БГ Лов Форум: Вредите от нещото наречено лов по български върху едрия дивеч - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Вредите от нещото наречено лов по български върху едрия дивеч

#41
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09
Ясно ... или си заспал или мама ти е счупила пръстите , за да те предпази :lol: :lol: :lol:
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#42
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 20:38 :

ти кога имаш време да мислиш за лов от фиксации за ядене и пиене. Кво някога много ли си се мъчил в лишения? :D

Никога не съм бил в лишения , с Лов и Риболов се занимавам от 8 годишен , побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !
Каkто казваше Shibeka ... OK ?!



Нещо не те фанах..... с ква бележка ще уреждаш пипи ????
0

#43
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 15.04.2016 - 18:01 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 20:38 :

ти кога имаш време да мислиш за лов от фиксации за ядене и пиене. Кво някога много ли си се мъчил в лишения? :D/>

Никога не съм бил в лишения , с Лов и Риболов се занимавам от 8 годишен , побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !
Каkто казваше Shibeka ... OK ?!



Нещо не те фанах..... с ква бележка ще уреждаш пипи ????

Миии , ако ми отговори ... и в зависимост от компетенцията му ще е и бележката !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#44
Потребителя е офлайн   rado.72 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 725
  • Регистр: 29.06.09

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 19:10 :

НОРМАЛЕН ЛОВ НЕНОРМАЛЕН ЛОВ

попълва се бележка, прави се инструктаж... предсидателя вика я се подписвайте да ви мамата :D/>/>
дружинката излиза в проятелска атмосфера... дружинката се събира и се почват скандалите
ловува се на ход ... с жипки, ловците се стоварят на пусиите като торби с картофи
кучетата са не много на брой но с качества... всеки води по някоя мастия, предимно от породата турско гонче
след първата гонка има прасе или нищо... след първата гонка е скървавена някоя сърна - нека я ядат лисиците
след първата гонка кучетата общо взето са на линия ... както е имало 20 кучета така има две тип нищо не гонещи
гоначите излизат и казват какво са видели... гоначите излизат а единия се върти - как да си прибере сърненцето скрито

Нее карача се върти, и си вика, бах мамаму трябва ФРИЗЕР да купувам много станаха. :P :P
И когато ке дойде времето да избираш.Со кого да вървиш заедно,ей тогава да си помислиш какви хора искаш да имаш ти до себе си.Искай такива дето ще ти казват всичко.И хубавото.И лошото.И доброто.И кривиците.Защото ако искаш да имаш край тебе такива,дето ще правят след тебе каквото ти си правил.Такива дето ако кимнеш с глава и те ще кимват.......Ехейй ,че ако е така защо са ти......Ако е така,тя сянката ти прави същото.Като искаш някой да повтаря по тебе ходи си сам със Сянката си.Като искаш дружина ей тогава намери хора,дето няма да гледат в тебе.Ами да гледат в същата посока.
0

#45
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 15.04.2016 - 19:34 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 15.04.2016 - 18:01 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 20:38 :

ти кога имаш време да мислиш за лов от фиксации за ядене и пиене. Кво някога много ли си се мъчил в лишения? :D/>/>

Никога не съм бил в лишения , с Лов и Риболов се занимавам от 8 годишен , побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !
Каkто казваше Shibeka ... OK ?!



Нещо не те фанах..... с ква бележка ще уреждаш пипи ????

Миии , ако ми отговори ... и в зависимост от компетенцията му ще е и бележката !

А а а а а...
И аз искам бележка-мележка ...

Б.С.- Компетенцията
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#46
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 16.04.2016 - 09:30 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 15.04.2016 - 19:34 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 15.04.2016 - 18:01 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 20:38 :

ти кога имаш време да мислиш за лов от фиксации за ядене и пиене. Кво някога много ли си се мъчил в лишения? :D/>/>/>

Никога не съм бил в лишения , с Лов и Риболов се занимавам от 8 годишен , побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !
Каkто казваше Shibeka ... OK ?!



Нещо не те фанах..... с ква бележка ще уреждаш пипи ????

Миии , ако ми отговори ... и в зависимост от компетенцията му ще е и бележката !

А а а а а...
И аз искам бележка-мележка ...

Б.С.- Компетенцията

Ти си професионалист , цял живот из долината на елените и си ми ясен . Някак не ми се вярва да биеш път от Прилеп до Чичка за чувал , два ....дивечово сухо кисело месо B) все пак са около 1400 км. ...ама ако си тръгнал , няма да те връщаме я :D
Абе бай Сабри , ти знеш ли , че кучето ми е от твоя регион ... да ти се похваля
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#47
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 16.04.2016 - 21:26 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 16.04.2016 - 09:30 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 15.04.2016 - 19:34 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 15.04.2016 - 18:01 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 20:38 :

ти кога имаш време да мислиш за лов от фиксации за ядене и пиене. Кво някога много ли си се мъчил в лишения? :D/>/>/>/>

Никога не съм бил в лишения , с Лов и Риболов се занимавам от 8 годишен , побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !
Каkто казваше Shibeka ... OK ?!



Нещо не те фанах..... с ква бележка ще уреждаш пипи ????

Миии , ако ми отговори ... и в зависимост от компетенцията му ще е и бележката !

А а а а а...
И аз искам бележка-мележка ...

Б.С.- Компетенцията

Ти си професионалист , цял живот из долината на елените и си ми ясен . Някак не ми се вярва да биеш път от Прилеп до Чичка за чувал , два ....дивечово сухо кисело месо B)/> все пак са около 1400 км. ...ама ако си тръгнал , няма да те връщаме я :D/>
Абе бай Сабри , ти знеш ли , че кучето ми е от твоя регион ... да ти се похваля

Я,я ...
Разкажи какво,от кой ?!
Пак хубаво,че си взел куче ,а не булка...
Тогава за друго щяхме да говорим... ;)

Б.С.Б.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#48
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 17.04.2016 - 06:55 :

Я,я ...
Разкажи какво,от кой ?!
Пак хубаво,че си взел куче ,а не булка...
Тогава за друго щяхме да говорим... ;)/>

Б.С.Б.

Генерал Тошево , от колегата Румен Русев
Ти , ако си мислиш , че не съм се поогледал , много се лъжеш .... всичко е ОК само , че булките от вашия край немогат да правят едни специални работи , които пък на мен ми харесват .... та затова :D
https://www.youtube....h?v=PP8k3nSk_Gw
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#49
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
В дивата природа сърната достига максимум до 15 години. Трагичното у нас е, че средната и възраст е сведена до само 2-3 години. Причината за това е неправилното ловуване и най-вече бракониерството, включително осъществявано от ловци и ловни дружинки като незаконен съпътстващ лов при излетите за дива свиня. Тази възрастова структура води до ограничен прираст на сърната, до малка раждаемост. Известно е че през първата година сърната не ражда. През втората ражда най-често по едно сърне. Едва от третата година до седмата-осмата ражда най-често по два приплода. За спасението на сърната като животински вид е задължително да се вземат нужните мерки, като например абсолютната забрана на лова на женски екземпляри, а също така, абсолютна забрана на всякакъв лов където дружинките нямат сърни в приличен запас. Така те ще бъдат принудени да опазват сърните. Тъй като сърните обитават цял живот една ограничена територия от 1-2 кв. км. за женска и 2-3 за мъжките сръндаци, то е видно, че бракониерството се извършва в територията на ловната дружинка. Интересна трансформация при сърните настъпи под влиянието на увеличилите се вълци в дадени райони (Западна България). Поради особеностите на хранене и ловуване (по-често жертва стават приплодите), когато вълкът атакува единствения приплод на сърната обикновено го улавя, а когото са два или три улавя един, а другите оцеляват. Така по пътя на естествения отбор много повече сърни започнаха да раждат по две малки. Предпочита предимно самотния живот, като се събира да съжителства главно през размножителния период. Другият период, когато сърната образува големи стада от десет до стотина животни е през зимата, но само там, където има прилична численост.
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#50
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11
Поради ниската популација, со Законот за ловство на Р. Македонија срната е ставена под трајна заштита
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#51
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 15.04.2016 - 18:01 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

Виж мнениетоpiri написа на 14.04.2016 - 20:38 :

ти кога имаш време да мислиш за лов от фиксации за ядене и пиене. Кво някога много ли си се мъчил в лишения? :D/>

Никога не съм бил в лишения , с Лов и Риболов се занимавам от 8 годишен , побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !
Каkто казваше Shibeka ... OK ?!



Нещо не те фанах..... с ква бележка ще уреждаш пипи ????

Как с каква ...с подобаваща :D

Прикачени миниатюри

  • Прикачено изображение: image-a9da0898149674ddcf071c8d6dbdbebcab514ecbe8acf9ef8b2e28acc59b4cf4-V.jpg

Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#52
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 18.04.2016 - 20:09 :

Поради ниската популација, со Законот за ловство на Р. Македонија срната е ставена под трајна заштита
Алоооо вещия , културтрегера ;) в българският лов , пак си крал от уикито :D ловът в една държава се определя от и със Закон , а не през или от Уикипедия свободни съчинения B)

" Закон за ловството - Министерство за земјоделство ...

.... на Владата на Република Македонија добило концесија на дивечот во ... Главни ловностопански видови са срна, обичен елен, дива свиња, зајак, полска ... " :nono:

Ама то , как е тръгнало, во великата земля на Р . М . ке биде ставена трајна заштита за свите макета :smilewinkgrin: ... оти велико-албанците едва ли ще разрешът на чужди граждани да ловуват , ей тъй ... на воля в тяхна територия !
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#53
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 18.04.2016 - 19:11 :

В дивата природа сърната достига максимум до 15 години. Трагичното у нас е, че средната и възраст е сведена до само 2-3 години. Причината за това е неправилното ловуване и най-вече бракониерството, включително осъществявано от ловци и ловни дружинки като незаконен съпътстващ лов при излетите за дива свиня. Тази възрастова структура води до ограничен прираст на сърната, до малка раждаемост. Известно е че през първата година сърната не ражда. През втората ражда най-често по едно сърне. Едва от третата година до седмата-осмата ражда най-често по два приплода. За спасението на сърната като животински вид е задължително да се вземат нужните мерки, като например абсолютната забрана на лова на женски екземпляри, а също така, абсолютна забрана на всякакъв лов където дружинките нямат сърни в приличен запас. Така те ще бъдат принудени да опазват сърните. Тъй като сърните обитават цял живот една ограничена територия от 1-2 кв. км. за женска и 2-3 за мъжките сръндаци, то е видно, че бракониерството се извършва в територията на ловната дружинка. Интересна трансформация при сърните настъпи под влиянието на увеличилите се вълци в дадени райони (Западна България). Поради особеностите на хранене и ловуване (по-често жертва стават приплодите), когато вълкът атакува единствения приплод на сърната обикновено го улавя, а когото са два или три улавя един, а другите оцеляват. Така по пътя на естествения отбор много повече сърни започнаха да раждат по две малки. Предпочита предимно самотния живот, като се събира да съжителства главно през размножителния период. Другият период, когато сърната образува големи стада от десет до стотина животни е през зимата, но само там, където има прилична численост.

Само да попитам ... това е : Световен , европейски , балкански или регионале проблем ?!
И как така става , че в райони с преобладаващо бракониерско население , сърната е в пъти повече , а там където сте по - по - най ековци и ревльовци ... сърната е изчезващ вид ?! B)

Как така става , че от 10-тина години сърни се срещат на места , където ... от както се води статистика на дивеча в България никога не е имало ... пък сега има :D

... прилична численост :yesnod: до колкото си спомням ... популацията на дивече се изчислява на хектар , а не на, прилична и неприлича ... с рабуш от трънски козар !
Абе и тук ми намирисва , като в онази тема с "целите бракониерски села във Войводина " :P

Този пост е редактиран от Георги Петров: 19.04.2016 - 11:12

Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#54
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
пипи , ти дa не пишеш нAучен труд зa сърнaтa ?
Aко пишеш , кaжи.
Ще помaгaме с кво можем.
Примерно....кaк се прaви кaймa....суджуци от сърнешко....
Кaк дa се консумирaт , и с кaкво питие.....
Ше помaгaме бе... !
0

#55
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14
К'во ви става с тия сърни,бе...патките, ли?!
Откачихте...

Б.С.Б.
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#56
Потребителя е офлайн   piri 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 10297
  • Регистр: 15.02.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 19.04.2016 - 10:13 :

Виж мнениетоpiri написа на 18.04.2016 - 19:11 :

В дивата природа сърната достига максимум до 15 години. Трагичното у нас е, че средната и възраст е сведена до само 2-3 години. Причината за това е неправилното ловуване и най-вече бракониерството, включително осъществявано от ловци и ловни дружинки като незаконен съпътстващ лов при излетите за дива свиня. Тази възрастова структура води до ограничен прираст на сърната, до малка раждаемост. Известно е че през първата година сърната не ражда. През втората ражда най-често по едно сърне. Едва от третата година до седмата-осмата ражда най-често по два приплода. За спасението на сърната като животински вид е задължително да се вземат нужните мерки, като например абсолютната забрана на лова на женски екземпляри, а също така, абсолютна забрана на всякакъв лов където дружинките нямат сърни в приличен запас. Така те ще бъдат принудени да опазват сърните. Тъй като сърните обитават цял живот една ограничена територия от 1-2 кв. км. за женска и 2-3 за мъжките сръндаци, то е видно, че бракониерството се извършва в територията на ловната дружинка. Интересна трансформация при сърните настъпи под влиянието на увеличилите се вълци в дадени райони (Западна България). Поради особеностите на хранене и ловуване (по-често жертва стават приплодите), когато вълкът атакува единствения приплод на сърната обикновено го улавя, а когото са два или три улавя един, а другите оцеляват. Така по пътя на естествения отбор много повече сърни започнаха да раждат по две малки. Предпочита предимно самотния живот, като се събира да съжителства главно през размножителния период. Другият период, когато сърната образува големи стада от десет до стотина животни е през зимата, но само там, където има прилична численост.

Само да попитам ... това е : Световен , европейски , балкански или регионале проблем ?!
И как така става , че в райони с преобладаващо бракониерско население , сърната е в пъти повече , а там където сте по - по - най ековци и ревльовци ... сърната е изчезващ вид ?! B)/>

Как така става , че от 10-тина години сърни се срещат на места , където ... от както се води статистика на дивеча в България никога не е имало ... пък сега има :D/>

... прилична численост :yesnod:/> до колкото си спомням ... популацията на дивече се изчислява на хектар , а не на, прилична и неприлича ... с рабуш от трънски козар !
Абе и тук ми намирисва , като в онази тема с "целите бракониерски села във Войводина " :P/>

това е български проблем.
и къде сърната под бракониерски пресинг се е заселила и размножила? На чучка?
На добра слука на истинските колеги между нас!!!

Спамът на пири е единственият който се санкционира. С ХИЛЯДИ ЧАСОВЕ.

Волтер: Може да не съм съгласен с мнението ти, но ще дам живота си за да можеш да го изразяваш свободно.

Гордея се с трънчани - 93 % на референдума отрекоха минния мираж.

Отвращавам се от алчни човечета, посягащи на ловната ни организация.
0

#57
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !



Петроff , уреждaй го пипи с бележкa зa лов нa сърнa.
Пише нAучен труд .
A нaли сте си дружки , може и дa го рaзходиш до чучкa , дa ги види уживо.
0

#58
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоpiri написа на 20.04.2016 - 06:08 :

това е български проблем.
и къде сърната под бракониерски пресинг се е заселила и размножила? На чучка?

Не , не ... това са регионални огнища , където "полагате прекомерни" усилия за подобряване живота на сърничките ;) а на територията на Чучка сърната е срещана от както свят светува . Но както и да е ... сега ще се опитам отново да ти помогна , за да се научиш кага се пишат главни букви B)

Употреба на главни букви в рамките на изречението.

1. При собствени, бащини и фамилни имена; прякори, прозвища и псевдоними, функциониращи като собствено и/или фамилно име; при имена на семейства, родове, династии:
Георги , Ангелов, Боримечката, Щастливеца, Елин Пелин, Добреви, Светославови, Еленини, Асеневци, Бурбони, Тюдори, Романови
Когато прозвището или псевдонимът не функционира като собствено и/или фамилно име, с главна буква се пише само първата съставка:
Зоркото око, Поразяващата ръка
2. При имена на божества и митични същества:
Иисус Христос, Буда, Атина Палада, Дядо Коледа, Баба Марта
3. При имена на животни:
Шаро, Белчо, Сивушка
4. При двете съставки в имената на известни личности или литературни (фолклорни) персонажи:
Патриарх Евтимий (само той), Баба Тонка, Отец Паисий, Хаджи Димитър, Райна Княгиня, Поп Харитон, Симеон Втори, Иванчо Йотата, Карл Велики, Братя Грим, Кума Лиса, Кумчо Вълчо, Хитър Петър
5. При наименованието на Бог и на неговите атрибути (названия и определения), когато се отнася до християнския Бог:
Бог, Господ, Всесилният, Небесният, Спасителят, Всевишният, Бог -Отец, Бог-Син, Свети Дух, Той, Него, Го, Му
2.6. При географски наименования, състоящи се от една дума:
Европа, България, Чучка , Перник , Пирин
7. При географските имена, състоящи се от повече думи, ако собственото име е предхождано от определение, и определението, и собственото име се пишат с главна буква:
Бяла Слатина, Велико Търново, Стара Загора, Северна Америка, Република България
В останалите случаи главна буква се изписва в началото на името:
Атлантически океан, Балкански полуостров, Близкият изток, Европейският югоизток, Великденски острови, Горна баня, Дунавска равнина, Пирински край, Северен полюс, Стара планина, Черно море, Софийска област, река Искър, град Пловдив, Цариградско шосе
8. При имена на политически и административни и културни единици, състоящи се от една дума:
Бундестаг, Ватикан, Сорбоната, Пентагонът
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#59
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 20.04.2016 - 08:06 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !



Петроff , уреждaй го пипи с бележкa зa лов нa сърнa.
Пише нAучен труд .
A нaли сте си дружки , може и дa го рaзходиш до чучкa , дa ги види уживо.

Няма как да го уредя с бележка за сърна ... има за отстрел , но предпочитам да е от "карабинери" , все пак през опитката виждаш по добре , отколкото през мерната планка ! Знаеш ... сърните са ми слабост и този или онзи да ги замеря със съчми някак как да се получи ... :D а който иска да храни лисици и чакали , да ловува в района си !
Това , че с piri си говориме на висок тон и се меткаме по некоя и друга майна ... не означава , че piri не ми е приятелче, и защо си мислиш , че не съм го канил ... ?! Ето ...
Piri , заповядай на гости / не на лов / когато сръндаците са най активни !
Си седнеме на тераската , си пием питието ... ще гледкаш , ще слушаш и т н т
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#60
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 20.04.2016 - 08:46 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 20.04.2016 - 08:06 :

Виж мнениетоГеорги Петров написа на 14.04.2016 - 21:09 :

побързай с отговорите и те уреждам с бележка и да те видя ... колко си на ти в гората !



Петроff , уреждaй го пипи с бележкa зa лов нa сърнa.
Пише нAучен труд .
A нaли сте си дружки , може и дa го рaзходиш до чучкa , дa ги види уживо.

Няма как да го уредя с бележка за сърна ... има за отстрел , но предпочитам да е от "карабинери" , все пак през опитката виждаш по добре , отколкото през мерната планка ! Знаеш ... сърните са ми слабост и този или онзи да ги замеря със съчми някак как да се получи ... :D/> а който иска да храни лисици и чакали , да ловува в района си !
Това , че с piri си говориме на висок тон и се меткаме по некоя и друга майна ... не означава , че piri не ми е приятелче, и защо си мислиш , че не съм го канил ... ?! Ето ...
Piri , заповядай на гости / не на лов / когато сръндаците са най активни !
Си седнеме на тераската , си пием питието ... ще гледкаш , ще слушаш и т н т


Бе....че с пипи сте си дружки не е било никога тайна.
Ма дружбата ви отива на къде лИбоФФФ , и ..... това е притеснително !
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни