БГ Лов Форум: Какво се случва с новоизбраното ръководство на НЛРС-СЛРБ? - БГ Лов Форум

Към съдържанието

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Какво се случва с новоизбраното ръководство на НЛРС-СЛРБ?

#21
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 03.08.2017 - 08:03 :

Виж мнениетоИцо Грозков написа на 03.08.2017 - 07:27 :

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 02.08.2017 - 17:50 :



Васко , едно -две въпросчета .
До сега къде беше Ловен портал БГ ЛОВ ? Защо до преди известно време се мълчеше по разни и наболели , та дори и гноясали ловни проблеми ?
Независим ли остава Ловен портал БГ ЛОВ за решаването на проблемите на ловците , или става "политически" ?
Нещо взе да понамерисва от някъде.
Успех на всички колеги и колежки в любимото им хоби , и никога не го разменяите за един сребърник !
НАСЛУКА !!!


Неаргументирания събеседник винаги отговаря на въпрос с въпрос! Доколкото е видно, въпросите по-горе са зададени към новоизбраното ръководство, а ти, Ивко, отговаряш вместо тях!!!? Да разбираме ли, че си оторизиран от същото за говорител във връзка с медии?! Сигур имаш опит, нежели шуробаджанащина!Публикувано изображение Твърде лековат е опитът ти за изместване фокуса от ставащото в момента в НЛРС, най-малкото защото мълчанието от страна на същите, е видим знак на съгласие!



Ице.... :D/> въпросите ми са прости и с адресат.
Разбирай каквото и както искаш. А ако нещо трябва да пояснявам - свиркай.
А като ме знаеш и си чел постовете ми , дали е имало нещо "лековато " ? И като ще си говорим за мълчание......да си поговорим , а ? Искаш ли ? А може и за достойнства и мъжка дума да си поговорим. ;)/>


А сега,се скарайте и вий...
Ние поне, в бракониерската тема се караме заради прасета ,а вие тука за какво ?!

Б.С.Б.
пп
То, май и в съюза се случват свински работи,ама....................................................
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#22
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 03.08.2017 - 08:24 :



А сега,се скарайте и вий...
Ние поне, в бракониерската тема се караме заради прасета ,а вие тука за какво ?!

Б.С.Б.
пп
То, май и в съюза се случват свински работи,ама....................................................

Нямaм никaкво нaмерение дa се кaрaм с които и дa било бaй Сaбри.
Въпросa тук е друг и е принципен , и кръпкaтa е зaшитa с бял конец a товa бЪцa окото.
0

#23
Потребителя е офлайн   pile 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 854
  • Регистр: 17.05.08
може ли една тема да се `троли` до такава степен с цитат на цитати и безмислени/непотвърдени от факти/ постове, от няколко само човека, до такава степен, че докато прочетеш безмислените брътвежи да забравиш заглавието на темата?
моля, моя пост да се счита за СПАМ и да се изтрие! надявам се поне някой да ме разбере преди това
May your rifle always shoot straight, your mag never run dry, you always have one more round than you have adversaries, and your good mate always be there to watch your back!
0

#24
Потребителя е офлайн   запален по лова 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 690
  • Регистр: 10.03.11
Прочетох темата и първоначално не мислех да и обърна внимание, но като видях няколко от мненията реших да се включа и аз .
Интересно е да се знае кой е жалил избора, защото този отговор ще даде и отговор на почти всички въпроси!
1. Кой , на кого , какво е обещал ?
2. Кой иска да "кадрува" в НСЛР -СЛРБ?

Сетих се, че преди 8-9 години , когато Иван Петков смени Христо Михайлов, разликата беше от десетина гласа , ама никой ,никого не съди.
Вероятно избора на В.Василев е провалил някакви планове /едва ли свързани с просперитета на организацията/ на човека или групата хора не признаващи избора.
0

#25
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
Кaкто кaзвa бaй Сaбри - десяткa нa десятките! :D
0

#26
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08
Не искам а и не ми е работа да коментирам когото и да било в НЛРС ама все пак админа задава 6 конкретни въпроса ... и никакъв отговор трети ден ?!
0

#27
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоlobo написа на 03.08.2017 - 10:57 :

Не искам а и не ми е работа да коментирам когото и да било в НЛРС ама все пак админа задава 6 конкретни въпроса ... и никакъв отговор трети ден ?!


А,сега падна ли ми повръщащи изгонвачо на ,,спамажии'' от форума ?!?!?!

Какво чета там - не ти е работа и нямало отговор ,нямало да коментираш,а ........?????????!!!!!!!!!!!!!
Кой си ти,та да чакаш отговор на въпроси зададени към ,,редовните ловци'' или въпроси които ,,редовните ловци'' трябва да зададАт ?
Кой ???

Нередовен ловец ли си ,превилигирован или високоинтилигентен задавач на въпросчета в ,,бракониерската ''тема за простряните прасета на моста ,,Хитър Петър'' ?!?!?!
Смразяващо...
,,НЯМАЛО ОТГОВОР ОТ ТРИ ДЕНА''....ами ти с какво ги ,,инспирира'' тея отговори,кого обвини,кого оневини,къде ти е позицията...?!
Не му било работа ???!!! :huh:/>/>/> :huh:/>/>/> :huh:/>/>/> :o/>/>/> :o/>/>/> :o/>/>/>

Е,все пак,има някакъв напредък - ,,Васко'' стана админа/макар и смалка буква/...
Поне барем,едното излишно фамилиарничене се коригира...
/за справка твои пост в темата ,,Бракониери'' .../

Б.С.Б.- полуизгонения от лобо спамажия
пп
До тук беше ,,спама'' .
Сега на въпроса/те/ - в съюза се случват свински работи ,които обиждат нас уважаеми ЛОБО ,редовните ловци,на които трябва ,,да ни е работа'' по какъв начин ни ЕБАВАТ !!! -това го казвам аз ,защото толкова ми е акъла... не ми стига за повече...


Не му било работата...
Ами, каква ти е работата ?!?!?!
Да питаш,що някой друг не пита вместо тебе,че така е по ефирно и безопасно ?!
Ашкоолсун .

Б.С.Б. - спамажията,дето толкова му е акъла да се занимава с лобовци,които пък ,, не им е работа''...ама питат,така лекичко....кой може да я свъши работата,щото там пари и мирише/може и да отнесеш някой/ ...някак си не е за тях -финните лобовчета,деликатна работа си е...други да питат,да изискват отговорите ...до три дена !!!
...пък после Лобчо,че ръкопляска и ще раздаде някои други квалификаций...
Ах ,лобо лобо лобо......

Ша си сипа едно,няма как...
Направи кода червен днес...за високи температурни глупости...
Не му била работата... :o/>/> :o/>/> :o/>/>
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#28
Потребителя е офлайн   запален по лова 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 690
  • Регистр: 10.03.11

Виж мнениетоlobo написа на 03.08.2017 - 10:57 :

Не искам а и не ми е работа да коментирам когото и да било в НЛРС ама все пак админа задава 6 конкретни въпроса ... и никакъв отговор трети ден ?!

Колега, много странни са тези въпроси !
Ако някой е внесъл жалба в съда, и тази жалба още не е разгледана от този съд, този срещу когото е как да разбере?
Как един съд да спре регистрация , ако друг съд не е взел решение по тази жалба ?
Меко казано е несериозен третия въпрос, след като е публична тайна, че част от щатните служители са били впрегнати да агитират за определен кандидат /неспечелил/ и такова събиране на подписи до сега щеше да се появи със звук и образ!
Как и къде сдруженията са заявили позиция ,че напускат НСЛР . Казани ли са мотивите за това напускане или този въпрос е опит за създаване на интриги?
Връщам се пак на избора преди 8-9 години!
Ще бъде много странно , ако информацията въз основа на която са зададени първите 2 въпроса още не е излязла от съда.
Ще е интересно , ако към момента на задаване на въпрос 5 , няма заявена позиция за напускане на НСЛР?
Това навежда на мисълта, че човека подал инфото на админа е тясно свързан с човека /хората подали жалбата.
В България това означава само едно - накърнени финансови интереси !????????????????????????????
Със сигурност за верни отговори на тези 6 въпроса трябва да изчакаме първия УС на 33-мата избраници.
0

#29
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетозапален по лова написа на 03.08.2017 - 13:04 :

Виж мнениетоlobo написа на 03.08.2017 - 10:57 :

Не искам а и не ми е работа да коментирам когото и да било в НЛРС ама все пак админа задава 6 конкретни въпроса ... и никакъв отговор трети ден ?!

Колега, много странни са тези въпроси !
Ако някой е внесъл жалба в съда, и тази жалба още не е разгледана от този съд, този срещу когото е как да разбере?
Как един съд да спре регистрация , ако друг съд не е взел решение по тази жалба ?
Меко казано е несериозен третия въпрос, след като е публична тайна, че част от щатните служители са били впрегнати да агитират за определен кандидат /неспечелил/ и такова събиране на подписи до сега щеше да се появи със звук и образ!
Как и къде сдруженията са заявили позиция ,че напускат НСЛР . Казани ли са мотивите за това напускане или този въпрос е опит за създаване на интриги?
Връщам се пак на избора преди 8-9 години!
Ще бъде много странно , ако информацията въз основа на която са зададени първите 2 въпроса още не е излязла от съда.
Ще е интересно , ако към момента на задаване на въпрос 5 , няма заявена позиция за напускане на НСЛР?
Това навежда на мисълта, че човека подал инфото на админа е тясно свързан с човека /хората подали жалбата.
В България това означава само едно - накърнени финансови интереси !????????????????????????????
Със сигурност за верни отговори на тези 6 въпроса трябва да изчакаме първия УС на 33-мата избраници.

Извън администрирането на проблемите свързани с тези въпроси,стои там горе -
,,няма как РЕДОВНИТЕ ловци да не ЗАДАДЕМ тези въпроси/Терзийски го е написал/ :''
Моля те,обясни му го на колегата, ,,дето не му е работа'' ,какво е имал предвид Админа ?!
Това ще е по-полезно...

Б.С.Б.
пп
Такива,дето не им е работа'' ,има според мен мин. 135 000 в БГ лова,а в в държавата- 99% от останалото шкарто...
И какво ?!
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#30
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11
Колегa зaпaлен.....с тоя блaг тон и с тоя мек бруст - нямa дa бъдеш рaзбрaн.
A се чудя , ......чини ли си дa просвещaвaш непросверения ?
Той е удобен , мaнипулируем и ценен някому с непросветносттa си. :D
0

#31
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08

Виж мнениетозапален по лова написа на 03.08.2017 - 13:04 :

Виж мнениетоlobo написа на 03.08.2017 - 10:57 :

Не искам а и не ми е работа да коментирам когото и да било в НЛРС ама все пак админа задава 6 конкретни въпроса ... и никакъв отговор трети ден ?!

Колега, много странни са тези въпроси !
Ако някой е внесъл жалба в съда, и тази жалба още не е разгледана от този съд, този срещу когото е как да разбере?
Как един съд да спре регистрация , ако друг съд не е взел решение по тази жалба ?
Меко казано е несериозен третия въпрос, след като е публична тайна, че част от щатните служители са били впрегнати да агитират за определен кандидат /неспечелил/ и такова събиране на подписи до сега щеше да се появи със звук и образ!
Как и къде сдруженията са заявили позиция ,че напускат НСЛР . Казани ли са мотивите за това напускане или този въпрос е опит за създаване на интриги?
Връщам се пак на избора преди 8-9 години!
Ще бъде много странно , ако информацията въз основа на която са зададени първите 2 въпроса още не е излязла от съда.
Ще е интересно , ако към момента на задаване на въпрос 5 , няма заявена позиция за напускане на НСЛР?
Това навежда на мисълта, че човека подал инфото на админа е тясно свързан с човека /хората подали жалбата.
В България това означава само едно - накърнени финансови интереси !????????????????????????????
Със сигурност за верни отговори на тези 6 въпроса трябва да изчакаме първия УС на 33-мата избраници.


Колега , сигурно си прав за всичко което си написал , ценя твоя професионализъм. Ама май ти си единствен от НЛРС дето влизаш в диалог. Липсата на такъв с предишния шеф беше много показателна ... ще е жалко ако и с новия е така. Това имах предвид като писах поста си , нищо повече.

Поздрави

Любо

п.п Синонимен речник НЕПРОСВЕТЕН (непросвеТен)
(прил.) необразован, неук, невеж, невежествен, неначетен, неграмотен, малограмотен, безпросветен

За сведение : Имам висше образование , няколко международни сертификата и владея четири езика.
Манипулируем : Едва ли точно за мене.
0

#32
Потребителя е офлайн   запален по лова 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 690
  • Регистр: 10.03.11
нечленуващи внего

Виж мнениетоlobo написа на 03.08.2017 - 13:56 :

Виж мнениетозапален по лова написа на 03.08.2017 - 13:04 :

Виж мнениетоlobo написа на 03.08.2017 - 10:57 :

Не искам а и не ми е работа да коментирам когото и да било в НЛРС ама все пак админа задава 6 конкретни въпроса ... и никакъв отговор трети ден ?!

Колега, много странни са тези въпроси !
Ако някой е внесъл жалба в съда, и тази жалба още не е разгледана от този съд, този срещу когото е как да разбере?
Как един съд да спре регистрация , ако друг съд не е взел решение по тази жалба ?
Меко казано е несериозен третия въпрос, след като е публична тайна, че част от щатните служители са били впрегнати да агитират за определен кандидат /неспечелил/ и такова събиране на подписи до сега щеше да се появи със звук и образ!
Как и къде сдруженията са заявили позиция ,че напускат НСЛР . Казани ли са мотивите за това напускане или този въпрос е опит за създаване на интриги?
Връщам се пак на избора преди 8-9 години!
Ще бъде много странно , ако информацията въз основа на която са зададени първите 2 въпроса още не е излязла от съда.
Ще е интересно , ако към момента на задаване на въпрос 5 , няма заявена позиция за напускане на НСЛР?
Това навежда на мисълта, че човека подал инфото на админа е тясно свързан с човека /хората подали жалбата.
В България това означава само едно - накърнени финансови интереси !????????????????????????????
Със сигурност за верни отговори на тези 6 въпроса трябва да изчакаме първия УС на 33-мата избраници.


Колега , сигурно си прав за всичко което си написал , ценя твоя професионализъм. Ама май ти си единствен от НЛРС дето влизаш в диалог. Липсата на такъв с предишния шеф беше много показателна ... ще е жалко ако и с новия е така. Това имах предвид като писах поста си , нищо повече.

Поздрави

Любо

п.п Синонимен речник НЕПРОСВЕТЕН (непросвеТен)
(прил.) необразован, неук, невеж, невежествен, неначетен, неграмотен, малограмотен, безпросветен

За сведение : Имам висше образование , няколко международни сертификата и владея четири езика.
Манипулируем : Едва ли точно за мене.

Смятам, че всеки член на НСЛР има право да задава всякакви въпроси на колегата си ловец ,който е избрал за председател или член на УС на ловна дружина , ловно сдружение, НСЛР!
Също така трябва да се зачете правото на всеки питан да отговаря или да не отговаря!
За жалост все има още сдружения , както в НСЛР, така и не членуващи в него където е скъсана връзката между УС и редови ловци.
Причини много, но това е тема за друг много дълъг разговор.
0

#33
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоlobo написа на 03.08.2017 - 13:56 :



п.п Синонимен речник НЕПРОСВЕТЕН (непросвеТен)
(прил.) необразован, неук, невеж, невежествен, неначетен, неграмотен, малограмотен, безпросветен

За сведение : Имам висше образование , няколко международни сертификата и владея четири езика.
Манипулируем : Едва ли точно за мене.



Любе , знам какво означава думата непросветен , и за това съм я и използвал.
Не знам само , защо ТИ се припознаваш в непросветените .....?
Наслука !
0

#34
Потребителя е офлайн   Katena4o 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 7123
  • Регистр: 13.09.09

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 03.08.2017 - 12:52 :

Ша си сипа едно,няма как...
Направи кода червен днес...за високи температурни глупости...
Не му била работата... :o/>/>/> :o/>/>/> :o/>/>/>

Дане, спешно повикай някой със спринцовка да ти бие венозно узото, че не хваща орално :D
...........отдай се на спама, арменката и сафрида... като такъв те знаем, като такъв ще те запомним.. ;)
.............
..............
Иво........... WTF бе човек?! ....за последно ще се въздържа, щото си крайно симпатичен, макар и в не-про-све-те-ни-е-то си :D :D :D

Но очаквам от теб чудеса от храброст ;)
И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!
0

#35
Потребителя е офлайн   Иво Михайлов 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: Banned
  • Мнения: 4013
  • Регистр: 29.01.11

Виж мнениетоKatena4o написа на 03.08.2017 - 17:05 :


Иво........... WTF бе човек?! ....за последно ще се въздържа, щото си крайно симпатичен, макар и в не-про-све-те-ни-е-то си :D/> :D/> :D/>

Но очаквам от теб чудеса от храброст ;)/>


И кое точно те озадачава Владик ....? :D
Моето не-про-све-те-ни-е ли , или общото ? :D

п.п. писна ми на трите не-про-све-те-ни букви от простотий и безгръбначни лапачи . оправяйте съюзи , мъюзи и квото можете от клавиатурките типично по нашенски .
......сега по Трънски , и да не пивна капчица ако пиша в таа тема вече ! :P
0

#36
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоKatena4o написа на 03.08.2017 - 17:05 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 03.08.2017 - 12:52 :

Ша си сипа едно,няма как...
Направи кода червен днес...за високи температурни глупости...
Не му била работата... :o/>/>/>/>/>/>/>/>/>/> :o/>/>/>/>/>/>/>/>/>/> :o/>/>/>/>/>/>/>/>/>/>

Дане, спешно повикай някой със спринцовка да ти бие венозно узото, че не хваща орално :D/>/>/>/>/>/>/>
...........отдай се на спама, арменката и сафрида... като такъв те знаем, като такъв ще те запомним.. ;)/>/>/>/>/>/>/>
.............
..............
Иво........... WTF бе човек?! ....за последно ще се въздържа, щото си крайно симпатичен, макар и в не-про-све-те-ни-е-то си :D/>/>/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/>/>/>

Но очаквам от теб чудеса от храброст ;)/>/>/>/>/>/>/>


А така,оформяйте ядрото срещу мене,давайте ...давайте...
Ама да знаете,че накуп сте ми по-лесни !!! ;)/>/>/>/>/>/>
С вишиста Лобо с 4-те езика,дето ме припознава като пири,оформяте тандем ,а...
Боя се ,че ще ви трябват още хора срещу Мозъчния Тръст !!!

Иво, не мога да разбера ,каква е приликата между Образован и Просветен ,щото аз като гледам в тая държава ,колко ,,образовани'' вишисти има,а колко малко са Просветените,ме втриса нещо...днес по телевизора даваха една циганка, с 5 езика ...
И в съюза е така !

Б.С.Б.
пп
Узото се влива със система,а не се слага с инжекция !!!
Въпреки,че няколко пъти вече казвам,че като пиша - ,,ша си сипа едно'',имам предвид сироп,мента и валериан...
Просто ми дойде в повече,образования вишист с въпроса за моста -простир на свински кожи, на който не му било работата да пита и кара другите да го сторят Това !
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

#37
Потребителя е офлайн   lobo 

  • Платинен Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Лов ГРИЗЛИ
  • Мнения: 2730
  • Регистр: 22.12.08

Виж мнениетоИво Михайлов написа на 03.08.2017 - 16:25 :


Любе , знам какво означава думата непросветен , и за това съм я и използвал.
Не знам само , защо ТИ се припознаваш в непросветените .....?
Наслука !


Ами защото използваш тази квалификация коментирайки пост на колегата Сахакян адресиран точно към мен! :)

Поздрави
0

#38
Потребителя е офлайн   митьо 

  • Сребърен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 749
  • Регистр: 02.05.08
Някой, някога да е получил отговор от организацията?
Тука доста въпроси, по различни теми са се задавали и САМО дискусия по междуни е ставала.
По едно време се появи един ентусиаст да ПР-ства на организацията, но бързо му биха шута в седалището и смени отбора.
Оръжие: CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L, Diana AR-8
Куче: Дратхаари

Създавам Ядове на гадове!!!

"Има такава професия – да защитаваш родината си."
0

#39
Потребителя е офлайн   Георги Петров 

  • Трънски губернатор
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 10602
  • Регистр: 26.01.09

Виж мнениетомитьо написа на 03.08.2017 - 19:07 :

Някой, някога да е получил отговор от организацията?
Тука доста въпроси, по различни теми са се задавали и САМО дискусия по междуни е ставала.
По едно време се появи един ентусиаст да ПР-ства на организацията, но бързо му биха шута в седалището и смени отбора.

То имаше и цяла тема " Въпроси към председателя на СЛРБ " ... въпросите са си там , без отговор , заключени .
Вълкът козината си мени , но нрав - не !
0

#40
Потребителя е офлайн   Dancho Jordanov 

  • Б.С.Б.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Група: БГ Ловци
  • Мнения: 3155
  • Регистр: 26.05.14

Виж мнениетоKatena4o написа на 03.08.2017 - 17:05 :

Виж мнениетоDancho Jordanov написа на 03.08.2017 - 12:52 :

Ша си сипа едно,няма как...
Направи кода червен днес...за високи температурни глупости...
Не му била работата... :o/>/>/>/>/>/>/> :o/>/>/>/>/>/>/> :o/>/>/>/>/>/>/>

Дане, спешно повикай някой със спринцовка да ти бие венозно узото, че не хваща орално :D/>/>/>/>
...........отдай се на спама, арменката и сафрида... като такъв те знаем, като такъв ще те запомним.. ;)/>/>/>/>
.............
..............
Иво........... WTF бе човек?! ....за последно ще се въздържа, щото си крайно симпатичен, макар и в не-про-све-те-ни-е-то си :D/>/>/>/> :D/>/>/>/> :D/>/>/>/>

Но очаквам от теб чудеса от храброст ;)/>/>/>/>


Владе,все с хубаво ше ме спомняте,бе...като ме изгонят ,нали ?! ;)/>/>/>

ИЗПОВЕДТА НА ЕДИН СПАМАЖИЯ с четвърто отделение/даже май повтарях/ :
Ще използвам случая/ако ми разрешиш/,да разясня нещо ,белкин колегата с 4-те висши и единия език ме разбере :

Тук, във форума си има течения ,фракции... ,което е напълно нормално !
И те са :

1. Отявлени зашитници на казионния съюз .
2. Отявлени противници на стауквото.
3.Радетели за Новото
4. Върли лобистки ядра.
5. Неутрални
6. Нечуващи нито един петел в света...

Ще кажа за себе си -
Аз поддържам тезата за анархизма/да не вземе някой виСшист да ,,повърне'' сега.../ !!!
Учението на Богомилите,дава ясна представа за какво иде дума !!!
Да ,имам проблем ...
В мен се борят два звяра-
Единият е мерака ми за единоначалие и поемане на Лична отговорност на 100% !!!
И това е в рамката на настоящия Съюзен модел.
Вторият звяр е чисто Анрхистичния- Богомилски модел...
За ,,непросветените'' - В Анархо-Богомилските модели няма Хаос,има други работи,но всеки да си мисли кво си ще...
И то след,като прочете малко....

Та ,ако настоящия Съюз ,раздиран от мераци за пари,уседналост до пенсия,реваншизъм и административни джунгурбаши ,покаже собствената си непотребност...по добре да го няма.
Децентрализация и Закон за лова и ловните престъпници...това следва !!!
Т.е. ,ако не може да докаже Съюза собствената си НЕЗАОБИКОЛИМОСТ ,смисълът от съществуването му е нищожен !

Причината да кажа това е само една -
Този съюз е създаден от Предците ни ,за да е НЕЗАОБИКОЛИМ,а не да бъде четка за кенеф .

Б>С>Б> -татко Махно
Бий Белите докато поЧервенеят ...
Бий Червените докато поЗеленеят...
Има нещо ужасно гнило в цялата тая работа !
Потърпевши ще са ловците,прасетата и всички останали...
0

Сподели темата:


  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни