Национален клуб " Български барак-твърдокосместо ловно" куче ще проведе
национална екстериорна изложба на породата български барак-твърдокосместо ловно куче
от 10.00 часа на 20.04.2019г. в с. Кралев дол, общ. Перник.
На изложбата могат да участват и не клубни кучета - Български бараци.
Записване на място от 8.30 преди изложбата.
Всички участници на изложбата с Български бараци без микрочип, могат да се възползват от поставяне на микрочип на преференциална цена и въвеждането им в националната система.
Също така всички Български бараци, които вече имат микрочип могат да получат т. нар. "бяло родословие", дори и без да се знае произхода им. Единственото условие за "бяло родословие", освен кучето да е идентифицирано с микрочип е да е Български барак, отговарящ на стандарта на породата.
Кучета, които имат поставен микрочип преди изложбата се считат за идентифицирани.
Съдия Петър Т. Петров - международен FCI съдия на VI-та и VII-ма група.
Помощ. съдия и организатор на ринг д-р Христо Кънев-международен FCI съдия, VI-та група и председател на НК "Български барак-ТЛК"
Страници 1 от 1
Екстериорна изложба-Български барак 20.04.2019
#2
Публикувано 15.04.2019 - 14:13
и
Прикачени файлове
-
Кралев дол.pdf (440,72K)
Брой сваляния: 206
#3
Публикувано 23.04.2019 - 19:57
Класиране
XX-та Национална екстериорна изложба – с. Кралев дол, общ. Перник
Мъжки кучета
Клас Бебе
1. Лъвчо на Тодор Колев- Мн. перспективен, I-во място
2. Мечо на Жоро Велков-Мн. перспективен, II-място
Клас Подрастващи
1. Бари от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков-Мн. перспективен, I-во място
Клас Младша възраст
1. Меркел от Банков Дог Хънтър на Милко Милков- Отличен, I-во място
2. Удо на Танко Ранделов- Отличен, II-ро място
3. Баро на Георги Колев-Отличен , III-то място
4. Мурад на Иван Кощрин-Отличен, IV-то място
Клас Междинен
1. Барон на Стефан Димитров-Отличен, I-място
Клас Открит
1. Чарли на Жоро Велков-Отличен, I-во място
2. Бари на Павел Ампев-Отличен, II-ро място
Клас Работен
1. Араб на Виляна Георгиева
Клас Ветерани
1.Султан на Явор Пашин-Отличен, I-во място
2. Балкан на Жоро Велков-Отличен, II-ро място
Женски кучета
Клас Бебе
1. Яра на Виляна Георгиева - Мн. перспективен I-во място
2. Хера на Тодор Колев - Мн. перспективен II-ро място
Клас Подрастващи
1. Сара на Румен Викторов - Мн. перспективен I-во място
2. Линда на Жоро Велков – перспективен II-ро място
3. Карла на Мартин Първанов – перспективен III-то място
Клас Младша възраст
1. Зара на Александър Давидов-Отличен, I-во място
2. Бея от Кан Ел Кот на Танко Ранделов – Отличен, II-ро място
3.Яна на Милко Милков- Отличен, III-то място
4. Гери на Кирил Стаменов – Отличен IV-то място
Клас Открит
1. Янтра от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков – Отличен I-во място
2. Тигра на Александър Алеков – Отличен, II-ро място
3. Вихра на Иван Кощрин – Отличен, III-то място
Клас Работен
1. Арда от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков – Отличен I-во място
Най-добро младо мъжко куче - Бари от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков
Най-добро младо женско куче - Дара на Александър Давидов
Клубен победител мъжки кучета - Барон на Стефан Димитров
Клубен победител женски кучета – Арда от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков
Най-добър „Млад водач на куче“ от7 до 13год.- Милко Милков
Най-добър „Млад водач на куче“ от 14 до 18год. - Георги Колев
Най-добра развъдна двойка - Бари от Банков Дог Хънтър и Янтра от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков
Победител на Породата – Барон на Стефан Димитров
XX-та Национална екстериорна изложба – с. Кралев дол, общ. Перник
Мъжки кучета
Клас Бебе
1. Лъвчо на Тодор Колев- Мн. перспективен, I-во място
2. Мечо на Жоро Велков-Мн. перспективен, II-място
Клас Подрастващи
1. Бари от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков-Мн. перспективен, I-во място
Клас Младша възраст
1. Меркел от Банков Дог Хънтър на Милко Милков- Отличен, I-во място
2. Удо на Танко Ранделов- Отличен, II-ро място
3. Баро на Георги Колев-Отличен , III-то място
4. Мурад на Иван Кощрин-Отличен, IV-то място
Клас Междинен
1. Барон на Стефан Димитров-Отличен, I-място
Клас Открит
1. Чарли на Жоро Велков-Отличен, I-во място
2. Бари на Павел Ампев-Отличен, II-ро място
Клас Работен
1. Араб на Виляна Георгиева
Клас Ветерани
1.Султан на Явор Пашин-Отличен, I-во място
2. Балкан на Жоро Велков-Отличен, II-ро място
Женски кучета
Клас Бебе
1. Яра на Виляна Георгиева - Мн. перспективен I-во място
2. Хера на Тодор Колев - Мн. перспективен II-ро място
Клас Подрастващи
1. Сара на Румен Викторов - Мн. перспективен I-во място
2. Линда на Жоро Велков – перспективен II-ро място
3. Карла на Мартин Първанов – перспективен III-то място
Клас Младша възраст
1. Зара на Александър Давидов-Отличен, I-во място
2. Бея от Кан Ел Кот на Танко Ранделов – Отличен, II-ро място
3.Яна на Милко Милков- Отличен, III-то място
4. Гери на Кирил Стаменов – Отличен IV-то място
Клас Открит
1. Янтра от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков – Отличен I-во място
2. Тигра на Александър Алеков – Отличен, II-ро място
3. Вихра на Иван Кощрин – Отличен, III-то място
Клас Работен
1. Арда от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков – Отличен I-во място
Най-добро младо мъжко куче - Бари от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков
Най-добро младо женско куче - Дара на Александър Давидов
Клубен победител мъжки кучета - Барон на Стефан Димитров
Клубен победител женски кучета – Арда от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков
Най-добър „Млад водач на куче“ от7 до 13год.- Милко Милков
Най-добър „Млад водач на куче“ от 14 до 18год. - Георги Колев
Най-добра развъдна двойка - Бари от Банков Дог Хънтър и Янтра от Банков Дог Хънтър на Пламен Банков
Победител на Породата – Барон на Стефан Димитров
Сподели темата:
Страници 1 от 1