БГ Лов Форум: Геко експрес - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Геко експрес

#1
Потребителя е офлайн   penko1010 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 36
  • Регистр: 09.11.12
Дайте мнение за този боеприпас в 3006 става ли за гонка ?
0

#2
Потребителя е офлайн   alex69 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 201
  • Регистр: 02.06.12
Много добър патрон.Става и за гонка и за варда, но моето впечатление е, че прави големи поражения когато срещне кост.
0

#3
Потребителя е офлайн   penko1010 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 36
  • Регистр: 09.11.12
Благодаря , колега alex69 , за изказаното мнение . Бих се радвал , да чуя мнението и на някои други колеги , за този патрон .
0

#4
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоpenko1010 написа на 25.09.2017 - 19:02 :

Благодаря , колега alex69 , за изказаното мнение . Бих се радвал , да чуя мнението и на някои други колеги , за този патрон .

Веднаго го получаваш :) (мнението ми) ползвах го преди докато имах 30-06 имам няколко убити прасета, но се разпада много и според мен в едро животно не нанася нужните поражения, за варда както казва колегата по горе всеки става при добре пласиран изстрел с всякакъв куршум става ама тука говорим за гонка (предполагам де) и не всеки път може да направим отличен изстрел поради ред причини та за мен не е подходящ за лов на гонка на диво прасе! Заложи на Геко Плюс доста по твърд куршум нанасящ много поражения и има много добър стопиращ ефект. Експреса щом се отваря в чакал и го прави на кайма сам си прави сметка колко е експанзивен, тейлмантела също прави чакал на пастет! По между другото сега ползвам отново плюса за прасета тейлмантела и експреса за хищник само дето смених калибъра и минах на 300. Наслука
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#5
Потребителя е офлайн   Нерон 3 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1000
  • Регистр: 04.10.13

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 26.09.2017 - 00:11 :

Виж мнениетоpenko1010 написа на 25.09.2017 - 19:02 :

Благодаря , колега alex69 , за изказаното мнение . Бих се радвал , да чуя мнението и на някои други колеги , за този патрон .

Веднаго го получаваш :)/>/> (мнението ми) ползвах го преди докато имах 30-06 имам няколко убити прасета, но се разпада много и според мен в едро животно не нанася нужните поражения, за варда както казва колегата по горе всеки става при добре пласиран изстрел с всякакъв куршум става ама тука говорим за гонка (предполагам де) и не всеки път може да направим отличен изстрел поради ред причини та за мен не е подходящ за лов на гонка на диво прасе! Заложи на Геко Плюс доста по твърд куршум нанасящ много поражения и има много добър стопиращ ефект. Експреса щом се отваря в чакал и го прави на кайма сам си прави сметка колко е експанзивен, тейлмантела също прави чакал на пастет! По между другото сега ползвам отново плюса за прасета тейлмантела и експреса за хищник само дето смених калибъра и минах на 300. Наслука

Подкрепям напълно колегата.На същото мнение и със същите впечатления съм . Успех и наслука.
0

#6
Потребителя е офлайн   danboi 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 50
  • Регистр: 24.02.15
Нищо което сее срещнало с експреса на геко не съм видял да си иде.. в 308 и в 30-06.
0

#7
Потребителя е офлайн   penko1010 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 36
  • Регистр: 09.11.12
Колеги , отново ви благодаря за изказаните мнения . Правя запитване за тоя боеприпас , понеже съм се ориентирал към него тъй като моята Тика го харесва . След като прочетох изказвания на колеги , че по-малко се разпада от геко ,,телемантела" а геко плюса моята цев не го харесва. Знам , че има по-добри патрони , но ценовия диапазон за мен е висок , за това сондирам мнения . А за успеха истината за мен е една , добре пласиран истрел .
0

#8
Потребителя е офлайн   emil5koff 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 780
  • Регистр: 29.06.08

Виж мнениетоpenko1010 написа на 28.09.2017 - 20:08 :

Колеги , отново ви благодаря за изказаните мнения . Правя запитване за тоя боеприпас , понеже съм се ориентирал към него тъй като моята Тика го харесва . След като прочетох изказвания на колеги , че по-малко се разпада от геко ,,телемантела" а геко плюса моята цев не го харесва. Знам , че има по-добри патрони , но ценовия диапазон за мен е висок , за това сондирам мнения . А за успеха истината за мен е една , добре пласиран истрел .


Имаше го на стрелбището в с.Труд...Понеже сезона е такъв, че всеки си търси патрона, което води до бързо изчерпване, най-добре звънни и питай...0896651916, Жоро
0

#9
Потребителя е офлайн   Илия Кирчев 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 27
  • Регистр: 23.06.17
Стрелям с него по хищници в 308, но досега не съм стрелял на прасе. При първа възможност ще споделя действието на експреса в прасе и снимки разбира се.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни