Финален турнир „Свети Хуберт“ 2013 за купата на НЛРС-СЛРБ
На 28.09.2013г. в гр. Исперих се състоя финалната фаза на киноложките турнири за ловци с кучета работещи със стойка „Свети Хуберт“ за купата на НЛРС-СЛРБ - 115г. На финала участваха класираните ловци от регионалните фази в гр. Нова Загора, гр. Шумен, гр. Панагюрище и с. Чупрене. Домакините от ЛРС Исперих бяха осигурили отлични терени за състезанието, както и всичко необходимо за нуждите на ловците и ловните им кучета. Съдийския състав бе от листите на НЛРС-СЛРБ - Иван Маринов, Сахак Сахакян, Георги Младенов, Васил Терзийски, Невен Каравасилев и Любомир Катронски.
Индивидуално класиране жени:
1. Татяна Ангелова от ЛРС-Исперих с дратхаар Алекса вон дер Фуксвийзе – 66 т.
Индивидуално класиране мъже:
1. Герасим Гочев от ЛРС-Харманли с курцхаар Грейф – след бараж
2. Георги Ангелов от ЛРС-Кърджали с епаньол бретон Джеки – след бараж
3. Истилян Маринков от ЛРС-Септември с английски сетер Амба – след бараж
4. Георги Кацаров от ЛРС-Брезово с курцхаар Бора вом Балканите – 92 т.
5. Стефан Лазаров от ЛРС-Пазарджик с дратхаар Амор – 91 т.
6. Борислав Димов от ЛРС-Пазарджик с дратхаар Йорк – 91 т.
7. Турхан Ибрям от ЛРС-Исперих с курцхаар Гари вом Балканите – 91 т.
8. Петър Ветренски от ЛРС-Пазарджик с курцхаар Дарко фром Ветренски – 90 т.
9. Данислав Николов от ЛРС-Исперих с курцхаар Бина вом Балканите – 90 т.
10. Антони Георгиев от ЛРС-Каспичан с курцхаар Астра – 89 т.
11. Данислав Николов от ЛРС-Исперих с дратхаар Адда вон дер Фуксвийзе – 86 т.
12. Милен Тодоров от ЛРС-Стара Загора с английски пойнтер Уорф дел Ненковски – 85 т.
13. Мирослав Ненковски от ЛРС-Кнежа с английски пойнтер Айра дел Ненковски – 84 т.
14. Марин Димитров от ЛРС-Исперих с мелез Берта – 79 т.
15. Петър Ветренски от ЛРС-Пазарджик с дратхаар Арес Граф - 78 т.
16. Венцислав Стратев от ЛРС-Шумен с английски сетер Бък – 77 т.
17. Тодор Пейков от ЛРС-Харманли с дратхаар Хела Фуксберг – 77 т.
18. Димчо Начев от ЛРС-Радомир с курцхаар Егер от Марта БГ – 76 т.
19. Истилян Маринков от ЛРС-Септември с английски сетер Деко – 76 т.
20. Петър Рохлев от ЛРС-Каспичан с курцхаар Хера – 71 т.
21. Ивайло Мазнев от ЛРС-Гулянци с епаньол бретон Бъди – 71т.
22. Димитър Тодоров от ЛРС-Септември с английски сетер Макс – 67 т.
23. Венцислав Макавеев от ЛРС-Гулянци с дратхаар Анита вон Белмекен – 66 т.
24. Рангел Пърчев от ЛРС-Пловдив с английски пойнтер Лорд от Гавазов – 66 т.
25. Пламен Петков от ЛРС-Кърджали с курцхаар Спарки – 64 т.
26. Христо Грозков от ЛРС-Дряново с дратхаар Барут – 62 т.
27. Любомир Леков от ЛРС-Долна Митрополия с епаньол бретон Дива от Топалов – 50 т.
28. Петър Бонев от ЛРС-Попово с курцхаар Лапис дел Черни лом – 44 т.
Отборно класиране:
1. ЛРС-Исперих
2. ЛРС-Пазарджик
3. ЛРС-Кърджали
Индивидуално класиране жени:
1. Татяна Ангелова от ЛРС-Исперих с дратхаар Алекса вон дер Фуксвийзе – 66 т.
Индивидуално класиране мъже:
1. Герасим Гочев от ЛРС-Харманли с курцхаар Грейф – след бараж
2. Георги Ангелов от ЛРС-Кърджали с епаньол бретон Джеки – след бараж
3. Истилян Маринков от ЛРС-Септември с английски сетер Амба – след бараж
4. Георги Кацаров от ЛРС-Брезово с курцхаар Бора вом Балканите – 92 т.
5. Стефан Лазаров от ЛРС-Пазарджик с дратхаар Амор – 91 т.
6. Борислав Димов от ЛРС-Пазарджик с дратхаар Йорк – 91 т.
7. Турхан Ибрям от ЛРС-Исперих с курцхаар Гари вом Балканите – 91 т.
8. Петър Ветренски от ЛРС-Пазарджик с курцхаар Дарко фром Ветренски – 90 т.
9. Данислав Николов от ЛРС-Исперих с курцхаар Бина вом Балканите – 90 т.
10. Антони Георгиев от ЛРС-Каспичан с курцхаар Астра – 89 т.
11. Данислав Николов от ЛРС-Исперих с дратхаар Адда вон дер Фуксвийзе – 86 т.
12. Милен Тодоров от ЛРС-Стара Загора с английски пойнтер Уорф дел Ненковски – 85 т.
13. Мирослав Ненковски от ЛРС-Кнежа с английски пойнтер Айра дел Ненковски – 84 т.
14. Марин Димитров от ЛРС-Исперих с мелез Берта – 79 т.
15. Петър Ветренски от ЛРС-Пазарджик с дратхаар Арес Граф - 78 т.
16. Венцислав Стратев от ЛРС-Шумен с английски сетер Бък – 77 т.
17. Тодор Пейков от ЛРС-Харманли с дратхаар Хела Фуксберг – 77 т.
18. Димчо Начев от ЛРС-Радомир с курцхаар Егер от Марта БГ – 76 т.
19. Истилян Маринков от ЛРС-Септември с английски сетер Деко – 76 т.
20. Петър Рохлев от ЛРС-Каспичан с курцхаар Хера – 71 т.
21. Ивайло Мазнев от ЛРС-Гулянци с епаньол бретон Бъди – 71т.
22. Димитър Тодоров от ЛРС-Септември с английски сетер Макс – 67 т.
23. Венцислав Макавеев от ЛРС-Гулянци с дратхаар Анита вон Белмекен – 66 т.
24. Рангел Пърчев от ЛРС-Пловдив с английски пойнтер Лорд от Гавазов – 66 т.
25. Пламен Петков от ЛРС-Кърджали с курцхаар Спарки – 64 т.
26. Христо Грозков от ЛРС-Дряново с дратхаар Барут – 62 т.
27. Любомир Леков от ЛРС-Долна Митрополия с епаньол бретон Дива от Топалов – 50 т.
28. Петър Бонев от ЛРС-Попово с курцхаар Лапис дел Черни лом – 44 т.
Отборно класиране:
1. ЛРС-Исперих
2. ЛРС-Пазарджик
3. ЛРС-Кърджали
By Vasil Terziyski (View all albums)
0 comments, 59 imagesSlideshow