БГ Лов Форум: Български Национален Клуб АНГЛИЙСКИ СЕТЕР - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Български Национален Клуб АНГЛИЙСКИ СЕТЕР

#41
Потребителя е офлайн   itavet 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 897
  • Регистр: 19.02.08

Виж мнениетоitavet написа на 03.02.2011 - 09:06 :

.......
Направете го, а ние с пойнтерите ще помагаме. все пак сме островитяни, нали, трябва да се подкрепяме :)



Виж мнениетоsakelaraki написа на 10.02.2011 - 02:24 :

.......А на Гери не и прави чест да отговаря от името на Пойнтер клуб България.Поздрави Станимака(Сашо Капацитета).


Нещо не вдявам, къде съм говорила от името на НКПБ????? Това ние, сме група хора, притежаващи английски пойнтери, членуващи в клуба, които ни грее за островните породi. Искаш ли поименно да ти ги изредя?
Ако НКПБ, реши да подкрепи някаква кауза, той ще излезе с официално писмо, изнесено в клубния сайт, няма как някой да си пише е так от името на клуба, няма начин.
А ти се стягай, че събрание идва....
0

#42
Потребителя е офлайн   ivan-alarmata 

  • Ivan Stefanov
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1379
  • Регистр: 25.12.10
Колега Сашо Капацитета нали така се квалифецираш аз ще ти кажа само нещо на теб .Преди близо 2 г се обаждах на съпругата на г-н Христозов за български родословия на кочилото което извадих от две кучета внесени от Италия.„ сдокументи от там. По лесно ми се видя да открадна Айфеловата кула и се отказах да кореспондирам повече с тях. А що се отнася за другите кучета в страната има и по хубави от вашите в Асенов град. Можеш да питаш твоя съгражданин Камбер той ще те осветли.И като имате толкова много генетичен материал защо идват твои съграждани от Варна да търсят кучета. Той и Тато правеше много за България но накрая стана неодбен и го смениха. Той г-н Христозов може някога да е вършел нещо но сега върши само за себеси и за одобните като теб които му правите реклама и най много за своя интерес (ДЖОБА ). Ние също се мъчим да направим нещо.
0

#43
Потребителя е офлайн   Неделчев 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 5878
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоsakelaraki написа на 10.02.2011 - 01:30 :

Здравейте колеги обичащи породата Англйски Сетер.Казвам се Александър Христов и съм от Асеновград.Имам в момента 11 Сетера.Приятели сме с Христозов и за да раздвижа малко темата ще разясня кой е Христозов.Това е първия човек в България написал дипломна работа по кинология във Ветеринарния институт Стара Загора.Участник на турнира Дружба в ГДР-Германия.Присъствал на всички семинари организирани от Министертвото на Горите,Ловния Съюз,организирал последния с участието на Отокар Райке.Създава и регистрира първия в България клуб на ловна порода (Дратхаар).Активно съдейства за регитрация и на други лони клубове.Съдил и съди дълги години ловни породи,издигнал се до върха на съдйската кариера(Ораунд съдия-имащ права да съди всички породи кучета).Избран в БРФК да одговаря за ловната кинология.Организирал много изложби и изпитания.Оганизира и първия САСIТ (Асеновград-там изгря звездата Мирослав Ненковски).Развъжда много години Дратхаари,произвежда и създава една Балканска легенда Атос от Христозов (тук се появи Тончо Милев с молба да вземе кръв от Атос.....).Атос беше звезда(Путитапкател за дратхаари питай Пурко),след това купува дратхаар от Германия Бено.Произвел стотици дратхаари носещи името (от Христозов).Внесъл много Англйски сетери от Сърбия.Произвежда Индио от Христозов и Кобра от Христозов.Първия Англйски Пойнтер трайлер Ариана Делвенто(от Италия) закупена от Христозов и заплодена на Брус Деластекая(Гърция) се ражда шампиона Долф от Христозов.Внесъл много Епаньол Бретони от Сърбия създал комбинацията Нера Александро Никола по Ас Симитарска Фортуна и се роди Вице световния шампион Жак от Христозов(ту се появи детето чудо от Асеновград Димитър Райчев).Предполагам знаете ,че този човек успя да преобщи Българските Дратхаари към голямото семейство на Световния Дратхаар клуб(пълноправни членове).Спирам до тук.Ако имате желание аз ще ви съдействам да се видите на живо с Христозов най удобно ще е на САСИВ в Асеновград каня Ви да участвате с вашите Англйски Сетери за да видим с какво разполагаме.Моя телефон е 0898852957 винаги се вдига.Що се касае за Асеновградските кинолози ние нямаме вина че пиеме вода от извора.А на вас колеги кинолози задавам въпрос Къде е МЛЯКОТО.Съжалявам ,че Ви е нямало през тези години когато Христозов работи активно и прокарваше пътечката по която вие вървите ..................................Поздрави Станимака(Сашо Капацитета).Работете след време ще се говори за ВАС.


Ехе, аха, их, ох, въх мър майо, малеле мила ...........
Бате Саше голем си, е па мнооо си голем значи...............капацитет !

Забрави да напишеш на края - ДА СЕ СЛАВИ ИМЕТО МУ, АМИН !!!

пс:Ако требваше да сложа само един емотикон то той трябваше да е един огромен език, ама много голем, като тебе бате Саше ;)
0

#44
Потребителя е офлайн   А.Хършев 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 310
  • Регистр: 04.12.08
Тооо че Христозов е Господ е ясно .... :lol: Ама само не ми е ясно, защо е приватизирал клуба за сетери и на всичкото отгоре го прави и НЕработещ....Колкото и да е добър, след като не развива дейността на клуба ,за мен не означава нищо...И затова аз лично съм радетел на това, да свалим този феодализъм , да си направим нов работещ клуб , а пък Христозов ако иска, да подаде молба при нас и да го гласуваме за член ........така мисля аз....
Лъки, моят верен приятел...
0

#45
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08
още нещо за "звездата" Христозов
пълен лакей и лъскач на г.....а на председателя на БРФК
като несменяем съдия в БРФК -продал не едно цацибче
като създател на клубавете с една едничка цел да не може друг да ги ръководи защото това е загубен глас за поста председател в БРФК
познат на повечето сърби като прекупвач и търговец с другари от братска Гърция
защо държи клуб лабладор и сетер без да има дейност за подобно нещо се закриха клубове и се приеха нови :blink:

Дани 0888-514135-
0

#46
Потребителя е офлайн   Tihomir Georgiev 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 702
  • Регистр: 10.06.08
Може би най-точния пост във форума за 2011 година до момента.Евала..............
0

#47
Потребителя е офлайн   sakelaraki 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 198
  • Регистр: 30.01.11
Здравейте колеги явно темата взе ,че се раздвижи.Явно не знаете ,че вятъра брули големите Вй сте още много малки в кинологията за това си пйте редовно млякото и растете,а когато пораснете и станете пълнолетни кинолози , регистрирайте си клуб и работете кандидатствайте във федерацията и ако ста по-добри станете неин член ви желая голяма маса хора които да ви вярва и следва.Не се сърдете това е форум.Поздрави Станимака.
0

#48
Потребителя е офлайн   Bak 

  • Данди
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3295
  • Регистр: 18.02.08
в добрия или лошия смисъл :o
нещата така ги виждам ,колегата който го издигна в култ явно е с очила или му хвърлят прах в очите като стават сделките ,уговорките за продажба на титли и кучета ;)

Дани 0888-514135-
0

#49
Потребителя е офлайн   sakelaraki 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 198
  • Регистр: 30.01.11
Здравей Гери явно съм схванъл грешно твоята мисъл ИЗВИНЯВАЙ.Искам да попитам на последното интевю което даде по Хоби ТВ отдоло бе написано ,че си президент на Пойнтер Клуб България това грешка ли е или мечта.За събранието се готви и ти има какво да си кажем.Поздрави Станимака.
0

#50
Потребителя е офлайн   жоро_74 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 933
  • Регистр: 30.05.08

Виж мнениетоsakelaraki написа на 11.02.2011 - 23:12 :

Здравейте колеги явно темата взе ,че се раздвижи.Явно не знаете ,че вятъра брули големите Вй сте още много малки в кинологията за това си пйте редовно млякото и растете,а когато пораснете и станете пълнолетни кинолози , регистрирайте си клуб и работете кандидатствайте във федерацията и ако ста по-добри станете неин член ви желая голяма маса хора които да ви вярва и следва.Не се сърдете това е форум.Поздрави Станимака.

:hurray: ?браво,бе "капацитет"-що не врътнеш ... :biggrin5: мохабед със софра и тогава без "млеко право в мекото легло"?и един въпрос към теб(щото си "капацитет")-та кажи ми ти всезнайко-с какво досега допринесе "СЕТЕРА" в редиците на БРФК да влезе и да се развива? :mad2:
Крила имат само тия ,дето сърцето им иска да лети!
0

#51
Потребителя е офлайн   ivvaka 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 761
  • Регистр: 04.02.11

Виж мнениетоsakelaraki написа на 11.02.2011 - 23:12 :

Здравейте колеги явно темата взе ,че се раздвижи.Явно не знаете ,че вятъра брули големите Вй сте още много малки в кинологията за това си пйте редовно млякото и растете,а когато пораснете и станете пълнолетни кинолози , регистрирайте си клуб и работете кандидатствайте във федерацията и ако ста по-добри станете неин член ви желая голяма маса хора които да ви вярва и следва.Не се сърдете това е форум.Поздрави Станимака.


Явно, ама не си ти човека, който раздвижи темата, ти ЯВНО много обичаш да обгрижваш някого. Ако този когото визираш е много голям, ЯВНО ти си много малък. А относно регистрацията на нов клуб сетер, изчакай още много малко.
0

#52
Потребителя е офлайн   ivvaka 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 761
  • Регистр: 04.02.11

Виж мнениетоsakelaraki написа на 11.02.2011 - 23:12 :

Здравейте колеги явно темата взе ,че се раздвижи.Явно не знаете ,че вятъра брули големите Вй сте още много малки в кинологията за това си пйте редовно млякото и растете,а когато пораснете и станете пълнолетни кинолози , регистрирайте си клуб и работете кандидатствайте във федерацията и ако ста по-добри станете неин член ви желая голяма маса хора които да ви вярва и следва.Не се сърдете това е форум.Поздрави Станимака.


Ето ти малко от мойте сетери. Покажи нещо и ти вместо да злословиш.
http://www.youtube.c...h?v=iX9H0LLEu3g
0

#53
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоsakelaraki написа на 10.02.2011 - 02:24 :

Колеги не се горещете.Бретона регистрира нов клуб и кво пак са на старта.А на Гери не и прави чест да отговаря от името на Пойнтер клуб България.Поздрави Станимака(Сашо Капацитета).


На "старата" си останал само ти, защото ........................

Макар и да си пререгистрирал , вонята от постовете ти остава същата.

Ако не си забелязал, клубовете които не са окупирани лека полека вървят нагоре, може да е бавно ,но на нагоре.

Теб и твоите приятелчета ви знаем, що за стока сте, то се вижда сетер-клуба на какво ниво е.

А за бретона не говори защото имахте 9 год. на разположение, видяхме колко и какво направихте.

И не си пъхай носа на всякъде, да не си го изгориш....................

Този пост е редактиран от vater: 12.02.2011 - 06:59
Причина за редакцията: моля да не се обижда

0

#54
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоivvaka написа на 12.02.2011 - 02:09 :

Виж мнениетоsakelaraki написа на 11.02.2011 - 23:12 :

Здравейте колеги явно темата взе ,че се раздвижи.Явно не знаете ,че вятъра брули големите Вй сте още много малки в кинологията за това си пйте редовно млякото и растете,а когато пораснете и станете пълнолетни кинолози , регистрирайте си клуб и работете кандидатствайте във федерацията и ако ста по-добри станете неин член ви желая голяма маса хора които да ви вярва и следва.Не се сърдете това е форум.Поздрави Станимака.


Ето ти малко от мойте сетери. Покажи нещо и ти вместо да злословиш.
http://www.youtube.c...h?v=iX9H0LLEu3g


На него му е хоби да злослови .
0

#55
Потребителя е офлайн   Dragalevski 

  • .
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 1001
  • Регистр: 01.08.08

Виж мнениетоsakelaraki написа на 10.02.2011 - 02:24 :

Поздрави Станимака(Сашо Капацитета).


И понеже виждам, че не си разбрал още нещо, ще ти подскажа.

Капацитета е в кавички , ако ти говори нещо.
0

#56
Потребителя е офлайн   ivan-alarmata 

  • Ivan Stefanov
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1379
  • Регистр: 25.12.10

Виж мнениетоsakelaraki написа на 11.02.2011 - 23:12 :

Здравейте колеги явно темата взе ,че се раздвижи.Явно не знаете ,че вятъра брули големите Вй сте още много малки в кинологията за това си пйте редовно млякото и растете,а когато пораснете и станете пълнолетни кинолози , регистрирайте си клуб и работете кандидатствайте във федерацията и ако ста по-добри станете неин член ви желая голяма маса хора които да ви вярва и следва.Не се сърдете това е форум.Поздрави Станимака.



Колега (Сашо Капацитета ) ние разбрахме че си фен на г-н Христозов но ще ти кажа че преди 50 г. съм отказал млякото сега съм на ракийка,уиски и водка а сигорно и други колеги.Ние тука във форома се опитваме да променим това което е било до сега ,защото не функционира. Въпроса е в това че в този клуб нещата не функционират по правелния начин .Това се опитват хората (ловци ) да променят,защото в България има също много хубави животни дошли по един или друк начин. Престани да ни натякваш едно мнение от което хората са вдигнали раце или те е страх че идва времето да секне кранчето .
0

#57
Потребителя е офлайн   sakelaraki 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 198
  • Регистр: 30.01.11
Здравей колега кучкар.Аз съм написал една малка част от нещата за Христозов които той е направил за развитието на ловната кинология.Един клуб е силен когато има голяма маса хора членове,за това направете опит да станете членове на клуба.За клипа Браво това са едни много-добри може би сетери за лов но ако искаш да работиш с тях в някой клуб трябва да разбереш ,че този клип не ги показва като типични представители на породата.Поздрав Станимака.
0

#58
Потребителя е офлайн   sakelaraki 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 198
  • Регистр: 30.01.11

Виж мнениетоivan-alarmata написа на 12.02.2011 - 07:36 :

Виж мнениетоsakelaraki написа на 11.02.2011 - 23:12 :

Здравейте колеги явно темата взе ,че се раздвижи.Явно не знаете ,че вятъра брули големите Вй сте още много малки в кинологията за това си пйте редовно млякото и растете,а когато пораснете и станете пълнолетни кинолози , регистрирайте си клуб и работете кандидатствайте във федерацията и ако ста по-добри станете неин член ви желая голяма маса хора които да ви вярва и следва.Не се сърдете това е форум.Поздрави Станимака.



Колега (Сашо Капацитета ) ние разбрахме че си фен на г-н Христозов но ще ти кажа че преди 50 г. съм отказал млякото сега съм на ракийка,уиски и водка а сигорно и други колеги.Ние тука във форома се опитваме да променим това което е било до сега ,защото не функционира. Въпроса е в това че в този клуб нещата не функционират по правелния начин .Това се опитват хората (ловци ) да променят,защото в България има също много хубави животни дошли по един или друк начин. Престани да ни натякваш едно мнение от което хората са вдигнали раце или те е страх че идва времето да секне кранчето .

Здравей колега.Ако си стар толкова и не си бил рибар трябва да помниш че през 1990г.ловните породи имаха много малко родословия,нямаше клубове по ловни породи,нямаше дори Федерация.Главен инициатор за развъждане на ловни кучета с родословия,за създаване на ловни клубове,за учредяване на Федерацията е Христозов.А вй колеги в форума продължавайте да се ОПИТВАТЕ,тя реката си тече.Поздрави Станимака.
0

#59
Потребителя е офлайн   ВЕНЧЕНЦО 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 838
  • Регистр: 09.07.08

Виж мнениетоsakelaraki написа на 12.02.2011 - 08:11 :

Виж мнениетоivan-alarmata написа на 12.02.2011 - 07:36 :

Виж мнениетоsakelaraki написа на 11.02.2011 - 23:12 :

Здравейте колеги явно темата взе ,че се раздвижи.Явно не знаете ,че вятъра брули големите Вй сте още много малки в кинологията за това си пйте редовно млякото и растете,а когато пораснете и станете пълнолетни кинолози , регистрирайте си клуб и работете кандидатствайте във федерацията и ако ста по-добри станете неин член ви желая голяма маса хора които да ви вярва и следва.Не се сърдете това е форум.Поздрави Станимака.



Колега (Сашо Капацитета ) ние разбрахме че си фен на г-н Христозов но ще ти кажа че преди 50 г. съм отказал млякото сега съм на ракийка,уиски и водка а сигорно и други колеги.Ние тука във форома се опитваме да променим това което е било до сега ,защото не функционира. Въпроса е в това че в този клуб нещата не функционират по правелния начин .Това се опитват хората (ловци ) да променят,защото в България има също много хубави животни дошли по един или друк начин. Престани да ни натякваш едно мнение от което хората са вдигнали раце или те е страх че идва времето да секне кранчето .

Здравей колега.Ако си стар толкова и не си бил рибар трябва да помниш че през 1990г.ловните породи имаха много малко родословия,нямаше клубове по ловни породи,нямаше дори Федерация.Главен инициатор за развъждане на ловни кучета с родословия,за създаване на ловни клубове,за учредяване на Федерацията е Христозов.А вй колеги в форума продължавайте да се ОПИТВАТЕ,тя реката си тече.Поздрави Станимака.

Доста самонадеяно изказване..
0

#60
Потребителя е офлайн   itavet 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 897
  • Регистр: 19.02.08

Виж мнениетоsakelaraki написа на 11.02.2011 - 23:53 :

......Искам да попитам на последното интевю което даде по Хоби ТВ отдоло бе написано ,че си президент на Пойнтер Клуб България това грешка ли е или мечта.За събранието се готви и ти има какво да си кажем.Поздрави Станимака.


незнам, точно за кое предаване говориш, но ако някъде са ме изписли по този начин, ще имам грижата да говоря с телевизията и да се коригира.
Не, Сашко, да стана президент на клуба не ми е мечта, нямам и тези амбиции. Сега клуба ни е стабилен и такива дребнави хорица като теб няма как да всеят раздор. Да знаеш!!!
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни