БГ Лов Форум: Препоръки към Хоби ТВ - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Препоръки към Хоби ТВ

#41
Потребителя е офлайн   Stefan Stefanov 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 339
  • Регистр: 23.10.09

Виж мнениетоОлд Шетърхенд написа на 15.06.2011 - 15:38 :

Виж мнениетоStefan Stefanov написа на 15.06.2011 - 15:31 :

Не съм я чувал досега, колега...кой кабелен оператор я предава?

В цифровия пакет на Blizoo я има.

Мерси!
0

#42
Потребителя е офлайн   angard 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 191
  • Регистр: 12.07.08
От както открих онлайн "Охота и рьбалка" -си реших проблема с Хоби тв.
0

#43
Потребителя е офлайн   ventsi_76 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 346
  • Регистр: 04.07.08

Виж мнениетоangard написа на 23.06.2011 - 19:23 :

От както открих онлайн "Охота и рьбалка" -си реших проблема с Хоби тв.

Колега сподели и ние как да гледаме онлайн "Охота и рьбалка" мерси за което !!!!! :unsure: ;)
0

#44
Потребителя е офлайн   ИЖОВКАТА 

  • АЛИГОФРЕН!!!
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 913
  • Регистр: 11.04.08
ТУК
0

#45
Потребителя е офлайн   ventsi_76 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 346
  • Регистр: 04.07.08

Виж мнениетоИЖОВКАТА написа на 23.06.2011 - 20:38 :


Мерси Колега Жив и Здрав и много слука през новия сезон !!!!
0

#46
Потребителя е офлайн   zazy 

  • Напреднал Потребител
  • PipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 67
  • Регистр: 10.02.11
защо не пускат филмите на Роберт Атанасов ,старички са, но и без това се повтаря само едно и също по две седмици,страхотен филм е "Глигански пътеки"той е пример как трябва да е направен един ловен филм,(лично мое мнение) и е добре предаванията да са поне 1 час,за риби и коне дават целодневно,а ловът като цяло е по малко засегнат(извинявам се ако съм повторил някой)
"Ловът е древна драма и Голгота,
апотросна битка с вечността,
НО ТОЙ Е ЛОВ КОГАТО ВЪВ ЖИВОТА,
ПРЕД ИЗСТРЕЛА ОСТАВИШ ДОБЛЕСТТА!"
0

#47
Потребителя е офлайн   angard 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 191
  • Регистр: 12.07.08
Нямам нищо против Хоби тв., дори и това че пускат едни и същи опити за ловни филмчета, но от булсатком да не бяха спирали шас и пеш поне. А те сега принудително ни карат да се ограничаваме с родните напъни за ловна телевизия. Поне 70% от ловците са и риболовци, но не виждам да се напъват да гледат- значително по евтините като производство риболовни епизоди. Нека Хоби тв си съществува, но паралелно с нея да върви и реномиран ловен канал- френския, руския или какъвто намерят. До тогава- дърпам кабела на булсата и въртя на вивакомската телевизия.
0

#48
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08
Колеги имам уверението на ХОБИ ТВ, че с новия ловен сезон ще се наблегне много повече на ловните филми. Само покани за лов трябва, така че предлагайте... ;)
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#49
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоangard написа на 07.07.2011 - 13:38 :

Нямам нищо против Хоби тв., дори и това че пускат едни и същи опити за ловни филмчета, но от булсатком да не бяха спирали шас и пеш поне. А те сега принудително ни карат да се ограничаваме с родните напъни за ловна телевизия. Поне 70% от ловците са и риболовци, но не виждам да се напъват да гледат- значително по евтините като производство риболовни епизоди. Нека Хоби тв си съществува, но паралелно с нея да върви и реномиран ловен канал- френския, руския или какъвто намерят. До тогава- дърпам кабела на булсата и въртя на вивакомската телевизия.



"......... всичко Българско и Родно ЛЮБЯ , ТАЧА и МИЛЕЯ. " Това помни ли го някой ? B)
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#50
Потребителя е офлайн   angard 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 191
  • Регистр: 12.07.08

Виж мнениетоTula-1958 написа на 07.07.2011 - 14:21 :




"......... всичко Българско и Родно ЛЮБЯ , ТАЧА и МИЛЕЯ. " Това помни ли го някой ? B)


Просто нямаше начин да не се случи, ето на- просълзих се! :o15:
0

#51
Потребителя е офлайн   drone Nick 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 364
  • Регистр: 14.04.09
Каквито и уверения да дават за повече ловни филми, мат`ряла е некачествен или пък недоучил за хубава продукция.Нека пък все пак да се напънат, особено умствено, щото добрата продукция е преди всичко визия и мисъл.И пари естествено- колкото повечко- по-добре!Може би след някоя годинка и да успеят да направят нещо истинско.
0

#52
Потребителя е офлайн   Ицо Грозков 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 5734
  • Регистр: 16.03.11

Виж мнениетоangard написа на 10.07.2011 - 16:41 :

Виж мнениетоTula-1958 написа на 07.07.2011 - 14:21 :

"......... всичко Българско и Родно ЛЮБЯ , ТАЧА и МИЛЕЯ. " Това помни ли го някой ? B)


Просто нямаше начин да не се случи, ето на- просълзих се! :o15:



Колега, аз до голяма степен съм съгласен с теб. И на мен ми харесват чуждите специализирани канали, но мисля си , че требе да бъдем търпеливи . Сигурен съм , че не е далеч времето,когато и нашето си Хоби-тв ще стане по - привлекателно за нас ловците,но според мен това нема как да стане, докато не се вкарат няколко екипа - хора, които разбират от теле-я и от лов. Един Иво Георгиев пролет не прави . Многоуважаемият от мен Райчо Гънчев напоследък прави филми само за вълкашините и мечките,природата, но не съм го виждал например скоро, да е направил филм за лова на заек,яребица,пътпъдък и др. , нещо в което има динамика, екшън, емоция, адреналин.... А и водещите...някак ми седят изкуствени,не могат да ме грабнат с репортажа...трябва им повече чувство да вложат...А това как да стане като си нямат и хал-хабер от лов и дивеч ! Не е достатъчно да четат от папката, докато камерата обикаля околните върхове,нали ?! И въпреки това,аз си харесвам Хоби-тв. То си е моето право на телев-я на фона на женските бози.... Поздрави:D
За злобния светът е зъл и злобен !
И той във всеки търси свой подобен......
Свободата е възможността да се прави , което е разрешено по право.
СВОБОДНИЯТ СЕ СТРЕМИ КЪМ СЪВЪРШЕНСТВО, ПОРОБЕНИЯТ - КЪМ СВОБОДА, А РОДЕНИЯТ РОБ - ДА СИ ИЗБИРА ГОСПОДАРЯ
Факта, че един човек има добро сърце, не означава, че не може да ти нацепи "кофата"!
Изисква се много кураж да бъдеш себе си, когато много невежи копелета имат проблем с това да бъдеш различен.
Няма по-досадни глупци от тези, които не са лишени съвсем от разум!
0

#53
Потребителя е офлайн   Любо Димитров 

  • Господин Никой
  • Виж галерията
  • Група: Moderator
  • Мнения: 6120
  • Регистр: 25.02.08
В предаванията на френския канал за Лов и Риболов има само глас зад кадър, водещи - изключително рядко! От този именно канал, много журналисти могат да се научат на занаят, стига да искат това. Хоби тв го гледам повече по принуда в последните 2-3 години - все пак е ангажиран с любимите ми хобита, но нивото има мноооого да расте! Всичко с времето си, надявам се.
Ако Пушкин беше по-добър стрелец, щеше да остави на човечеството още много културно наследство.....
0

#54
Потребителя е офлайн   СвМТ 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 222
  • Регистр: 16.04.08
Ако ще да е френския канал(от френски не разбирам много) или руският все е по-добре! Навремето си пуснах булсат ком заради Хоби ТВ, но сега съм силно разочарован, въртят само едни и същи предавания! Омръзна ми да гледам как по-трудно да хвана маломерни риби, в ловните филми да гледам половин час как кучета и ловци се разхождат и после един се прицелва в нищото,стреля и после хвърлят един прасчо в шумата по нанадолнището в дерето
0

#55
Потребителя е офлайн   NikiAS 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 205
  • Регистр: 04.11.09
Направо откачам като чуя някоя отегчена кифла да чете с монотоннен глас "Авджиите се представиха успешно...." "Опитните авджии...", абе луда работа.. Най-малкото се казва "ЛОВДЖИИ" или "ЛОВЦИ", какво е това "Авджии" :angry:
Другата ми препоръка към тях е следната: като решат че някой ловец ще им бъде водещ, да му подарят едни ловни дрехи, а не има един колега, който иначе прави впечетление на опитен ловец, но като се покаже по анцуг с камуфлажен елек отгоре и направо избива рибата... Мисля, че във филма за "Диви свине в Кричим" или нещо подобно беше...
Няма да фалират ако се снабдят с малко реквизит, дори и да не е от най-скъпия....
0

#56
Потребителя е офлайн   Godzila 

  • Потребител
  • PipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 16
  • Регистр: 10.02.11
Считам, че ще е полезно ако се направят няколко филма за българските ловни породи кучета. Сигурен съм, клубовете няма да окажат съдействие.
0

#57
Потребителя е офлайн   Джаро 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 352
  • Регистр: 04.07.11
Колеги имам желание да поканя ХОБИ ТВ на свинския лов,но все пак трябва да го обсадя и с колегите.Та на въпроса ми някои знае ли каккъв е реда къде да пратя тази покана,ако нали се решим и т.н. :cheers2:
MpM
0

#58
Потребителя е офлайн   Vasil Terziyski 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Виж галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 26378
  • Регистр: 17.02.08

Виж мнениетоМиМо написа на 25.07.2011 - 21:25 :

Колеги имам желание да поканя ХОБИ ТВ на свинския лов,но все пак трябва да го обсадя и с колегите.Та на въпроса ми някои знае ли каккъв е реда къде да пратя тази покана,ако нали се решим и т.н. :cheers2:

Мога да ти помогна колега, свържи се с мен ако желаеш. Наслука.
Всички ловни новини и статии на имейла ви, абонирайте се тук: БГ ЛОВ БЮЛЕТИН

Решавайте ОНЛАЙН ТЕСТ ЗА КАНДИДАТ ЛОВЦИ

Станете член на групата ни във Фейсбук: BG LOV

Следвайте страницата ни във Фейсбук: Ловен портал БГ ЛОВ

Редакционни имейли: vater@abv.bg и bglovmail@gmai.com
0

#59
Потребителя е офлайн   xaxaredbul 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2877
  • Регистр: 26.10.10
Изчетох темата и да ви кажа съм съгласен с повечето мнения.
Според мен ще бъде по-добре ако се опитат да променят изцяло концепцията на предаването:
Да се удължи неговата продължителност до поне 1 час.Като нямат повече от 1-2 камери да направят няколко ходения на лов с една дружинка и от тях да скалъпят един епизод.Да се свържат с някой опитен професионален ловец като Райчо или Роберт и да се консултират с него относно начина на водене на предаването.В крайна сметка ще бъде по-добре да направят 3-4 качествени филма по 1час за целия сезон отколкото всяка седмица да пускат там нещо квото са заснели.С цялото ми уважение към двете момичета ,но водещите също трябва да възприемат лова като нещо част от техния живот ,а не като работа.
Съответно по-малкото количество филми освободи място за малко чуждестранни филми,които никак не са скъпи.
Освен това Филмите на Райчо Гънчев не са по 20мин ,а по 1 до 2 цаса ,поне тях не ги режете на части.
И на последно място може да направите едно предаване само за оръжието и боеприпасите,сигурен съм,че повечето магазини ще
се съгласят на участие и ще отделят малко от времето си.
Желая ви успех.
!!!!!!!!!!!!
Колко пушки трябва да има един ловец?
Още една....
!!!!!!!!!!!!
0

#60
Потребителя е офлайн   pavkata_mustafi 

  • Бронзов Потребител
  • PipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 187
  • Регистр: 24.07.10

Виж мнениетоvater написа на 07.07.2011 - 13:40 :

Колеги имам уверението на ХОБИ ТВ, че с новия ловен сезон ще се наблегне много повече на ловните филми. Само покани за лов трябва, така че предлагайте... ;)

Васе още малко остана и ще се радвам да направим един хубав ловен излет придружен с някоя лента в нашия район. наслука!!!
0

Сподели темата:


  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни