. Vom Tangra - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (10 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

D.d. Vom Tangra Регистриран на 02. юни 2010г.

#21
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 11:46 ) <{POST_SNAPBACK}>
Не е смешно мадам , трагично е, имформацията е от ваш член.....рано и ли късно лъжата винаги се пропуква...

миро,я питай пак че се пропуква май празната ти глава ,питай пак този наш член да не би да става въпрос за хектор а не за неделчев ,моето кучило от 12 останаха 4 или ти или информатора не сте разбрали ,ама е хубаво че споделяш да се знае biggrin.gif така антиреклама не се прави пробвай по правилно
в клуба ни има едни неща които се правят когато се родят кученцата до 10-15 ден и му се вика описване на кучилото в присъствието на двама члена след това има рязане на опашките +татуировки та не се надявай нещо да се пропука,пропукването става на други места виж си обявата там има много пукнатини wink.gif
0

#22
Потребителя е офлайн   Миро13 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 13
  • Регистр: 25.08.10
освен за правописа ми, няма за кво друго да се хванете, това не са сериозни обвинения , а сериозни
нарушения
0

#23
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 12:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
освен за правописа ми, няма за кво друго да се хванете, това не са сериозни обвинения , а сериозни
нарушения

мирко близко си ела ми на гости ,ще ти покажа документ ,,описание на кучило,, направено в присъствието на мен и още трима члена яна,сашо,и тихомир,,,ще ти покажа дратхаари и какво представлява тази порода и документите им как трябва да изглеждат ,ще ти обясня и как се попълва документацията относно развъдна дейност на членовете в нашия клуб запознай се с нещата и тогава пиши глупости biggrin.gif
0

#24
Потребителя е офлайн   Миро13 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 13
  • Регистр: 25.08.10
Цитат(хектор @ Sep 6 2010, 12:10 ) <{POST_SNAPBACK}>
миро,я питай пак че се пропуква май празната ти глава ,питай пак този наш член да не би да става въпрос за хектор а не за неделчев ,моето кучило от 12 останаха 4 или ти или информатора не сте разбрали ,ама е хубаво че споделяш да се знае biggrin.gif така антиреклама не се прави пробвай по правилно
в клуба ни има едни неща които се правят когато се родят кученцата до 10-15 ден и му се вика описване на кучилото в присъствието на двама члена след това има рязане на опашките +татуировки та не се надявай нещо да се пропука,пропукването става на други места виж си обявата там има много пукнатини wink.gif

Не не , за твоите знаем, ти си пич и си показваш всичко, точно това е , уж сте сериозен клуб , а да допуснете това да се случи. Погледни и снимките бе пич, само три кученца са снимани, а има и едно шарено от дълече.
Назад в темата за драта също е пуснал една снимка само три кученца, ако имаше повече да не мислиш че нямаще да ги снима. Не си мисли, че само от снимките съдя, да ваш член се изпуснал пред един мой приятел.
Дано да не разберат немците.
0

#25
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 12:21 ) <{POST_SNAPBACK}>
Не не , за твоите знаем, ти си пич и си показваш всичко, точно това е , уж сте сериозен клуб , а да допуснете това да се случи. Погледни и снимките бе пич, само три кученца са снимани, а има и едно шарено от дълече.
Назад в темата за драта също е пуснал една снимка само три кученца, ако имаше повече да не мислиш че нямаще да ги снима. Не си мисли, че само от снимките съдя, да ваш член се изпуснал пред един мой приятел.
Дано да не разберат немците.

миро твърдението ти е смешно ,честно това е телефона ми 0897572329 звънни ми и да се оговорим да мина да те взема и да идем още днеска до пазарджик да се обедиш лично
0

#26
Потребителя е офлайн   Яна Стойкова 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1229
  • Регистр: 11.02.10
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 12:13 ) <{POST_SNAPBACK}>
освен за правописа ми, няма за кво друго да се хванете, това не са сериозни обвинения , а сериозни
нарушения


Сбъркал си рейса, пич.... wink.gif
Изобщо и не искам да се хващам за друго с хора, които имат сериозни проблеми с личността си! Нарушения няма, колкото и да ви се иска!

Ето тук има сериозни нарушения:
Цитат(Миро13)
Продава се мъжко дратхаарче родено на 08.06.2010 г.
цената на кученцето е 130 лв.
намира се в Димитровград
Знаят се родителите на майката : баща и е кучето на Васко Сотиров от Асеновград, а майка и е
Бети от Христозов.
Бащата на кученцата е подбиран по работни качества и за него не могат да ми дадът имформация.
и двамата родитела са много добри ловци, работят на поле, в храсти и вода.
тел. за връзка 0885033011, Панчо

Гледайте си Вашите недоказани кучета, за които нямате инфо..... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
0

#27
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Благодаря на колегите които ме поздравяват !

Г-н...г-жо Миро13, за мен са доста смешни и безпочвени вашите твърдения . Мога единствено и само да ви уверя, че всички кученца които са описани в документите са си родени където е описано и са от родителите описани в документацията !!!
Вие можете да твърдите каквото си поискате и аз нямам намерение да споря с вас .
За да внеса малко яснота по въпроса и не заради вас - Миро13, а заради останалите които са прочели тези ваши, безпочвени твърдения ще напиша следното !
Родиха се десет кученца . Едно мъртво родено/ заради което за малко да се наложи операция на майката / и едно почина на втория ден...
Всичко това е описано в документите които се изпращат във VDD.е. V.
До този момент има пет мъжки и три женски, които са в прекрасно здраве, изглеждат чудесно и също така се чувстват .

пс: Миро13, ние се преборихме с цяла една организация за професионално измамничество с кучета и документи .Няколко пъти прекосихме Европа . Това го направихме не за да лъжем сами себе си, а защото не искаме нас да ни лъжат, ние сами да се лъжем и за да стават нещата както е редно !!!

пс2: Яна, Тоше, няма смисъл ! Знам, че приемат това доста лично защото е хвърляне на обвинения не само върху мен, а и към цялата група VDD-BG, но няма смисъл да убеждаваме които и да е в каквото и да е ............
Мисля, че е по добре тази енергия да изразходваме за тези които са видели какво правим, как го правим и са ни повярвали.....! Тези които не вярват в идеите които имаме и целите които сме си поставили и ги осъждат по някакъв начин, няма да можем да убедим . Те са загубена и без мислена кауза ...
0

#28
Потребителя е офлайн   Иван Василев 

  • Ловец и майстор на ножове
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 376
  • Регистр: 16.06.08
Честит ти развъдник и да са ти живи и здрави кученцата,тези и всички бъдещи.А приказките..............тях винаги ще има кой да ги разказва.
0

#29
Потребителя е офлайн   Tihomir Georgiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 10.06.08
Първо честито и от мен на предцедателя на VDD група България за регистрацията на своя развъдник и за първото му кучило.Пожелавам му само хубави моменти с малките и да продължава да се развива с това темпо на развъдчик и треньор.


Цитат
Не не , за твоите знаем, ти си пич и си показваш всичко, точно това е , уж сте сериозен клуб , а да допуснете това да се случи. Погледни и снимките бе пич, само три кученца са снимани, а има и едно шарено от дълече.
Назад в темата за драта също е пуснал една снимка само три кученца, ако имаше повече да не мислиш че нямаще да ги снима. Не си мисли, че само от снимките съдя, да ваш член се изпуснал пред един мой приятел.
Дано да не разберат немците.



Така ли правите по вашия краи,колега?
(Имам предвид Вас и "члена ни")


0

#30
Потребителя е офлайн   nikitoooosamoz 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 267
  • Регистр: 24.03.08
Поздравления за пореднитe хубави кутрета произведени от Vdd.bg! А що се отнася до интригантите - те и завистта им нямат почивен ден!....
0

#31
Потребителя е офлайн   Миро13 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 13
  • Регистр: 25.08.10
Цитат(Неделчев @ Sep 6 2010, 14:44 ) <{POST_SNAPBACK}>
Благодаря на колегите които ме поздравяват !

Г-н...г-жо Миро13, за мен са доста смешни и безпочвени вашите твърдения . Мога единствено и само да ви уверя, че всички кученца които са описани в документите са си родени където е описано и са от родителите описани в документацията !!!
Вие можете да твърдите каквото си поискате и аз нямам намерение да споря с вас .
За да внеса малко яснота по въпроса и не заради вас - Миро13, а заради останалите които са прочели тези ваши, безпочвени твърдения ще напиша следното !
Родиха се десет кученца . Едно мъртво родено/ заради което за малко да се наложи операция на майката / и едно почина на втория ден...
Всичко това е описано в документите които се изпращат във VDD.е. V.
До този момент има пет мъжки и три женски, които са в прекрасно здраве, изглеждат чудесно и също така се чувстват .

пс: Миро13, ние се преборихме с цяла една организация за професионално измамничество с кучета и документи .Няколко пъти прекосихме Европа . Това го направихме не за да лъжем сами себе си, а защото не искаме нас да ни лъжат, ние сами да се лъжем и за да стават нещата както е редно !!!

пс2: Яна, Тоше, няма смисъл ! Знам, че приемат това доста лично защото е хвърляне на обвинения не само върху мен, а и към цялата група VDD-BG, но няма смисъл да убеждаваме които и да е в каквото и да е ............
Мисля, че е по добре тази енергия да изразходваме за тези които са видели какво правим, как го правим и са ни повярвали.....! Тези които не вярват в идеите които имаме и целите които сме си поставили и ги осъждат по някакъв начин, няма да можем да убедим . Те са загубена и без мислена кауза ...

Г-н Неделчев аз не търся интриги , а пиша това което знам, понеже тези неща са недоказуеми , освен генетичен тест, което няма да се направи заради едно твърдение, но аз знам по лесен начин, можеш ли да се закълнеш в децата си , детето си или бъдещи такива ако нямаш , че това което пишеш по горе е вярно.
0

#32
Потребителя е офлайн   Йордан Божинов 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 623
  • Регистр: 27.05.08
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 21:09 ) <{POST_SNAPBACK}>
Г-н Неделчев аз не търся интриги , а пиша това което знам, понеже тези неща са недоказуеми , освен генетичен тест, което няма да се направи заради едно твърдение, но аз знам по лесен начин, можеш ли да се закълнеш в децата си , детето си или бъдещи такива ако нямаш , че това което пишеш по горе е вярно.


Предполагам ,че никой няма да възрази да направи ДНК теста ако го платите...
Power is nothing without Insanity!!!
0

#33
Потребителя е офлайн   Яна Стойкова 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1229
  • Регистр: 11.02.10
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 21:09 ) <{POST_SNAPBACK}>
Г-н Неделчев аз не търся интриги , а пиша това което знам, понеже тези неща са недоказуеми , освен генетичен тест, което няма да се направи заради едно твърдение, но аз знам по лесен начин, можеш ли да се закълнеш в децата си , детето си или бъдещи такива ако нямаш , че това което пишеш по горе е вярно.



Колега, мисля че ще бъде много по-етично първо да се представите и да застанете с името си за обвиненията, които отправяте! Много по-лесно е да плюеш по някого, ако много разбираш от тези неща няма да ги пишеш! Най - малкото в едно кучило 99% от кученцата са едентични и в тоя ред на мисли ти предлагам да отидеш да видиш кучилото!
В България има една шепа хора, които помогнаха да се доближите до истината и най - вече до породата Дратхаар и би било редно да имате поне уважение към тях и да уважавате работата им!
И друго да те питам - ти имаш ли деца, защото това с клетвата е ОТВРАТИТЕЛНО!

Сашо Райчев
0

#34
Потребителя е офлайн   benhur 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 809
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 21:09 ) <{POST_SNAPBACK}>
Г-н Неделчев аз не търся интриги , а пиша това което знам, понеже тези неща са недоказуеми , освен генетичен тест, което няма да се направи заради едно твърдение, но аз знам по лесен начин, можеш ли да се закълнеш в децата си , детето си или бъдещи такива ако нямаш , че това което пишеш по горе е вярно.


Първо....на Неделчев честито за хубавите кучета,да са живи и здрави да случат на стопани.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колега Миро...към теб...хвърляш сериозни обвинения към човек,клуб и цялата му/им репутация.Най малкото си длъжен да застанеш с името си зад тези твърдения. Може дет се вика да трябва и ти да се кълнеш...така че бъди коректен.

Писали сме заедно с автора на горния пост... wink.gif
<!--coloro:#FF0000--><!--/coloro-->Пойнтерът не е създаден, за да лъска ботушите ни.<!--colorc--><!--/colorc-->
0

#35
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 21:09 ) <{POST_SNAPBACK}>
Г-н Неделчев аз не търся интриги , а пиша това което знам, понеже тези неща са недоказуеми , освен генетичен тест, което няма да се направи заради едно твърдение, но аз знам по лесен начин, можеш ли да се закълнеш в децата си , детето си или бъдещи такива ако нямаш , че това което пишеш по горе е вярно.

Батенце... повечето потребители тук се правят на учтиви и авторитетни... няма да ти кажат точно какво мислят по твоя коментар... Но аз съм по-просто устроен и ще ти го кажа в прав текст - Ти си тотален идиот! така не се говори за деца... Заслужи си един задвратник! dry.gif angry.gif
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#36
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Оставете дребните душици и се фокусирайте върху актуалното - новото попълнение качествени дратхаари в Българските ловни полета!
А искане за подобна клетва е израз или на голяма злоба или на слабоумие! Друго не мога да кажа.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#37
Потребителя е офлайн   itavet 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 897
  • Регистр: 19.02.08
Цитат(Миро13 @ Sep 6 2010, 21:09 ) <{POST_SNAPBACK}>
Г-н Неделчев аз не търся интриги , а пиша това което знам, понеже тези неща са недоказуеми , освен генетичен тест, което няма да се направи заради едно твърдение, но аз знам по лесен начин, можеш ли да се закълнеш в децата си , детето си или бъдещи такива ако нямаш , че това което пишеш по горе е вярно.


Ей, умник ти ще се закълнеш ли в децата си, че не си гнусен дребен интригант?!!!! А?! angry.gif angry.gif
Не стига, че се броят на пръсти хората, които правят кинология у нас, не стига че влагат и дават всичко от себе си и нашата страница да застане в първите редици на Европа...и винаги ще се появи някой като теб - дребен, дребен та дребен, ама толкова дребен, че не му стиска и да се представи, ами се крие зад клюкарското си компютърче angry.gif
АМАН!!!
0

#38
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09
Цитат(itavet @ Sep 6 2010, 22:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ей, умник ти ще се закълнеш ли в децата си, че не си гнусен дребен интригант?!!!! А?! angry.gif angry.gif
Не стига, че се броят на пръсти хората, които правят кинология у нас, не стига че влагат и дават всичко от себе си и нашата страница да застане в първите редици на Европа...и винаги ще се появи някой като теб - дребен, дребен та дребен, ама толкова дребен, че не му стиска и да се представи, ами се крие зад клюкарското си компютърче angry.gif
АМАН!!!

Този Миро13 и на мен ми е неприятен... ама да ви питам - какъв е тоя зор с представянето!?!!??? Какво точно се очаква да се случи, като си каже трите имена и егн-то??? И в други теми срещам подобни мераци - някой да си каже името huh.gif Но това е доста безмислено упражнение... Когато е идиот зад ника си, той е идиот и зад собственото си име...
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#39
Потребителя е офлайн   farcheto 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1040
  • Регистр: 23.02.08
Неделчев има хора които не се спират да интригантстват ти пък не се спирай да произвеждаш качествени кученца като тези от първото Ти кучило , успех.
0

#40
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Миро13, като модератор за последно те моля - не ми пълни темата с размисли !
Въздържай се от безпочвени обвинения - това не е молба !!!

След още един подобен пост темата ще бъде прочистена...
0

Сподели темата:


  • (10 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни