БГ Лов Форум: Търся си кучето. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1

Търся си кучето. Женско лудогорско гонче.

#1
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13
Здравейте колеги и Наслука през оставащите ловни излети до края на сезона. От събота 15.12.2018 безуспешно издирвам женско лудогорско гонче на 2 год. и 3 мес. отговарящо та името Троя, но за сега все още няма никаква информация. Кучето е с две каишки на врата - едната е за връзване /кожена червено-кафяво/, а другата е с GSM номер за връзка с мен 0893 447044 /сигнално оранжева/. Кучето тръгна след дивеч още на първата гонка в събота и не се върна. Член съм на ловната дружина в гр. Клисура, но понеже кучето е много дълго гонещо, може да се е озовало на територията на съседни ловни дружини, затова апелирам съм колегите четящи форума които са от Розино, Слатина, Богдан, Старосел, Красново, Кръстевич, Стрелча, Копривщица и Антон, може също да е забелязано и около подбалканския път в района на Козница. Ако сте видели или чули моля звъннете или пишете тук като оставите актуален телефон за връзка. Кучето може и да е хванато с благородната цел да се помогне с обаждане /имаше един такъв случай/, защото не се върна, а винаги се връща там откъдето е пуснато когато е отишло много далеч и не сме го изчакали след края на поредната гонка, но засега все още никой не се е обадил. Изобщо не си мисля, че може да е хванато с цел кражба от колега, защото отлично знам какво е чувството да изгубиш ловното куче, сигурен съм, че и повечето колеги го знаят. За сега прикачвам една снимка от форума на която кучето е с каишките с които беше и когато не се върна, направена най-вероятно от колегата BLADE па време на пролетната купа на Българско гонче 2018. Малко по- късно ще кача и други актуални снимки, дано някой помогне.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: index.jpg

0

#2
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13
Още снимки.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSC_0383.JPG
  • Прикачено изображение: DSC_0317.JPG

0

#3
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13

Виж мнениетоdani98 написа на 17.12.2018 - 18:55 :

Здравейте колеги и Наслука през оставащите ловни излети до края на сезона. От събота 15.12.2018 безуспешно издирвам женско лудогорско гонче на 2 год. и 3 мес. отговарящо та името Троя, но за сега все още няма никаква информация. Кучето е с две каишки на врата - едната е за връзване /кожена червено-кафяво/, а другата е с GSM номер за връзка с мен 0893 447044 /сигнално оранжева/. Кучето тръгна след дивеч още на първата гонка в събота и не се върна. Член съм на ловната дружина в гр. Клисура, но понеже кучето е много дълго гонещо, може да се е озовало на територията на съседни ловни дружини, затова апелирам съм колегите четящи форума които са от Розино, Слатина, Богдан, Старосел, Красново, Кръстевич, Стрелча, Копривщица и Антон, може също да е забелязано и около подбалканския път в района на Козница. Ако сте видели или чули моля звъннете или пишете тук като оставите актуален телефон за връзка. Кучето може и да е хванато с благородната цел да се помогне с обаждане /имаше един такъв случай/, защото не се върна, а винаги се връща там откъдето е пуснато когато е отишло много далеч и не сме го изчакали след края на поредната гонка, но засега все още никой не се е обадил. Изобщо не си мисля, че може да е хванато с цел кражба от колега, защото отлично знам какво е чувството да изгубиш ловното куче, сигурен съм, че и повечето колеги го знаят. За сега прикачвам една снимка от форума на която кучето е с каишките с които беше и когато не се върна, направена най-вероятно от колегата BLADE па време на пролетната купа на Българско гонче 2018. Малко по- късно ще кача и други актуални снимки, дано някой помогне.


Мина доста време, а кучето все още го няма, няма и никаква информация, затова ще разширим малко района на търсене като включим и Каравелово, Климент, Мътеница, Паничери, Панагюрище, Душанци и Пирдоп. Моля някой от колегите ако забележи самотно гонче да пише или се обади. Лека вечер и Наслука през предстоящите ловни дни.!
0

#4
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13
Колеги, кучето е намерено. Наслука!
0

#5
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08

Виж мнениетоdani98 написа на 21.12.2018 - 20:31 :

Колеги, кучето е намерено. Наслука!


Хубава новина! Така празниците ще са по-весели.

Поздрави и наслука!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#6
Потребителя е офлайн   dani98 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 455
  • Регистр: 15.04.13

Виж мнениетоЛюбо Димитров написа на 21.12.2018 - 20:34 :

Виж мнениетоdani98 написа на 21.12.2018 - 20:31 :

Колеги, кучето е намерено. Наслука!


Хубава новина! Така празниците ще са по-весели.

Поздрави и наслука!


Благодаря, така е колега. Радостта се върна в къщи.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMG_20181020_074842.jpg

0

Сподели темата:


Страници 1 от 1


Бърз Отговор

  

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни