БГ Лов Форум: Мнение за полуавтомат typhoon 12/76 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Мнение за полуавтомат typhoon 12/76

Потребителя е офлайн   PazoBG 

• Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Регистр: 30.07.19
Здравей колега и честита придобивка! От къде я купи, защото и аз търся такава в момента? Мерси!
0

Потребителя е офлайн   Венци Витков 

• Потребител
  • PipPip
  • Виж галерията
  • Регистр: 17.01.19

Виж мнениетоPazoBG написа на 30.07.2019 - 20:21 PM :

Здравей колега и честита придобивка! От къде я купи, защото и аз търся такава в момента? Мерси!

Здравей колега. Незня дали мога да спомена името на магазина, да не се счете като някаква реклама. Но ще те опътя така:
В чичко гугъл пишеш "TYPHOON F12 цена" и ще ти излезне фирмата и магазина представител. Имат магазин в София ж.к. Люлин А иначе фирмата е от Велико търново. Смятам, че ще намериш точното място. А ако може да напиша името му ще го направя. Хубав ден.
0

Потребителя е офлайн   PazoBG 

• Новак
  • Pip
  • Регистр: 30.07.19

Виж мнениетоВенци Витков написа на 01.08.2019 - 14:03 PM :

Виж мнениетоPazoBG написа на 30.07.2019 - 20:21 PM :

Здравей колега. Незня дали мога да спомена името на магазина, да не се счете като някаква реклама. Но ще те опътя така:
В чичко гугъл пишеш "TYPHOON F12 цена" и ще ти излезне фирмата и магазина представител. Имат магазин в София ж.к. Люлин А иначе фирмата е от Велико търново. Смятам, че ще намериш точното място. А ако може да напиша името му ще го направя. Хубав ден.

Мерси много! Виждал съм го този магазин :)
0

Сподели темата:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни