БГ Лов Форум: GPS тракер за ловни кучета. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

GPS тракер за ловни кучета.

#1
Потребителя е офлайн   bullet13 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 46
  • Регистр: 31.12.10
Знам, че във форума има доста дискусии за тракери, но за точно тези два не съм срещал, а изглеждат доста читави. Единия може да се поръча от Великобритания http://www.hunter-el...ing-collar.html а другия е Украинска разработка http://gps4you.in.ua...demc?Itemid=123 При кореспонденцията с Украинеца разбрах, че има колеги от България които са закупили от неговия продукт. Ако някой от тях чете форума нека сподели наблюдения относно работата на тракера.
0

#2
Потребителя е офлайн   петко 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 20.04.08
Здравей колега, ползвам украинския тракер от близо 4 месецаи съм много доволен. Преди това ползвах 2 тк 911.Първият го купих от колегата spartak койтосъгласно уговорката трябваше да го настрои но нито го настрои нито тракера успя да тръгне, следващият го купих от един колега от Севлиево коъто ми го настрои и работих с него почти целия сезон.Наложи ми се да търся водозащитен тракер защото на няколко пъти се случва да се намокри и спира работа за 10 тина денам Като минус на 911 мога да посоча малката батеря, Аз я бях настроил да се обновява на 2 минути и в този режим при непрекъсната работа от 8 сутринта изключва около 19 до 20 часана същия ден.Украинският тракер ползва базата на тк 911 но е положен в сравнително водоустойчив корпус.нова по мощна антена и батерия която проверено издържа 4 денонощия непрекъсната работа.Освен това Макс Ежик е много отзивчив и ми помогна да направя настройки за които не подозирах. Сега едновременно следя два тракера като ми дава моето местоположение и това на тракерите и разстоянието от мен до всеки тракер.Единственото което му липсва е индикация кога кучето лае на място,но за сметка на това астрото не може да де мери с тракера по обхват на действие.Дано съм Ви бил полезен.
0

#3
Потребителя е офлайн   петко 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 20.04.08
Колеги искам да споделя още един плюс на украинския тракер (ДЕМС). Преди два дни получавам писмо от Украйна в което имаше допълнително тунинговани капачки за зарядното на тракера ,които по мое мнение дават почти пълна херметизация на тракера( кучето спокойно би плувало без проблеми за тракера). За моят 56 годишен жизнен опит за пръв път ми се случва някой да ми изпрати нещо безплатно няколко месеца след покупката.
0

#4
Потребителя е офлайн   Антон Антонов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 272
  • Регистр: 22.07.08
Здравейте! А как го поръчахте, през този сайт ли и каква беше крайната цена с доставката? Благодаря за информацията предварително, колега!
0

#5
Потребителя е офлайн   петко 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 79
  • Регистр: 20.04.08

 Антон Антонов написа на 02.04.2018 - 13:15 :

Здравейте! А как го поръчахте, през този сайт ли и каква беше крайната цена с доставката? Благодаря за информацията предварително, колега!


Здравейте! Поръчах го след като писах на дадения e-mail от сайта. Цената беше около 220лв с доставката , имаше и опция да следя пратката къде е. Платих сумата през сайта на Paysend , след като Макс ми даде номера на сметката си. Поздрави
0

#6
Потребителя е офлайн   Антон Антонов 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 272
  • Регистр: 22.07.08
Благодаря!
0

#7
Потребителя е офлайн   gligancho 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 68
  • Регистр: 27.04.10
Колега ще споделиш ли как става заплащането на абонамента, с кои оператори рабори.
0

Сподели темата:


Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни