БГ Лов Форум: Словашки копов /копой/ - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (46 Страници) +
  • « Първа
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Словашки копов /копой/

#561
Потребителя е офлайн   kpk 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 737
  • Регистр: 20.07.10
Колега А.Александър не бързай да се измъкваш от далеч :D ,че и ти ще ни трябваш за клуба.Ще трябват хора с опит с породата .А и да могат да управляват и да се карат когато трябва надявам се това последното да не се случва :cheers2:
0

#562
Потребителя е офлайн   trobar 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1592
  • Регистр: 22.04.09

Виж мнениетоАлександър А.А. написа на 17.11.2011 - 20:09 :

Виж мнениетоklaksa написа на 17.11.2011 - 19:44 :

Честно казано не мислех да го публикувам заради такива въпроси.Ще почне едно мазало с етичи въпроси...................Истината е,че не можеш да настървиш кучето с бала слама а по начина от клипа.Важно е да гонят кучетата и да им се удря за да знаят за какъв х.й гонят.След това награда я краче я мръвка. :91221yt:

Колега,за първия клип в реален лов браво така се прави/не съм толкова голям природозащитник/.Ама втория в гатер,2-3 по остри кучета ше свършат същата работа,има подобни клипове ама са за лична консумация.

===================


Не сте сам,г-н Александър!И според моето скромно мнение,жестокостта беше абсолютно излишна,да не говорим за неспособността
на колегите да контролират кучетата! При всички видове изпитания,това води до декласация и изгонване!!!
Да пуснеш десетина неуправляеми кучета на малко и със счупен крак прасе,меко казано не е най мъжкото,да не говорим за ловно поведение! В клипа се видя,че дори и някои от колегите,присъствали се притесниха и 5 минути търсиха нож????

И не се сърдете за малките забележки?! ;) Ако този клип се пусне в нормална държава,щеше да има доста по сериозни последици!

И наче приветствам идеята за Клуба и ако не ви преча с тези си разсъждения,бих участвал в Клуб на това прекрасно ловно куче!

Успех и както казва Батюшката - Наслука! :)



Още една снимка от ръкава!

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: normal_P1280584 pawel.jpg

0

#563
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09
Клипа който съм качил може да се гледа само с линка от този форум.Мислех,че в този ловен форум има малко "женчовци"които да опяват.Ако искаш добри кучета не трябва да си мек.За ловното поведение мисля,че 90% от хората в нормалните държави смятат ловците за убийци.На клипа не сме правили състезание а настървяване.В последно време измислиха много начини за "хуманна смърт"......Какво да се прави има хора които вадят нож само на печено прасе и казват"как можахте да убиете животинчето" :P Наслука и на вас :D
Публикувано изображение
0

#564
Потребителя е офлайн   Valentino 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1986
  • Регистр: 05.03.08
Привет колеги,
приемете един съвет от мен, не спорете и не се дъвчете още от сега защото ви предстои клубна дейност и нещата много от рано ще придобият характера на няколко други клуба, което в крайна сметка ще даде отражение на тази прекрасна порода, недобре позната за голяма част българските ловци.
Всеки има право да качи каквото си видео или снимки иска, а друг е въпроса кой какво ще види в тях. Всичко е въпрос на лично мнение и лично виждане. Запазете добрия тон, знаете че приятелството и общите интереси тласкат нещата напред! Поздрави и наслука в идните ловни дни и очакваме нови снимки и клипове!
0

#565
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08

Виж мнениетоtrobar написа на 18.11.2011 - 08:38 :

Виж мнениетоАлександър А.А. написа на 17.11.2011 - 20:09 :

Виж мнениетоklaksa написа на 17.11.2011 - 19:44 :

Честно казано не мислех да го публикувам заради такива въпроси.Ще почне едно мазало с етичи въпроси...................Истината е,че не можеш да настървиш кучето с бала слама а по начина от клипа.Важно е да гонят кучетата и да им се удря за да знаят за какъв х.й гонят.След това награда я краче я мръвка. :91221yt:

Колега,за първия клип в реален лов браво така се прави/не съм толкова голям природозащитник/.Ама втория в гатер,2-3 по остри кучета ше свършат същата работа,има подобни клипове ама са за лична консумация.

===================


Не сте сам,г-н Александър!И според моето скромно мнение,жестокостта беше абсолютно излишна,да не говорим за неспособността
на колегите да контролират кучетата! При всички видове изпитания,това води до декласация и изгонване!!!
Да пуснеш десетина неуправляеми кучета на малко и със счупен крак прасе,меко казано не е най мъжкото,да не говорим за ловно поведение! В клипа се видя,че дори и някои от колегите,присъствали се притесниха и 5 минути търсиха нож????

И не се сърдете за малките забележки?! ;) Ако този клип се пусне в нормална държава,щеше да има доста по сериозни последици!

И наче приветствам идеята за Клуба и ако не ви преча с тези си разсъждения,бих участвал в Клуб на това прекрасно ловно куче!

Успех и както казва Батюшката - Наслука! :)



Още една снимка от ръкава!

колега тробар,кой не може да си контролира кучетата,това можете да го отсъдите от един клип :P

клакса я му пусни клипчето с бора в гатера където я отзоваваш от гонка и го помоли великия тробар да качи клип на друго куче в българия, което може да се отзове от прасе в гатер.

тробар аз ходих по състезания в гатери но спрях ,освен мен нямаше други ловци ,които да си оставят кучетата на място свободни и да ги тестват на истрел ,хайди недей ми говори за състезания и контрол,имал съм трибойци ,гончета,бараци,но от словашкия копой по подчинено и контролирано гонче съм нямал :D
0

#566
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09

Виж мнениетохектор написа на 18.11.2011 - 12:42 :

Виж мнениетоtrobar написа на 18.11.2011 - 08:38 :

Виж мнениетоАлександър А.А. написа на 17.11.2011 - 20:09 :

Виж мнениетоklaksa написа на 17.11.2011 - 19:44 :

Честно казано не мислех да го публикувам заради такива въпроси.Ще почне едно мазало с етичи въпроси...................Истината е,че не можеш да настървиш кучето с бала слама а по начина от клипа.Важно е да гонят кучетата и да им се удря за да знаят за какъв х.й гонят.След това награда я краче я мръвка. :91221yt:

Колега,за първия клип в реален лов браво така се прави/не съм толкова голям природозащитник/.Ама втория в гатер,2-3 по остри кучета ше свършат същата работа,има подобни клипове ама са за лична консумация.

===================


Не сте сам,г-н Александър!И според моето скромно мнение,жестокостта беше абсолютно излишна,да не говорим за неспособността
на колегите да контролират кучетата! При всички видове изпитания,това води до декласация и изгонване!!!
Да пуснеш десетина неуправляеми кучета на малко и със счупен крак прасе,меко казано не е най мъжкото,да не говорим за ловно поведение! В клипа се видя,че дори и някои от колегите,присъствали се притесниха и 5 минути търсиха нож????

И не се сърдете за малките забележки?! ;) Ако този клип се пусне в нормална държава,щеше да има доста по сериозни последици!

И наче приветствам идеята за Клуба и ако не ви преча с тези си разсъждения,бих участвал в Клуб на това прекрасно ловно куче!

Успех и както казва Батюшката - Наслука! :)



Още една снимка от ръкава!

колега тробар,кой не може да си контролира кучетата,това можете да го отсъдите от един клип :P

клакса я му пусни клипчето с бора в гатера където я отзоваваш от гонка и го помоли великия тробар да качи клип на друго куче в българия, което може да се отзове от прасе в гатер.

тробар аз ходих по състезания в гатери но спрях ,освен мен нямаше други ловци ,които да си оставят кучетата на място свободни и да ги тестват на истрел ,хайди недей ми говори за състезания и контрол,имал съм трибойци ,гончета,бараци,но от словашкия копой по подчинено и контролирано гонче съм нямал :D

Публикувано изображение
0

#567
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09
Айде като се е почнало още един: http://vbox7.com/play:3bf56fce
Публикувано изображение
0

#568
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09

Виж мнениетоValentino написа на 18.11.2011 - 12:28 :

Привет колеги,
приемете един съвет от мен, не спорете и не се дъвчете още от сега защото ви предстои клубна дейност и нещата много от рано ще придобият характера на няколко други клуба, което в крайна сметка ще даде отражение на тази прекрасна порода, недобре позната за голяма част българските ловци.
Всеки има право да качи каквото си видео или снимки иска, а друг е въпроса кой какво ще види в тях. Всичко е въпрос на лично мнение и лично виждане. Запазете добрия тон, знаете че приятелството и общите интереси тласкат нещата напред! Поздрави и наслука в идните ловни дни и очакваме нови снимки и клипове!

:cheers: :clapping-hands: :Laie_69[1]:
Публикувано изображение
0

#569
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09
:party:
Публикувано изображение
0

#570
Потребителя е офлайн   Александър А.А. 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 815
  • Регистр: 30.10.08
На слука на водачите и на копоите в следващите ловни дни. :D
0

#571
Потребителя е офлайн   pe6o 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 952
  • Регистр: 14.04.08
Към всички Колеги, които ми писаха да им изпратя филма за Словашкия копой...
Филма е притежание на колега от форума така ,че е редно той ако има желание да го предостави на желаещите.Аз нямам това право...
А и съгласно Европейското и Българското законодателство, разпространението на пиратски копия е забранено.
0

#572
Потребителя е офлайн   Leominor 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 271
  • Регистр: 03.02.11

Виж мнениетоpe6o написа на 19.11.2011 - 08:50 :

Към всички Колеги, които ми писаха да им изпратя филма за Словашкия копой...
Филма е притежание на колега от форума така ,че е редно той ако има желание да го предостави на желаещите.Аз нямам това право...
А и съгласно Европейското и Българското законодателство, разпространението на пиратски копия е забранено.


Купувам пиратското копие от Словашката пуста с риск да влеза и в затвора!!!Поемам си всички разходи ,кажете цената и къде да изпратя парите.Според мен редно е колегите да го гледат преди да поканим хора отвън,за да знаем за какво става въпрос.
Не е леко Да се дига тежко!!!
0

#573
Потребителя е офлайн   Valentino 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1986
  • Регистр: 05.03.08

Виж мнениетоklaksa написа на 18.11.2011 - 18:15 :

Айде като се е почнало още един: http://vbox7.com/play:3bf56fce


Клакса, браво за клиповете, отличници в гатера!
Как се представят на реален лов с откриване и продължителност на гонене?
0

#574
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09

Виж мнениетоValentino написа на 19.11.2011 - 21:11 :

Виж мнениетоklaksa написа на 18.11.2011 - 18:15 :

Айде като се е почнало още един: http://vbox7.com/play:3bf56fce


Клакса, браво за клиповете, отличници в гатера!
Как се представят на реален лов с откриване и продължителност на гонене?

В реалния лов е куче за викач.Усеша прасетата от далеч без да са минали от това място
Претърсва всеки шубрак който и покажеш а тези в които е намирала прасета най-напред.Гони и се връща веднага 20-30 минути ако не падне прасето или не го ранят.Усети ли кръв пощурява
Публикувано изображение
0

#575
Потребителя е офлайн   Skup-Skup 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 172
  • Регистр: 24.01.10
Колеги, извинявам се предварително,но нямам време да прочета всичко. :) Интересува ме някой в България продава ли такива кученца и ако е удобно да пише на лични за да се свържем :) :) .. Поздрави на всички !!
0

#576
Потребителя е офлайн   kpk 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 737
  • Регистр: 20.07.10
Колега Skup Skup живот и здраве напролет може да има малки коповчета
0

#577
Потребителя е офлайн   kpk 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 737
  • Регистр: 20.07.10
Христо качи някоя снимка със свинеубииците бе :D
0

#578
Потребителя е офлайн   Valentino 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1986
  • Регистр: 05.03.08

Виж мнениетоklaksa написа на 20.11.2011 - 23:33 :


В реалния лов е куче за викач.Усеша прасетата от далеч без да са минали от това място
Претърсва всеки шубрак който и покажеш а тези в които е намирала прасета най-напред.Гони и се връща веднага 20-30 минути ако не падне прасето или не го ранят.Усети ли кръв пощурява


Благодаря ти за информацията Клакса, но по принцип колко отваря (ест горе-доло), в какъв периметър от гонача претърсва?
0

#579
Потребителя е офлайн   krasiko 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 115
  • Регистр: 24.11.08
[quote name='хектор'
[/quote]
Колега ще те помоля да ми пратиш твоя тел завръзка на лични,че се опитвам от няколко дни да ти пратя лично съобщение но явно ти е пълна кутията и не мога.
0

#580
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09

Виж мнениетоValentino написа на 21.11.2011 - 19:03 :

Виж мнениетоklaksa написа на 20.11.2011 - 23:33 :


В реалния лов е куче за викач.Усеша прасетата от далеч без да са минали от това място
Претърсва всеки шубрак който и покажеш а тези в които е намирала прасета най-напред.Гони и се връща веднага 20-30 минути ако не падне прасето или не го ранят.Усети ли кръв пощурява


Благодаря ти за информацията Клакса, но по принцип колко отваря (ест горе-доло), в какъв периметър от гонача претърсва?

Търси на 500-600метра около викача.пресече ли диря изчезва с летящ старт
Публикувано изображение
0

Сподели темата:


  • (46 Страници) +
  • « Първа
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни