БГ Лов Форум: Стрелба по панички около София. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Стрелба по панички около София. Да се събираме,стреляме,запознаваме и забавляваме.

#1
Потребителя е офлайн   adwokat 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 359
  • Регистр: 28.05.10
Здравейте.Вчера с един колега загряхме здраво цевите в едно стрелбище в село Лозен.Паничките са добри,патроните компромис,но удоволствието е налице,пък е и хубаво да погърми човек,да изкара дяволите.Днес след кафето тръгваме отново.Ще бъде приятно ако се събираме колеги да се надстрелваме и надлъгваме в очакване на поредното откриване на сезона.
Всичко което напиша е неангажиращо.То изразява просто личното ми мнение по темите и не е задължително да е правилно.
0

#2
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
Цитат(adwokat @ Jun 6 2010, 09:56 ) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте.Вчера с един колега загряхме здраво цевите в едно стрелбище в село Лозен.Паничките са добри,патроните компромис,но удоволствието е налице,пък е и хубаво да погърми човек,да изкара дяволите.Днес след кафето тръгваме отново.Ще бъде приятно ако се събираме колеги да се надстрелваме и надлъгваме в очакване на поредното откриване на сезона.

Здравей колега как стои въпроса с заплащането.И къде точно се намира това стрелбище.Поздрави.
0

#3
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(manolo19 @ Jun 6 2010, 11:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
Здравей колега как стои въпроса с заплащането.И къде точно се намира това стрелбище.Поздрави.

Последно беше 23лв. за серия с техни патрони. А стрелбището е като влезеш в село Лозен от околовръстното шосе, гледай вдясно - има един син мачтов трафопост - уличката след него вдясно и нагоре има табели.
Другия варианте е стрелбището на Иваняне, при фазанарията. Там серията е 10лв. с твои патрони.Поздрави!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#4
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
Цитат(Любо Димитров @ Jun 6 2010, 11:59 ) <{POST_SNAPBACK}>
Последно беше 23лв. за серия с техни патрони. А стрелбището е като влезеш в село Лозен от околовръстното шосе, гледай вдясно - има един син мачтов трафопост - уличката след него вдясно и нагоре има табели.
Другия варианте е стрелбището на Иваняне, при фазанарията. Там серията е 10лв. с твои патрони.Поздрави!

Благодаря за информацията.
0

#5
Потребителя е офлайн   adwokat 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 359
  • Регистр: 28.05.10
Ако се съберем,няма проблем и на Иваняне да постреляме.Сега в Лозен цената е 25 лв.със скапани патрони,т.е.24 грама за спортна стрелба и пича пробутва 7- ми номер.Днес ,като му казах че ако не извади деветки няма да стрелям и деветки извади,но пак 24 грамови.С две думи купона стана,резил малко,защото беше пълно с познати и накрая чистене на оръжие групово с питие и сладки раздумки за отминала слука и за предстояща такава.
Всичко което напиша е неангажиращо.То изразява просто личното ми мнение по темите и не е задължително да е правилно.
0

#6
Потребителя е офлайн   alexandro31 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 378
  • Регистр: 19.02.08
Цитат(adwokat @ Jun 6 2010, 15:35 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ако се съберем,няма проблем и на Иваняне да постреляме.Сега в Лозен цената е 25 лв.със скапани патрони,т.е.24 грама за спортна стрелба и пича пробутва 7- ми номер.Днес ,като му казах че ако не извади деветки няма да стрелям и деветки извади,но пак 24 грамови.С две думи купона стана,резил малко,защото беше пълно с познати и накрая чистене на оръжие групово с питие и сладки раздумки за отминала слука и за предстояща такава.


И какво им е скапаното на 24-грамовите патрони tongue.gif ? И кой беше " пича" ,ако е бил "мутафчията " -той не разбира нищо ,мани го ,сефте лани пропука по панички laugh.gif ...


Ловът без Курцхаар е възможен ,но безмислен...
0

#7
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(alexandro31 @ Jun 6 2010, 17:32 ) <{POST_SNAPBACK}>
И какво им е скапаното на 24-грамовите патрони tongue.gif ? И кой беше " пича" ,ако е бил "мутафчията " -той не разбира нищо ,мани го ,сефте лани пропука по панички laugh.gif ...

Нищо има няма на 24-грамовите, въпрос на навик е да се стреля с тях. Който е свикнал с по-бавни, може отначало да му е терсене.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#8
Потребителя е офлайн   adwokat 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 359
  • Регистр: 28.05.10
Цитат(alexandro31 @ Jun 6 2010, 17:32 ) <{POST_SNAPBACK}>
И какво им е скапаното на 24-грамовите патрони tongue.gif ? И кой беше " пича" ,ако е бил "мутафчията " -той не разбира нищо ,мани го ,сефте лани пропука по панички laugh.gif ...


Просто не стават за всички пушки.Аз съм с автомат.Автомата не "взима"всякакви патрони.Леки са и не могат винаги да презареждат.При останалите колеги с надцевките на една кутия по 2 патрона не гръмваха от първия път.Та освен грамажа засягам и качеството.Мисля че трябваше да го напиша в предишното си мнение,ма то една глава за всичко.

А пича не го познавам,готин ,помага,показва,глези ни...на третата среща вече ще му знам и името.
Всичко което напиша е неангажиращо.То изразява просто личното ми мнение по темите и не е задължително да е правилно.
0

#9
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(adwokat @ Jun 6 2010, 09:56 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ще бъде приятно ако се събираме колеги да се надстрелваме и надлъгваме в очакване на поредното откриване на сезона.

Следващия път като ходите го обявете поне 1 ден по рано и който може ще идва... хем ще постреляме, хем ще се видим на раздумка... thumbsup.gif
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#10
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09
Цитат(vater @ Jun 6 2010, 21:19 ) <{POST_SNAPBACK}>
Следващия път като ходите го обявете поне 1 ден по рано и който може ще идва... хем ще постреляме, хем ще се видим на раздумка... thumbsup.gif

А така умно предложение. wink.gif wink.gif wink.gif
0

#11
Потребителя е офлайн   Skitnik 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1787
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Любо Димитров @ Jun 6 2010, 11:59 ) <{POST_SNAPBACK}>
Последно беше 23лв. за серия с техни патрони. А стрелбището е като влезеш в село Лозен от околовръстното шосе, гледай вдясно - има един син мачтов трафопост - уличката след него вдясно и нагоре има табели.
Другия варианте е стрелбището на Иваняне, при фазанарията. Там серията е 10лв. с твои патрони.Поздрави!

Любо я дай повече информация за стрелбището на Иваняне: раб.време, с техни или може и с твои патрони?
0

#12
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(Skitnik @ Jun 7 2010, 12:06 ) <{POST_SNAPBACK}>
Любо я дай повече информация за стрелбището на Иваняне: раб.време, с техни или може и с твои патрони?

Задължително с твои патрони - там не продават. Това е стрелбище на сдружението и се обслужва от пазача на фазанарията - Тихомир, който е там постоянно.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#13
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Исперих, обл.Разград има обновено стрелбище.Нови машинки, ремонтирани кули, беседка, барбекю...В момента се провеждат курсове...Ето двама курсисти...


Тук единия гърми от някаква такава позиция...Вижда се и резултата...


0

#14
Потребителя е офлайн   Пурко 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1279
  • Регистр: 21.05.08
Поздравления за момчетата в Исперих!
Вложили са много труд и мерак - но това се отлаща подобаващо!
Браво!
0

#15
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Абе хора, Исперих да не се е преместил до София biggrin.gif?
Гледайте заглавието на темата бре wink.gif.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#16
Потребителя е офлайн   Тони Груев 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 751
  • Регистр: 27.01.09
Денят сега е дълъг.
Може да се стреля до 21ч..
Няма ли мераклии да попуцаме след работа, през седмицата?!
Айдукате, к'во ша каиш?!
"Нито гилза след мен"[
0

#17
Потребителя е офлайн   adwokat 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 359
  • Регистр: 28.05.10
Цитат(Тони Груев @ Jun 28 2010, 14:24 ) <{POST_SNAPBACK}>
Денят сега е дълъг.
Може да се стреля до 21ч..
Няма ли мераклии да попуцаме след работа, през седмицата?!
Айдукате, к'во ша каиш?!


Бях я загубил тази тема и сега ще ти отговоря.Не е късно.

Та .Мога да стрелям денонощно,навсякъде7 дни в седмицата.Чуваме се решаваме и стрелба до прегряване.По съм навит напоследък да
стрелям до Ихтиман.На 25 минути път ми е .Маси,...всичко.Но както се разберем.
Всичко което напиша е неангажиращо.То изразява просто личното ми мнение по темите и не е задължително да е правилно.
0

#18
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоadwokat написа на 24.12.2010 - 11:51 :

<!--quoteo(post=148240:date=Jun 28 2010, 14:24 :name=Тони Груев)--><div class='quotetop'>Цитат(Тони Груев @ Jun 28 2010, 14:24 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=148240"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Денят сега е дълъг.
Може да се стреля до 21ч..
Няма ли мераклии да попуцаме след работа, през седмицата?!
Айдукате, к'во ша каиш?!<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Бях я загубил тази тема и сега ще ти отговоря.Не е късно.

Та .Мога да стрелям денонощно,навсякъде7 дни в седмицата.Чуваме се решаваме и стрелба до прегряване.По съм навит напоследък да
стрелям до Ихтиман.На 25 минути път ми е .Маси,...всичко.Но както се разберем.

Малко да опресня темата... Защото днес ходих на Лозен... Направих една серия... Странна работа - с шоковата цев по-ги целех :blink: Но като цяло стана ясно, че има много да се опознаваме с пушката...

..а е по-интересно, като сме повече... Затова е хубаво да възобновим идеята за събиране на съфорумци по стрелбищата... Въпреки, че се отразява негативно на дебелината на джобовете ни... Аз лично мога да го правя два пъти месечно.. поне за сега!!

И така - Едното стрелбище е в Горни Лозен... Другото разбирам, че е в Иваняне (според Google Earth там ми е дори по-близко!)

А кое е другото? До Ихтиман къде?!?

И последно - Има ли мераклии?
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#19
Потребителя е офлайн   plamen__ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2094
  • Регистр: 08.06.08

Виж мнениетоKatena4o написа на 29.01.2011 - 17:02 :


Малко да опресня темата... Защото днес ходих на Лозен... Направих една серия... Странна работа - с шоковата цев по-ги целех :blink: Но като цяло стана ясно, че има много да се опознаваме с пушката...

..а е по-интересно, като сме повече... Затова е хубаво да възобновим идеята за събиране на съфорумци по стрелбищата... Въпреки, че се отразява негативно на дебелината на джобовете ни... Аз лично мога да го правя два пъти месечно.. поне за сега!!

И така - Едното стрелбище е в Горни Лозен... Другото разбирам, че е в Иваняне (според Google Earth там ми е дори по-близко!)

А кое е другото? До Ихтиман къде?!?

И последно - Има ли мераклии?


Незнам дали не се бъркам нещо,ама май си си променил мнението относно смисъла да се тренира и нуждата да се стреля по панички,а?Или аз се бъркам нещо? :) Дали нема да те видиме скоро и два три джукела да водиш? :D
Поздрав!
0

#20
Потребителя е офлайн   Манол Манолов 

  • Пъдпъдичар
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 6069
  • Регистр: 04.02.09

Виж мнениетоKatena4o написа на 29.01.2011 - 17:02 :

Виж мнениетоadwokat написа на 24.12.2010 - 11:51 :

<!--quoteo(post=148240:date=Jun 28 2010, 14:24 :name=Тони Груев)--><div class='quotetop'>Цитат(Тони Груев @ Jun 28 2010, 14:24 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=148240"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Денят сега е дълъг.
Може да се стреля до 21ч..
Няма ли мераклии да попуцаме след работа, през седмицата?!
Айдукате, к'во ша каиш?!<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Бях я загубил тази тема и сега ще ти отговоря.Не е късно.

Та .Мога да стрелям денонощно,навсякъде7 дни в седмицата.Чуваме се решаваме и стрелба до прегряване.По съм навит напоследък да
стрелям до Ихтиман.На 25 минути път ми е .Маси,...всичко.Но както се разберем.

Малко да опресня темата... Защото днес ходих на Лозен... Направих една серия... Странна работа - с шоковата цев по-ги целех :blink: Но като цяло стана ясно, че има много да се опознаваме с пушката...

..а е по-интересно, като сме повече... Затова е хубаво да възобновим идеята за събиране на съфорумци по стрелбищата... Въпреки, че се отразява негативно на дебелината на джобовете ни... Аз лично мога да го правя два пъти месечно.. поне за сега!!

И така - Едното стрелбище е в Горни Лозен... Другото разбирам, че е в Иваняне (според Google Earth там ми е дори по-близко!)

А кое е другото? До Ихтиман къде?!?

И последно - Има ли мераклии?

Аз съм за приятелю обаждаш се и сме там. :thumbsup:
0

Сподели темата:


  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни