БГ Лов Форум: ЧУМАТА, ЛОВА И ПИРЪТ ЕДНОВРЕМЕННО ! - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (12 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

ЧУМАТА, ЛОВА И ПИРЪТ ЕДНОВРЕМЕННО ! Всеки си гледа от неговата си камбанария...

#61
Потребителя е офлайн   hunter_v 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 98
  • Регистр: 16.07.18

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 23.01.2019 - 17:44 :



Боже....Руските "експерти" да си гледат самагона и "Особеностите на руския национален лов"...1.2.3,през летото ,зимата,днеска и нощеска!
То и некои от българските на там клонят,но радващо е,че смотания редови ловец с цървула и гумените ботуши,не смята така...
0

#62
Потребителя е офлайн   brat mid 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 234
  • Регистр: 23.05.17
Данчо-данчооо да та ф експерта сезона мина и си замина има дружинки с 180- 200 прасета едно чумаво няма, навий си експертната диплома на един кочан с царевица и вари подхранвай, че свинките ша са опрасят скоро.
0

#63
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоbrat mid написа на 30.01.2019 - 23:13 :

Данчо-данчооо да та ф експерта сезона мина и си замина има дружинки с 180- 200 прасета едно чумаво няма, навий си експертната диплома на един кочан с царевица и вари подхранвай, че свинките ша са опрасят скоро.


Благодаря за съвета и информацията !

Да ,една от Експертните Ми оценки беше - масово криене на прасета през сезона !
Пропуснал си една от Хипотезите - смятат ни за маловажни и прости хора ,набутвайки ни АЧС тук там поради нездрави интереси ...
И са прави да знаеш ,много сме прости ,ама много !!!
Е на ,такива ,като тебе го доказват непрекъснато и продължително ...
Ма ко да парим ?!

пп
Борбата с АЧС трябва да върви паралелно с борбата срещу ПРОСТОТИЯТА в лова !!!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#64
Потребителя е офлайн   toni_75 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 732
  • Регистр: 02.05.09
:D

Виж мнениетоbrat mid написа на 30.01.2019 - 23:13 :

Данчо-данчооо да та ф експерта сезона мина и си замина има дружинки с 180- 200 прасета едно чумаво няма, навий си експертната диплома на един кочан с царевица и вари подхранвай, че свинките ша са опрасят скоро.

:thumbsup: :D
0

#65
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Г-н Терзийски ,
имам една молба към Вас. Отворете моля заключената тема ,,ПИРЪТ ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА'' !
Мина време ,случиха се някои неща ,все едни такива написани преди близо 3 години там .
Вярно е ,не всички за съжаление се случиха ,но мисля ,че макар и с огромно закъснение може би те ще станат факт .
От друга страна ,там има ценна информация за сполетялата ни беда и средствата за борба с нея .
Може пък някой да се подсети най-после как и преставайки с глупотевините си да влезе в елементарна адекватност ?!

пп
Не че тази тема не върши работа ,ама много щръкнали пръстчета е събрала. :o :D
...Някакви бройки прасета/ със стара дата 100-200/ ,царевички ,раждащи свинки,кученца ,летен лов,пожелания за успешни БЕЗКРАЙНИ излети ...Бошлаф.
Сега !
Мой познат зарови за МНОГО КРАТКО време около 300 прасета в район , който е описан в темата като много невралгична точка .
В Ловно стопанство без огради !!!
Това е христоматиен пример какво ще следва по-нататък .
Стига да има чуваемост,де .
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#66
Потребителя е офлайн   acho2278001 

  • Новак
  • Pip
  • Група: Banned
  • Мнения: 3
  • Регистр: 20.07.19

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 14.01.2019 - 18:44 :

Питах в темата за Областния управител на Русе ,да питам и тук Васил Терзийски :

Има ли ,,Форумна воля'' да получат отново права за участие, лишените Жоро, Иво ,Еди и другите ,дето си изпатиха покрай пренията за АЧС ?



Данчо благодаря че си истински докрай.
Благодаря че попита за отлъчените и заклеймени със клеймо "Врагове на БГ лов "колеги ловци
Жоро, Иво, Еди .познавам ги и тримата .
Жоро беше със спрени права за участие няколко дни незнам какво накара най знаещия, най големият професионалист и експерт по ловно дело Васил Терзийски да възстанови правата му . За Иво е ясно до живот, но за Еди искам да изложа едни факти със много доказателства.

- Колеги Еди е дългогодишен служител във системата на горите със 11г. стаж без нито едно наказание , със множество Актове или АУАН както искате ги наречете съставени от него самият на нарушители по Закона за горите и ЗЛОД . Човек който е дал всичко от себе си да опази гората и дивеча във нея .
И за това че беше на различно от мнението на Васил Терзийски по отношение за АЧС .беше заклеймен със клеймо "Враг на Форума" нещо повече лицето Васил Терзийски помогна Еди да бъде принуден да напусне системата .
Казвам принуден понеже лично Васил Терзийски се ангажира със донос до негов приятел в ИАГ на който умишлено няма да спомена името ,понеже лично министър Танева ще попита дали така стоят нещата ,скоро много скоро .
Който даже не е проверил а е разпоредил да се извърши натиск над Еди и да бъде принуден да напусне . Много жалко Терзийски жалко за теб самият , жалко за хората който подвеждал да гонят хора който вършат работа , и да угаждат на такива като теб. Ти си лош и злобен човечец не достоен да бъде квалифициран със обидни думи . Има мъдрост стара като света , че сто годишна баба има но сто годишна власт няма . Нека Господ Бог ви съди господа по.......... и нека да страдате повече от колкото страда Еди и трите му деца шест месеца без работа нека ви се върне стократно на вас и семействата ви цялата тази ваша простотия която сътворихте на един честен човек отдаден на работата си.
Терзийски нека Господ накаже теб и синовете ти и женати шейсет години да страдате , тек стинка да не видиш от тук на сетне . Защото си лош човек , и си играеш със човешките съдби . Не наказано зло няма , Бъди жив и здрав да гледаш краха си .
0

#67
Потребителя е офлайн   rado.72 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 725
  • Регистр: 29.06.09
Тва верно ли е
И когато ке дойде времето да избираш.Со кого да вървиш заедно,ей тогава да си помислиш какви хора искаш да имаш ти до себе си.Искай такива дето ще ти казват всичко.И хубавото.И лошото.И доброто.И кривиците.Защото ако искаш да имаш край тебе такива,дето ще правят след тебе каквото ти си правил.Такива дето ако кимнеш с глава и те ще кимват.......Ехейй ,че ако е така защо са ти......Ако е така,тя сянката ти прави същото.Като искаш някой да повтаря по тебе ходи си сам със Сянката си.Като искаш дружина ей тогава намери хора,дето няма да гледат в тебе.Ами да гледат в същата посока.
0

#68
Потребителя е офлайн   moric74 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 131
  • Регистр: 25.07.14
Здравей колега, това всичко вярно ли е? Аз също не съм съгласен с някои писания на г-н Терзийски,но такива клетви, няма смисъл. Ловците трябва да се обединим , защото тогава ще бъдем силни, по добре е да се чуе всяко мнение, ако не си съгласен дай доводи, но без обиди.
0

#69
Потребителя е офлайн   acho2278001 

  • Новак
  • Pip
  • Група: Banned
  • Мнения: 3
  • Регистр: 20.07.19

Виж мнениетоmoric74 написа на 20.07.2019 - 19:53 :

Здравей колега, това всичко вярно ли е? Аз също не съм съгласен с някои писания на г-н Терзийски,но такива клетви, няма смисъл. Ловците трябва да се обединим , защото тогава ще бъдем силни, по добре е да се чуе всяко мнение, ако не си съгласен дай доводи, но без обиди.




Колега от прекратен трудов договор под натиск , по голям довод кажи му здраве
За обидите око се чувстваш обиден от нещо бъди обиден ,не те познавам не знам що за човек си . А Еди трябва ли да е обиден питам аз.
Но няма да споря ще се чуе скоро и всички ще понесат отговорност повярвай ми , даже и бившият му Директор който е допуснал тази извратеност.
Башибозуци сме приятелю Башибозуци . Ето за това ще ни тъпчат цигани от тук насетне . Ще ви държа в течение ще му помогнем на човека правдата ще победи.
0

#70
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоrado.72 написа на 20.07.2019 - 18:17 :

Тва верно ли е

Ти вярваш ли на такива бабешки клетви и глупости от човек регистрирал се вчера, скрит зад ник нейм. Такива лъжи, клетви и глупости за мен не бях чел преди, че чак и семейството и децата ми проклина. Защо не застане с имената си, с адреса и контакта си, че де го изплюща в едно съдебно дело и там да ги разкаже тези неща.

Един друг пък писал, че аз лично съм ходил из страната да заразявам с АЧС.

Много простотия има на този свят, много...

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#71
Потребителя е офлайн   rado.72 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 725
  • Регистр: 29.06.09
А,наслука

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: received_408629963330189.jpeg

И когато ке дойде времето да избираш.Со кого да вървиш заедно,ей тогава да си помислиш какви хора искаш да имаш ти до себе си.Искай такива дето ще ти казват всичко.И хубавото.И лошото.И доброто.И кривиците.Защото ако искаш да имаш край тебе такива,дето ще правят след тебе каквото ти си правил.Такива дето ако кимнеш с глава и те ще кимват.......Ехейй ,че ако е така защо са ти......Ако е така,тя сянката ти прави същото.Като искаш някой да повтаря по тебе ходи си сам със Сянката си.Като искаш дружина ей тогава намери хора,дето няма да гледат в тебе.Ами да гледат в същата посока.
0

#72
Потребителя е офлайн   Веско 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3202
  • Регистр: 09.03.08

Виж мнениетоrado.72 написа на 21.07.2019 - 19:56 :

А,наслука

Кога е убито това прасе???Не ми казвай ,че е сега.
0

#73
Потребителя е офлайн   valko nedev 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2425
  • Регистр: 07.08.08

Виж мнениетоВеско написа на 21.07.2019 - 20:27 :

Виж мнениетоrado.72 написа на 21.07.2019 - 19:56 :

А,наслука

Кога е убито това прасе???Не ми казвай ,че е сега.


Колегата може би е объркал тематаПубликувано изображение
0

#74
Потребителя е офлайн   valko nedev 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2425
  • Регистр: 07.08.08

Виж мнениетоvalko nedev написа на 21.07.2019 - 20:30 :

Виж мнениетоВеско написа на 21.07.2019 - 20:27 :

Виж мнениетоrado.72 написа на 21.07.2019 - 19:56 :

А,наслука

Кога е убито това прасе???Не ми казвай ,че е сега.


Колегата може би е объркал тематаПубликувано изображение


Или показва ,че в техния район още есента е имало АЧС
0

#75
Потребителя е офлайн   krasimir nenkov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 122
  • Регистр: 20.04.08
Едно е ясно лов на дива свиня в България в следващите десетина години няма да има.
0

#76
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Имам един въпрос към г-н Трезийски !
Заключената тема ,,ЛОВЪТ ПРИКЛЮЧВА-ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА '' е единствената събрала 73480 прегледи за по-малко от 2 години.
90 % от предупрежденията ,фактите ,обстоятелствата и прогнозите в нея се ,,радват на истината в момента'' .
Няма ги вече Иво,Пири,Емо и др...
Добре е все пак,че през изминалото оттогава време във форума останаха свестни хора .

Г-н Трезийски ,
с какво сърце заключихте темата и изгонихте /отблъснахте/ инакомислещи и опоненти ?
Не е ли малко обидно за по-голямата част от посетилите темата 73 480 пъти ,а и за всеки съфорумец ?
Какво му е нормалното ,накрая да останат само келяви квартални отговорници,клакьори и Прости хора ,както Вие си позволявате да ги наричате/не визирам конкретни личности / ?
Позволявам си да Ви напомня ,че собствения Ви форум заслужава повече грижа и внимание от Ваша страна.
Нали уж се говори за единение,обединение,сплотяване ...


АЧС е вече факт .
Пирът е вече факт и повече ще става факт.
Безсилието,безхаберието и нежеланието за справяне с проблема от страна на държавата са факт.
Простотията в лова е факт.
Вече много работи написани в ,,ЛОВЪТ ПРИКЛЮЧВА-ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА '' са факт.
Факти да искаш ...



пп
Факт е и ,че едно лайно с розово-лилава ризка от СЪСЕДНИЯ форум ,разказа играта на самия форум ,който Администрираше .
Успя.
Времето е опустошителен фактор за всички ,които не искат да се съобразяват с утрешния ден ,нали ?!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#77
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 22.07.2019 - 10:19 :

Имам един въпрос към г-н Трезийски !
Заключената тема ,,ЛОВЪТ ПРИКЛЮЧВА-ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА '' е единствената събрала 73480 прегледи за по-малко от 2 години.
90 % от предупрежденията ,фактите ,обстоятелствата и прогнозите в нея се ,,радват на истината в момента'' .
Няма ги вече Иво,Пири,Емо и др...
Добре е все пак,че през изминалото оттогава време във форума останаха свестни хора .

Г-н Трезийски ,
с какво сърце заключихте темата и изгонихте /отблъснахте/ инакомислещи и опоненти ?
Не е ли малко обидно за по-голямата част от посетилите темата 73 480 пъти ,а и за всеки съфорумец ?
Какво му е нормалното ,накрая да останат само келяви квартални отговорници,клакьори и Прости хора ,както Вие си позволявате да ги наричате/не визирам конкретни личности / ?
Позволявам си да Ви напомня ,че собствения Ви форум заслужава повече грижа и внимание от Ваша страна.
Нали уж се говори за единение,обединение,сплотяване ...


АЧС е вече факт .
Пирът е вече факт и повече ще става факт.
Безсилието,безхаберието и нежеланието за справяне с проблема от страна на държавата са факт.
Простотията в лова е факт.
Вече много работи написани в ,,ЛОВЪТ ПРИКЛЮЧВА-ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА '' са факт.
Факти да искаш ...



пп
Факт е и ,че едно лайно с розово-лилава ризка от СЪСЕДНИЯ форум ,разказа играта на самия форум ,който Администрираше .
Успя.
Времето е опустошителен фактор за всички ,които не искат да се съобразяват с утрешния ден ,нали ?!

Много добре знаеш защо беше заключена темата. Политика, клевети и обиди тук няма да допусна!

Няма да коментирам повече, всяко заиграване с моето име ще се наказва във форума с БАН.

Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#78
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 21.07.2019 - 08:17 :

Виж мнениетоrado.72 написа на 20.07.2019 - 18:17 :

Тва верно ли е

Ти вярваш ли на такива бабешки клетви и глупости от човек регистрирал се вчера, скрит зад ник нейм. Такива лъжи, клетви и глупости за мен не бях чел преди, че чак и семейството и децата ми проклина. Защо не застане с имената си, с адреса и контакта си, че де го изплюща в едно съдебно дело и там да ги разкаже тези неща.

Един друг пък писал, че аз лично съм ходил из страната да заразявам с АЧС.

Много простотия има на този свят, много...

Наслука.


Васко, тия дет те плюят и проклинат по мероприятията гледат да не срещат очите ти, а пък ако им свише провърви наздраве ти викат първи..! Публикувано изображение Тия мърша я рина от няколко години и се не успеват ме излъжат щот им гледам у малкия мозък, право под носа.Публикувано изображение Всъщност, изстрел в тази област парализира веднага..Публикувано изображение


Прикачено изображение: 48385789_835334940132130_2240039656357888000_n.png

За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#79
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 22.07.2019 - 11:10 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 22.07.2019 - 10:19 :

Имам един въпрос към г-н Трезийски !
Заключената тема ,,ЛОВЪТ ПРИКЛЮЧВА-ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА '' е единствената събрала 73480 прегледи за по-малко от 2 години.
90 % от предупрежденията ,фактите ,обстоятелствата и прогнозите в нея се ,,радват на истината в момента'' .
Няма ги вече Иво,Пири,Емо и др...
Добре е все пак,че през изминалото оттогава време във форума останаха свестни хора .

Г-н Трезийски ,
с какво сърце заключихте темата и изгонихте /отблъснахте/ инакомислещи и опоненти ?
Не е ли малко обидно за по-голямата част от посетилите темата 73 480 пъти ,а и за всеки съфорумец ?
Какво му е нормалното ,накрая да останат само келяви квартални отговорници,клакьори и Прости хора ,както Вие си позволявате да ги наричате/не визирам конкретни личности / ?
Позволявам си да Ви напомня ,че собствения Ви форум заслужава повече грижа и внимание от Ваша страна.
Нали уж се говори за единение,обединение,сплотяване ...


АЧС е вече факт .
Пирът е вече факт и повече ще става факт.
Безсилието,безхаберието и нежеланието за справяне с проблема от страна на държавата са факт.
Простотията в лова е факт.
Вече много работи написани в ,,ЛОВЪТ ПРИКЛЮЧВА-ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА '' са факт.
Факти да искаш ...



пп
Факт е и ,че едно лайно с розово-лилава ризка от СЪСЕДНИЯ форум ,разказа играта на самия форум ,който Администрираше .
Успя.
Времето е опустошителен фактор за всички ,които не искат да се съобразяват с утрешния ден ,нали ?!

Много добре знаеш защо беше заключена темата. Политика, клевети и обиди тук няма да допусна!

Няма да коментирам повече, всяко заиграване с моето име ще се наказва във форума с БАН.

Наслука.


Браво, добрите лекари така правят - режат гнилото докрай!Публикувано изображение
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#80
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Между другото ,не мога да не призная чутовната прозорливост на Кварталния за необходимоста от докторски умения и хирургична точност при необходимост.

Де да беше посъветвал и държавата ,когато му беше времето ,та да не прекалява с козметиката пред настъпващата АЧС .
Щото с бая кремчета и помада намазаха живата рана в очакване да се размине гангрената .
Ама той тогава пък беше зает да поства кювлийски снимки от фейса с налудничеви коментари...
Ко да правим,там му е силата . :huh:
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

Сподели темата:


  • (12 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни