БГ Лов Форум: Словашки копов /копой/ - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (46 Страници) +
  • « Първа
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Словашки копов /копой/

#581
Потребителя е офлайн   Leominor 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 271
  • Регистр: 03.02.11
klaksa,приятел ти си истински мъжага.Пускам малката Бора да я видиш ,тази калпазанка.Владо ,много съм доволен от нея.За да не обърквам някой от колегите ,родителите на кучето са Бора на klaksa и Едгар от Панчарево .Моето куче съм го кръстил на стара моя кучка ,която ценя много,съвпадението на имената е случайно.

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: DSCF4012.JPG

Не е леко Да се дига тежко!!!
0

#582
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09
Професионална снимка приятел/как успя да я хванеш /.Страхотна :clapping-hands:
Публикувано изображение
0

#583
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
Колега ще те помоля да ми пратиш твоя тел завръзка на лични,че се опитвам от няколко дни да ти пратя лично съобщение но явно ти е пълна кутията и не мога.
[/quote]
това ми е телефона
0896400750
0

#584
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08
вале ,абе стилно като трайлер :D злобно като фокс, ще имаш словашки копов и ще видиш, след още две три години ще стигнеш до истината онзи курц подобрения с брадата :P
вале в събота ,направих нещо което не съм мислел ,че ще успея да направя ходих трепач на гости и се опитах да взема един шопар от колегата щото ми се мяркаше ,пък и така и така се беше засилил към него ,два пъти му пуцах а той все бега и бега,мани ми и колегата го отрепа та и срама си видях и драскотина не съм му направил :D махнах си комбито заради кризата и сега с една, о шипка с марка,, ивайло ,,
майната му признат срам не е срам :D
валка колегата клакса ти е описал точно работата на копоя,+айда съм я пробвал и на 12 часова кървава диря около 3,5-4 километра с успех.малкия христо и той вече има добра диря няколко часа след истрел.
амиг съм му правил случайна 2 часова около 500 метра без никакъв проблем от раз,
в неделя излезнах с два дратхаара и амик да се разстъпча и забравя съботния срам,нисък старт ,максимум 10 излайвания два истрела през колегата минали 4 чакала убил един,5минути след това амиг беше при мен,след 20 минути хела взе да гони амиг и андора се включиха истрел на 4 минута се върна андора на шеста амиг на осма хела с лисик таз годишен :D
на хищник амиг не ми е прилал повече от 20 пъти на диря ,сърна писка на поглед и максимум 10-15 минути,на прасе най дългата му гонка досега е около 45 минути но в една смъртоносна комбинация с барака на баща ми, която ще гледам да е рядко случваща се ,щото барака взе да отваря сам до 1,5- 2 часа, а с дребния си угаждат на келешлъка,

като харектер са подобни на континенталните птичари,превързани всеотдайни и любвеовилни и са ревниви особенно женските :D иначе христо от бургас никога нямаше да притежава айда

много кучета и дивеч се заблуждават от миловидния им вид дребни кучеца с обли телца,вярвайте ми тръгне ли да се бие е готово и да умре, за сравнение хела е гадна убийца тя не се хапи просто за хапането ,а да убие тежи трийсет и два килограма с глава като на мъжки дратхаар,на два пъти се захапваха през вратите на клетките с дребни контузии разскъсани бърни сцепени уши ,третия беше страшно пред боксовете имам заградена площатка как са отворили вратите на клетките си не знам ,колко са се млатили не знам,като слезнах от колата и видях двето клетки отворени взех да търся с поглед трупове :D бяха легнали една срещу друга целия цимент под тях беше опръскан с кръв ,като ме чуха станаха като двама пияници със сетни сили да се бият просто се бутаха даже не можеха да се ухапят,уши ,устни леш очите като на боксъори затворени ,двато предни крака на дратхара натъртени до степен пълна куцота,на копоя една вена от врата пръскаше кръв около двайсет санта на височина като си врътнеше врата наляво, докторката си игра два часа с тях,не подценявайте силата и издръжиловста на 17-18 килограмов копой то си е като анимациония герой ,,тазманийски дявол,,
0

#585
Потребителя е офлайн   Valentino 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1986
  • Регистр: 05.03.08

Виж мнениетоklaksa написа на 21.11.2011 - 19:29 :


Търси на 500-600метра около викача.пресече ли диря изчезва с летящ старт


Отлично за нашия регион!
0

#586
Потребителя е офлайн   Valentino 

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 1986
  • Регистр: 05.03.08

Виж мнениетохектор написа на 21.11.2011 - 23:13 :

вале ,абе стилно като трайлер :D злобно като фокс, ще имаш словашки копов и ще видиш, след още две три години ще стигнеш до истината онзи курц подобрения с брадата :P


,не подценявайте силата и издръжиловста на 17-18 килограмов копой то си е като анимациония герой ,,тазманийски дявол,,


....подобрен драт - може D, но и така няма как да стигне курца, знаеш го това. Нека не спамим в тази тема, това знаеш че е безкраен разговор и майтап, въпреки че истината е в горния ми ред :P
Благодаря ти за инфото, посмях се пак с твойте изпълнения за признатия грях :D
Доста са се опердашили....тазманийски дявол....докарва ми наистина на нещо острилско-териерско.
0

#587
Потребителя е офлайн   Leominor 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 271
  • Регистр: 03.02.11
хектор,Честит рожден ден,жив и здрав и да те близне една шестица от тототоПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Не е леко Да се дига тежко!!!
0

#588
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08

Виж мнениетоLeominor написа на 27.11.2011 - 22:15 :

хектор,Честит рожден ден,жив и здрав и да те близне една шестица от тототоПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

мерси и ха дано ама требва да пусна фиш :D
0

#589
Потребителя е офлайн   kpk 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 737
  • Регистр: 20.07.10
Тоше а честито на патерици бъди жив и здрав наборе всичко останало ще си дойде само. :cheers:
0

#590
Потребителя е офлайн   Александър А.А. 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 815
  • Регистр: 30.10.08
Честит рожден ден/на патерици/ на Хектор дано иляди.Ама да ме извинява но преди да се вкл. тук темата живна/имаше над 10 посетители,от както сътвори некакви самохвалби-всичко замре пак/,като гледам в темата Дратхаар му връзва много,ама на рогатия. :D
0

#591
Потребителя е офлайн   Александър А.А. 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 815
  • Регистр: 30.10.08
Момци,ако искаме да постигнем резултати с копоя трябва да изкл.-моето куче е най- красивото,моето куче е най-работното,моето куче е доказало се пред колеги ловци.Трябва да се мисли по-глобално-КОПОЯ В БГ Е .........
Затова трябва да има контакт и диалог,а не самодоказване/породата не е наш продукт и именно,за това трябва да сме отговорни и да спазваме създадените правила/.Пишете и игнорирайте професорите/отличници в млеконадоя/.Извинете ме,ако съм засегнал някой.
0

#592
Потребителя е офлайн   Александър А.А. 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 815
  • Регистр: 30.10.08
За мен тава е идеала,за визия.
Прикачено изображение: post-122-1300560683_thumb.jpg
0

#593
Потребителя е офлайн   kpk 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 737
  • Регистр: 20.07.10
То нещо подобно бях написал и аз по назад в темата ама не мога да разбера кой ще трябва да изключваме и от къде :D то като погледнеш я има двадесеттина кучета от породата в България я няма и ако искаме да има клуб ще ни трябват всичките.Така ,че който притежава такова куче нека го покаже и сподели с колегите от форума за да се знае къде има добри мъжки кучета за да не ги омешаме и да се одремим като пръч под габър :P
0

#594
Потребителя е офлайн   Александър А.А. 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 815
  • Регистр: 30.10.08

Виж мнениетоkpk написа на 30.11.2011 - 06:57 :

То нещо подобно бях написал и аз по назад в темата ама не мога да разбера кой ще трябва да изключваме и от къде :D то като погледнеш я има двадесеттина кучета от породата в България я няма и ако искаме да има клуб ще ни трябват всичките.Така ,че който притежава такова куче нека го покаже и сподели с колегите от форума за да се знае къде има добри мъжки кучета за да не ги омешаме и да се одремим като пръч под габър :P

Защо само мъжки,женските не ги ли броиш :P .Има колеги,които имат копои но не им се пише,не знам дали и четат темата ;)
0

#595
Потребителя е офлайн   хектор 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 7101
  • Регистр: 01.04.08

Виж мнениетоАлександър А.А. написа на 30.11.2011 - 00:30 :

Момци,ако искаме да постигнем резултати с копоя трябва да изкл.-моето куче е най- красивото,моето куче е най-работното,моето куче е доказало се пред колеги ловци.Трябва да се мисли по-глобално-КОПОЯ В БГ Е .........
Затова трябва да има контакт и диалог,а не самодоказване/породата не е наш продукт и именно,за това трябва да сме отговорни и да спазваме създадените правила/.Пишете и игнорирайте професорите/отличници в млеконадоя/.Извинете ме,ако съм засегнал някой.


колега ,противоричиш си,
кое е най доброто куче е описано в стандарта :D
0

#596
Потребителя е офлайн   Александър А.А. 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 815
  • Регистр: 30.10.08

Виж мнениетохектор написа на 30.11.2011 - 20:23 :

Виж мнениетоАлександър А.А. написа на 30.11.2011 - 00:30 :

Момци,ако искаме да постигнем резултати с копоя трябва да изкл.-моето куче е най- красивото,моето куче е най-работното,моето куче е доказало се пред колеги ловци.Трябва да се мисли по-глобално-КОПОЯ В БГ Е .........
Затова трябва да има контакт и диалог,а не самодоказване/породата не е наш продукт и именно,за това трябва да сме отговорни и да спазваме създадените правила/.Пишете и игнорирайте професорите/отличници в млеконадоя/.Извинете ме,ако съм засегнал някой.


колега ,противоричиш си,
кое е най доброто куче е описано в стандарта :D

Не си противореча,аз гледам кучета,за лов и единствено за лов.В момента гледам копои и затова влязох в темата/имам опит с гончета но не знаех нищо за копова/.Интересува ме лова с кучета/не съм егоист-ловувам успешно и чрез издебване и причакване/,за общата атмосфера.Не съм експерт,ако мога да помогна ше помогна,ако ли не здраве да е .
0

#597
Потребителя е офлайн   Александър А.А. 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 815
  • Регистр: 30.10.08
Колега Гроздев писах ти лс,не знам дали си го получил.
0

#598
Потребителя е офлайн   klaksa 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 266
  • Регистр: 06.08.09
Последния уикенд водих и мъниците на лов.Направо ме шашнаха................няма губене,няма страх от кучета,дивеч и гърмежи/изпуснахме една пиратка до едното малко,докато реагирам тя гръмна-малкото копойче не се изплаши/Явно гена си е ген <_<
Публикувано изображение
0

#599
Потребителя е офлайн   kpk 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 737
  • Регистр: 20.07.10
Колега Александър А.А. броя и женските :D разбира се но в момента търся качествени мъжки с цел заплождане на Аста.
0

#600
Потребителя е офлайн   Александър А.А. 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 815
  • Регистр: 30.10.08

Виж мнениетоkpk написа на 01.12.2011 - 22:15 :

Колега Александър А.А. броя и женските :D разбира се но в момента търся качествени мъжки с цел заплождане на Аста.

Мъжки има,ама не знам собствениците дали искат да ги пускат. :D
0

Сподели темата:


  • (46 Страници) +
  • « Първа
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

3 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 3 гости, 0 анонимни