БГ Лов Форум: Фен клуб CRVENA ZASTAVA - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (13 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Фен клуб CRVENA ZASTAVA За феновете на сръбкините

#41
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09
Колеги това оръжие може ли да се закупи от тука? http://www.zastava-a...erska-pu?ka-m07
0

#42
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоhuido san написа на 21.09.2014 - 11:45 :

Вече мога да се похваля и с перфектното представяне на новата ми Застава М70 - 9,3x62 и бързомер Бушнел TRS25 прилагам мишената от прострелката на бързомера от стойка, разстояние 50м, патрони Геко ТМ. Малко се лутах нагоре, надолу по мишената, но в крайна сметка основната група е повече от задоволителна !
Прикрепен файл Picture 001.jpgПрикрепен файл Picture 004.jpg

Прекрасна група колега, много слука да имаш с заставата. :)

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 21.09.2014 - 13:52 :

Колеги това оръжие може ли да се закупи от тука? http://www.zastava-a...erska-pu?ka-m07

Мисля, че не може, но дори и да намериш и да си я купиш това е военно оръжие не ловно, ще можеш да я ползваш само на стрелбище не и на лов (за лов разгледай там дето пише "Civilian program") а иначе пушкалото е много яко, а за какво си се ориентирал/а точно към това оръжие?
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#43
Потребителя е офлайн   suzi1973 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 1486
  • Регистр: 23.02.09

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 21.09.2014 - 16:26 :

Виж мнениетоhuido san написа на 21.09.2014 - 11:45 :

Вече мога да се похваля и с перфектното представяне на новата ми Застава М70 - 9,3x62 и бързомер Бушнел TRS25 прилагам мишената от прострелката на бързомера от стойка, разстояние 50м, патрони Геко ТМ. Малко се лутах нагоре, надолу по мишената, но в крайна сметка основната група е повече от задоволителна !
Прикрепен файл Picture 001.jpgПрикрепен файл Picture 004.jpg

Прекрасна група колега, много слука да имаш с заставата. Публикувано изображение

Виж мнениетоsuzi1973 написа на 21.09.2014 - 13:52 :

Колеги това оръжие може ли да се закупи от тука? http://www.zastava-a...erska-pu?ka-m07

Мисля, че не може, но дори и да намериш и да си я купиш това е военно оръжие не ловно, ще можеш да я ползваш само на стрелбище не и на лов (за лов разгледай там дето пише "Civilian program") а иначе пушкалото е много яко, а за какво си се ориентирал/а точно към това оръжие?
Прецизна стрелба по мишени на различни дистанции.От каде можем да разберем дали имаме право да го закупим и цена
0

#44
Потребителя е офлайн   TamplieR 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 131
  • Регистр: 20.09.09
Здравейте колеги! Спрял съм се на болтова карабина Застава М70 с мерници батю,може ли мнения за нея ,плюсове и минуси ! Поздрави и наслука.
0

#45
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоTamplieR написа на 10.10.2014 - 22:55 :

Здравейте колеги! Спрял съм се на болтова карабина Застава М70 с мерници батю,може ли мнения за нея ,плюсове и минуси ! Поздрави и наслука.

Отличен избор цена-качество сигурен съм, че няма да съжаляваш, има 60 см. цев освен ако не решиш вземеш "Fullstock" там цевта е 51 см. а иначе си има и плюсове и минуси като всяко оръжие. Питай какво точно те интересува да споделим опита си с теб, и да питам към кой калибър си се насочил?
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#46
Потребителя е офлайн   TamplieR 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 131
  • Регистр: 20.09.09

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 10.10.2014 - 23:31 :

Виж мнениетоTamplieR написа на 10.10.2014 - 22:55 :

Здравейте колеги! Спрял съм се на болтова карабина Застава М70 с мерници батю,може ли мнения за нея ,плюсове и минуси ! Поздрави и наслука.

Отличен избор цена-качество сигурен съм, че няма да съжаляваш, има 60 см. цев освен ако не решиш вземеш "Fullstock" там цевта е 51 см. а иначе си има и плюсове и минуси като всяко оръжие. Питай какво точно те интересува да споделим опита си с теб, и да питам към кой калибър си се насочил?



Калибъра е 30-06 ,гледах я в сайта на guns.bg ,мисля ,че той беше на оръжейните магазини ВИП .Тази ,която беше в сайта е с 60 см. цев, Интересува ме качеството на затвора ,на цевта ,колко канална е цевта ,всяко нещо за нея ще е от значение ,че от гладкоцевни разбирам като цяло,но ще ми е първа карабина и съм много бос в тая тема. Бях се насочил към автоматична ,но болта си е класика.а и с тренировки всичко се постига ! Мерси предварително и наслука!
0

#47
Потребителя е офлайн   TamplieR 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 131
  • Регистр: 20.09.09
Днес бях във Випа, препоръчват ми да си взема вместо Застава М70 , ЧЗ 550 стандарт! И тя е хубава пушка ,но нещо към тая застава ме тегли ! Хареса ми много изработката на приклада ,мерния прибор е задоволителен и по ясно го виждам от на ЧЗ-то ! Човека от Випа ми каза,че за Заставата монтажа на оптиката бил към 400 лева само той!Кашата в главата ми става още по голяма :) !
0

#48
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоTamplieR написа на 13.10.2014 - 14:09 :

Днес бях във Випа, препоръчват ми да си взема вместо Застава М70 , ЧЗ 550 стандарт! И тя е хубава пушка ,но нещо към тая застава ме тегли ! Хареса ми много изработката на приклада ,мерния прибор е задоволителен и по ясно го виждам от на ЧЗ-то ! Човека от Випа ми каза,че за Заставата монтажа на оптиката бил към 400 лева само той!Кашата в главата ми става още по голяма :)/>/> !
Здравей колега, и аз гледах ЧЗ ама Заставата по ме кефеше, а иначе болта върви гладко в началото докато е нова малко по трудно но след малко презареждания детайлите се напасват и след това върви много леко и гладко, има леко хлопане, но в никакъв случай не е дразнещо това е Mauser затвор доказал се през годините, оксидацията както казах е добра, мерните прибори са добри и удобни с възможност за регулиране, дървенията на новите също е добра, че старото производство бяха малко недодялани, при стрелба има мек откат, дава добри групи на 100 метра под 3 см. За монтажите са те метнали да има и за тия пари ма на дали някой би го купил, моят е от две части уивър бази купени от випа 60 лв. монтажните пръстени са ми някакви американски с едни ушета (бързи или как им казват) от страни дето се свалят без да губи прострелката 90 лв. или общо 150 лв. има и вариант две с цяла уивър база на цени от 100 до 160 горе долу еднакви само са на различни родни производители (отлична изработка) пръстените, които решиш също варират от 80-90 по евтини до 200-300 маркови на според чергата, назад в темата има снимки на видове монтажи има го и моя има и предлаганите от БГ производителите, колко нареза има цевта не зная, но ако настояваш, ще видя и ще пиша, както казах аз съм много доволен и не бих я заменил за друга, взимай смело. Поздрави и успех с покупката
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#49
Потребителя е офлайн   GARCHO 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 589
  • Регистр: 13.01.12
:automatic-weapon: :thumbsup:

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 13.10.2014 - 16:24 :

Виж мнениетоTamplieR написа на 13.10.2014 - 14:09 :

Днес бях във Випа, препоръчват ми да си взема вместо Застава М70 , ЧЗ 550 стандарт! И тя е хубава пушка ,но нещо към тая застава ме тегли ! Хареса ми много изработката на приклада ,мерния прибор е задоволителен и по ясно го виждам от на ЧЗ-то ! Човека от Випа ми каза,че за Заставата монтажа на оптиката бил към 400 лева само той!Кашата в главата ми става още по голяма :)/>/>/> !
Здравей колега, и аз гледах ЧЗ ама Заставата по ме кефеше, а иначе болта върви гладко в началото докато е нова малко по трудно но след малко презареждания детайлите се напасват и след това върви много леко и гладко, има леко хлопане, но в никакъв случай не е дразнещо това е Mauser затвор доказал се през годините, оксидацията както казах е добра, мерните прибори са добри и удобни с възможност за регулиране, дървенията на новите също е добра, че старото производство бяха малко недодялани, при стрелба има мек откат, дава добри групи на 100 метра под 3 см. За монтажите са те метнали да има и за тия пари ма на дали някой би го купил, моят е от две части уивър бази купени от випа 60 лв. монтажните пръстени са ми някакви американски с едни ушета (бързи или как им казват) от страни дето се свалят без да губи прострелката 90 лв. или общо 150 лв. има и вариант две с цяла уивър база на цени от 100 до 160 горе долу еднакви само са на различни родни производители (отлична изработка) пръстените, които решиш също варират от 80-90 по евтини до 200-300 маркови на според чергата, назад в темата има снимки на видове монтажи има го и моя има и предлаганите от БГ производителите, колко нареза има цевта не зная, но ако настояваш, ще видя и ще пиша, както казах аз съм много доволен и не бих я заменил за друга, взимай смело. Поздрави и успех с покупката

0

#50
Потребителя е офлайн   TamplieR 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 131
  • Регистр: 20.09.09
Абе май ще е Заставата :) някой притежава ли такава пушка Застава М70 с мерник батю или поне да е стрелял с нея???
0

#51
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоTamplieR написа на 14.10.2014 - 15:08 :

Абе май ще е Заставата :)/> някой притежава ли такава пушка Застава М70 с мерник батю или поне да е стрелял с нея???

Пушките са абсолютно еднакви разликата е само в мерните прибори, иначе не съм виждал на живо Застава с батю мерник, аз така или иначе не ги ползвам тъй като имам оптика, та щом ще слагаш оптичен прибор не мисля, че е от значение какви ще са ако не се ползват, хубаво е, че Заставата има и при обилен снеговалеж или гъста мъгла мога да махна оптиката и да ги ползвам, което до сега не ми се е случвало, та с каквито и мерни прибори да е вземеш не е от голямо значение според мен. Прикладвай в магазина и с двата вида мерници и кое ти лепне взимай то разликата в цената не е кой знае каква. Успех
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#52
Потребителя е офлайн   TamplieR 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 131
  • Регистр: 20.09.09

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 14.10.2014 - 16:33 :

Виж мнениетоTamplieR написа на 14.10.2014 - 15:08 :

Абе май ще е Заставата :)/>/> някой притежава ли такава пушка Застава М70 с мерник батю или поне да е стрелял с нея???

Пушките са абсолютно еднакви разликата е само в мерните прибори, иначе не съм виждал на живо Застава с батю мерник, аз така или иначе не ги ползвам тъй като имам оптика, та щом ще слагаш оптичен прибор не мисля, че е от значение какви ще са ако не се ползват, хубаво е, че Заставата има и при обилен снеговалеж или гъста мъгла мога да махна оптиката и да ги ползвам, което до сега не ми се е случвало, та с каквито и мерни прибори да е вземеш не е от голямо значение според мен. Прикладвай в магазина и с двата вида мерници и кое ти лепне взимай то разликата в цената не е кой знае каква. Успех



Заводски мерника трябва да е до 100 метра нали ,от там натаък просто трябва да видя кои патрони ще й харесат ! някакви препоръки за патрони на първо време ,който примерно застава М 70 си ги харесва и прави хубава група ! Аз тази година ще ловувам с нея само на механичен мерник,а догодина вече може и един бързомерец да й сложа! Поздрави и наслука
0

#53
Потребителя е офлайн   Angel Donchev 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 55
  • Регистр: 28.03.14

Виж мнениетоTamplieR написа на 13.10.2014 - 14:09 :

Днес бях във Випа, препоръчват ми да си взема вместо Застава М70 , ЧЗ 550 стандарт! И тя е хубава пушка ,но нещо към тая застава ме тегли ! Хареса ми много изработката на приклада ,мерния прибор е задоволителен и по ясно го виждам от на ЧЗ-то ! Човека от Випа ми каза,че за Заставата монтажа на оптиката бил към 400 лева само той!Кашата в главата ми става още по голяма :)/> !


Най-накрая да чуя че и във ВИП-а са дали един обективен и точен съвет.
Сносна цяла уивър база за Застава произведена в България, плюс единствените заслужаващи си монтажи (на Рекнагел) са точно към 400 лв.
Единичните бази, действително са 60 лв., но поставят сериозни ограничения в монтирането на оптика и обикновено тя идва твърде далеч от окото. А и нали пак трябва монтаж. Т.е., тук говорим за около 300 лв общо. Друго неудобство на единичните бази е че трудно се подравняват абсолютно точно една към друга с всички негативни последствия, до които това може да доведе.
За швенк монтажи за Застава мисля че няма смисъл да коментирам.

При CZ изборът имаш избор от цели и единични монтажи, български и чешки, като се вместваш в 120-220 лв.
Според мен, най-добре е цял монтаж с възможност за местене на предния пръстен, като българският вариан въобще не е лош като цена-качество.

За батьо мерниците, според мен е пълно недоразумение да сложиш такива на 600 мм цев, ама сигурно от Застава знаят по-добре.
Принципно, прицелването с батьо е по-бързо и закрива по-малко от целта.
Пробвай, защото е строго индивидуално.
Виж, CZ имат един вариант батьо с 520 мм цев и ако поприкладваш с нея може би освен разлика батьо/обикновени мерници, ще усетиш и разлика в маневреността и баланса на оръжието, сравнени със стандартни 600мм цеви.

Не ме разбирай погрешно, не давам съвети купувай Застава или купувай CZ.
В крайна сметка, изборът си е изцяло твой!

Поздрави и успех!
0

#54
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13
ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ КОЛЕГИТЕ ДА НЕ МИ СПАМЯТ ТЕМАТА С ИНФОРМАЦИЯ И ПРЕДИМСТВА НА ДРУГИ МАРКИ, АКО НЯКОЙ ГО ИНТЕРЕСУВА ДРУГА МАРКА ИЛИ СЕ КОЛЕБАЕ КОЯ ДА ИЗБЕРЕ ДА СИ ПУСНЕ ТЕМА В РАЗДЕЛ "НАРЕЗНО" ИЛИ АКО ГО ИНТЕРЕСУВА КОНКРЕТЕН МОДЕЛ ДА ПИТА В КОНКРЕТНИЯ КЛУБ, И МЕН НЕ МИ ХАРЕСВАТ ДОСТА ОРЪЖИЯ, НО НЕ СПАМЯ И НЕ ВЪЗХВАЛЯВАМ ДРУГИ В КЛУБНИТЕ ИМ ТЕМИ. БЛАГОДАРЯ ВИ (към модовете, умишлено съм писал с големи бикви не се карам просто искам да се вижда по ясно)
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#55
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоTamplieR написа на 15.10.2014 - 09:07 :

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 14.10.2014 - 16:33 :

Виж мнениетоTamplieR написа на 14.10.2014 - 15:08 :

Абе май ще е Заставата :)/>/>/> някой притежава ли такава пушка Застава М70 с мерник батю или поне да е стрелял с нея???

Пушките са абсолютно еднакви разликата е само в мерните прибори, иначе не съм виждал на живо Застава с батю мерник, аз така или иначе не ги ползвам тъй като имам оптика, та щом ще слагаш оптичен прибор не мисля, че е от значение какви ще са ако не се ползват, хубаво е, че Заставата има и при обилен снеговалеж или гъста мъгла мога да махна оптиката и да ги ползвам, което до сега не ми се е случвало, та с каквито и мерни прибори да е вземеш не е от голямо значение според мен. Прикладвай в магазина и с двата вида мерници и кое ти лепне взимай то разликата в цената не е кой знае каква. Успех



Заводски мерника трябва да е до 100 метра нали ,от там натаък просто трябва да видя кои патрони ще й харесат ! някакви препоръки за патрони на първо време ,който примерно застава М 70 си ги харесва и прави хубава група ! Аз тази година ще ловувам с нея само на механичен мерник,а догодина вече може и един бързомерец да й сложа! Поздрави и наслука

Да колега заводски е простреляна на 100 метра, аз ги вкарвах в група от 10-15 см. в средата на лист А4 на 100 м. Моята най харесва Геко Експрес, както и на един колега и тя, Селиер и Белот не се понасят с Застава нещо така, че не те съветвам, пробвах и Федерал и Уинчестър също е добре, но Геко-то най добре и идва. За монтажа пак ще кажа, бази на Рекнагел от две части 60 лв. гледам по ловните канали се ползват предимно те, но в БГ не са на почит, цяла база на Армстунинг цена 160 лв. цяла база на ВАЯ цена 140 лв. цяла база произведена от оръжейник в гр. Белоградчик цена 100 лв. всички споменати са с отлично качество само са на различни цени, за монтажни пръстени има като моите 90 лв. има на IOR 160 лв. има и Рекнагел на 260 лв. та имаш избор да комбинираш на според парите. За всяка една карабина независимо от модела и марката монтажа е скъп. Поздрави
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#56
Потребителя е офлайн   TamplieR 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 131
  • Регистр: 20.09.09
Колега ще я взимам тази Застава :) Но ще помагаш след време за монтажите ,като им дойде времето ,че и там е една тъмна Индия :)) Поздрави и наслука :) :001_005:
0

#57
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоTamplieR написа на 15.10.2014 - 15:16 :

Колега ще я взимам тази Застава :)/> Но ще помагаш след време за монтажите ,като им дойде времето ,че и там е една тъмна Индия :)/>) Поздрави и наслука :)/> :001_005:/>

Имам снимки на монтажи за Застава, ще ти пратя детайлни на моя, ще ти пратя и други видове на колеги с оптики с бързомери всички тествани в времето и на различни цени, ще прецениш кое ти харесва допада ще помагам и аз и колегите кой с каквото може и така, действай с пушката и да се похвалиш като я вземеш. Поздрави и успех ;)
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#58
Потребителя е офлайн   Angel Donchev 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 55
  • Регистр: 28.03.14

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 15.10.2014 - 14:45 :

ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ КОЛЕГИТЕ ДА НЕ МИ СПАМЯТ ТЕМАТА С ИНФОРМАЦИЯ И ПРЕДИМСТВА НА ДРУГИ МАРКИ, АКО НЯКОЙ ГО ИНТЕРЕСУВА ДРУГА МАРКА ИЛИ СЕ КОЛЕБАЕ КОЯ ДА ИЗБЕРЕ ДА СИ ПУСНЕ ТЕМА В РАЗДЕЛ "НАРЕЗНО" ИЛИ АКО ГО ИНТЕРЕСУВА КОНКРЕТЕН МОДЕЛ ДА ПИТА В КОНКРЕТНИЯ КЛУБ, И МЕН НЕ МИ ХАРЕСВАТ ДОСТА ОРЪЖИЯ, НО НЕ СПАМЯ И НЕ ВЪЗХВАЛЯВАМ ДРУГИ В КЛУБНИТЕ ИМ ТЕМИ. БЛАГОДАРЯ ВИ (към модовете, умишлено съм писал с големи бикви не се карам просто искам да се вижда по ясно)


Колега, нещо много жестоко си се объркал!
Да си фен на нещо не означава да загубиш обективната си преценка за него.
Ако целта на темата ТИ е единствено и само да възхвалява предимства, като се крие и изопачава информация, то тогава темата ТИ е не само безполезна, но и вредна.

За да стане някой фен на нещо, трябва предварително да е запознат както с предимствата, така и с недостатъците, за да е подготвен и да няма после "малка бях, излъгах се".
Та, ако ще създаваш фен клуб на Застава, преосмисли си подхода и не раздавай с лека река препоръки и информация, в която не си убеден.

Накрая, просто за информация, от осем години на едро ловувам само със Застава м70 308 Win.
Харесвам си пушката до такава степен, че до момента съм дал за монтажи, оптика и бързомерец четири пъти повече от продажната стойност на оръжието като ново.
Видям съм какво ли не по нея, познавам "кътните зъби" на оръжието, преценил съм предимства и недостатъци и .......... и съм фен .........
........ но не и заблуден!

Желая успех и много слука!
0

#59
Потребителя е офлайн   momcho2000 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1325
  • Регистр: 08.08.13

Виж мнениетоAngel Donchev написа на 15.10.2014 - 17:39 :

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 15.10.2014 - 14:45 :

ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ КОЛЕГИТЕ ДА НЕ МИ СПАМЯТ ТЕМАТА С ИНФОРМАЦИЯ И ПРЕДИМСТВА НА ДРУГИ МАРКИ, АКО НЯКОЙ ГО ИНТЕРЕСУВА ДРУГА МАРКА ИЛИ СЕ КОЛЕБАЕ КОЯ ДА ИЗБЕРЕ ДА СИ ПУСНЕ ТЕМА В РАЗДЕЛ "НАРЕЗНО" ИЛИ АКО ГО ИНТЕРЕСУВА КОНКРЕТЕН МОДЕЛ ДА ПИТА В КОНКРЕТНИЯ КЛУБ, И МЕН НЕ МИ ХАРЕСВАТ ДОСТА ОРЪЖИЯ, НО НЕ СПАМЯ И НЕ ВЪЗХВАЛЯВАМ ДРУГИ В КЛУБНИТЕ ИМ ТЕМИ. БЛАГОДАРЯ ВИ (към модовете, умишлено съм писал с големи бикви не се карам просто искам да се вижда по ясно)


Колега, нещо много жестоко си се объркал!
Да си фен на нещо не означава да загубиш обективната си преценка за него.
Ако целта на темата ТИ е единствено и само да възхвалява предимства, като се крие и изопачава информация, то тогава темата ТИ е не само безполезна, но и вредна.

За да стане някой фен на нещо, трябва предварително да е запознат както с предимствата, така и с недостатъците, за да е подготвен и да няма после "малка бях, излъгах се".
Та, ако ще създаваш фен клуб на Застава, преосмисли си подхода и не раздавай с лека река препоръки и информация, в която не си убеден.

Накрая, просто за информация, от осем години на едро ловувам само със Застава м70 308 Win.
Харесвам си пушката до такава степен, че до момента съм дал за монтажи, оптика и бързомерец четири пъти повече от продажната стойност на оръжието като ново.
Видям съм какво ли не по нея, познавам "кътните зъби" на оръжието, преценил съм предимства и недостатъци и .......... и съм фен .........
........ но не и заблуден!

Желая успех и много слука!

Не си ме разбрал Заставата има и минуси и плюсове, ако решиш пиши за нея а не за чз има друга тема дето може да е коментирате и никой не подвеждам с нищо също като теб споделям личен опит и много ровене и четене и също така и обмяна на опит и мнения с братята сърби. Поздрави
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!
0

#60
Потребителя е офлайн   Angel Donchev 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 55
  • Регистр: 28.03.14

Виж мнениетоmomcho2000 написа на 15.10.2014 - 18:25 :

Не си ме разбрал Заставата има и минуси и плюсове, ако решиш пиши за нея а не за чз има друга тема дето може да е коментирате и никой не подвеждам с нищо също като теб споделям личен опит и много ровене и четене и също така и обмяна на опит и мнения с братята сърби. Поздрави


Напротив, ти не си ме разбрал!
Намесването на ЧЗ дойде от това, което са му казали на колегата TamplieR във ВИП-а за монтажите, което в случая е напълно обективно и правилно.
И на мен не ми харесва, че за ЧЗ изборът е много по-голям в сравнение с при Застава, но е факт!
Всеки, които купува Застава и има намерение да монтира оптични прибори, трябва да знае че само за база ще даде колкото за целия монтаж на ЧЗ. Да сложи от тая страна и другите недостатъци на Застава, да сложи от другата всички недостатъци на ЧЗ, да поприкладва и с двете оръжия и САМ да си реши.
И за да го направи най-правилно трябва да има вярна информация, че дори и ако тя е придобита чрез волно или неволно сравняване с други оръжия и марки.

С риск да се повторя, единични уивър бази са подходящи единствено ако се монтира бързомерец и то в дълъг вариант, или къси бързомерци монтирани на една от двете бази.
Шансът с оптика да стане удобно е минимален и резултатът е спукани вежди и/или изпуснати животни
0

Сподели темата:


  • (13 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни