БГ Лов Форум: Ловците заедно и в бизнеса - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Ловците заедно и в бизнеса

#101
Потребителя е офлайн   matence 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 123
  • Регистр: 26.02.13
Несъмнено Лова преоткрива често, както нови приятелства и незабравими случки, така и бизнес партньори.
Здравейте, казвам се Матьо Георгиев и съм геодезист. Притежавам лиценз за извършване на дейности по кадастъра, както и Пълна Проектанска Правоспособност (ППП).
Ето и някой от дейностите които предлагам:
-Изработване на проекти за изменение на кадастрални карти;
-Трасиране на имотни граници;
-Делби на поземлени имоти;
-Трасиране на сгради и съоръжения;
-Заснемане на изградени сгради, подземни комуникации и издаване на Удостоверение по чл. 52., ал. 4 от ЗКИР;
-Изработване на Подробни устройствени планове (ПЗ, ПР, ПРЗ);
-Изработване на топографски планове (Геодезическо заснемане);
-Изработване на проекти за вертикално планиране;
-Изработка на трасировъчни планове и картограма на земните маси;
-Заснемане на фасади и изработване на 3-D модел на сгради;
-Дигитализиране на картни материали;
-Определяне обема на изкопи и насипи;
-Заснемане за Протокол 3 (Акт3), по време на строителството;
-Изседване на деформационни процеси на сгради и съоръжения.

Наслука на всички, сезона наближава!

..............................................................
инж. Матьо Георгиев
mob. 0883 357 166
0

#102
Потребителя е офлайн   Grezinski 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 430
  • Регистр: 02.01.13

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 23.06.2017 - 10:36 :

Търся колегa зaнимaвaщ се с покривни лaмaрини в близост или около София.


сребърна 21, зад зоопарка; ако идваш от Черни Връх.; но звънни предварително на 0885 603 409
няма подпис
0

#103
Потребителят е онлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08
Публикувано изображение
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#104
Потребителя е офлайн   Чичо Стефчо 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 386
  • Регистр: 07.01.18
Да се впиша и аз.
Към момента съм инспектор СПО (съоръжения с повишена опасност). Технически надзор на газови инсталации и съдове под налягане, но се занимавам и с проектиране и изграждане на такива. Регистирам: котли, бутилки КПГ и съдове под налягане, газови инсталации... изготвям проекти и осъществявам надзор. Ако някой колега иска да си пусне газ или има нужда да регистрира или да се осъществи надзор на такъв тип съоръжения , да му се изготви проект или подобни документи или просто за оглед и консултация за предстоящо изграждане ще се радвам ако мога да помогна. Притежавам необходимите лицензии за дейността. Намирам се в София Телефонът ми е 0877 36 76 33 .
0

#105
Потребителя е офлайн   Георги ловеца 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 757
  • Регистр: 26.02.14
Ми щом може безплатна реклама накратко и за мен. Първите ми две професии като военен бяха АВ майстор и техник на хеликоптер та за Руското и това произведено в Бг оръжие нямам грижи, и мога да помогна с ъкъл, информация, или ремонт при ловните вариянти. После след като се уволних и вече стана малко над 15 години произвеждам електроника за управление на машини. Проектирам схемите, пиша програми за тях, и накрая от една мисъл за електронно устройство изваждам готов продукт. Успоредно с тази работа като хоби /освен лова/ си купих и притежавам частен двуместен самолет, и като пилот на този самолет возя приятели, близки и познати просто така като разходка, за релакс и развлечение, или за наблюдение над даден район в нашата страна, и чужбина.
Сайга12
БСР-74
SAR-M9F
Тигр 7,62х54
Макаров
0

#106
Потребителя е офлайн   Parsh 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 29
  • Регистр: 31.10.22
Занимавам се с производство и монтаж на вътрешни хоризонтални алуминиеви и вертикални платнени щори както и мрежи против насекоми. Www.hristinashtori.com
0888600245
0

#107
Потребителя е офлайн   optika591 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 7
  • Регистр: 13.10.23
Занимавам се с доста неща: услуги с дронове в Пловдив предимно, но често и из страната ме търсят, термални камери, прицели, монокли и други устройства, изграждане на сайтове и реклама, транспортни услуги в Пловдив... иии да има време за лов :)
0

Сподели темата:


  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни