БГ Лов Форум: Продавам МП - 153 12х89 - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Продавам МП - 153 12х89

#1
Потребителя е офлайн   ДММ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1272
  • Регистр: 15.10.08
Продавам МП -153 супер магнум. закупено 2009г. Скъсена цев 62 см. Скъсих я преди няколко години по няколко причини. Проблеми и задръжки никога съм нямал. Стреля перфектно с ловни куршуми. Пред закупуване съм на Бенели - това е и причината. Две не са ми нужни. Символична цена 200 лв. Област Толбукин. Въпроси на ЛС. Снимки , помолил съм колега да ги сложи.Аз не знам как.
0

#2
Потребителя е офлайн   bat goiko 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 73
  • Регистр: 16.06.08

Виж мнениетоДММ написа на 17.02.2020 - 17:58 :

Продавам МП -153 супер магнум. закупено 2009г. Скъсена цев 62 см. Скъсих я преди няколко години по няколко причини. Проблеми и задръжки никога съм нямал. Стреля перфектно с ловни куршуми. Пред закупуване съм на Бенели - това е и причината. Две не са ми нужни. Символична цена 200 лв. Област Толбукин. Въпроси на ЛС. Снимки , помолил съм колега да ги сложи.Аз не знам как.

По молба на ДММ качвам снимка на пушката.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: 1.jpg

0

#3
Потребителя е офлайн   Emotonev 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 20
  • Регистр: 18.04.19

Виж мнениетоbat goiko написа на 18.02.2020 - 16:41 :

Виж мнениетоДММ написа на 17.02.2020 - 17:58 :

Продавам МП -153 супер магнум. закупено 2009г. Скъсена цев 62 см. Скъсих я преди няколко години по няколко причини. Проблеми и задръжки никога съм нямал. Стреля перфектно с ловни куршуми. Пред закупуване съм на Бенели - това е и причината. Две не са ми нужни. Символична цена 200 лв. Област Толбукин. Въпроси на ЛС. Снимки , помолил съм колега да ги сложи.Аз не знам как.

По молба на ДММ качвам снимка на пушката.

Дай някакъв телефон за връзка с теб или ме набери 0 8 8 8 4 1 6 2 3 7
0

#4
Потребителя е офлайн   igrata1 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 8
  • Регистр: 25.01.10
Може ли телефон за връзка
0

#5
Потребителя е офлайн   ДММ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1272
  • Регистр: 15.10.08
Продадена. Моля темата да се закрие!
0

#6
Потребителя е офлайн   Emotonev 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 20
  • Регистр: 18.04.19

Виж мнениетоДММ написа на 01.03.2020 - 15:58 :

Продадена. Моля темата да се закрие!
Обикновено не пиша простотии но искам да похваля продавача на пушката че е твърде некоректен Няма проблеми колега всичко е окей взимаш ли я вземам я и накрая ти съобщава че друг колега имам интерес днес е четвърти във форума си писал че си продал на първи Е защо не звънна защо трябваше да вадя това разрешително обаче няма проблеми затваряме телефона и на тоя не му вдигам е повече и да го духа е така във форма Нека знаят всички кой какъв е
0

#7
Потребителя е офлайн   ДММ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1272
  • Регистр: 15.10.08

Виж мнениетоEmotonev написа на 04.03.2020 - 11:30 :

Виж мнениетоДММ написа на 01.03.2020 - 15:58 :

Продадена. Моля темата да се закрие!
Обикновено не пиша простотии но искам да похваля продавача на пушката че е твърде некоректен Няма проблеми колега всичко е окей взимаш ли я вземам я и накрая ти съобщава че друг колега имам интерес днес е четвърти във форума си писал че си продал на първи Е защо не звънна защо трябваше да вадя това разрешително обаче няма проблеми затваряме телефона и на тоя не му вдигам е повече и да го духа е така във форма Нека знаят всички кой какъв е

Ти, дан си неграмотен!!? Казах ти, поел съм ангажимент към колега - и ще го изчакам! Капаро от никого не искам.Дадената дума ми е достатъчна. Към теб - ангажимент не съм поемал абсолютно никакъв! Кво точно майната си искаш , не разбирам! Бях достатъчно ясен по телефон и двата пъти!! !Писна ми от тъпотиите ти! Мога и по - цветист да бъда......
0

#8
Потребителя е офлайн   ДММ 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1272
  • Регистр: 15.10.08
Да му еба майката, дооживях и тва. Некой да ме обвини в некоректност , за дванадесет години у тоя форум! И то за 200 лв. :D :D :D
0

#9
Потребителя е офлайн   Гален 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 69
  • Регистр: 15.12.15
Относно коментара кой бил коректен и кой не бил искам за кажа, че имам уговорка с ДММ от деня, в който той пусна обявата. Човека е изключително коректен и ме изчака да си извадя разпешителното без да съм му дал един лев капаро. Не ви знам уговорките по телефона, но мисля, че не е коректно да се изказват подобни мнения за човек когото не познавате, пък и било то защото не е продал пушка точно на вас!
0

#10
Потребителя е офлайн   Emotonev 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 20
  • Регистр: 18.04.19
Нека си продава човека на който иска когато му се обадих и попитах пушката Продава ли се Той отговори да продава се има още няколко колеги които са Питали Преди празниците за пушката Но никой повече не му се обаждал Казах му че ще пусна документи за закупуване на пушката както и по-нагоре колегата е написал Предложих му капаро но той отказа и след разговора вчера каза че пушката не е продадена Чака някой колега да си я вземе само не мога да разбера състезание ли ще правим явен търг с наддаване ли не знам във форма е написано че пушката е продадена на първи И темата да бъде свалена Защо тогава не каза че я е продал това имам предвид относно коректността му, никой не му се сърди че обявил пушката за 200 лв да на добра цена е като за един приклад да купиш затова явно има интерес към нея
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни