БГ Лов Форум: Хванете ми се за спама - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Хванете ми се за спама Спам тема, както и всяка смислена във форум като този

#1
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Понеже гледам има доста колеги, които за ужас на форумните богопомазеници считат, че е необходимо дивеч да се пази, развъжда да прираства, да се ловува разумно, да се пазят майките, та гледам че бацилът на ловната перспективност и цивилизация и без мен е разказал играта на най-великите ловци, а ми е жал за техния душевен конфорт, който могат да намерят само тук и никъде другаде по земните кълбета, та, реших и аз да стана техен съмишленник. Хем ще се накефят, хем и двата лагера ще ме разбират. Интелектуално. Съответно.

Какво би станало скъпи грижовници, ако вземе всеки от нас стане като тях. И започнем активно да осъществяваме тяхното богоугодно и свято дело - поголовното отърваване на дивеча от мъките му.

Например като знаем че едно богоугодно граничарче, което активно използва търпението на началниците си и използва нощната си апаратура да преброява дивите сирийци... пардон зайци и афганистанци ... пардон сърни па и харчи бая горива за тая цел, държавни и частни ... и започнем и ние усилено да преброяваме. След скорошния финал на преброяването какво ли ще прави този велик българин и патриот, призван да осигурява пробойните на държавната граница срещу изкърпване...

Като знаем, че едно корумпирано и гнусно и в чревцата полицайче, където и да гостува му е първа мъка и мерак да овърже някак си някоя сърна и да я окачи на някое случайно израсло дърво, след което да се отблагодари на поканилия го със зле прикрит присмех в пиянските си очички... да започнем и ние усилено да овързваме. След скорошния финал на овързването какво ли ще прави този велик българин и патриот, призван да осигурява ред в държавата...

Като знаем, че едно горско гумно неуморно маркира, таксира и ... прибира дивеч, що не вземем да му помогнем. След скорошния финал на таксирането какво ли ще прави този велик българин и патриот, призван да осигурява ред в горското стопанство...

Като знаем, че един обикновен педерас като ловува с дружинка ако сдобие крие, а ако друг гръмне тича с торбата, що не вземем да му помогнем. След скорошния финал на криенето какво ли ще прави този велик педерас, призван да върши неповторими величави дела по обикновено ловно време.

Като знаем, че една дребна ал тлъста войвода се чуди как да припечели от лов, що не вземем да му помогнем. След скорошния финал на припечелването какво ли ще прави войводата, призван да калкулира неповторими печалби...

Защо не изпълним на дело философията на тези истински българи, еманация на които е и форумният общоприетий разум? Те навеки трябва да ни благодарят за това че сме постигнали техния изконен и съвършен идеал, техните най-съкровенни ловни добродетели и мечти.


Всеки истински ловец е длъжен да опустоши България... Нъл тъй? И да рупа гугутки, лястовици и чер хайвер. И да оножда понякога жената на себеподобното си другарче по философия.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#2
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Като няма будали като нас няма да има тарикати като тези велики българи. И дивеча ще е спокоен като скала. Това е решението господа. Всички да вземем да започнем да попиваме от уроците на специалистите. Най-накрая ще си спечелим всеобщо форумно уважение и почит. Просто се чудя как досега не сме се присъединили от душа и сърце към елита.

Например трябва незабавно да преустановим подхранването на дивеча. Щото представяте ли си част от храната се изяжда от мишките, а друга от дивите птички. Пък ако храната се набара от свиня има шанс да надебелее и да роди повече и по-едри прасенца. Това би ни затруднило да постигнем високата цел за окончателно решение на проблемите на дивеча.

Никакво подхранване, само примамване, с минимум фураж - максимум богоугоден резултат.

И да се разберем - бракониери няма в нашата велика ловна страна. Има само възвишени ценители на дивеча.

Колегата от Воден също е елитен екземпляр - хвала му че полага такива юнашки усилия да реши проблема с елените там - не трябва да се допуска трагичното му състояние на свръхпопулация от 80-те когато са се пръкнали толкова много и така трофейни, че се е развалил имиджа ни на български ловци по света. Никога повече това трагично дередже не трябва да се повтаря. Призовавам незабавно ловището да му се подари на концесия, но само ако плати един пробит долар от излезлите от емисия и поеме ангажимента да изтрие стадото от лицето на земята, та копито да не остане.

Хвала! Хвала! Хвала!

пп Уважаеми г-н Хубков, моля дай ми малко гугутки да ги омляскам. Поклон на слуката и майсторлъка! Обещавам да се реванширам като Те поканя на лов на още по-сложен дивеч - домашни крехки кокошчици и пуйчета на по 50-60 дни. Стреля се само ако Фак-сфийзе предварително ги омаломощи и задържи на място, чрез захапване на опашката до потичане на мас от трътката.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#3
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
спам, спам, спам...

Сега по съществото на форума - да живее яденето на всичко дето мърда едвам едвам и е кротко и домашно, но задължително преди тва тряа да се отстреля майсторски.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#4
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
ОТ ХУБКОВ ТА ЗНАЕ ЛИ СЕ...
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#5
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Обаче тука май нацелих слабото място, десятката а Бай Сабрю? :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#6
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Граовците изпущиха сапуна и се наведоя... опааа улъйбнались.

Бид дипломат ажиллагаа, т??ний дотор олон нийтийн дипломат ажил ?йл, цэргийн болон гадаад тусламжийнхаа ихээхэн хэсгийг зи, омхон далайн б?с нутагт чигл??лж, эдийн засгийн ?с?лт х?гжил, эрчим х?чний хамтын ажиллагаа, иргэд хоорондын харилцаа, залуучууд, боловсролыг дэмжсэн х?т?лб?р??д хэрэгж??лж байна. :D :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#7
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоpiri написа на 27.02.2017 - 22:45 :

Граовците изпущиха сапуна и се наведоя... опааа улъйбнались.

Бид дипломат ажиллагаа, т??ний дотор олон нийтийн дипломат ажил ?йл, цэргийн болон гадаад тусламжийнхаа ихээхэн хэсгийг зи, омхон далайн б?с нутагт чигл??лж, эдийн засгийн ?с?лт х?гжил, эрчим х?чний хамтын ажиллагаа, иргэд хоорондын харилцаа, залуучууд, боловсролыг дэмжсэн х?т?лб?р??д хэрэгж??лж байна. :D/> :D/>



пипи........а са ако ти се е опрайло главето , земи преведи горното , че и чича ти Гугъл не може да се справи .
0

#8
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Рачко беше вчера оставил Бяла черква и тръгнал за Рахманлари, ... той му стоеше като свой човек, като приятел, между тия странни хора. ... по селата... ама ще кажеш срам - не е срам, графе: Рачко Пръдлето си е пак той, на честта си... Защото човек, защо живей, да прощаваш? За красно име на тоя свят. :D
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни