БГ Лов Форум: Създаване на нова национална организация на българските ловци - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Създаване на нова национална организация на българските ловци

#1
Потребителя е офлайн   Джон Хънтър 

  • Новак
  • Pip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2
  • Регистр: 29.10.08
Приятели,мисля че това което се случва в последно време с лова в България премина всякакви граници.Създавайки удобства и сгоди за НЯКОИ обикновенния ловец е подложен на всякакъв род ограничения,забрани и други подобни.Казионната организация на ловците не прави нищо за защита на неговите интереси.Доказателство са и последните изменения в закона за лова.Не мислители че е крайно време да се намери алтернатива на казионната ловна организация?
0

#2
Потребителя е офлайн   mitio 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 108
  • Регистр: 12.09.08
Ще я НАПРАВИМ! Нали в другия форум се разбрахме!?!?!
Не смятам, че има колеги дето да използват само единият форум, та и в двата да се повтарят темите.
Както предложих на другото място - събрание след приключване на сезона за очертаване на идейте, документите и други такива, след това учредително събрание съгласно закона и ... да ни е честита новата организация. Ако се поразбуди заспалия народ може и национална да станем (прехвърляме 50% и СЛРБ да го ...).
Затова активна пропаганда сред познати и приятели из цялата страна и отделянето на максимален брой дружинки и дружества от СЛРБ.
0

#3
Потребителя е офлайн   picea 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2299
  • Регистр: 25.06.08
в кой друг форум може да прочетем тази тема
0

#4
Потребителя е офлайн   stanimir67 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 15
  • Регистр: 17.05.08
Цитат(picea @ Nov 18 2008, 10:02 ) <{POST_SNAPBACK}>
в кой друг форум може да прочетем тази тема


.................................

Този пост е редактиран от vater: 18.11.2008 - 14:45
Причина за редакцията: \\'в този пост имаше линк към сайт който е неприятен както за мен така и за други колеги\\'

0

#5
Потребителя е офлайн   mitio 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 108
  • Регистр: 12.09.08
Ей, администраторчетата, много сте ревниви!?!?!
Какво като колегите научат, че има и други форуми на ловна тематика?
В случая става въпрос за сайта .........................................................................
Ще разбива ме ли ...................... СЛРБ?

Този пост е редактиран от vater: 22.11.2008 - 11:37
Причина за редакцията: \\'нецензурни думи не се допускат\\'

0

#6
Потребителя е офлайн   stefan4087 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 190
  • Регистр: 12.08.08
Цитат(mitio @ Nov 21 2008, 22:41 ) <{POST_SNAPBACK}>
Ей, администраторчетата, много сте ревниви!?!?!
Какво като колегите научат, че има и други форуми на ловна тематика?
В случая става въпрос за сайта .........................................................................

Ще разбива ме ли ...................... СЛРБ?



И тук работи цензурата.Ватер,от теб не то очаквах.Явно всички сте подвластни на управляващите.
Жалко
0

#7
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(stefan4087 @ Dec 10 2008, 00:50 ) <{POST_SNAPBACK}>
И тук работи цензурата.Ватер,от теб не то очаквах.Явно всички сте подвластни на управляващите.
Жалко

Тук в форума има цензура само за обидни / груби / думи, лъжливи обяви и линковете към само един сайт, както и към непочтенни скрити реклами!!! В тази тема са редактирани само грубите думи и линка към същия сайт / както той е направил същото към БГ ЛОВ /!!! Не виждам защо се възмущаваш??? Наслука
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#8
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(vater @ Dec 10 2008, 08:38 ) <{POST_SNAPBACK}>
... лъжливи обяви и линковете към само един сайт, както и към непочтенни скрити реклами!!! В тази тема са редактирани само грубите думи и линка към същия сайт / както той е направил същото към БГ ЛОВ /!!! Не виждам защо се възмущаваш??? Наслука

Въпросът ми в този случай е защо оставяте, тогава БАК-чо /не употребявам заместителя на името му, означаваща дребна порода с изправени уши, защото вече разбрах, че е мръсна дума/с над хиляда такива?!
0

#9
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26370
  • Регистр: 17.02.08
Цитат(желязко @ Dec 10 2008, 09:08 ) <{POST_SNAPBACK}>
Въпросът ми в този случай е защо оставяте, тогава БАК-чо /не употребявам заместителя на името му, означаваща дребна порода с изправени уши, защото вече разбрах, че е мръсна дума/с над хиляда такива?!

Колега, темата тук е друга... но ще ти отговоря за потребителя който питаш... модераторите са направили няколко пъти забележки на лични за спама му, съответно се чистят такива негови постове... Форума не отговаря за договорните отношения между купувача и продавача за сделки по обяви публикувани в БГ ЛОВ. Ние сме препоръчали форумците да използват договор за покупко - продажба на кучета и съответно сме го публикували! Ако имаш други такива въпроси в тази насока, моля да ги задаваш в другата тема където ги обсъждате тези неща, защото ако е тук е спам!!! Наслука
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#10
Потребителя е офлайн   HERZLE 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 2519
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(mitio @ Nov 21 2008, 22:41 ) <{POST_SNAPBACK}>
Какво като колегите научат, че има и други форуми на ловна тематика?

Ми нека научат. Кой ги е спрял? Но не и от страниците на БГ ЛОВ, след като 99 % от потребителите на форум БГ ЛОВ бяха изгонени като мръсни котета от въпросния друг ловен форум!!! И то без каквата и да е основателна причина. Да са им живи и здрави админите и всички които са там, но квото било - било. Можеше двата форума да вървят прекрасно заедно напред, обаче не стана. Така че всеки да си гледа пътя.
Тук, разбира се, всички са ДОБРЕ ДОШЛИ!!!
Публикувано изображение
0

#11
Потребителя е офлайн   желязко 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 765
  • Регистр: 24.03.08
Цитат(vater @ Dec 10 2008, 10:04 ) <{POST_SNAPBACK}>
Колега, темата тук е друга... но ще ти отговоря за потребителя който питаш... модераторите са направили няколко пъти забележки на лични за спама му, съответно се чистят такива негови постове... Форума не отговаря за договорните отношения между купувача и продавача за сделки по обяви публикувани в БГ ЛОВ. Ние сме препоръчали форумците да използват договор за покупко - продажба на кучета и съответно сме го публикували! Ако имаш други такива въпроси в тази насока, моля да ги задаваш в другата тема където ги обсъждате тези неща, защото ако е тук е спам!!! Наслука

Благодаря! Въпросът беше по-скоро риторичен. Ще използвам такива възможности по адрес на БАК-чо и за в бъдеще, за да не забравят потенциалните му клиенти за това, че има договори за тази работа. Аз лично от много години вече не съм му клиент и няма шанс да бъда отново. Приключих със спама тук.
0

#12
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08
има договори но никой не иска да ги попьлва unsure.gif

Дани 0888-514135-
0

#13
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(Джон Хънтър @ Nov 17 2008, 00:49 ) <{POST_SNAPBACK}>
Приятели,мисля че това което се случва в последно време с лова в България премина всякакви граници.Създавайки удобства и сгоди за НЯКОИ обикновенния ловец е подложен на всякакъв род ограничения,забрани и други подобни.Казионната организация на ловците не прави нищо за защита на неговите интереси.Доказателство са и последните изменения в закона за лова.Не мислители че е крайно време да се намери алтернатива на казионната ловна организация?

Джон Хънтър моля те не се обръщай с приятели.Тук приятели в този форум лесно не се печелят
кой ти е приятел,гледам в листата още няма никой,
mitio,също.

цитат от ваш пост:
"Ей, администраторчетата, много сте ревниви!?!?!
Какво като колегите научат, че има и други форуми на ловна тематика?
В случая става въпрос за сайта .........................................................................

Ще разбива ме ли ...................... СЛРБ?"

Какви са Ви предложенията,впрочем какъв Ви е по точно проблема.На такива общи приказки никой няма да
Ви се хване.Това сме го,чували звучите ми като кариерисчета или...
Дайте да видим какво точно ще правите,ако я направите.
Изложете точка по точка какво ще правите с какво по полезни ще бъдете,и с какво ще сте по различни от
СЛРБ
Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#14
Потребителя е офлайн   mitio 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 108
  • Регистр: 12.09.08
Новак, ако си много заинтересуван от въпроса, можеш да поровиш из форумите и да разбереш за какво иде реч. На мен не ми се копира едно и също нещо на няколко места.
В общи линии, поне за мен, желая незвисимост от БЛРС, тъй като същият с нищо не допринася за разитието на ловното дело (да не говорим за вредите и унищожаването на наследената от преди 10-ти материално-техническа база), а с новия закон му се делегират права всящески да спъват прогресивните хора, желаещи да направят нещо ново.
0

#15
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Отлично! Понеже добронамерено напуснах ДРУГИЯ форум и по незнайни за мен причини ми е наложен едномесечен БАН, в следствие на което не мога да си видя личните съобщения, то много се радвам да намеря и тук същата тема със същите хора пишещи в нея.
Ще следя с интерес развитието, надявам се да има такова след Нова година - да се направят срещи и да намерим начин, да защитим правата си!
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#16
Потребителя е офлайн   stefan4087 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 190
  • Регистр: 12.08.08
Цитат(lama69 @ Dec 13 2008, 23:08 ) <{POST_SNAPBACK}>
Отлично! Понеже добронамерено напуснах ДРУГИЯ форум и по незнайни за мен причини ми е наложен едномесечен БАН, в следствие на което не мога да си видя личните съобщения, то много се радвам да намеря и тук същата тема със същите хора пишещи в нея.
Ще следя с интерес развитието, надявам се да има такова след Нова година - да се направят срещи и да намерим начин, да защитим правата си!



Здравей!Явно не съм само аз баннат/едномесечен отпуск/.Явно много ги боли някой,като им казваш истината в очите.Весела Нова година и дано направим нещо след празниците!
0

#17
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
Цитат(stefan4087 @ Dec 21 2008, 21:15 ) <{POST_SNAPBACK}>
Здравей!Явно не съм само аз баннат/едномесечен отпуск/.Явно много ги боли някой,като им казваш истината в очите.Весела Нова година и дано направим нещо след празниците!

Бъди Здрав! Много се забави с БАН-а biggrin.gif . А иначе за мен е голямо удоволствие, да видя тук още един много сериозен и отговорен мъж! А за след празниците уговорката е валидна със пълна сила.

Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#18
Потребителя е офлайн   tiger2000 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 448
  • Регистр: 25.03.08
Цитат(lama69 @ Dec 21 2008, 21:58 ) <{POST_SNAPBACK}>
Бъди Здрав! Много се забави с БАН-а biggrin.gif . А иначе за мен е голямо удоволствие, да видя тук още един много сериозен и отговорен мъж! А за след празниците уговорката е валидна със пълна сила.

брей започваме да се събираме....... biggrin.gif
ама дали ще да е на мляко....... biggrin.gif
TIGER2000 - изборът,който Ви дава предимство

http://www.tiger2000.net
0

#19
Потребителя е офлайн   novak 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3608
  • Регистр: 18.02.08
Цитат(mitio @ Dec 12 2008, 23:39 ) <{POST_SNAPBACK}>
Новак, ако си много заинтересуван от въпроса, можеш да поровиш из форумите и да разбереш за какво иде реч. На мен не ми се копира едно и също нещо на няколко места.
В общи линии, поне за мен, желая незвисимост от БЛРС, тъй като същият с нищо не допринася за разитието на ловното дело (да не говорим за вредите и унищожаването на наследената от преди 10-ти материално-техническа база), а с новия закон му се делегират права всящески да спъват прогресивните хора, желаещи да направят нещо ново.

Порови се и ти колега с същия никнейм съм Тази тема я писах преди година,тя и преди това е дъвкана,но стигнах до убеждението,че от нас нищо не става,след няколко дни ще те попитат какъв ще бъде членския внос,след това ще почне всеки да се прави на най знаещия какво трябва да се прави,и от десет човека
участващи в темата ще има 20-предложения и след някое време затишие всеки си излива товае по клавишите и край.С такива хора какво ще направиш,може би и аз и ти сме като тях или нещо не ни
достига.Давайте засега ще чета от време на време наслука.Предполагам,че съм по мотивиран от теб,
ако се поровиш ще разбереш защо,само ще ти подскажа 4-ри години се съдихме,за отнетата ни територия
противозаконно,и до сега не е разрешен проблема,ще стават все повече и повече безконията и дерибействанията на места и по нагоре,защото както ти намекнах сме си ............................................
След като една асоцияция не можем да си направим толкова време.Докато я няма ще си гласуват и правят
каквото искат.Няма друга цивилизована страна където да не се иска мнението и одобрението на участващите в цирка.Четоха ли ви за новите 50 лв.които ще се събират,ада сте чули къде и кога ще се отчетат събраните средства.Ако е вярно,че има 100 000 ловци колко ще съберат и кога ще се отчетат.
Представи си,че ти кажа регистрирахме асоциация и трябва да има членски внос за да може тя да функциовира и да бъде полезна,какво би ми отговорил,но 50-те лв. ще ги дадеш щеш не щеш.
За колко години биха стигнали членски внос за издръжка на асоциацията ,която би могла да иска поне да се отчетат къде и за какво са изразходвани средствата.Това са 50.000.000 приятелю и никой няма да ти даде отчет.Напротив може и да те глобят и лишат от лов за една година,защото си влезнал в чужда територия за 14 метра без да са установени точно границите след отнемането на територията ти.
Не става въпрос за отстрелян дивеч просто си стоиш на пусия на подходящотно място защото 14 метра по натам е гъста борова гора можи ли гранища на ловна територия да минава през гъста борова гора да се изтрепят ли искат.А бе изобщо простотия и анапхия не ми се пише повече.

Най хубавото куче е това ,което отговаря на вашите изисквания.
0

#20
Потребителя е офлайн   mitio 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 108
  • Регистр: 12.09.08
Заради всичко това, трябва да се съберем и да се обсъди как стоят нещата в момента и какво да се прави за напред.
Сега, като ошушкат народа с тройно повече пари ще му дойде акъла, колко са загрижени от БЛРС за редовия член.
Да не говорим за дадените им права за разпределение на ловната територия и т.н. и т.н. ...
Но-о-о-о ... всеки народ си заслужава управниците. Колото е по-неграмотен народа (неграмотните не знаят да си търсят правата), толкова повече управниците си развяват байрака.
Погледнете, на другото място, какво се случи днес при заверяването на билета за лов.
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни