БГ Лов Форум: Къде е опцията за игнориране на потребители в бг лов - ловен портал. - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Къде е опцията за игнориране на потребители в бг лов - ловен портал.

#21
Guest_djan i_*

  • Група: Гост
Значи, ако Пири е прав, то и на мен от форума ми нямат доверие. По дяволите и аз пиша по съвест а не под диригентска палка. Обаче и други съфорумци тук-там също пишат по съвест. Вместо да ни изгонвате от форума, защо не се опитате да ни убедите че сте прави? Да не се шегувам ли казвате?
0

#22
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 13:30 :

................
Как следва да доказвам че не съм Пири? И защо не докажете че съм Пири, а само ви се струва? Тежестта на доказване не лежи ли върху този, който обвинява безпочвено? Дайте доказателствата за струването, ако обичате, за да мога да разсея вашите съмнения, ако разбира се не си търсите повод да ми наложите бан под някакъв безпочвен повод, какъвто и да бил той!
...................


Например като излезеш от анонимност и си напишеш името, или като публикуваш своя снимка! B)
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#23
Потребителя е офлайн   d.g.g. 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 464
  • Регистр: 17.03.15

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:06 :

Сигурно елементарна проявявам човешка солидарност към поредния изгонен без ясно обяснение. Имам право да си ги творя всякакви, за разлика от правилните съфорумци аз не съм си сложил автоцензура. Те мислят като мен и теб, но са заети да живуркат във форума. Имам чувство, че не се постъпва справедливо. Ти ще си поредния изгонен, помни ми думата. Не се подмазваш достатъчно. Вече отнесе предупреждение нали, за има-няма що. Но преди теб по метода вълка и агнето първо трябва да бъдат изгонени един двама, мисля си че третото място ти е гарантирано. Не се отчайвай, все пак е медал. Бронз. Другите - докога ще сте под мотото преклонена главица остра сабя не сече. Що се касай за Пири - няколко години да пише в това зловонно миниобщество ами това си е героизъм и самоотрицание.

Това в червено е вярно , но ти откъде знаеш ?
Не бе писано никъде във форума , от което следва , че не би трябвало да го знаеш . Което ме кара да се замисля над някои неща :D .
Не съм активен съфорумец и не мисля , че написаното от мен има кой знае каква стойност , така че и да ме баннат ми е все тая . Виж , ако стане форума така , че да не мога да чета обявите като гост , това ще ми е усложнение .
0

#24
Guest_djan i_*

  • Група: Гост
Съфорумец ми пише, че няма да ме изгоните, защото нямате никакво основание. Как да нямате основание - та вие и да имате и да нямате, ще си го измислите. Досега толкова хора сте изгонили, ето ви го основанието. Решавате и го правите. И е отлична идеята ви ала Йозеф Гебелс да карате набедените да пишат че са невинни, като опциите за доказване например за двоен профил са във вас.
0

#25
Guest_djan i_*

  • Група: Гост

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:17 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 13:30 :

................
Как следва да доказвам че не съм Пири? И защо не докажете че съм Пири, а само ви се струва? Тежестта на доказване не лежи ли върху този, който обвинява безпочвено? Дайте доказателствата за струването, ако обичате, за да мога да разсея вашите съмнения, ако разбира се не си търсите повод да ми наложите бан под някакъв безпочвен повод, какъвто и да бил той!
...................


Например като излезеш от анонимност и си напишеш името, или като публикуваш своя снимка! B)/>/>/>

Готов съм да го направя, след като публикувате името и снимката на Пири. За да постна моите име и снимка, за да има какво да се сравнява. Наистина сте като вълка и агнето, нима не сте нагли е точната дума. Инак сте ми кристално ясни - излизам от анонимност и вие казвате - гоним те ето точно този човек е Пири. Не излизам от анонимност - Пири съм. Той нали само Пири е анонимен и всичките анонимни сме Пирита. ВПрочее, нали лично вие изловихте един съфорумец с четири профила пък му се извинявахте после че сте го изловили, а и му предложихте да се напиете по този повод. Ако е така да взема да си направя няколко профила пък да се наливаме. Освен това като изгонихте Пири за не знам кой път, този път за винаги, не писахте да има двоен профил с мен. Защо? Нямахте ли съмнения, че той прилича на мен? Или там бе намерен някакъв друг може би подобен абсурден предлог? Вижте сега логическо мислене - Аз приличам на Пири, обаче Пири не прилича на мен. Следователно аз съм Пири, но ...Пири не съм аз. Радвам се, че не възприех от съобщението на Пири да ви подкрепям във вашата реваншистка дейност след изборното ви фиаско. Хайде измислете си някааква измислена причена и ме баннете. А да ви кажа, причини има, но са скрити. Това приличаш ми на Пири е само един тъп повод. Желая ви успех в дейността по пъдене наред от форума. Няма да съм нито първия, нито последния.
0

#26
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:25 :

Съфорумец ми пише, че няма да ме изгоните, защото нямате никакво основание. Как да нямате основание - та вие и да имате и да нямате, ще си го измислите. Досега толкова хора сте изгонили, ето ви го основанието. Решавате и го правите. И е отлична идеята ви ала Йозеф Гебелс да карате набедените да пишат че са невинни, като опциите за доказване например за двоен профил са във вас.

Пири , пардон djan i (или неговия брат близнак), виж ТУК и стига с празните писаници!
Ако ти стиска, направи го, ако не си изчакай срока! B)
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#27
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:28 :

...................
Готов съм да го направя, след като публикувате името и снимката на Пири. За да постна моите име и снимка, за да има какво да се сравнява. Наистина сте като вълка и агнето, нима не сте нагли е точната дума. Инак сте ми кристално ясни - излизам от анонимност и вие казвате - гоним те ето точно този човек е Пири.


:D :D :D :D :D

И това ако не е САМОПРИЗНАНИЕ ! :lol: :lol: :lol:
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#28
Потребителя е офлайн   Huntermen 

  • Георги Шумков
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 8054
  • Регистр: 21.05.08

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:28 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:17 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 13:30 :

................
Как следва да доказвам че не съм Пири? И защо не докажете че съм Пири, а само ви се струва? Тежестта на доказване не лежи ли върху този, който обвинява безпочвено? Дайте доказателствата за струването, ако обичате, за да мога да разсея вашите съмнения, ако разбира се не си търсите повод да ми наложите бан под някакъв безпочвен повод, какъвто и да бил той!
...................


Например като излезеш от анонимност и си напишеш името, или като публикуваш своя снимка! B)/>/>/>

Готов съм да го направя, след като публикувате името и снимката на Пири. За да постна моите име и снимка, за да има какво да се сравнява. Наистина сте като вълка и агнето, нима не сте нагли е точната дума. Инак сте ми кристално ясни - излизам от анонимност и вие казвате - гоним те ето точно този човек е Пири. Не излизам от анонимност - Пири съм. Той нали само Пири е анонимен и всичките анонимни сме Пирита. ВПрочее, нали лично вие изловихте един съфорумец с четири профила пък му се извинявахте после че сте го изловили, а и му предложихте да се напиете по този повод. Ако е така да взема да си направя няколко профила пък да се наливаме. Освен това като изгонихте Пири за не знам кой път, този път за винаги, не писахте да има двоен профил с мен. Защо? Нямахте ли съмнения, че той прилича на мен? Или там бе намерен някакъв друг може би подобен абсурден предлог?


Пири, на лъжата краката са къси!
Случая, който описваш, е точно обратно на твоето твърдение - той ми се извиняваше и ме караше да му ходя на гости да се "наливаме"! Само, че удари на камък, ама ти няма как да знаеш! B)
НЕ Е ВАЖНО КОЛКО Е ГОЛЯМ ЧОВЕК, ВАЖНО Е КОЛКО МУ Е ГОЛЯМО СЪРЦЕТО !
0

#29
Guest_djan i_*

  • Група: Гост

Виж мнениетоd.g.g. написа на 22.11.2017 - 16:22 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:06 :

Сигурно елементарна проявявам човешка солидарност към поредния изгонен без ясно обяснение. Имам право да си ги творя всякакви, за разлика от правилните съфорумци аз не съм си сложил автоцензура. Те мислят като мен и теб, но са заети да живуркат във форума. Имам чувство, че не се постъпва справедливо. Ти ще си поредния изгонен, помни ми думата. Не се подмазваш достатъчно. Вече отнесе предупреждение нали, за има-няма що. Но преди теб по метода вълка и агнето първо трябва да бъдат изгонени един двама, мисля си че третото място ти е гарантирано. Не се отчайвай, все пак е медал. Бронз. Другите - докога ще сте под мотото преклонена главица остра сабя не сече. Що се касай за Пири - няколко години да пише в това зловонно миниобщество ами това си е героизъм и самоотрицание.

Това в червено е вярно , но ти откъде знаеш ?
Не бе писано никъде във форума , от което следва , че не би трябвало да го знаеш . Което ме кара да се замисля над някои неща :D/> .
Не съм активен съфорумец и не мисля , че написаното от мен има кой знае каква стойност , така че и да ме баннат ми е все тая . Виж , ако стане форума така , че да не мога да чета обявите като гост , това ще ми е усложнение .

Мисля, че във форума го има а освен това си наречен и лъжец. Явно не си прочел таз висока титла.
0

#30
Guest_djan i_*

  • Група: Гост

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:34 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:28 :

...................
Готов съм да го направя, след като публикувате името и снимката на Пири. За да постна моите име и снимка, за да има какво да се сравнява. Наистина сте като вълка и агнето, нима не сте нагли е точната дума. Инак сте ми кристално ясни - излизам от анонимност и вие казвате - гоним те ето точно този човек е Пири.


:D/>/> :D/>/> :D/>/> :D/>/> :D/>/>

И това ако не е САМОПРИЗНАНИЕ ! :lol:/>/> :lol:/>/> :lol:/>/>

АМИ НЕ, НЕ Е САМОПРИЗНАНИЕ, ПРОСТО СЪМ ЯСЕН, ЧЕ ПРЕД НИЩО НЯМА ДА СЕ СПРЕТЕ И ЧЕ ИСТИНАТА ЧЕ НЕ СЪМ ПИРИ ВАС НЕ ВИ УСТРОЙВА. ПРОСТО ТРЯБВА ДА СЪМ ПОРЕДНИЯ ИЗГОНЕН И ТОЗ ПЪТ СТЕ РЕШИЛИ ДА ИЗПЪЛНИТЕ ТАЗ ГАДОРИЙКА.
ДОКАЖЕТЕ, ЧЕ СЪМ ПИРИ. ЧАКАМ. СКАЛЪПЕТЕ НЯКАКВИ ФАЛШИВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА. МЪЧНОТИИТЕ ВИ ИДВАТ ОТ ТОВА, ЧЕ ЗА РАЗЛИКА ОТ ПИРИ И ПОВЕЧЕТО ИЗГОНЕНИ ОТ ФОРУМА МЕН АМА ВЪОБЩЕ НЕ МА КАСАЕ ДАЛИ ЩЕ МЕ ИЗГОНИТЕ ИЛИ НЯМА ДА ГО НАПРАВИТЕ. СМЕШНИ СТЕ МИ С ЦЯЛАТА ВИ КАУЗА ПО ИЗГОНВАНИЯТА.
0

#31
Guest_djan i_*

  • Група: Гост

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:39 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:28 :

Виж мнениетоHuntermen написа на 22.11.2017 - 16:17 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 13:30 :

................
Как следва да доказвам че не съм Пири? И защо не докажете че съм Пири, а само ви се струва? Тежестта на доказване не лежи ли върху този, който обвинява безпочвено? Дайте доказателствата за струването, ако обичате, за да мога да разсея вашите съмнения, ако разбира се не си търсите повод да ми наложите бан под някакъв безпочвен повод, какъвто и да бил той!
...................


Например като излезеш от анонимност и си напишеш името, или като публикуваш своя снимка! B)/>/>/>/>/>/>

Готов съм да го направя, след като публикувате името и снимката на Пири. За да постна моите име и снимка, за да има какво да се сравнява. Наистина сте като вълка и агнето, нима не сте нагли е точната дума. Инак сте ми кристално ясни - излизам от анонимност и вие казвате - гоним те ето точно този човек е Пири. Не излизам от анонимност - Пири съм. Той нали само Пири е анонимен и всичките анонимни сме Пирита. ВПрочее, нали лично вие изловихте един съфорумец с четири профила пък му се извинявахте после че сте го изловили, а и му предложихте да се напиете по този повод. Ако е така да взема да си направя няколко профила пък да се наливаме. Освен това като изгонихте Пири за не знам кой път, този път за винаги, не писахте да има двоен профил с мен. Защо? Нямахте ли съмнения, че той прилича на мен? Или там бе намерен някакъв друг може би подобен абсурден предлог?


Пири, на лъжата краката са къси!
Случая, който описваш, е точно обратно на твоето твърдение - той ми се извиняваше и ме караше да му ходя на гости да се "наливаме"! Само, че удари на камък, ама ти няма как да знаеш! B)/>/>/>

Като ме наричаш Пири лъжеш. Чел съм ви някъде сапунения сериал. Да ти дам ли линк, как и ти искаше да пийнеш. Темата е доста старичка, но до няколко дни ще ти я изнамеря, имаше някакво странно име. Опс още едно основание да бъда изгонен от форума.

не е ли време форумните хиени да се нахвърлят към мен - Чичи Гоши какво ще изрази по въпроса? Много мъж а притихна. Владо Вталения също има дарба, а пък Хънт-ицея е изключителен ерудит. :-)
0

#32
Guest_djan i_*

  • Група: Гост
Собственика ми разглежда профила. Надявам се да не "открие", че съм Пири, защото откритието ще бъде неистинско. Защо просто не ми каже, че не желае да пиша във форума. Веднага ще напусна. Защо трябва да бъда оплюван че съм Пири. Но все пак, по-срамно би било да бъда оплюван че съм агент Петров.
0

#33
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 17:09 :

Собственика ми разглежда профила. Надявам се да не "открие", че съм Пири, защото откритието ще бъде неистинско. Защо просто не ми каже, че не желае да пиша във форума. Веднага ще напусна. Защо трябва да бъда оплюван че съм Пири. Но все пак, по-срамно би било да бъда оплюван че съм агент Петров.

Наложено ти е наказание "Преглед от модератор преди публикуване". Причината е наводнението от безмислени постове във форума и правене на спам!

Срока тече! Като свърши времето ще бъде наложен БАН!

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#34
Guest_djan i_*

  • Група: Гост
Не съм Пири. Нямате никакви доказателства, че съм Пири и е редно да си измислите друга причина да ме изгоните от форума или просто да кажете, че не желаете да пиша във форума.
0

#35
Потребителя е офлайн   d.g.g. 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 464
  • Регистр: 17.03.15

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:40 :

Виж мнениетоd.g.g. написа на 22.11.2017 - 16:22 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 16:06 :

Сигурно елементарна проявявам човешка солидарност към поредния изгонен без ясно обяснение. Имам право да си ги творя всякакви, за разлика от правилните съфорумци аз не съм си сложил автоцензура. Те мислят като мен и теб, но са заети да живуркат във форума. Имам чувство, че не се постъпва справедливо. Ти ще си поредния изгонен, помни ми думата. Не се подмазваш достатъчно. Вече отнесе предупреждение нали, за има-няма що. Но преди теб по метода вълка и агнето първо трябва да бъдат изгонени един двама, мисля си че третото място ти е гарантирано. Не се отчайвай, все пак е медал. Бронз. Другите - докога ще сте под мотото преклонена главица остра сабя не сече. Що се касай за Пири - няколко години да пише в това зловонно миниобщество ами това си е героизъм и самоотрицание.

Това в червено е вярно , но ти откъде знаеш ?
Не бе писано никъде във форума , от което следва , че не би трябвало да го знаеш . Което ме кара да се замисля над някои неща :D/>/> .
Не съм активен съфорумец и не мисля , че написаното от мен има кой знае каква стойност , така че и да ме баннат ми е все тая . Виж , ако стане форума така , че да не мога да чета обявите като гост , това ще ми е усложнение .

Мисля, че във форума го има а освен това си наречен и лъжец. Явно не си прочел таз висока титла.

Не, във форума го няма . Има го в съобщение от администратора до мен и.... в едно , ама само в едно ЛС :D . Изпратено от мен до .... :D
Не съм наречен лъжец , а че ще бъда такъв " АКО" продължавам да твърдя еди какво си . Писах мнетието си по този повод .
0

#36
Guest_djan i_*

  • Група: Гост
Ами сигурно предупрежденията ти са ЯВНО повече от едно, като го намеря в темите ще ти го пратя като линк. и СПРЯМО МЕН ДНЕС ИМАШЕ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ НА ЛИЧНИ И В ТЕМАТА.

Обръщам се към собственика и модераторите, че е нечестно да доказвам че не съм Пири или който и да било. Ваше задължение е ако някой има двоен профил да представите пред форума доказателствата, ако имате въобще такива. Ако нямате, честно е да не ме тормозите. По кое от правилата във форума може да искате от мен невъзможни за доказване неща. Това е пълен абсурд.
Проблем било че съм дал линк, ами то любимото ви Георги Петров непрекъснато дава линкове. Или кучи син ама ваш, по перифраза от един американски лаф.
0

#37
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
А бе,вий най - накрая ,не разбрахте ли ,че аз съм пири ?!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#38
Guest_djan i_*

  • Група: Гост

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 22.11.2017 - 17:52 :

А бе,вий най - накрая ,не разбрахте ли ,че аз съм пири ?!

Едва ли си и ти. Вместо да се приведе съфорумеца Петров в порядък като профила му бъде направен да може който иска кат мен да го игнорира, в негова защита се подема акция срещу мен, без никакви доказателства. Да ме пъдят не ма интересува.
0

#39
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 14:26 :

Агент Петров, гледам че има едно плавно преливане из темите между вас и вашия собственик, а също така чета, че сте ме разкрили като Пири. Бихте ли представили доказателства, убеден съм че нямате такива и успешно изпълнявате поредната недостойна задачка. Агент Петров, докажете, например че нямате двоен профил, ама без съдействието на собственика ви. За да разберете колко е антилогичен ултиматума към мен. Нека всеки съфорумец се постави на мое място, с изключение на тези протежета дето нямат съвест. Скоро ще оспамят темата по команда или по интуиция, родена от техните душици. Също така, до кага мислите да се занимавате да вършите мръсната работа на форума? Отдава ви се без спорене, но не ви ли писна?

Не , не си piri , ти си Али Ръза и направи за норматив форума в турски сериал , а аз не съм Георги Петров, и не съм агент , аз съм магнит за луди .
Вече ми изтече давността и мога да ти кажа , че през 1999год. съм бил в ануража на Бил Клинтън, но не с код 007 , а с маАлко повечко цифрички и някои непонятни и невъзможни за теб неща , за мен не са проблем . :idea:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#40
Guest_djan i_*

  • Група: Гост

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 22.11.2017 - 17:13 :

Виж мнениетоdjan i написа на 22.11.2017 - 17:09 :

Собственика ми разглежда профила. Надявам се да не "открие", че съм Пири, защото откритието ще бъде неистинско. Защо просто не ми каже, че не желае да пиша във форума. Веднага ще напусна. Защо трябва да бъда оплюван че съм Пири. Но все пак, по-срамно би било да бъда оплюван че съм агент Петров.

Наложено ти е наказание "Преглед от модератор преди публикуване". Причината е наводнението от безмислени постове във форума и правене на спам!

Срока тече! Като свърши времето ще бъде наложен БАН!

Наслука.

Срока тече! Като свърши времето ще бъде наложен БАН! Това показва вашето категорично решение. На вас не ви трябват доказателства. На вас ви трябва да ми наложите затваряне на клавиатурата - бан.
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни