БГ Лов Форум: Лов на яребици 2017 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Лов на яребици 2017

#1
Потребителя е офлайн   NPB 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1780
  • Регистр: 20.02.08
Явно на мен се пада честа. Открихме сезона и както очаквахме се получи страхотен лов. Единия ден се оказа, че яребиците ще отдъхнат, защото пъдпъдъците бяха, като комари в оризище...и така... :)/>/>


Публикувано изображение

Снимката е от съботния ден, като имам една загубена яребица. Ранена в крилото и се скри в едни огромни камъши. Някой не можаха да си изпълнят нормите, но пък други удариха повече и нещата се компенсираха.

Наслука на всички
0

#2
Потребителя е офлайн   Pano 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1130
  • Регистр: 05.01.12

Виж мнениетоNPB написа на 16.10.2017 - 10:24 :

Явно на мен се пада честа. Открихме сезона и както очаквахме се получи страхотен лов. Единия ден се оказа, че яребиците ще отдъхнат, защото пъдпъдъците бяха, като комари в оризище...и така... :)/>/>/>


Публикувано изображение

Снимката е от съботния ден, като имам една загубена яребица. Ранена в крилото и се скри в едни огромни камъши. Някой не можаха да си изпълнят нормите, но пък други удариха повече и нещата се компенсираха.

Наслука на всички


Добра слука!

Интересно къде пише, че тия, които са отстреляли собствената норма, трябва да компенсират/отстрелят/ и тази на тия, които не са отстреляли своята :blink:

Сигурно си имате вайбър или фейсбук група, в която се качва инфо своевременно, за да не стане грешка кой, кога и колко.......трябва да компенсира тия, които са валат!? :lol:
0

#3
Потребителя е офлайн   NPB 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1780
  • Регистр: 20.02.08

Виж мнениетоPano написа на 16.10.2017 - 15:04 :

Виж мнениетоNPB написа на 16.10.2017 - 10:24 :

Явно на мен се пада честа. Открихме сезона и както очаквахме се получи страхотен лов. Единия ден се оказа, че яребиците ще отдъхнат, защото пъдпъдъците бяха, като комари в оризище...и така... :)/>/>/>/>


Публикувано изображение

Снимката е от съботния ден, като имам една загубена яребица. Ранена в крилото и се скри в едни огромни камъши. Някой не можаха да си изпълнят нормите, но пък други удариха повече и нещата се компенсираха.

Наслука на всички


Добра слука!

Интересно къде пише, че тия, които са отстреляли собствената норма, трябва да компенсират/отстрелят/ и тази на тия, които не са отстреляли своята :blink:/>

Сигурно си имате вайбър или фейсбук група, в която се качва инфо своевременно, за да не стане грешка кой, кога и колко.......трябва да компенсира тия, които са валат!? :lol:/>



Или пък вървим заедно и виждаме какво става и кой какво удря...
0

#4
Потребителя е офлайн   Трендафилов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 116
  • Регистр: 24.08.15
NPB, с кой номер сачми, какъв шок и от какво разстояние ги отстреля? Благодаря!
0

#5
Потребителя е офлайн   NPB 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1780
  • Регистр: 20.02.08

Виж мнениетоТрендафилов написа на 16.10.2017 - 15:26 :

NPB, с кой номер сачми, какъв шок и от какво разстояние ги отстреля? Благодаря!


20-40 метра различни ситуации. 8 1/2 - 28 грама. Шок 0,25.
0

#6
Потребителя е офлайн   Tosho_7901 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 806
  • Регистр: 22.07.12

Виж мнениетоPano написа на 16.10.2017 - 15:04 :

Виж мнениетоNPB написа на 16.10.2017 - 10:24 :

Явно на мен се пада честа. Открихме сезона и както очаквахме се получи страхотен лов. Единия ден се оказа, че яребиците ще отдъхнат, защото пъдпъдъците бяха, като комари в оризище...и така... :)/>/>/>/>


Публикувано изображение

Снимката е от съботния ден, като имам една загубена яребица. Ранена в крилото и се скри в едни огромни камъши. Някой не можаха да си изпълнят нормите, но пък други удариха повече и нещата се компенсираха.

Наслука на всички


Добра слука!

Интересно къде пише, че тия, които са отстреляли собствената норма, трябва да компенсират/отстрелят/ и тази на тия, които не са отстреляли своята :blink:/>

Сигурно си имате вайбър или фейсбук група, в която се качва инфо своевременно, за да не стане грешка кой, кога и колко.......трябва да компенсира тия, които са валат!? :lol:/>


Колега, те хората са излезли на групов лов и да се накефят на лова. Нормално е когато имат достатъчен запас от яребица и са сплотен колектив да не оставят да си тръгне колега без яребици. Като ти чета поста най-вероятно си от тези където като си направят нормата се обръщат и си тръгват. Аз съм присъствал на такъв лов на фазан, където ловът приключи чак като гръмнахме толкова фазани, колкото са хората. При такъв лов остават едни от най-големите спомени за всички. Това колега е човещината.
0

#7
Потребителя е офлайн   Pano 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1130
  • Регистр: 05.01.12

Виж мнениетоTosho_7901 написа на 16.10.2017 - 19:21 :

Виж мнениетоPano написа на 16.10.2017 - 15:04 :

Виж мнениетоNPB написа на 16.10.2017 - 10:24 :

Явно на мен се пада честа. Открихме сезона и както очаквахме се получи страхотен лов. Единия ден се оказа, че яребиците ще отдъхнат, защото пъдпъдъците бяха, като комари в оризище...и така... :)/>/>/>/>/>


Публикувано изображение

Снимката е от съботния ден, като имам една загубена яребица. Ранена в крилото и се скри в едни огромни камъши. Някой не можаха да си изпълнят нормите, но пък други удариха повече и нещата се компенсираха.

Наслука на всички


Добра слука!

Интересно къде пише, че тия, които са отстреляли собствената норма, трябва да компенсират/отстрелят/ и тази на тия, които не са отстреляли своята :blink:/>/>

Сигурно си имате вайбър или фейсбук група, в която се качва инфо своевременно, за да не стане грешка кой, кога и колко.......трябва да компенсира тия, които са валат!? :lol:/>/>


Колега, те хората са излезли на групов лов и да се накефят на лова. Нормално е когато имат достатъчен запас от яребица и са сплотен колектив да не оставят да си тръгне колега без яребици. Като ти чета поста най-вероятно си от тези където като си направят нормата се обръщат и си тръгват. Аз съм присъствал на такъв лов на фазан, където ловът приключи чак като гръмнахме толкова фазани, колкото са хората. При такъв лов остават едни от най-големите спомени за всички. Това колега е човещината.


Не го приемайте като заяждане!

НАСЛУКА!!!
0

#8
Потребителя е офлайн   al_mitov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 259
  • Регистр: 07.08.11

Виж мнениетоTosho_7901 написа на 16.10.2017 - 19:21 :

Виж мнениетоPano написа на 16.10.2017 - 15:04 :

Виж мнениетоNPB написа на 16.10.2017 - 10:24 :

Явно на мен се пада честа. Открихме сезона и както очаквахме се получи страхотен лов. Единия ден се оказа, че яребиците ще отдъхнат, защото пъдпъдъците бяха, като комари в оризище...и така... Публикувано изображение/>/>/>/>


Публикувано изображение

Снимката е от съботния ден, като имам една загубена яребица. Ранена в крилото и се скри в едни огромни камъши. Някой не можаха да си изпълнят нормите, но пък други удариха повече и нещата се компенсираха.

Наслука на всички


Добра слука!

Интересно къде пише, че тия, които са отстреляли собствената норма, трябва да компенсират/отстрелят/ и тази на тия, които не са отстреляли своята Публикувано изображение/>

Сигурно си имате вайбър или фейсбук група, в която се качва инфо своевременно, за да не стане грешка кой, кога и колко.......трябва да компенсира тия, които са валат!? Публикувано изображение/>


Колега, те хората са излезли на групов лов и да се накефят на лова. Нормално е когато имат достатъчен запас от яребица и са сплотен колектив да не оставят да си тръгне колега без яребици. Като ти чета поста най-вероятно си от тези където като си направят нормата се обръщат и си тръгват. Аз съм присъствал на такъв лов на фазан, където ловът приключи чак като гръмнахме толкова фазани, колкото са хората. При такъв лов остават едни от най-големите спомени за всички. Това колега е човещината.


И при нас е така лова на фазан приключва когато има фазан за всеки и колегата е прав едно ,че остават едни от най хубавите спомени от лова и друго е човещината .Все едно аз влизам в гъстото с кучетата и си гръмвам фазан и си тръгвам на момента а другите без кучета след мен от груповият лов какво .Това е лова неговата красота Публикувано изображение
0

#9
Потребителя е офлайн   Венци М 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 478
  • Регистр: 25.10.10

Виж мнениетоNPB написа на 16.10.2017 - 10:24 :

Явно на мен се пада честа. Открихме сезона и както очаквахме се получи страхотен лов. Единия ден се оказа, че яребиците ще отдъхнат, защото пъдпъдъците бяха, като комари в оризище...и така... :)/>/>/>


Публикувано изображение

Снимката е от съботния ден, като имам една загубена яребица. Ранена в крилото и се скри в едни огромни камъши. Някой не можаха да си изпълнят нормите, но пък други удариха повече и нещата се компенсираха.

Наслука на всички


Браво колега!! Страхотна слука!
В Онлайн Зоомагазин Зоостраст ще намерите широка гама храни и аксесоари за вашия домашен любимец на конкурентни цени.
0

#10
Потребителя е офлайн   NPB 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1780
  • Регистр: 20.02.08

Виж мнениетоВенци М написа на 17.10.2017 - 10:22 :


Браво колега!! Страхотна слука!



Благодаря, да ти се връща тъпкано.
0

#11
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08
Откриха птичи грип: 11 000 птици ще бъдат унищожени в Добричко! Четете ТУК
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни