БГ Лов Форум: Фен клуб за Churchill - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Фен клуб за Churchill

#1
Потребителя е офлайн   tihomir123 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 15.08.10
Нека тук споделим всичко за ловният автомат и всички други пушки с марка Churchill "ЧЪРЧИЛ"
0

#2
Потребителя е офлайн   Дафин Петров 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 107
  • Регистр: 10.01.11
Здравей те на всички колеги притежате ли на тази марка.Искам да споделя за моя ''Churchill'' 12/89 значи с патрони от 28гр.когато гръмна и презарежда понякога от пълнителя излиза освен потрона който е подред,също с него и половината на другият патрон.Но проблема него прави са магнум патрони и то ако го направи това то е на 100 изтрела веднъж.Ако някой може да помогне да пише :P
0

#3
Потребителя е офлайн   tihomir123 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 15.08.10
Аз си взех ловен автомат от тази марка преди 1 седмица12/76 изстрелях до сега 200 патрона и всичко е ок.Абе просто невероятно оръжие имам приятели с него от 2,3 години и също са много доволни много лек лесно прикладим добра групираност на съчмите при изтрел пробвал съм го на мишена от различно разстояние.Определено по добрият вариант от stoeger 2000

Този пост е редактиран от Любо Димитров: 29.03.2011 - 19:12
Причина за редакцията: Хайде да си остане тази тема само за CHURCHIL?!

0

#4
Потребителя е офлайн   tihomir123 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 15.08.10
Ето го моят модел:
Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

#5
Потребителя е офлайн   neo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 196
  • Регистр: 27.03.08
Моля,ако някой колега има успоредка Чърчил с открити коруци да си каже мнението за модела.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: side_3_orig.jpg

0

#6
Потребителя е офлайн   pavkata_mustafi 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 187
  • Регистр: 24.07.10

Виж мнениетоSenovo написа на 23.03.2011 - 19:26 :

Здравей те на всички колеги притежате ли на тази марка.Искам да споделя за моя ''Churchill'' 12/89 значи с патрони от 28гр.когато гръмна и презарежда понякога от пълнителя излиза освен потрона който е подред,също с него и половината на другият патрон.Но проблема него прави са магнум патрони и то ако го направи това то е на 100 изтрела веднъж.Ако някой може да помогне да пише :P

здравей колега аз също имам ловен автомат с тази марка модела ми е а612 имам го от две години и до сега не съм имал никакъв проблем а с него и с повече слука имам доста отсрелян дивеч с въпросния автомат! ако си близко до софия имам стабилен оръжейник който ще ти свърши работа! успех и НАСЛУКА!!!
0

#7
Потребителя е офлайн   pavkata_mustafi 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 187
  • Регистр: 24.07.10

Виж мнениетоtihomir123 написа на 28.03.2011 - 23:49 :

Аз си взех ловен автомат от тази марка преди 1 седмица12/76 изстрелях до сега 200 патрона и всичко е ок.Абе просто невероятно оръжие имам приятели с него от 2,3 години и също са много доволни много лек лесно прикладим добра групираност на съчмите при изтрел пробвал съм го на мишена от различно разстояние.Определено по добрият вариант от stoeger 2000

здравей колега наистина са много и различни мненията за турското оръжие но всеки може да се изразява в любимия форум но нека темата си остане за Чърчила :) Наслука!!!
0

#8
Потребителя е офлайн   tihomir123 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 15.08.10
Ок съгласен съм,че допуснах грешка за това мое мнение което споделих за стожера 2000 и се извинявам много
0

#9
Потребителя е офлайн   neo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 196
  • Регистр: 27.03.08
някой знае ли къде / в кой завод/ се произвежда Чълчила ,че нищо не открих за тях в нета?
0

#10
Потребителя е офлайн   tihomir123 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 15.08.10
Нямам напредстава за инфо и аз не намирам нищо
0

#11
Потребителя е офлайн   Стоичко 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 89
  • Регистр: 23.06.10
http://www.armsan.com/
0

#12
Потребителя е офлайн   hubot 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 636
  • Регистр: 07.07.11
Здр. нз вси4ки колеги искам да споделя с вас моя проблем.....Имам Churchil 12-89 купх си го от вип-а преди месец хареса ми цената и си го взех....Проблема ми е там 4е като стрелям по няакио път пуска по два патрона от магазина и заси4а ...не знам какво да правя ако няакои има този проблем бих искал да сподели.....мерси....
0

#13
Потребителя е офлайн   anelin 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3073
  • Регистр: 12.12.08

Виж мнениетоhubot написа на 11.09.2011 - 14:27 :

Здр. нз вси4ки колеги искам да споделя с вас моя проблем.....Имам Churchil 12-89 купх си го от вип-а преди месец хареса ми цената и си го взех....Проблема ми е там 4е като стрелям по няакио път пуска по два патрона от магазина и заси4а ...не знам какво да правя ако няакои има този проблем бих искал да сподели.....мерси....

Дръж направление там откъдето си го купил - май имаха гаранция 5 години - възползвай се без уговорки за ремонт - смяна та смяна - но варианта 12/89 може и да не е най-удачен.
Всяка сутрин в Африка, една антилопа се пробужда. Тя знае, че трябва да бяга по-бързо от най-бързият лъв или ще умре.
Всяка сутрин един лъв се пробужда. Той знае, че трябва да надбяга най-бавната антилопа или ще умре от глад.
Няма значение дали си антилопа или лъв, когато слънцето се покаже... по-добре започни да бягаш.

Африканска поговорка
0

#14
Потребителя е офлайн   pavkata_mustafi 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 187
  • Регистр: 24.07.10

Виж мнениетоhubot написа на 11.09.2011 - 14:27 :

Здр. нз вси4ки колеги искам да споделя с вас моя проблем.....Имам Churchil 12-89 купх си го от вип-а преди месец хареса ми цената и си го взех....Проблема ми е там 4е като стрелям по няакио път пуска по два патрона от магазина и заси4а ...не знам какво да правя ако няакои има този проблем бих искал да сподели.....мерси....

колега опита ли със други боеприпаси аз има такъв автомат и никога не ми е направил засечка! не ползвай патрони на арсенал и скийтови под 28 гр. само с такива се е опитвал да засича моя...
0

#15
Потребителя е офлайн   hubot 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 636
  • Регистр: 07.07.11
колега опитах с какви ли не патрони все едно и съшто прави....просто пуска по два патрона едновремено и се заклештва и блокира иначе е перфектен ьаресва ми и има добър бои но засичането е кофти много....
0

#16
Потребителя е офлайн   uazuaz 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 394
  • Регистр: 11.05.11
Може ли някой да каже защо турска пушка носи името на бивш английски държавник?
0

#17
Потребителя е офлайн   гилза 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 215
  • Регистр: 09.04.11

Виж мнениетоuazuaz написа на 13.09.2011 - 20:22 :

Може ли някой да каже защо турска пушка носи името на бивш английски държавник?

Имах някъде една статия,ще се радвам да мога да я намеря................
0

#18
Потребителя е офлайн   гилза 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 215
  • Регистр: 09.04.11

Виж мнениетоuazuaz написа на 13.09.2011 - 20:22 :

Може ли някой да каже защо турска пушка носи името на бивш английски държавник?

не е реклама,просто инфо...

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 9eb987b880d4.jpg

0

#19
Потребителя е офлайн   fireblade1000rr 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 28
  • Регистр: 19.12.11
И аз съм с такъв автомат и съм много доволен.единствено с патрони на балиста 13.0 ми се стегна в автомата и ни напред ни назад:)) много са дълги. Колеги бихте ли споделили,с какви патрони стреляте по прасета и с коя втулка????
0

#20
Потребителя е офлайн   гилза 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 215
  • Регистр: 09.04.11

Виж мнениетоfireblade1000rr написа на 23.02.2012 - 18:54 :

И аз съм с такъв автомат и съм много доволен.единствено с патрони на балиста 13.0 ми се стегна в автомата и ни напред ни назад:)) много са дълги. Колеги бихте ли споделили,с какви патрони стреляте по прасета и с коя втулка????

Здрасти колега,моя (А612-F)няма различни втулки,ако имаш предвид за шоковите стеснения,аз стрелям с цилиндъра,защото го ползвам само за едър лов.Ползвам куршими на ротвайл и сачми на ремингтон и федерал.Досега не съм имал проблем,а като трескам с по-слаби,слагам каквото хвана,всякакъв грамаж...... :D :D :D
0

Сподели темата:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни