БГ Лов Форум: НЛРС се предаде, ще подготвя ловците за предстоящата забрана на лова на гургулица - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

НЛРС се предаде, ще подготвя ловците за предстоящата забрана на лова на гургулица

#21
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08
Боже, Боже, съюза се напълни с зеленушки и джендъри. Дедите ни ловци сигурно се въртят във вечните си покои.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#22
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 21.06.2018 - 19:16 :

Боже, Боже, съюза се напълни с зеленушки и джендъри. Дедите ни ловци сигурно се въртят във вечните си покои.

Боже , Боже .... преврат ли е имало Боже и съюза е превзет :D
Тази ваша клика Василе ... все повече я оприличавам на телкова комисия по нашенски , и как принуждава инвалид очевадно без един крак да ходи на комисия всяка година ... да не би да му е подкарал нов :D Очевадно е , че пъдпъдъка и гургулицата са куците в момента , но въпреки това ще ви се ги разкарвата .......................
Нищо лично !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#23
Потребителя е офлайн   GARVAN 13 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 11
  • Регистр: 18.04.13

Виж мнениетоteraforming написа на 21.06.2018 - 18:27 :

Виж мнениетоGARVAN 13 написа на 21.06.2018 - 16:04 :

Виж мнениетоteraforming написа на 21.06.2018 - 03:27 :

Гургулица и много други птици вече са намалели драстично, дори врабчетата вече не се виждат в града. Не мога да разбера какво ще им стане на колегите ако 10 години не стрелят по гургулици. Даже и ако има 2-3 нулеви години за дребния дивеч. Това месо не ви храни. Като искате да стреляте има стрелбища с панички. Отидете, хем по-евтино, хем по безопасно. А за събиранията след лова нищо не пречи да се прави пак. Аз съм твърдо ЗА забраната на лова на всичкия дребен дивеч, докато се възстанови. Таксациите се правят на книга по кафенетата и хоремаците и не са реални.

и аз съм съгласен с теб,ако съдействаш за забрана на мрежите за улов на пътпъдъци /Египет,Кипър и т.н/ защото не е все едно дали идват да мътят 100 или 1000 .Ако ме питаш виждал съм го на живо в Египет


Има начин чрез европарламента, както пчеларите си издействаха забрана за неоникотиноиди. Сигурно има сериозни хора дето са ловци и имат влияние в Европата.

ЕГИПЕТ И ЕВРОПАРЛАМЕНТ- ЦЪЪ. САМО НИЕ СМЕ ПО СВЕТЦИ ОТ ПАПАТА
0

#24
Потребителя е офлайн   porzana 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 729
  • Регистр: 04.02.09
Господин Терзииски, бихте ли споделили, кои са "зеленушките" и "джендърите", в съюза!?
Просто информативно - да не стават "грешки"!
Ако не е проблем, назовете, поне, един Ваш роднина, който е бил ловец в началото на 20-ти век!
Не за друго, а за да си поговорим, за дедите и вечните им покои!
Явно, сте далеч от мисленето , /психологията/ на "дедите" ни?
Ловец съм, пето поколение, и съм сигурен, че предците ми, не биха се срамували от мен - а, от лицемери, като Вас!
"Успех" в користното начинание!?
П.П. За всичко останало - Прочетете подписа под поста!
И да го минете с"гъбата" или да ме баннете - все тая! За десет години всички потребители видяха до къде я докарахте!?

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 21.06.2018 - 19:16 :

Йо, Боже, съюза се напълни с зеленушки и джендъри. Дедите ни ловци сигурно се въртят във вечните си покои.

"Не проклинай тъмнината, а запали свещ!"
"
Да вярваш, че можеш, изисква не повече усилия от това – да вярваш, че не можеш."
Да закъснееш малко” е „закъснял си доста” и „почти да спечелиш” означава, че „напълно си загубил”.
"Ако искаш да нахраниш човек, дай му риба. Ако искаш той никога да не остане гладен, научи го да лови риба!"

0

#25
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11
Начи, бла бла бла и изведнъж - хоп, удобно наведени пред възможността да се гушнат едни субсидии по планове, рамки и др. щото шъ има, а?! Публикувано изображение Ма ков е тоо цръвен картон де му дадоха, че да му са прумени гледището тъй резко, чудя са, и то за баш 2месеца, ма точно!!? ""Аз на тебе - ти на мене"" ма кешовица, не Ловното другарско рамо..
https://www.24chasa....article/6830913
Изнамерих ей таз графика, от която е видно, че спадовете и възходите в популацията на гургата е средно през 2г.! Т.е. периода от 2014 до 2016г. е била във възход, като 2017-18г. ще се отчете спад следвайки прогресията! От 2005г. до 2014г. съотношението е 3 към 5 в полза на възход, та се питам.. Всъщност и вий може си отговорите..
http://bspb.org/moni...-view/2/21.html

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: Grafika-gurgulitza-Bulgaria.jpg

За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#26
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26377
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 24.06.2018 - 08:42 :

Начи, бла бла бла и изведнъж - хоп, удобно наведени пред възможността да се гушнат едни субсидии по планове, рамки и др. щото шъ има, а?! Публикувано изображение Ма ков е тоо цръвен картон де му дадоха, че да му са прумени гледището тъй резко, чудя са, и то за баш 2месеца, ма точно!!? ""Аз на тебе - ти на мене"" ма кешовица, не Ловното другарско рамо..
https://www.24chasa....article/6830913
Изнамерих ей таз графика, от която е видно, че спадовете и възходите в популацията на гургата е средно през 2г.! Т.е. периода от 2014 до 2016г. е била във възход, като 2017-18г. ще се отчете спад следвайки прогресията! От 2005г. до 2014г. съотношението е 3 към 5 в полза на възход, та се питам.. Всъщност и вий може си отговорите..
http://bspb.org/moni...-view/2/21.html

Ице, целта е да се забрани лова на гургулица, да е застрашен вид и ела да видиш после колко пари ще се усвояват за наблюдение!!! :D Тук прозира както ти казваш: Аз на тебе - ти на мене!

Наслука приятелю.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#27
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 24.06.2018 - 08:42 :

.. Всъщност и вий може си отговорите..
http://bspb.org/moni...-view/2/21.html

Тази криволица показва само едно :D движението на препил с бира дороволец мониторингуващ от под тополата и няма нищо общо с реалността . Ако в действителност някой работеше и искаше да установи ( не да ги реши ) проблемите , то проблема на пъдпъдъка щеше да го нареди малко преди този на гургулицата и щеше да има яснота по пролем 1, 2 , 3 и ..... и накрая да не стане така , че виждащите задоволителната популация от гургулица са пътували по Е 80 и са се любували на изобилието от гугутки накацали по жиците :D
Наслука !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#28
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 25.06.2018 - 10:56 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 24.06.2018 - 08:42 :

.. Всъщност и вий може си отговорите..
http://bspb.org/moni...-view/2/21.html

Тази криволица показва само едно Публикувано изображение движението на препил с бира дороволец мониторингуващ от под тополата и няма нищо общо с реалността . Ако в действителност някой работеше и искаше да установи ( не да ги реши ) проблемите , то проблема на пъдпъдъка щеше да го нареди малко преди този на гургулицата и щеше да има яснота по пролем 1, 2 , 3 и ..... и накрая да не стане така , че виждащите задоволителната популация от гургулица са пътували по Е 80 и са се любували на изобилието от гугутки накацали по жиците Публикувано изображение
Наслука !


Гергии, лаици не требе коментират официални данни! Публикувано изображение Съгласен съм, че народопсихологията в някои от западните високи полета е подчинена на шипковицата и в очакване на бележка "за всичко", но е наистина жалко нежеланието за информираност!Публикувано изображение Ма по първата част на горния ми пост си трогателно мълчалив..?! Цуфка Публикувано изображение
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#29
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 25.06.2018 - 08:13 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 24.06.2018 - 08:42 :

Начи, бла бла бла и изведнъж - хоп, удобно наведени пред възможността да се гушнат едни субсидии по планове, рамки и др. щото шъ има, а?! Публикувано изображение Ма ков е тоо цръвен картон де му дадоха, че да му са прумени гледището тъй резко, чудя са, и то за баш 2месеца, ма точно!!? ""Аз на тебе - ти на мене"" ма кешовица, не Ловното другарско рамо..
https://www.24chasa....article/6830913
Изнамерих ей таз графика, от която е видно, че спадовете и възходите в популацията на гургата е средно през 2г.! Т.е. периода от 2014 до 2016г. е била във възход, като 2017-18г. ще се отчете спад следвайки прогресията! От 2005г. до 2014г. съотношението е 3 към 5 в полза на възход, та се питам.. Всъщност и вий може си отговорите..
http://bspb.org/moni...-view/2/21.html

Ице, целта е да се забрани лова на гургулица, да е застрашен вид и ела да видиш после колко пари ще се усвояват за наблюдение!!! :D/> Тук прозира както ти казваш: Аз на тебе - ти на мене!

Наслука приятелю.


:D
"Гургулица (Streptopelia turtur)
Тенденция на популацията: Стабилна" :D а всичко написано по надалу за гургулицата е copy - paste на чужд труд от преди десетилетия !
Да се наблюдават птичките и водят записки е модерно хоби , но нищо повече .... и не е орнитология !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#30
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоVasil Terziyski написа на 25.06.2018 - 08:13 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 24.06.2018 - 08:42 :

Начи, бла бла бла и изведнъж - хоп, удобно наведени пред възможността да се гушнат едни субсидии по планове, рамки и др. щото шъ има, а?! Публикувано изображение Ма ков е тоо цръвен картон де му дадоха, че да му са прумени гледището тъй резко, чудя са, и то за баш 2месеца, ма точно!!? ""Аз на тебе - ти на мене"" ма кешовица, не Ловното другарско рамо..
https://www.24chasa....article/6830913
Изнамерих ей таз графика, от която е видно, че спадовете и възходите в популацията на гургата е средно през 2г.! Т.е. периода от 2014 до 2016г. е била във възход, като 2017-18г. ще се отчете спад следвайки прогресията! От 2005г. до 2014г. съотношението е 3 към 5 в полза на възход, та се питам.. Всъщност и вий може си отговорите..
http://bspb.org/moni...-view/2/21.html

Ице, целта е да се забрани лова на гургулица, да е застрашен вид и ела да видиш после колко пари ще се усвояват за наблюдение!!! Публикувано изображение Тук прозира както ти казваш: Аз на тебе - ти на мене!

Наслука приятелю.


Наслука, друже! Публикувано изображение Целта им е пределно ясна, Васко! Нали си ме знайш, че ги виждам и през 3 планини "убавците" Прикачено изображение: 27459530_1598105576949230_4832398213723376101_n.jpgПубликувано изображение
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#31
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 25.06.2018 - 11:36 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 25.06.2018 - 10:56 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 24.06.2018 - 08:42 :

.. Всъщност и вий може си отговорите..
http://bspb.org/moni...-view/2/21.html

Тази криволица показва само едно Публикувано изображение движението на препил с бира дороволец мониторингуващ от под тополата и няма нищо общо с реалността . Ако в действителност някой работеше и искаше да установи ( не да ги реши ) проблемите , то проблема на пъдпъдъка щеше да го нареди малко преди този на гургулицата и щеше да има яснота по пролем 1, 2 , 3 и ..... и накрая да не стане така , че виждащите задоволителната популация от гургулица са пътували по Е 80 и са се любували на изобилието от гугутки накацали по жиците Публикувано изображение
Наслука !


Гергии, лаици не требе коментират официални данни! Публикувано изображение Съгласен съм, че народопсихологията в някои от западните високи полета е подчинена на шипковицата и в очакване на бележка "за всичко", но е наистина жалко нежеланието за информираност!Публикувано изображение Ма по първата част на горния ми пост си трогателно мълчалив..?! Цуфка Публикувано изображение

Знам много по добре от теб за случващото се из западните ни полета, знам и кой с кого е "за всичко" и кой на кого прави наколени с користни цели , знам също , че резането на домати и сирИнь е част от лова , ама не е лов .... а и знам , че гугутката е ловен обек , но не е гургулица !
Като толкова си на ти с ма`трияла, я кажи колко пъдпъдък и гургулица отстреля лани из тези полета ;) че нещо не се сещам :D
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#32
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 25.06.2018 - 12:03 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 25.06.2018 - 11:36 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 25.06.2018 - 10:56 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 24.06.2018 - 08:42 :

.. Всъщност и вий може си отговорите..
http://bspb.org/moni...-view/2/21.html

Тази криволица показва само едно Публикувано изображение движението на препил с бира дороволец мониторингуващ от под тополата и няма нищо общо с реалността . Ако в действителност някой работеше и искаше да установи ( не да ги реши ) проблемите , то проблема на пъдпъдъка щеше да го нареди малко преди този на гургулицата и щеше да има яснота по пролем 1, 2 , 3 и ..... и накрая да не стане така , че виждащите задоволителната популация от гургулица са пътували по Е 80 и са се любували на изобилието от гугутки накацали по жиците Публикувано изображение
Наслука !


Гергии, лаици не требе коментират официални данни! Съгласен съм, че народопсихологията в някои от западните високи полета е подчинена на шипковицата и в очакване на бележка "за всичко", но е наистина жалко нежеланието за информираност! Ма по първата част на горния ми пост си трогателно мълчалив..?! Цуфка Публикувано изображение

Знам много по добре от теб за случващото се из западните ни полета, знам и кой с кого е "за всичко" и кой на кого прави наколени с користни цели , знам също , че резането на домати и сирИнь е част от лова , ама не е лов .... а и знам , че гугутката е ловен обек , но не е гургулица !
Като толкова си на ти с ма`трияла, я кажи колко пъдпъдък и гургулица отстреля лани из тези полета Публикувано изображение че нещо не се сещам Публикувано изображение


Лани не, щот у спад беше гургата /следвай графиката/Публикувано изображение Ма по-лани /2016 възход/ добре бихме, с Павката ги мятахме доволно! Публикувано изображение Пак ти казвам - ПРОСВЕТИ СЕ , също го разбирай и като ПРОСВЕТЛИ..Публикувано изображениеПубликувано изображение
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#33
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 25.06.2018 - 12:35 :


Лани не, щот у спад беше гургата /следвай графиката/Публикувано изображение Ма по-лани /2016 възход/ добре бихме, с Павката ги мятахме доволно! Публикувано изображение Пак ти казвам - ПРОСВЕТИ СЕ , също го разбирай и като ПРОСВЕТЛИ..Публикувано изображениеПубликувано изображение

Според народопсихологията баце , безпричинното смеене се дължало на еФтините смехотворни ;) а и графиката с паденията от любуващите се на птичките ( на които с Васко явно вярвате ) е до 2014 г . и е , абсолютен т`шак ! Проблема с пъдпъдка и гургулицата запона още през 2010 - 11 г . и върви само надулу , дори обичайните места за преди полет ( ако въобще знаеш че ги има ) на пъдпъдъка се промениха и се превърнаха в непригодни за това площи .
Тези съвети ПРОСВЕТИ СЕ ги раздавай на други форумни герои , защото при мен информацията не идва само от" Високите западни полета" които мониторингувам почти всеки ден, доцента и "шипковицата" :idea: .
Прочетети предложението на Комисията за многогодишната финансова рамка (МФР) за периода 2021—2027 г. и ще разбереш как се определят основните насоки за Общата селскостопанска политика (ОСП) и ще разбереш , че не е нужно да имаш ветрогенератор за да произвеждаш толкова негавитизъм .
Та , такива ми ти работи Ристе , а .... и с подобни български подмятания и попюлвки някои побългарени европейци се мъчат да свалят гарда и на нашего брата , европейския ловец .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#34
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Пропуснах да ти кажа ... Наслука ! :seeya:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#35
Потребителя е офлайн   veselin hristozov 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 67
  • Регистр: 14.10.14
Слушам в Брюксел решават да направят извън Евросъюза лагери за бежанците, освен ние да предложим да съберат мрежите на маймуните от Африка та да не ловят с тях гургулици и пъдпъдици.
0

#36
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 26.06.2018 - 10:26 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 25.06.2018 - 12:35 :

Лани не, щот у спад беше гургата /следвай графиката/Публикувано изображение Ма по-лани /2016 възход/ добре бихме, с Павката ги мятахме доволно! Публикувано изображение Пак ти казвам - ПРОСВЕТИ СЕ , също го разбирай и като ПРОСВЕТЛИ..Публикувано изображениеПубликувано изображение

Според народопсихологията баце , безпричинното смеене се дължало на еФтините смехотворни Публикувано изображение а и графиката с паденията от любуващите се на птичките ( на които с Васко явно вярвате ) е до 2014 г . и е , абсолютен т`шак ! Проблема с пъдпъдка и гургулицата запона още през 2010 - 11 г . и върви само надулу , дори обичайните места за преди полет ( ако въобще знаеш че ги има ) на пъдпъдъка се промениха и се превърнаха в непригодни за това площи .
Тези съвети ПРОСВЕТИ СЕ ги раздавай на други форумни герои , защото при мен информацията не идва само от" Високите западни полета" които мониторингувам почти всеки ден, доцента и "шипковицата" Публикувано изображение .
Прочетети предложението на Комисията за многогодишната финансова рамка (МФР) за периода 2021—2027 г. и ще разбереш как се определят основните насоки за Общата селскостопанска политика (ОСП) и ще разбереш , че не е нужно да имаш ветрогенератор за да произвеждаш толкова негавитизъм .
Та , такива ми ти работи Ристе , а .... и с подобни български подмятания и попюлвки някои побългарени европейци се мъчат да свалят гарда и на нашего брата , европейския ловец .


Спирам, щото, като сайкълмен, разпознавам Ефектът на Дънинг-Крюгер!
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#37
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
Ше видите гургулици през крив тек !!!
И следващите ще са зайците...
За патките и прасетата няма да говорим !
Остават пъдпъдъците и юрдеците,ама не знам за юрдеците 100 000 ли са ,130 000 ли са,в кой от съюзите членуват,защо членуват,как членуват ...?!?!?!
Бахмааму,в най- скоро време ще има бележки за ловни излети на зелени орехи ...и бостанжийски кауни...
Тъй че ,пазете си пушките и патроните.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#38
Потребителя е офлайн   kcv 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 717
  • Регистр: 11.01.11
Не знам кой колко и какво е броил и къде го е писал и публикувал, ма при мен в Средна гора има доста ята от въпросната сива птичка, ма тук преброители не моо припарят, та такива ми ти рааОти.
ЗАКОНЪ за изтребление на разбойниците

Цитат

На един лов,жена ми уби две прасета и един ме пита като седнахме да ядеме,какво и правя та може да ги бие така
Викам,па ела довечера и ще видиш какво и правя,може да ти хареса па да почнеш и ти да ги биеш
0

#39
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 30.06.2018 - 09:56 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 26.06.2018 - 10:26 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 25.06.2018 - 12:35 :

Лани не, щот у спад беше гургата /следвай графиката/Публикувано изображение Ма по-лани /2016 възход/ добре бихме, с Павката ги мятахме доволно! Публикувано изображение Пак ти казвам - ПРОСВЕТИ СЕ , също го разбирай и като ПРОСВЕТЛИ..Публикувано изображениеПубликувано изображение

Според народопсихологията баце , безпричинното смеене се дължало на еФтините смехотворни Публикувано изображение а и графиката с паденията от любуващите се на птичките ( на които с Васко явно вярвате ) е до 2014 г . и е , абсолютен т`шак ! Проблема с пъдпъдка и гургулицата запона още през 2010 - 11 г . и върви само надулу , дори обичайните места за преди полет ( ако въобще знаеш че ги има ) на пъдпъдъка се промениха и се превърнаха в непригодни за това площи .
Тези съвети ПРОСВЕТИ СЕ ги раздавай на други форумни герои , защото при мен информацията не идва само от" Високите западни полета" които мониторингувам почти всеки ден, доцента и "шипковицата" Публикувано изображение .
Прочетети предложението на Комисията за многогодишната финансова рамка (МФР) за периода 2021—2027 г. и ще разбереш как се определят основните насоки за Общата селскостопанска политика (ОСП) и ще разбереш , че не е нужно да имаш ветрогенератор за да произвеждаш толкова негавитизъм .
Та , такива ми ти работи Ристе , а .... и с подобни български подмятания и попюлвки някои побългарени европейци се мъчат да свалят гарда и на нашего брата , европейския ловец .


Спирам, щото, като сайкълмен, разпознавам Ефектът на Дънинг-Крюгер!

:D и продължаваш да вярваш в силата на лимоновият сок .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#40
Потребителя е офлайн   hunter-66 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 294
  • Регистр: 12.09.11
Ще има ли коментари и снимков материал от Ловният събор от 30.06.2018г. в Карловско?
0

Сподели темата:


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни