БГ Лов Форум: Фен клуб за Churchill - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Фен клуб за Churchill

#21
Потребителя е офлайн   Ico1985 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 657
  • Регистр: 19.12.11

Виж мнениетоhubot написа на 12.09.2011 - 18:33 :

колега опитах с какви ли не патрони все едно и съшто прави....просто пуска по два патрона едновремено и се заклештва и блокира иначе е перфектен ьаресва ми и има добър бои но засичането е кофти много....


Първо пишеш за проблемите на пушката и после я отикваш като перфектна в сайта. Моля такива ИЗМЕКЯРИ, да бъдат банвани от сайта! 
;)
0

#22
Потребителя е офлайн   Ico1985 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 657
  • Регистр: 19.12.11
Такива селски тарикати като Hubot, мисля че нямат работа и място в сайта. Както един колега, който продаше карабина за 1700 лева мисля и и бил умишлено завишил цената по 2 да търси балъци. И после понеже с 1 колега му казахме истината почна да ми праща средни пръсти по лични съобщения, щото неможа да намери под вола теле.




Колега Hubot, прави ли ти чест да описваш проблема на дефектната си пушка и после да я продаваш във същият форум като перфектна толкова си подъл е повярвай ми ще ти се върне стократно скоро!



;)
0

#23
Потребителя е офлайн   Ogi Varbanov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 179
  • Регистр: 19.11.11
И аз се присъединявам към клуба,от скоро съм притежател на такава сопа с полимерен приклад.Първите ми впечатления,леко оръжие, групиран бой, ниска цена.Засече ми няколко пъти на стрелбището с 28гр.патрони.Когато му сложих 30гр. пука добре, но си мисля,че ще иска по тежък боеприпас към 34гр. Просто нямах под ръка такива за да го пробвам.Въпроса ми към вас е с какъв коршум и каква шокова втулка ползвате?
0

#24
Потребителя е офлайн   tihomir123 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 15.08.10
Здравей колега проблема с засичането според мен лично идва от това че не е смазан както трябвача не от патроните с различен грамеж.Аз лично ползвам само и основно цилиндъра това е шоковата втулка с петте чертички,а за гургулица слагам пълният шок втулката с едната чертичка.
0

#25
Потребителя е офлайн   Ogi Varbanov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 179
  • Регистр: 19.11.11

Виж мнениетоtihomir123 написа на 07.08.2012 - 15:29 :

Здравей колега проблема с засичането според мен лично идва от това че не е смазан както трябвача не от патроните с различен грамеж.Аз лично ползвам само и основно цилиндъра това е шоковата втулка с петте чертички,а за гургулица слагам пълният шок втулката с едната чертичка.

Ами казвай тогава с какво, къде и как смазваш за да пробвам и аз.Купих някакъв спреи на известна марка,ама нещо много тънко маже да не казвам хич.Дадоха ми го за почистваш и смазващт, ама де да знам?
0

#26
Потребителя е офлайн   tihomir123 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 43
  • Регистр: 15.08.10
Ето това е много ефикасно пробваи http://www.pushka.eu...BE%D0%BB-200-ml
0

#27
Потребителя е офлайн   popov308 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1339
  • Регистр: 20.09.10
Ето тук ще задам въпрос, който ме вълнува! Каква е разликата между стария и новия модел на полуавтомат Чърчил Синтетик. Засега виждам разлика, че старият модел е 470 лв., а по-новият е около 600 лв. По-добър ли е новия модел и с какво?
0

#28
Потребителя е офлайн   Бат Иван 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 70
  • Регистр: 17.08.08
Хайде да повдигнем темата.Аз също от скоро притежавам такова оръжие и мога да кажа , че наистина съм впечатлен от него.
0

#29
Потребителя е офлайн   lachov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 540
  • Регистр: 01.03.12
Ето го и моят "Чърчил" А 612 какво може с български патрони на около 70 метра :D/> :lol:/>

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: P9161095.JPG
  • Прикачено изображение: P9161096.JPG
  • Прикачено изображение: P9161097.JPG

0

#30
Потребителя е офлайн   Ogi Varbanov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 179
  • Регистр: 19.11.11

Виж мнениетоlachov написа на 17.02.2013 - 13:19 :

Ето го и моят "Чърчил" А 612 какво може с български патрони на около 70 метра :D/>/> :lol:/>/>

Колега, тази цев отделно ли си я копувал.Гледам има мерник мушка, та ме заинтригува от къде си я взел и колко парици стува?
0

#31
Потребителя е офлайн   lachov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 540
  • Регистр: 01.03.12

Виж мнениетоOgi Varbanov написа на 17.02.2013 - 17:22 :

Виж мнениетоlachov написа на 17.02.2013 - 13:19 :

Ето го и моят "Чърчил" А 612 какво може с български патрони на около 70 метра :D/>/>/> :lol:/>/>/>

Колега, тази цев отделно ли си я копувал.Гледам има мерник мушка, та ме заинтригува от къде си я взел и колко парици стува?

От ВИП-а в София за 399лв.много съм доволен мерника се регулира хоризонтално и вертикално и е с фиброптично влакно.Сега мисля да питам и за една в 20 калибър,дано ми намерят.Ако някой знае за цев 20 калибър нека пише.
0

#32
Потребителя е офлайн   Ogi Varbanov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 179
  • Регистр: 19.11.11

Виж мнениетоlachov написа на 17.02.2013 - 22:48 :

Виж мнениетоOgi Varbanov написа на 17.02.2013 - 17:22 :

Виж мнениетоlachov написа на 17.02.2013 - 13:19 :

Ето го и моят "Чърчил" А 612 какво може с български патрони на около 70 метра :D/>/>/>/> :lol:/>/>/>/>

Колега, тази цев отделно ли си я копувал.Гледам има мерник мушка, та ме заинтригува от къде си я взел и колко парици стува?

От ВИП-а в София за 399лв.много съм доволен мерника се регулира хоризонтално и вертикално и е с фиброптично влакно.Сега мисля да питам и за една в 20 калибър,дано ми намерят.Ако някой знае за цев 20 калибър нека пише.

Нещо скъпичка ми се струва. при положение, че цялата пушка я купих за 475лв. Вътре гладка ли е или има нарези и колко е дълга,замислил съм се и аз ама пусти пари.Чудя се дали един бързомер не е по добро решение?
0

#33
Потребителя е офлайн   бай Иван 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 334
  • Регистр: 21.04.08
Бързомера е добър вариант поради наличието на фабрични лястовичи опашки.
Другото което ми прави впечетление че при прикладване "равна мушка" спрямо мерната линия боя не е добър.При прикладване и стрелба спрямо по-високата част на която са фрезовани лястовичите опашки,тези проблеми ги няма.Крайното ми мнение че за цена от 475лв си е супер!
Успех!
IN HUNTING VERITAS!

Публикувано изображение
0

#34
Потребителя е офлайн   бай Иван 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 334
  • Регистр: 21.04.08
Публикувано изображение
Ето я моята с бързомер,простреляна на 50м
IN HUNTING VERITAS!

Публикувано изображение
0

#35
Потребителя е офлайн   lachov 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 540
  • Регистр: 01.03.12

Виж мнениетоOgi Varbanov написа на 19.02.2013 - 12:12 :

Виж мнениетоlachov написа на 17.02.2013 - 22:48 :

Виж мнениетоOgi Varbanov написа на 17.02.2013 - 17:22 :

Виж мнениетоlachov написа на 17.02.2013 - 13:19 :

Ето го и моят "Чърчил" А 612 какво може с български патрони на около 70 метра :D/>/>/>/>/> :lol:/>/>/>/>/>

Колега, тази цев отделно ли си я копувал.Гледам има мерник мушка, та ме заинтригува от къде си я взел и колко парици стува?

От ВИП-а в София за 399лв.много съм доволен мерника се регулира хоризонтално и вертикално и е с фиброптично влакно.Сега мисля да питам и за една в 20 калибър,дано ми намерят.Ако някой знае за цев 20 калибър нека пише.

Нещо скъпичка ми се струва. при положение, че цялата пушка я купих за 475лв. Вътре гладка ли е или има нарези и колко е дълга,замислил съм се и аз ама пусти пари.Чудя се дали един бързомер не е по добро решение?

475 лв. е по-стария модел ,новия А 612 сега е 600 лева на мен не ми се носят две пушки когато съм на гости по лесно ми е едната цев в раницата единият ден на яребица с едната цев на другият на едро с другата цев след това пак смяня и на прелет за патици ;)
0

#36
Потребителя е офлайн   Ogi Varbanov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 179
  • Регистр: 19.11.11
[quote name='бай Иван' timestamp='1361295522' post='370979']
Публикувано изображение
Ето я моята с бързомер,простреляна на 50м
[/quoteМоята е същата колега, би ли споделил каква марка е бързомера и как си го захванал за пушката.А за птичия лов сваляш ли го, че ми се струва много масраф да го махам и слагам по няколко пъти в сезон.Дали няма някакъв подходящ бърз монтаж,за тази цел?Въобще всичко писано от вас, е добре дошло.
0

#37
Потребителя е офлайн   Бат Иван 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 70
  • Регистр: 17.08.08
Каквото и да говорим оръжието е "излекувано" от детските болести , хромирано където трябва , боядисано където трябва , УСМ-то е с просто устройство и напълно ремонто пригодно.Не на последно място - тънка цена.
0

#38
Потребителя е офлайн   Бат Иван 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 70
  • Регистр: 17.08.08
Да повдигнем темата.
0

#39
Потребителя е офлайн   Ice_72 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 59
  • Регистр: 19.03.13
[/quote]
475 лв. е по-стария модел ,новия А 612 сега е 600 лева на мен не ми се носят две пушки когато съм на гости по лесно ми е едната цев в раницата единият ден на яребица с едната цев на другият на едро с другата цев след това пак смяня и на прелет за патици ;)/>/>/>
[/quote]

колега каква е идеята на "сменяема втора цев" на гладкоцевна пушка?, никъде не видях да е "Слугова" или пък с различна дължина...къде е "ключът от палатката"???

п.п.И аз притежавам ловен автомат от марката в кал.12/89 от 7 год. и до сега не съм имал проблеми както с магнум така и със "обикновенни" патрони и според мен съотношението цена/качество е перфектно....

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: IMAG0292.jpg

Churchill Super Magnum Wood - 12/89
Browning -Long Trac 9.3x62
Remington 700 Sendero SF II - 300Win.mag.
Remington 700 SPS Varmint - 243 Win.
0

#40
Потребителя е офлайн   hispeed 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1822
  • Регистр: 21.09.09
Ето още един Чърчъл, старото поколение знае какво е това.

С поздрав,
П.П. Цената се различава малко от тази във ВИП-а B)/>/> B)/>/>

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: Churchil A.jpg

0

Сподели темата:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни