БГ Лов Форум: НКК - разговори и други относно клуба - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (28 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

НКК - разговори и други относно клуба

#1
Потребителя е офлайн   КОЦАКА 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3430
  • Регистр: 24.03.08
Васко, кво си се разбързал с тези справки и изключвания от клуба? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Гледай по- позитивно, твоята длъжност предполага връзки с обществеността, а ти се занимаваш с дребни комерсиялни проблеми с принудителен характер. Я вземи спретни една статия за ползата от общуването с кучето за нравственото извисяване на българина в условията на организирани структури каквато е НКК. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Или както казва Вики, да се "извисим" над материялното. biggrin.gif
0

#2
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Цитат(КОЦАКА @ Mar 19 2009, 13:52 ) <{POST_SNAPBACK}>
Васко, кво си се разбързал с тези справки и изключвания от клуба? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Гледай по- позитивно, твоята длъжност предполага връзки с обществеността, а ти се занимаваш с дребни комерсиялни проблеми с принудителен характер. Я вземи спретни една статия за ползата от общуването с кучето за нравственото извисяване на българина в условията на организирани структури каквато е НКК. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Или както казва Вики, да се "извисим" над материялното. biggrin.gif

Това май е за спам темата...
0

#3
Потребителя е офлайн   АНДИ 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3603
  • Регистр: 12.03.08
Цитат(petar_radev @ Feb 27 2009, 14:02 ) <{POST_SNAPBACK}>
Малко разочарование ?.....работните карнети са в печатницата , членските карти също но ще видим кой желае да има такава , като че ли това не е ясно напълно , но ще се изясни вероятно , за сайта търпим критика защото от доста време е готов в суров вид но явно заетостта на поелите ангажимента попречи за появяването му на бял свят и вероятно ще трябва очи в очи да се питаме можем ли да продължим или сменяме носещите отговорността в тази насока.
...

...
Цитат(vater @ Mar 8 2009, 18:39 ) <{POST_SNAPBACK}>
Забравих да кажа че на ОС се гласува членския внос да се плаща до края на м. март!!! Напомням че има членове които не са платили за 2008г. и ако същите не платят до края на март за 2009г. се самоизключват автоматично!!! Днес съм поискал от касиера / Александър Стойчев / справка за неплатените членски вноски за 2008г. и също и за 2009г. В началото на април ще обявя тези които не са платили за 2008 и 2009г. / тоест самоизключили се от НКК /!!!


Аз съм малко притеснен с тази финансова криза...Да не е фалирала печатницата дето печата карнетите? biggrin.gif
Васко, можеш да обявяваш неплатилите! wink.gif Въпреки че днес е първи април! biggrin.gif
0

#4
Потребителя е офлайн   brakoniera_68 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 343
  • Регистр: 18.02.08
Колеги,решили сме след мероприятието на 11.04.2009г. организирано он НКК да спретнем СОФРА!!!Моля който желае да участвува в нея да ми пише на лични или да ми звънне по телефона да мога да направя списък и да се вземат необходимите продукти(за да не остане някой без порция).Менюто ще е печено агънце на пещ и зелена салатка tongue.gif tongue.gif tongue.gif !!!Може и да участват и колеги които не са членове на клуба както и членове на семействата им(и на членовете wink.gif ).
0

#5
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(petar_radev @ Apr 6 2009, 14:14 ) <{POST_SNAPBACK}>
Уважаеми членове на НКК , искам да ви уведомя че за предстоящия клубен ИВК , както и за вътрешното ни клубно състезание на 11.04 в Пазарджик таксата за участие ще е 5/пет/ лева.Напомням че на този изпит както и на състезанието могат да се явят само клубни кучета , съответно само от породата курцхаар. Поздрави и се надявам съвсем скоро да се видим !
ПС Таксата ще се събира на място

извинявам се но защо само клубни ,
0

#6

  • Група: Гост
Цитат(хектор @ Apr 6 2009, 15:11 ) <{POST_SNAPBACK}>
извинявам се но защо само клубни ,


Ми защото е клубно мероприятие!
0

#7
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(Петър Ветренски @ Apr 6 2009, 15:22 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ми защото е клубно мероприятие!

ми този клуб затворено общество ли е ,не искате ли нови членове,защо трябва така да убивате желанието на неклубните любители biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
0

#8
Потребителя е офлайн   brakoniera_68 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 343
  • Регистр: 18.02.08
Колеги има досега записали се 17човека за празненството след ИВК-то!!!Който се запише до четвъртък това ще е групата!!!Побързайте!!!! wink.gif
0

#9
Потребителя е офлайн   КОЦАКА 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3430
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(brakoniera_68 @ Apr 7 2009, 17:06 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колеги има досега записали се 17човека за празненството след ИВК-то!!!Който се запише до четвъртък това ще е групата!!!Побързайте!!!! wink.gif


Гоше, аз ще ям от твоята порция, гледай да е по -голяма. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
0

#10
Потребителя е офлайн   brakoniera_68 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 343
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(КОЦАКА @ Apr 7 2009, 18:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
Гоше, аз ще ям от твоята порция, гледай да е по -голяма. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Теб Камен те записа wink.gif човека мисли за тебе,нали сте си земляци wink.gif
0

#11
Потребителя е офлайн   КОЦАКА 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 3430
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(brakoniera_68 @ Apr 7 2009, 19:07 ) <{POST_SNAPBACK}>
Теб Камен те записа wink.gif човека мисли за тебе,нали сте си земляци wink.gif


А? Интересно! Добре е направил човека. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif........ Ма пак ще ям от твоята порция. biggrin.gif
Това в петък или събота вечер ще е ?
0

#12
Потребителя е офлайн   brakoniera_68 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 343
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(КОЦАКА @ Apr 7 2009, 19:21 ) <{POST_SNAPBACK}>
А? Интересно! Добре е направил човека. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif........ Ма пак ще ям от твоята порция. biggrin.gif
Това в петък или събота вечер ще е ?
В събота веднага след мероприятието smile.gif

0

#13
Потребителя е офлайн   Ivo 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 330
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(brakoniera_68 @ Apr 7 2009, 19:56 ) <{POST_SNAPBACK}>
В събота веднага след мероприятието smile.gif

Жорка в ресторанта на фазанарията ли ще е Софрата?
0

#14
Потребителя е офлайн   brakoniera_68 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 343
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Ivo @ Apr 7 2009, 21:22 ) <{POST_SNAPBACK}>
Жорка в ресторанта на фазанарията ли ще е Софрата?
Ивчо май ще е там,ама чакам Петьо Ветренски да каже със сигурност smile.gif

0

#15
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Цитат(Петър Ветренски @ Apr 8 2009, 22:15 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колеги, в 9.30 часа събота на 11.04. 2009г. сборен пункт комплекс Фазанарията гр. Пазарджик, ще се проведе ИВК за млади кучета, любителите и членове на породата курцхаар са добре дошли на това мероприятие такса за участие на клубни кучета 5 лева / пет лева/!
Записване за участие на место!
Организация по веселата част и заявки при Старото Брако!

а ,за не клубните колко е таксата,защото каза че е само за клубни преди няколко дни
по принцип питам не че има с какво да се пусна
,, любителите и членове на породата курцхаар,, biggrin.gif biggrin.gif любители ясно но как така членове biggrin.gif

това е спам ама аз пак не разбрах как ще се разбере тези круцхаари дали имат вродена работа по диря spam.gif spam.gif spam.gif spam.gif spam.gif
0

#16

  • Група: Гост
Цитат(хектор @ Apr 8 2009, 22:41 ) <{POST_SNAPBACK}>
това е спам ама аз пак не разбрах как ще се разбере тези круцхаари дали имат вродена работа по диря spam.gif spam.gif spam.gif spam.gif spam.gif

За пет лева толкова!

Срещу 200 евро който иска ще разбере !!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
0

#17
Потребителя е офлайн   Петър 

  • Ловджия
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1126
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(хектор @ Apr 8 2009, 19:41 ) <{POST_SNAPBACK}>
това е спам ама аз пак не разбрах как ще се разбере тези круцхаари дали имат вродена работа по диря spam.gif spam.gif spam.gif spam.gif spam.gif

Доколкото ми е известно при Дерби няма задължителна диря cool.gif А и едва ли някой го интересува друга диря освен въздушна такава biggrin.gif
0

#18
Потребителя е офлайн   Сашо Райчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 2880
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(Петър Ветренски @ Apr 8 2009, 23:28 ) <{POST_SNAPBACK}>
За пет лева толкова!

Срещу 200 евро който иска ще разбере !!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ветренски,твоите кучета и за 5лв не ги интересува какво изпитания ще минат! Между другото не можах да разбера как ще минеш изпита като кучето ти няма оргинално родословие, а само копие! Май г - н Петър Радев ще те праща да пасеш трева при Бенети! wink.gif
0

#19
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(Петър @ Apr 9 2009, 06:43 ) <{POST_SNAPBACK}>
Доколкото ми е известно при Дерби няма задължителна диря cool.gif А и едва ли някой го интересува друга диря освен въздушна такава biggrin.gif


Че има диря при дерби е факт ! Че не е задължителна също е факт ! Само не разбрах от къде знаеш кой-какво го интересува ???

0

#20
Потребителя е офлайн   Сашо Райчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Banned
  • Мнения: 2880
  • Регистр: 17.02.08
Искам да се обърна към Управителния съвет - ще се допускат ли кучета на членове, които не са регистрирани в БРФК, защото кучета, които не са регистрирани не са клубни!
0

Сподели темата:


  • (28 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни